Hoşgeldiniz!

evlilik programı

Gelin Adayı Songül'ün Yabancı Şarkı İle İmtihanı 00:15
Gelin Adayı Songül'ün Yabancı Şarkı İle İmtihanı 4.782 izlenme - 2 hafta önce Sunuculuğunu Zuhal Topal'ın yaptığı evlilik programında canlı yayında o muazzam sesiyle seslendirdiği şarkılarla ünlenen gelin adayı Songül inanılmaz şekilde şarkı söylemeye devam ediyor.
Evlilik Programını Trolleyen Genç-KOMPLE 18:49
Evlilik Programını Trolleyen Genç-KOMPLE 32.008 izlenme - 3 ay önce "Evlilik Programını Trolleyen Genç" DİYE KURGULANMIŞ TÜM DEĞİŞİM-DÖNÜŞÜM SOYTARILIKLARINA CEVAP: "Cumhuriyet sizden fikri hür, vicdanı hür, irfani hür nesiller ister" M.KEMAL ATATÜRK
Kameranın Kendisini Çektiğini Fark Eden Damat Adayı 01:25
Kameranın Kendisini Çektiğini Fark Eden Damat Adayı 27.850 izlenme - 5 ay önce Damat adayının kamera karşısında değişen mimiklerini izliyoruz.
İnsanlığın Son Umudu İzdivaç Programları Belgeseli 03:43
İnsanlığın Son Umudu İzdivaç Programları Belgeseli 3.879 izlenme - 3 hafta önce İzdivaç programlarının en komik ve saçma adaylarını tekrar hatırlatmak istedik. Biliyoruz, hepsini biliyorsunuz.
Zuhal Topal Damat Adayını Stüdyodan Kovdu 01:19
Zuhal Topal Damat Adayını Stüdyodan Kovdu 14.333 izlenme - 5 ay önce Mehmet Bey'in daha önce hiç evlenmemiş damat adayına yaptığı yoruma kızan Zuhal Topal, sinirlerine hakim olamadı.
Yarışma Fritözü Korcan Cinemre'yle Röportaj 01:56
Yarışma Fritözü Korcan Cinemre'yle Röportaj 8.232 izlenme - 3 ay önce Geçtiğimiz hafta Zuhal Topal'ın sunduğu evlilik programına katılıp programı trollemesiyle meşhur olan, ardından daha önce de 12 Tv Programını farklı tiplemelerle trollediği öğrenilen Korcan Cinemre Show Haber'e konuşmuş izliyoruz efendim. ilgili video: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/281033/turk-televizyon-programlarinin-fahri-trollu-korcan-cinemre
Bakmasın, Utanıyorum (Esra Erol’la) 15:46
Bakmasın, Utanıyorum (Esra Erol’la) 56.297 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol'u Şaşkına Çeviren Gelin Adayı Ekranların en çok izlenen gündüz kuşağı programı Esra Erol’la da Mustafa Bey’e talip olarak gelen gelin adayı damgasını vurdu. Heyecanlı ve doğal haliyle tüm stüdyo’yu kendine hayran bırakan Sedef hanım, izleyicileri ve Esra Erol’u çok güldürdü. Geldiği andan itibaren herkese selam veren sempatik gelin adayı, Esra Erol’un tüm çabasına rağmen heyecanını yenemedi. Mustafa bey’i gördüğünde ise heyecandan adeta dili tutulan Sedef hanım, ‘bakmasın utanıyorum’ dedi.
Evleneceksen Gel - İrem'den Hasan'a Yeşil Işık 02:28
Evleneceksen Gel - İrem'den Hasan'a Yeşil Işık 1.802 izlenme - 3 hafta önce Startv'nin izdivaç programı olan Evleneceksen Gel, hafta içi her gün ekranlara geliyor. Usta televizyoncu Seda Sayan ile Uğur Arslan’ın sunuculuğu yaptığı programda birlikteliklerin yanında farklı hayat hikayeleri de sunuluyor. Mutluluğun mimarı olan Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu programda, samimi anların, unutulmayan dakikaların, duygu dolu hikayelerin paylaşıldığı her hikaye gerçek, herkes hayatın içinden!
Evlendirme Programında Gay Talip 04:27
Evlendirme Programında Gay Talip 16.742 izlenme - 1 yıl önce 150 bin dolar geliri olan gay aday.
Evleneceksen Gel - Anneme Elbise Almadı 05:12
Evleneceksen Gel - Anneme Elbise Almadı 1.643 izlenme - 4 hafta önce Startv'nin izdivaç programı olan Evleneceksen Gel, hafta içi her gün ekranlara geliyor. Usta televizyoncu Seda Sayan ile Uğur Arslan’ın sunuculuğu yaptığı programda birlikteliklerin yanında farklı hayat hikayeleri de sunuluyor. Mutluluğun mimarı olan Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu programda, samimi anların, unutulmayan dakikaların, duygu dolu hikayelerin paylaşıldığı her hikaye gerçek, herkes hayatın içinden!
Esra Erol Canlı Yayında Patronuna Rest Çekti 01:05
Esra Erol Canlı Yayında Patronuna Rest Çekti 17.079 izlenme - 1 yıl önce Fox TV'nin evlilik programı sunucusu Esra Erol, patronu Rupert Murdoch'ın açıklamalarını islamafobik bularak "Kendimce kınıyorum. Söylemezsem deliririm" dedi.
Evleneceği Adamda Yeşil Pasaport Arayan Teyze 03:30
Evleneceği Adamda Yeşil Pasaport Arayan Teyze 6.351 izlenme - 8 ay önce Gün geçmiyorki evlilik programlarında traji-komik hikayeler ortaya çıkmasın. Aslında videonun ismi çok şey olabilirdi. Örneğin; "Yemek yapmayacaksan senlen niye evlenim ki diyen amca" ya da " Seda saya'nın saçma hareketleri " - 02:45 - 02:52 arası. 3 dakikada hunharca saçmalık yaşanan programın bir bölümünü izliyoruz efendim. İsterseniz izlemeyin çok bir şey kaybetmessiniz.
Evleneceksen Gel - Mujdat Beni Kıskanıyor 04:45
Evleneceksen Gel - Mujdat Beni Kıskanıyor 864 izlenme - 4 hafta önce Startv'nin izdivaç programı olan Evleneceksen Gel, hafta içi her gün ekranlara geliyor. Usta televizyoncu Seda Sayan ile Uğur Arslan’ın sunuculuğu yaptığı programda birlikteliklerin yanında farklı hayat hikayeleri de sunuluyor. Mutluluğun mimarı olan Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu programda, samimi anların, unutulmayan dakikaların, duygu dolu hikayelerin paylaşıldığı her hikaye gerçek, herkes hayatın içinden!
