Hoşgeldiniz!

evli ve öfkeli

Evli Ve Öfkeli 24. Bölüm Fragmanı 00:45
Evli Ve Öfkeli 24. Bölüm Fragmanı 1.200 izlenme - 2 yıl önce Evli ve Öfkeli dizisinin 24. bölüm fragmanı yayınlandı.
Evli ve Öfkeli 29. Bölüm 1. Fragmanı (8 Mayıs Pazar) 00:45
Evli ve Öfkeli 29. Bölüm 1. Fragmanı (8 Mayıs Pazar) 200 izlenme - 2 yıl önce Evli ve Öfkeli 29. Bölümüyle 08 Mayıs 2016 Pazar Akşamı Saat 20:00'da!... Dilek, Seray, Esra ve Mine; Bu dört kadının ortak bir tek noktası vardı: Aynı mahallede büyümüş olmaları. Yolları tekrar kesiştiğinde gördüler ki başka hiçbir şekilde ortak noktaları yoktu! Olamazdı da! Ama yanılıyorlardı. Bir ortak noktaları daha vardı. Kısa bir süre sonra anlayacaklardı; hepsi kocaları tarafından aldatılmıştı. Ve hepsi bedelini ödetmek istiyordu! İntikam için bir araya gelen 'ilk eşler kulübünün' dört uçuk kaçık üyesi, yıllar sonra yeniden kendilerini bulurlar. Evli ve Öfkeli Her Pazar Akşamları Saat 20:00'da!... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Evli ve Öfkeli 30. Bölüm 2. Fragmanı (15 Mayıs Pazar) 00:40
Evli ve Öfkeli 30. Bölüm 2. Fragmanı (15 Mayıs Pazar) 77 izlenme - 2 yıl önce Evli ve Öfkeli, 4 Ekim 2015 tarihinde atv'de başlayan dramatik televizyon dizisi. Dizinin yapımcılığını Süreç Film üstlenmektedir. Dizide intikam konusu anlatılmaktadır.
Evli Ve Öfkeli 12. Bölüm Fragmanı 00:38
Evli Ve Öfkeli 12. Bölüm Fragmanı 87 izlenme - 2 yıl önce Yönetmenliğini Nisan Akman'ın yaptığı Evli ve Öfkeli 12. bölümü ile 27 aralık pazar günü atv ekranlarında olacak. Dilek'i istemeye gelen Lütfü fenalaşır ve Dilek geçici bir süre bakmak zorunda kalır. Tarık aradan çekilecek Dilek ve Lütfü evlenebilecektir. Deniz'in Seray'ın kızı olduğu ortaya çıkmıştır. Evli ve Öfkeli dizisi her Pazar - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.
Evli ve Öfkeli 7. Bölüm - Dilek ve Engin boşandı! 05:07
Evli ve Öfkeli 7. Bölüm - Dilek ve Engin boşandı! 132 izlenme - 2 yıl önce Dilek ve Engin boşandı! - Evli ve Öfkeli 7. Bölüm "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Evli ve Öfkeli 22. Bölüm - İlk Defa Mine Bebeğini Görüyor... (20 Mart Pazar) 01:09
Evli ve Öfkeli 22. Bölüm - İlk Defa Mine Bebeğini Görüyor... (20 Mart Pazar) 112 izlenme - 2 yıl önce 20 Mart Pazar 2016 - Mine ilk defa bebeğini görüyor... - Evli ve Öfkeli 22. Bölüm Mine, hamilelik şokunu atlatamadan hiç beklemediği bir tepki ile karşılaşır. Hamileliğin sevincini yaşayamayan Mine'nin Cenk ile ilişkisi bir değişimin eşiğindedir. Esra'nın gerçek duygularını Seray sayesinde öğrenen Murat artık aşkının peşinden gitmeye kararlıdır. Seray ise mesleğinde yeniden dirilme fırsatı ile karşı karşıyadır fakat talihsizlikler peşini bırakmamaktadır. İbrahim, Dilek'in Tarık'a olan aşkının farkına vararak kendisinden beklenmeyen bir hamle yapar. Bu durum Dilek ile Tarık'ın yüzleşmesine sebep olacaktır. Mine, Cenk'in sürprizinin şaşkınlığını yaşarken Murat'ın ise Esra'ya bambaşka bir sürprizi vardır. Evli ve Öfkeli Her Pazar Akşamları saat 20:00'da ATV'de... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Evli Ve Öfkeli 11. Bölüm Fragmanı 00:38
Evli Ve Öfkeli 11. Bölüm Fragmanı 74 izlenme - 2 yıl önce Yönetmenliğini Nisan Akman'ın yaptığı Evli ve Öfkeli 11. bölümü ile 20 aralık pazar günü atv ekranlarında olacak. Dilek Engin tarafından aldatıldığının farkına varmıştır fakat kadının kim olduğunu bilmemektedir. Macit ile kavgaları son bulmayan Seray'ın basına verdiği kötü poz sonucu sinir krizleri geçirir. Mine'nin çocuk yapmak için Metin ile birlikte olma planı tutmaz. Cihan Esra ile yakınlaşmak için planlar kurar. Evli ve Öfkeli dizisi her Pazar - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.
