Hoşgeldiniz!

evlilik programı

Zuhal Topal İsyan Etti 03:57
Zuhal Topal İsyan Etti 25.891 izlenme - 3 ay önce Evlilik programı sunucusu Zuhal Topal, dün şehitlerimiz için kullandığı sözlerin ardından gelen tepkiler üzerine bugünkü programında isyan etti.
Evlilik Programında Yayını Kestiren Şok Olay (Evleneceksen Gel 30 Mart Çarşamba) 02:50
Evlilik Programında Yayını Kestiren Şok Olay (Evleneceksen Gel 30 Mart Çarşamba) 13.142 izlenme - 4 hafta önce Star Tv'de yayınlanan Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu 'Evleneceksen Gel' programında damat adayları arasında kavga çıktı. Tansu, Ömür'e saldırdı. Yerinden bir anda kalkarak Ömür'ün üzerine yürüyen Tansu, yayının kesilmesine sebep oldu.
Evlilik Programını Trolleyen Genç-KOMPLE 18:49
Evlilik Programını Trolleyen Genç-KOMPLE 52.535 izlenme - 6 ay önce "Evlilik Programını Trolleyen Genç" DİYE KURGULANMIŞ TÜM DEĞİŞİM-DÖNÜŞÜM SOYTARILIKLARINA CEVAP: "Cumhuriyet sizden fikri hür, vicdanı hür, irfani hür nesiller ister" M.KEMAL ATATÜRK
Kısmetse Olur 29. Haftanın Finali Fragmanı (Kısmetse Olur 24 Nisan Pazar) 00:58
Kısmetse Olur 29. Haftanın Finali Fragmanı (Kısmetse Olur 24 Nisan Pazar) 3.040 izlenme - 1 hafta önce Ayça ve Batu arasındaki gerilim tırmanarak devam ediyor! Ayça, Batu'yu artık sevmediğini itiraf ediyor! Kısmetse Olur 29.Haftanın Finali bölümüyle Pazar 23.00'de Kanal D'de!
Gelin Adayı Solmaz'dan Roman Havası Oyunu (Evleneceksen Gel 4 Nisan Pazartesi) 02:22
Gelin Adayı Solmaz'dan Roman Havası Oyunu (Evleneceksen Gel 4 Nisan Pazartesi) 7.253 izlenme - 4 hafta önce Evleneceksen gel yeni bölüm ile ekranlara geldi. Her bölümde ''Kapı gıcırtısına oynarım'' diyen gelin adayı Solmaz bugün yine roman havası oynadı. İzmirli Solmaz'ın roman havası stüdyodaki seyircilerden büyük alkış aldı.
Şehitler için Programı Terk Eden Damat Adayı: Para Aldım 03:12
Şehitler için Programı Terk Eden Damat Adayı: Para Aldım 4.970 izlenme - 4 hafta önce Şehitler varken oynandığı gerekçesiyle Zuhal Topal'ın programını terk eden damat adayı, olayı Seda Sayan'ın kurguladığını ileri sürdü. Geçen şubat ayında sunuculuğunu Zuhal Topal'ın üstlendiği izdivaç programına bir damat adayının protestosu damgasını vurmuştu. Damat adayı Zekeriya Atak, gelin adayına "Sizi eleştirmek istiyorum, perşembe günü gelen adayınıza sen askerliğini yaptın mı dediniz ve o akşam saatlerinde Türkiye şehit verdi ve siz burada oynadınız" demişti. AĞLAYARAK AÇIKLAMA YAPMIