Hoşgeldiniz!

evli

Evli Çiftler Ve Seks 00:45
Evli Çiftler Ve Seks 1.853.326 izlenme - 8 yıl önce Evli çiftlerin seks hayatını anlatan kısa bir video, bir telefon konuşması analojisiyle Enitel'in reklam filminde anlatılıyor.
demet akalın - evli, mutlu, çocuklu 04:42
demet akalın - evli, mutlu, çocuklu 677.313 izlenme - 6 yıl önce demet akalın - evli mutlu çocuklu - yeni klip Şarkı Sözleri: Fırtına öncesi veda busesi Gönlümün menzilinde aklın gölgesi Ayrılık yüzünden kırdım herkesi Şeytanın bacağını kıramıyorum Beni mi buldu şansın böylesi Yemin bozuyorum her pazartesi Ayrılık yüzünden kırdım herkesi Hayatın akışına uyamıyorum Üzenler hep seviliyor Sevenler hep üzülüyor Aşka inancım azalıyor E git gide hevesim kaçıyor Kimler kimler yuva kuruyor Ben niye kuramıyorum Yazgımla kanlı bıçaklı Kalbim hep alacaklı Hayalim üç kelime o da şöyle; Evli, mutlu, çocuklu
demet akalın - evli mutlu çocuklu yeni klip 2010 04:42
demet akalın - evli mutlu çocuklu yeni klip 2010 498.042 izlenme - 6 yıl önce demet akalın - evli mutlu çocuklu yeni klip 2010
Demet Akalın - Evli,mutlu,çocuklu - Alvin Ve Sincaplar 04:42
Demet Akalın - Evli,mutlu,çocuklu - Alvin Ve Sincaplar 194.901 izlenme - 2 yıl önce Beğendiniz mi ? Abone Olabilirsiniz! Videoyu Beğenip Paylaşmayı Unutmayın..
Artık İçlerine Sızıyorsun... | İlişki Durumu: Evli 3.Bölüm (15 Ekim Cumartesi) 01:10
Artık İçlerine Sızıyorsun... | İlişki Durumu: Evli 3.Bölüm (15 Ekim Cumartesi) 960 izlenme - 5 gün önce 15 Ekim Cumartesi 2016 – İlişki Durumu: Evli 3..Bölüm | "Artık içlerine sızıyorsun..." “İlişki Durumu: Evli”nin 3. bölümünde; Çocuk hikayesinin altından Erkut’un çıkmasıyla, Erkut’un işine son vermeye çalışan Can, sürpriz bir iş teklifi alır. Bu teklif aileyi maddi olarak rahatlatsa da Erkut’u hayatlarına kalıcı olarak sokmak gibi manevi hasarlar da bırakır. Üstelik yine Erkut’un planıyla Ceyda Sosyal Medya Uzmanı olarak Ayşegül'lerin evine girerek ilişkilerinin üzerini gölgeler. Aşk, kıskançlık, gurur, dostluk ve yanlış anlamaların el ele gideceği bir aşk oyunu hikayesi olan “İlişki Durumu : Karışık”ta neşe, duygusallık ve heyecan da hiç eksik olmayacak. İlişki Durumu : Karışık Show Tv ekranlarında ve YouTube üzerinde Wediacorp lisansı altında yayınlanmaya devam edecek. :) "İlişki Durumu: Evli"de Can ve Ayşegül, deli dolu ailesi ile birlikte "hem mutlu; hem de evli olmak mümkün mü?"nün cevabını arayacak. Bazen fırtınada sığınılacak bir liman olacak onlar için evlilik, bazen fırtınanın ta kendisi... Ama geminin yükü hep "aşk" olacak. Ayşegül yeni evlenmiş bir genç kız olarak şunu çok iyi bilecek ki "Her başarılı erkeğin arkasında, onunla gurur duyan bir karısı ve bu işe şaşakalmış bir kayınvalidesi vardır". Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği; başrollerinde Berk Oktay ve Seren Şirince'nin paylaştığı ve güçlü oyuncu kadrosunda; Nurseli İdiz, Serenay Aktaş, Anıl İlter, Sezai Altekin, Cenan Çamyurdu, Filiz Coşkuner, Gülden Avşaroğlu ve Ayşen Gruda'nın yer aldığı "İlişki Durumu: Evli"nin yeni tanıtımı yayınlandı! Yapımcı: FARUK BAYHAN Yönetmen: ÇAĞRI BAYRAK Senaryo: GANİ MÜJDE İlişki Durumu: Evli Her Cumartesi Akşamları Saat 20:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