Gelin Adayı: İki Buçuk Bin Benim Arabamın Mazotuma Yetmez 01:17
Gelin Adayı: İki Buçuk Bin Benim Arabamın Mazotuma Yetmez 8.167 izlenme - 10 ay önce Bir evlilik programında kendisine talip olan damat adayının maaşına, ’2.5 milyar maaş benim aracımın mazotuna yetmez’ diyerek tepki veren gelin adayı gündemin odağına yerleşti. Show TV’de Seda Sayan ile Uğur Arslan’ın sunumuyla ekrana gelen “Evleneceksen Gel” programına katılan bir gelin adayının, kendisine talip olan damat adayının maaşına yönelik tepkileri gündemin ilgi odağı oldu. Damat adayının 2.5 bin TL (altı ’0 atılmadan önceki haliyle 2.5 milyar) olarak beyan ettiği maaşının kendisine yetmeyeceğini kaydeden Çiğdem isimli gelin adayı, farklı bir yaşantı tarzı olduğunu, bu miktarın aracının mazot parasını bile karşılayamayacağını dile getirdi. Memnuniyetsizliği mimiklerine de yansıyan ve bu tavrıyla kısa sürede bir internet fenomenine dönüşen gelin adayı, talibine şöyle karşılık verdi: “2.5 milyar maaşla bana bakabileceğini aklın kesiyor mu? Ben masraflı bir kadınım. Aksesuarıma çok düşkünüm. Yaşantı tarzım çok farklı. 2.5 milyar maaş benim aracımın mazotuna sanmıyorum yetebileceğini…”
Esra Erol Çılgına Döndü 01:59
Esra Erol Çılgına Döndü 26.435 izlenme - 2 yıl önce FOX TV ekranlarında yayınlanan Esra Erol ile Evlen Benimle programına katılan yarışmacılar sunucuyu çılgına döndürdü. Gelin adayı Yağmur'a günlerdir çiçek gönderen talibi Hasan Bey yarışmaya tek aday olarak katılınca her şey ortaya çıktı. Yağmur ve Hasan'ın program dışında görüşüp ayrıldıklarını öğrenen Esra Erol adeta çılgına döndü. Erol yaptıkları hareketin yanlış olduğunu söyleyip "Biz günlerdir heyecanla gelip gelmeyecek mi diye bekliyoruz. Her şey olmuş bitmiş en son bizim haberimiz oluyor. Bir tek gerizekalı biziz. Gerçekten ben kendimi gerizekalı gibi hissediyorum" diyerek gelin ve damat adayına tepkisini dile getirdi.
Şaşkın Gelin Adayı - Esra Erol 02:59
Şaşkın Gelin Adayı - Esra Erol 18.012 izlenme - 2 yıl önce esra erol'un programın konuk olan gelin adayı, heyecanlı ve şaşkın tavırlarıyla hem stüdyodakileri hem de ekran başındakileri güldürdü.
Damat Adayı Esra Erol'un Elini Kırıyordu 02:10
Damat Adayı Esra Erol'un Elini Kırıyordu 529 izlenme - 4 hafta önce Damat Adayı Esra Erol'un Elini Kırıyordu Esra Erol'da Meşhur Ayşe Teyze'ye talip gelen Mevlüt Amca, neredeyse Esra Erol'un elini kırıyordu.
Evleneceksen Gel - Kız Bebek Mujdesi 03:54
Evleneceksen Gel - Kız Bebek Mujdesi 502 izlenme - 4 hafta önce Startv'nin izdivaç programı olan Evleneceksen Gel, hafta içi her gün ekranlara geliyor. Usta televizyoncu Seda Sayan ile Uğur Arslan’ın sunuculuğu yaptığı programda birlikteliklerin yanında farklı hayat hikayeleri de sunuluyor. Mutluluğun mimarı olan Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu programda, samimi anların, unutulmayan dakikaların, duygu dolu hikayelerin paylaşıldığı her hikaye gerçek, herkes hayatın içinden!
Evlilik Programı - Ece Erken 04:00
Evlilik Programı - Ece Erken 4.997 izlenme - 2 yıl önce Evlilik Programı - Ece Erken
yusuf güney damat oldu.!!! 03:36
yusuf güney damat oldu.!!! 20.815 izlenme - 5 yıl önce by sefer
Gönlü Hala İrem'de - Evleneceksen Gel 03:57
Gönlü Hala İrem'de - Evleneceksen Gel 321 izlenme - 4 hafta önce Startv'nin izdivaç programı olan Evleneceksen Gel, hafta içi her gün ekranlara geliyor. Usta televizyoncu Seda Sayan ile Uğur Arslan’ın sunuculuğu yaptığı programda birlikteliklerin yanında farklı hayat hikayeleri de sunuluyor. Mutluluğun mimarı olan Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu programda, samimi anların, unutulmayan dakikaların, duygu dolu hikayelerin paylaşıldığı her hikaye gerçek, herkes hayatın içinden!
