Hoşgeldiniz!

evli adam

Gece Arkadaşlarıyla Dışarı Çıkamayan Evli Adamın Dramı 00:26
Gece Arkadaşlarıyla Dışarı Çıkamayan Evli Adamın Dramı 3.530 izlenme - 1 yıl önce Gece Arkadaşlarıyla Dışarı Çıkamayan Evli Adamın Dramı Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Cansu Taşkın: Evli Bir Adamdan Acayip Bir Teklif Aldım! (Renkli Sayfalar - 21 Aralık 2016) 01:39
Cansu Taşkın: Evli Bir Adamdan Acayip Bir Teklif Aldım! (Renkli Sayfalar - 21 Aralık 2016) 78 izlenme - 7 ay önce Cansu Taşkın, evli bir adamadan aldığı ilginç teklifi anlatınca kızlar şaşkınlıklarını gizleyemedi!
Eşinin Yanında İguana İle Yasak Aşk Yaşayan Adam 03:12
Eşinin Yanında İguana İle Yasak Aşk Yaşayan Adam 468 izlenme - 3 yıl önce Okan Bayülgen programında bu konuyu ele almış. Gerçekten de ilginç bir olay. Kadının kocası iguana ile ilişkisi var. Eşi ile aynı hemde yaşadıkları bu yasak aşk eşinin canına tak etmiş ve boşanmak için programa katılmış. Derdini anlatırken avukatın çok normal hergün girdiği boşan davaları olayı gibi rahat rahat dinlmesi de gerçekten absürd bir olay.
Evli Adamla Basılıp Sokağa Yarı Çıplak Çıkan Kadın 00:47
Evli Adamla Basılıp Sokağa Yarı Çıplak Çıkan Kadın 96 izlenme - 1 yıl önce Amerika'da birlikte yaşadığı evli adamın eşi tarafından basılan kadının yarı çıplak halde sokağa fırladığı görüntüler internette yayınlandı. Batı Virginia'da evli sevgilisinin eşi tarafından basılan kadının, pantolon ve ayakkabısı olmadan sokağa fırladığı görüntüler sosyal medyada günün en çok izlenen videosu oldu.
Evli Adam Bekara Özenirse Olacağı Bu 00:22
Evli Adam Bekara Özenirse Olacağı Bu 96 izlenme - 3 yıl önce Özenince Feriştahın Kayar Denememek Lazım.