demet akalın - evli mutlu çocuklu 04:40
demet akalın - evli mutlu çocuklu 134.733 izlenme - 6 yıl önce demet akalın - evli mutlu çocuklu
demet akalin - 07 - evli. mutlu. cocuklu 2010 04:44
demet akalin - 07 - evli. mutlu. cocuklu 2010 204.949 izlenme - 6 yıl önce demet akalin - 07 - evli. mutlu. cocuklu [ yeni albüm ] 2o1o
İlişki Durumu: Evli 3.Bölüm Fragmanı (15 Ekim Cumartesi) 00:51
İlişki Durumu: Evli 3.Bölüm Fragmanı (15 Ekim Cumartesi) 1.014 izlenme - 2 hafta önce başrollerinde Berk Oktay ve Seren Şirince'nin paylaştığı ve güçlü oyuncu kadrosunda; Nurseli İdiz, Serenay Aktaş, Anıl İlter, Sezai Altekin, Cenan Çamyurdu, Filiz Coşkuner, Gülden Avşaroğlu ve Ayşen Gruda'nın yer aldığı "İlişki Durumu: Evli"nin yeni tanıtımı yayınlandı! "İlişki Durumu: Evli"nin cumartesi günü ekrana gelecek ikinci bölümünde; Ceyda ile sevgili rolü yapmak zorunda kalan Can, Ceyda’nın kameraların önünde kendini öpmesiyle zor günler geçirir. Ayşegül’ün tepkisini çeken bu hareketi henüz affettiremeden eve yıldırım gibi bir çocuk düşer. Adı Caner olan bu çocuk herkese Can Tekin’in oğlu olduğunu söyleyerek hem Can’ı hem Ayşegül’ü zor durumda bırakır. Yönetmenliğini Çağrı Bayrak'ın yaptığı, senaryosunu Gani Müjde'nin kaleme aldığı "İlişki Durumu: Evli" yeni bölümüyle Cumartesi günü saat 20.00'de Show TV'de.
demet akalın - evli  mutlu  çocuklu 04:47
demet akalın - evli mutlu çocuklu 114.719 izlenme - 6 yıl önce demet akalın - evli mutlu çocuklu - 2010
İlişki Durumu: Evli 1. Bölüm 1. Fragmanı (1 Ekim Cumartesi) 00:47
İlişki Durumu: Evli 1. Bölüm 1. Fragmanı (1 Ekim Cumartesi) 2.477 izlenme - 1 ay önce İlişki Durumu: Evli 1.Bölümüyle 01 Ekim 2016 Cumartesi Akşamı Saat 20:00'da!... "İlişki Durumu: Evli"de Can ve Ayşegül, deli dolu ailesi ile birlikte "hem mutlu; hem de evli olmak mümkün mü?"nün cevabını arayacak. Bazen fırtınada sığınılacak bir liman olacak onlar için evlilik, bazen fırtınanın ta kendisi... Ama geminin yükü hep "aşk" olacak. Ayşegül yeni evlenmiş bir genç kız olarak şunu çok iyi bilecek ki "Her başarılı erkeğin arkasında, onunla gurur duyan bir karısı ve bu işe şaşakalmış bir kayınvalidesi vardır". Başrollerini Berk Oktay ve Seren Şirince'nin paylaştığı İlişki Durumu: Evli Yönetmenliğini Çağrı Bayrak'ın yaptığı, senaryosunu Gani Müjde'nin kaleme aldığı "İlişki Durumu: Evli" Dizisi!... İlişki Durumu: Evli Her Cumartesi Akşamları Saat 20:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eşiniz İstiyor Diye Başörütüsü Çıkartır Mısınız ? 01:33
Eşiniz İstiyor Diye Başörütüsü Çıkartır Mısınız ? 13.781 izlenme - 10 ay önce Halkın içinden evli başörtüsü takan kadınlarla röportaj yapıldı.Sorulan soru eşiniz eğer isterse başörtüsünü çıkartırmısınız bakalım ne cevaplar geldi.