Canlı Yayında Kocasının Yüzüne Tükürdü 02:29
Canlı Yayında Kocasının Yüzüne Tükürdü 8.329 izlenme - 3 yıl önce Canlı Yayında Kocasının Yüzüne Tükürdü Melike ile Yeni Baştan programına katılan, Semra Karatoprak, telefonda üstüne kuma gelen kızının sesini duyunca bayıldı. Kocası Mustafa Yiğit'in konuşmalarına dayanamayan Karatoprak, tükürerek tepki gösterdi. Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Melike Öcalan'ın sunduğu Yeni Baştan programının bugünkü bölümünde şok yaşandı. Günlerdir programda eşinin yaşattıklarını anlatan Karatoprak, sonunda dayanamadı. Eski eşinin telefon bağlantısı sırasında söylediklerine tepki gösterdi. YÜREĞİ DAYANAMADI Annesinin yaşadıklarına dayanamayan Semra Karatoprak'ın kızı Aynur Hanım ise canlı yayına bağlanmak istedi. Üstüne kuma gelen kızının canlı yayına bağlanmasına Semra Karatoprak'ın yüreği dayanamadı ve bayıldı. Acılı anneyi Melike Öcalan sakinleştirmeye çalıştı. 'ÜVEY BABAM DÖVEREK TECAVÜZ EDİYORDU ' Üvey babasının kurbanı olan ve annesinin üzerine tehdit ile kuma getirildiğini anlatan genç kadının yaşadıkları stüdyodakilerin kanını dondurdu. Aynur Hanım, üvey babası Mustafa Yiğit'in kendisini kemerle döverek tecavüz ettiğini söyledi. Aynur Hanım, ' Üvey babam yüzünden intihar ettim, ölmek istedim ' dedi. Mustafa Yiğit ise tüm söylenenleri reddetti. BEYAZ GAZETE
Evleneceksen Gel - Hanife Değil Fadime 02:14
Evleneceksen Gel - Hanife Değil Fadime 222 izlenme - 2 hafta önce Evleneceksen Gel'e abone olmak için http://bit.ly/eg-dd-sub Mutluluğun mimarı olan Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu programda, samimi anların, unutulmayan dakikaların, duygu dolu hikayelerin paylaşıldığı her hikaye gerçek, herkes hayatın içinden! EG
2 Kadın Öldürüp Evlilik Programına Katıldı 07:46
2 Kadın Öldürüp Evlilik Programına Katıldı 3.410 izlenme - 2 yıl önce 2 kadın öldürüp evlilik programına katılan adam programdan kovuldu. TV'deki bir evlilik programında kısmetini arayan 62 yaşındaki Sefer Bey'in itirafları programa damga vurdu. Sefer Bey, '5 ay iyiydik. 5 ay sonra hal ve hareketleri değişti. Aynı yerde oturduk resmi nikah yapmamıştık. Bana hiç tasvip etmeyeceğim haraketlerde bulundu. Kader kurbanı olarak elimden bir kaza çıktı' dedi. Sefer Bey ikinci bir itirafta daha bulunarak bir kadının daha canını aldığını itiraf etti... Artık akıllandığını ve kendisini böyle kabul edecek bir eş aradığını söyleyen Sefer Bey'e program sunucusu kapıyı gösterdi. 2 kadın öldürüp evlilik programına katılan adam! İki karısını öldürdü, evlenme programına katıldı. İşte o anlar. İki eşini öldüren damat adayı programdan kovuldu. İki Karısını Öldürdü, Evlilik Programına Çıktı. 2 Kadın Öldürüp Evlilik Programında Eş Arayan Adam. Önceki 2 karısını öldüren adam evlilik programın katıldı. 2 KADIN ÖLDÜRDÜ AFLA ÇIKTI Rahşan Ecevit'in isteğiyle çıkan Af Yasası sayesinden hapisten çıkan Sefer Bey'in, "5 ay iyiydik, 5 ay sonra hal ve hareketleri değişti. Aynı yerde oturduk resmi nikah yapmamıştık. Bana hiç tasvip etmeyeceğim hareketlerde bulununca gıcık kaptım. Kader kurbanı olarak elimden bir kaza çıktı. Cezaevine girdim Ecevit'in affı çıktı Allah razı olsun özgürlüğüme kavuştum " sözleri herkeste şok etkisi yarattı. SUNUCU PROGRAMDAN KOVDU Sefer Bey, bu itirafının ardından bir kadının daha canını aldığını itiraf etti. Artık akıllandığını ve kendisini böyle kabul edecek bir eş aradığını söyleyen Sefer Bey'e program sunucusu kapıyı gösterdi. Sunucu Sefer Bey'i dışarı alırken 'Rabbim bu benim sınavım mı Allah'ım?' diyerek serzenişte bulundu.