Senden Gelene Razıyım - Evli ve Öfkeli 16. Bölüm 03:22
Senden Gelene Razıyım - Evli ve Öfkeli 16. Bölüm 69 izlenme - 2 yıl önce Evli ve Öfkeli Dizisi Konusu Eşleri tarafından aldatılan; ancak hayatın devam ettiğini düşünerek devam etmeye çalışan, aldatılmaya karşı farklı tepkiler veren; ancak yılmayan dört kadının hikayesidir Evli ve Öfkeli. Bu dört kadın yeniden ayağa kalkıp, yeni bir hayat kurmak için birbirine destek olurlar. Evli ve Öfkeli en geç Eylül’ün son haftasında Atv ekranlarında. Yönetmen: Nisan Akman Yapımcı: Süreç Film Oyuncular: Birce AKALAY, Sarp Akkaya, Ebru Cündübeyoğlu, Ayça ERTURAN, Yıldız Çağrı Atiksoy, Ekin Koç
Evli ve Öfkeli 9. Bölüm Fragmanı 00:38
Evli ve Öfkeli 9. Bölüm Fragmanı 89 izlenme - 2 yıl önce Evli ve Öfkeli 9. Bölüm 06 Aralık 2015, Pazar günü saat 20:00'da ATV ekranlarında... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kara Dullar Gibiyiz - Evli ve Öfkeli 18. Bölüm 05:06
Kara Dullar Gibiyiz - Evli ve Öfkeli 18. Bölüm 74 izlenme - 2 yıl önce Aşkını itiraf etmeye hazır olan Esra, Murat'ın kapısındadır. Kapıyı Didem'in açması Esra'da hayal kırıklığı yaratır. Esra için planlamadığı bir akşam başlamaktadır. Murat ise Esra'nın geliş sebebini öğrenmekte ısrarcıdır. Mine, Hikmet Hanım'ın söylediklerini duymuş, hazmedememiştir. Bu durum Cenk ile aralarının açılmasına sebep olur. Bir hasta yakını, minnet duygusu ile Cenk ve Mine'ye sevgililer günü jesti yapar; oteline davet eder. Araları açık olan ikili teklife sıcak bakmaz. Mine, kızlar ile birlikte otele gitmeye karar verir, zira Cenk'in bu tatili değerlendirmeyeceğine emindir. Fakat gene planlar tutmaz, kızlar otele gittiğinde karşılarında Cenk, Tarık, Murat ve Macit'i görürler. Bu beklenmedik karşılaşma sürprizlerle dolu bir tatili müjdelemektedir.
Evli ve Öfkeli 16. Bölüm - Sizi Yerle Bir Eder Rüzgarım! (7 Şubat Pazar) 01:21
Evli ve Öfkeli 16. Bölüm - Sizi Yerle Bir Eder Rüzgarım! (7 Şubat Pazar) 94 izlenme - 2 yıl önce 07 Şubat Pazar 2016 - Rüzgarım sizi yerle bir eder! - Evli ve Öfkeli 16. Bölüm Evli ve Öfkeli Her Pazar Akşamları saat 20:00'da ATV'de... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Evli ve Öfkeli 20. Bölüm Fragmanı (6 Mart Pazar 2016) 00:45
Evli ve Öfkeli 20. Bölüm Fragmanı (6 Mart Pazar 2016) 69 izlenme - 2 yıl önce Evli ve Öfkeli Konusu Dört kadının hayatını anlatan dizide aldatılan ama farklı şekilde hayatta kalmayı başarabilen dört yakın arkadaşın hikayesini anlatmaktadır. Kim bu dört kadın; Dilek, Seray, Esra ve Mine... Hikayemizin kahramanlarının ise tek bir ortak noktası bulunmaktadır oda aynı mahallede büyümeleridir. Dilek, Seray, Esra ve Mine kocalarını tarafından aldatılmış kadınlar yine bir araya gelmişlerdir.