Demet Akalın - Evli, Mutlu, Çocuklu [yeni klip] 04:42
Demet Akalın - Evli, Mutlu, Çocuklu [yeni klip] 119.453 izlenme - 6 yıl önce demet akalın - evli mutlu çocuklu
evli çiftin acemilikleri :)) 00:45
evli çiftin acemilikleri :)) 61.554 izlenme - 7 yıl önce evli çiftler ve cinsellik :))
demet akalın - evli mutlu çocuklu _yeni klip 2010 04:42
demet akalın - evli mutlu çocuklu _yeni klip 2010 108.049 izlenme - 6 yıl önce demet akalın - evli mutlu çocuklu _yeni klip 2010
Metresi Tarafından Evlenme Vaadi İle Dolandırılan Evli Avukat 03:16
Metresi Tarafından Evlenme Vaadi İle Dolandırılan Evli Avukat 5.193 izlenme - 4 ay önce Yaşı 50'ye dayanmış evli avukat amcamız 30'luk metres bulur. Metrese yarım milyon TL'ye yakın harcama yapan avukat , metres tarafından tekmeyi yer ve beş parasız kalır. Üstüne üslük metres tarasından alınmış uzaklaştırma kararı ve 5 ayrı suç duyurusu ile karşı karşıya kalır. Karşılıklı davalıklarmış şu an için :)))
Kaynanaya Hamile Şakası Yapmak 13:52
Kaynanaya Hamile Şakası Yapmak 6.000 izlenme - 7 ay önce Evli çift kafa birliği yapıp oğlanın annesine bir hamile şakası yapalım demişler. Ben sahte olduğunu düşünmüyorum. Şimdi alkışlarlayaşıyorum'un uzman eleştiri kadrosu aşayı doldurur bakalım siz aile yapısı hakkında ne düşünüyorsunuz.
Evlenmeden Önce Kaç Kişiyle Birlikte Oldunuz? 02:25
Evlenmeden Önce Kaç Kişiyle Birlikte Oldunuz? 15.891 izlenme - 2 yıl önce Evli çiftler biraraya getirilerek evlenmeden önce kaç kişiyle birlikte oldunuz? sorusu ile karşı karşıya kalıyor.
İlişki Durumu: Evli 4. Bölüm Fragmanı (22 Ekim Cumartesi) 01:38
İlişki Durumu: Evli 4. Bölüm Fragmanı (22 Ekim Cumartesi) 229 izlenme - 5 gün önce "İlişki Durumu: Evli"de Can ve Ayşegül, deli dolu ailesi ile birlikte "hem mutlu; hem de evli olmak mümkün mü?"nün cevabını arayacak. Bazen fırtınada sığınılacak bir liman olacak onlar için evlilik, bazen fırtınanın ta kendisi... Ama geminin yükü hep "aşk" olacak. Ayşegül yeni evlenmiş bir genç kız olarak şunu çok iyi bilecek ki "Her başarılı erkeğin arkasında, onunla gurur duyan bir karısı ve bu işe şaşakalmış bir kayınvalidesi vardır". MF YAPIM; Tanınmış yapımcılarımızdan Fatih Aksoy ile ünlü televizyoncularımızdan Faruk Bayhan`ın kurduğu bir yapım şirketidir. Bir Aşk Hikayesi`nin mimarı olan MF Yapım yeni diziler için çalışmalara devam etmektedir. MF yapım başarılı kurucuları ve yetenekli ekibi ile harika bir kadro oluşturmaktadır. Amaçlarının sadece izleyicilerin beğenisini kazanmak olmadığını çalıştıkları oyuncuların da memnun kalmalarını sağlamak olduğunu açıkça dile getirmişlerdir. MF Yapım 05.02.2014 tarihinde ilk bölümü ile ekranlara merhaba diyen Zeytin Tepesi dizisinin de yapımcılığını yapmaktadır. MEDYAPIM; Kuruluşundan bugüne geçen 19 yıl içinde MEDYAPIM gerçekleştirdiği program türü, sayısı ve bu programların uzun süreli ve başarılı ekran performanslarıyla Türkiye’nin en büyük prodüksiyon şirketi olma niteliğini kazandı. MEDYAPIM bugün Türkiye’nin en önemli starlarının, ulusal kanalların ve de uluslararası birçok televizyon kuruluşunun birlikte çalışma konusunda ilk tercihi olmayı sürdürüyor. Şu an çeşitli kanallarda yayınlanan, birçok programın yapımını MEDYAPIM gerçekleştiriyor. Çok genç ve kalabalık bir yapım ekibi, bir bölümü canlı olmak üzere haftalık 20 saate yakın program üretiyor.