Sen Kimsin? - Evleneceksen Gel 03:47
Sen Kimsin? - Evleneceksen Gel 311 izlenme - 4 hafta önce Startv'nin izdivaç programı olan Evleneceksen Gel, hafta içi her gün ekranlara geliyor. Usta televizyoncu Seda Sayan ile Uğur Arslan’ın sunuculuğu yaptığı programda birlikteliklerin yanında farklı hayat hikayeleri de sunuluyor. Mutluluğun mimarı olan Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu programda, samimi anların, unutulmayan dakikaların, duygu dolu hikayelerin paylaşıldığı her hikaye gerçek, herkes hayatın içinden!
Esra Erol'un Canlı Yayında Depreme Yakalanması 02:22
Esra Erol'un Canlı Yayında Depreme Yakalanması 716 izlenme - 3 ay önce Efendim geçenlerde İstanbul'da 4.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi malumunuz. Depreme Esra Erol canlı yayında yakalanmış. İzleyelim..
Evleneceksen Gel - Sen Kafesin İçindesin 02:36
Evleneceksen Gel - Sen Kafesin İçindesin 288 izlenme - 4 hafta önce Startv'nin izdivaç programı olan Evleneceksen Gel, hafta içi her gün ekranlara geliyor. Usta televizyoncu Seda Sayan ile Uğur Arslan’ın sunuculuğu yaptığı programda birlikteliklerin yanında farklı hayat hikayeleri de sunuluyor. Mutluluğun mimarı olan Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu programda, samimi anların, unutulmayan dakikaların, duygu dolu hikayelerin paylaşıldığı her hikaye gerçek, herkes hayatın içinden!
Hasan Bana Umut Verdi - Evleneceksen Gel 01:41
Hasan Bana Umut Verdi - Evleneceksen Gel 255 izlenme - 4 hafta önce Startv'nin izdivaç programı olan Evleneceksen Gel, hafta içi her gün ekranlara geliyor. Usta televizyoncu Seda Sayan ile Uğur Arslan’ın sunuculuğu yaptığı programda birlikteliklerin yanında farklı hayat hikayeleri de sunuluyor. Mutluluğun mimarı olan Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu programda, samimi anların, unutulmayan dakikaların, duygu dolu hikayelerin paylaşıldığı her hikaye gerçek, herkes hayatın içinden!
Semih'in Annesi Melis'e Onay Vermedi - Kısmetse Olur 03:43
Semih'in Annesi Melis'e Onay Vermedi - Kısmetse Olur 179 izlenme - 2 hafta önce Kanal D'nin sevilen evlilik programı Kısmetse Olur, büyük ilgi görüyor. Her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan Kısmetse Olur'da aşk ve ihtiras iç içe geçmiş durumda.. 7 gelin ve 7 damat adayının günlerini aynı evde geçirdiği yarışma programı, hafta içi her gün izleyicinin karşısına çıkıyor.
Zuhal Topal'ın İzdivaç Programını Troll'leyen Damat Adayı 16:49
Zuhal Topal'ın İzdivaç Programını Troll'leyen Damat Adayı 693 izlenme - 3 ay önce Zuhal Topal'ın sunduğu evlilik programına katılan damat adayı aşırı rahat tavırlar sergileyerek ve sözleri ile gelin adayını ve katılımcıları troll'ledi.