Evli ve Öfkeli 15. Bölüm - Esra'yı Nezarete Atıyor! 02:45
Evli ve Öfkeli 15. Bölüm - Esra'yı Nezarete Atıyor! 90 izlenme - 2 yıl önce Murat, Esra'yı nezarete atıyor! - Evli ve Öfkeli 15. Bölüm Evli ve Öfkeli her pazar günü saat 20:00'da ATV ekranlarında... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Coşku Bey Bana Aşık - Evli ve Öfkeli 25. Bölüm 10 Nisan Pazar 2016 04:37
Coşku Bey Bana Aşık - Evli ve Öfkeli 25. Bölüm 10 Nisan Pazar 2016 61 izlenme - 2 yıl önce Esra ve Murat'ın kavuşmasıyla herkes mutludur ancak gelen haber bomba etkisi yaratır. Tarık, Dilek'e yapacağı sürpriz için hazırlanırken Merve'nin de Tarık'a bir sürprizi vardır. Seray, başına geleceklerden habersiz, işi aldığı için heyecanlıdır. Coşku ve Deniz arasındaki yakınlaşma ise gizli gizli ilerlemektedir. Esra ve Murat şubede uygulamak için aldıkları karar yüzünden gerginken başka bir telaşın içinde bulurlar kendilerini; müfettiş gelmektedir. Mine ve Cenk ise çeyiz alışverişinde iki teyze arasında kalıp bunalınca Mine herkesten gizli büyük bir karar alır.
Evli Ve Öfkeli 8. Bölüm Fragmanı 00:39
Evli Ve Öfkeli 8. Bölüm Fragmanı 59 izlenme - 2 yıl önce Yönetmenliğini Nisan Akman'ın yaptığı Evli ve Öfkeli 8. bölümü ile 29 kasım pazar günü atv ekranlarında olacak. Dilek Engin tarafından aldatıldığının farkına varmıştır fakat kadının kim olduğunu bilmemektedir. Macit ile kavgaları son bulmayan Seray'ın basına verdiği kötü poz sonucu sinir krizleri geçirir. Mine'nin çocuk yapmak için Metin ile birlikte olma planı tutmaz. Cihan Esra ile yakınlaşmak için planlar kurar. Evli ve Öfkeli dizisi her Pazar - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.
Evli ve Öfkeli 30. Bölüm Fragmanı (15 Mayıs Pazar) 00:44
Evli ve Öfkeli 30. Bölüm Fragmanı (15 Mayıs Pazar) 54 izlenme - 2 yıl önce Evli ve Öfkeli 30.Bölüm Fragmanı Yayınlandı Atv'nin yeni dizisi Evli ve Öfkeli, aldatılan ve hayata devam etmeye çalışan dört kadının, birbirine destek olarak yeniden ayağa kalkma çabalarını ve yeni aşklara yelken açmalarının hikayesini konu alıyor.
Yakışıklı Oyuncu Kemal Pekser Yumruklu Saldırıya Uğradı 01:57
Yakışıklı Oyuncu Kemal Pekser Yumruklu Saldırıya Uğradı 11 izlenme - 7 ay önce )En son 'Evli ve Öfkeli' dizisinde oynayan yakışıklı oyuncu Kemal Pekser, dizisinde kötü rolü üstlendiği için kimliği belli olmayan birinden, yumruklu saldırıya uğradı. Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde ailesinin yanında tatil yapan ünlü oyuncu Kemal Pekser meçhul bir kişiden yumruk yedi. Pekser'in yaşadığı talihsiz olayın 'Evli ve Öfkeli' dizisinde kötü bir adam karakteri canlandırması nedeniyle gerçekleşmiş olabileceği üzerinde duruluyor. BİR ANDA YUMRUK YEDi Dizi film tutkunlarının, ekran karşısında büyük bir beğeniyle izlediği; Küçük Kadınlar dizisinde Timuçin, Eksik Etek dizisinde Yusuf, Kartallar Yüksek Uçar dizisinde Mehmet, 29-30 dizisinde Erman, Candan Öte dizisinde Tunç, Karagümrük Yanıyor dizisinde Teoman ve son olarak No 309 dizisinde de Koray karakterlerini canlandıran genç oyuncu Kemal Pekser, memleketi Ayvalık'ta henüz kimliği belirlenemeyen birinden beklemediği bir anda yumruk yedi.