Demet Akalın - Evli, Mutlu, Çocuklu 04:46
Demet Akalın - Evli, Mutlu, Çocuklu 41.267 izlenme - 6 yıl önce evli mutlu çocuklu demet akalin
demet akalın evli mutlu çocuklu 04:46
demet akalın evli mutlu çocuklu 44.818 izlenme - 6 yıl önce demet akalın evli mutlu çocuklu
Mehmet Aslan - Sen Evli Ben Evli 03:17
Mehmet Aslan - Sen Evli Ben Evli 27.331 izlenme - 5 yıl önce
İlişki Durumu: Evli 1.Bölüm 2.Fragman (1 Ekim Cumartesi) 00:47
İlişki Durumu: Evli 1.Bölüm 2.Fragman (1 Ekim Cumartesi) 862 izlenme - 4 hafta önce İlişki Durumu Evli Konusu Can ve Ayşegül kendilerine karışan çılgın ailelerine rağmen hem mutlu hemde evli kalabilecek mi? Bu evlilik kendileri için bazen bir liman bazense tam bi facia fırtına olacaktır. Fakat geminin taşıyacağı yük her zaman sevgi olacaktır. Ayşegül'ün emin olduğu öyle bir konu vardır ki her başarılı erkeğin arkasında gurur duyan bir kadın ve onunla uğraşan bir kayınvalidesi vardır. İlişki Durumu: Evli 1 Ekim Cumartesi akşamı saat 20.00'de Show TV'de!
Gece Arkadaşlarıyla Dışarı Çıkamayan Evli Adamın Dramı 00:26
Gece Arkadaşlarıyla Dışarı Çıkamayan Evli Adamın Dramı 3.290 izlenme - 5 ay önce Gece Arkadaşlarıyla Dışarı Çıkamayan Evli Adamın Dramı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
demet akalın - evli mutlu çocuklu 04:40
demet akalın - evli mutlu çocuklu 25.618 izlenme - 5 yıl önce www.facebook.com/videoclubu -- 500.000 için katıl
Ben Bilmem Eşim Bilir'de Kahkaha Tufanı! 01:33
Ben Bilmem Eşim Bilir'de Kahkaha Tufanı! 34.641 izlenme - 4 yıl önce Kanal D'nin, sunuculuğunu İlker Ayrık'ın yaptığı sevilen yarışma programı "Ben Bilmem Eşim Bilir"de oynanan tamir aletlerini eşleştirme oyunu izleyenleri kahkahaya boğacak.
demet akalın evli mutlu çocuklu 04:44
demet akalın evli mutlu çocuklu 39.277 izlenme - 6 yıl önce Netten 7 Günde 500 $ Kazandım http://tinyurl.com/28n9dbe Bu linki kopyala explorer yada mozilla adres satırına yapıştır enterle
demet akalın evli mutlu çocuklu 04:39
demet akalın evli mutlu çocuklu 28.474 izlenme - 6 yıl önce
İlişki Durumu: Evli 1.Bölüm 3. Fragmanı 00:59
İlişki Durumu: Evli 1.Bölüm 3. Fragmanı 313 izlenme - 3 hafta önce İlişki Durumu: Evli her Cumartesi saat 20.00'de Show TV'de! "İlişki Durumu: Evli"de Can ve Ayşegül, deli dolu ailesi ile birlikte "hem mutlu; hem de evli olmak mümkün mü?"nün cevabını arayacak. Bazen fırtınada sığınılacak bir liman olacak onlar için evlilik, bazen fırtınanın ta kendisi... Ama geminin yükü hep "aşk" olacak. Ayşegül yeni evlenmiş bir genç kız olarak şunu çok iyi bilecek ki "Her başarılı erkeğin arkasında, onunla gurur duyan bir karısı ve bu işe şaşakalmış bir kayınvalidesi vardır". “İlişki Durumu : Karışık” oyuncu kadrosu; Seren Şirince(Ayşegül), Berk Oktay(Can), Pamir Pekin(Murat), Eda Ece(Elif), Mert Türkoğlu(Efe), Özlem Öçalmaz(Ece), Nurseli İdiz(Mediha), Sezai Altekin(İsmail Dede), Alptekin Serdengeçti(Tahsin)
Kendini Prenses Sanan Kadın (2.5 milyar mazotuma yetmez) 00:19
Kendini Prenses Sanan Kadın (2.5 milyar mazotuma yetmez) 6.984 izlenme - 2 yıl önce Show TV’de Seda Sayan ile Uğur Arslan’ın sunduğu "Evleneceksen Gel" programına katılan bir gelin adaynın sözleri programa damga vurdu. Damat adayının 2.5 bin TL olarak beyan ettiği maaşının kendisine yetmeyeceğini belirten Çiğdem isimli gelin adayı, bu miktarın aracının mazot parasını karşılamaya yetmeyeceğini söyledi. Adayın mimikleri de sözleri kadar dikkat çekti.
evli mutlu çocuklu demet akalın 04:46
evli mutlu çocuklu demet akalın 29.945 izlenme - 5 yıl önce zirve 2010 2010 - seyhan müzik prod.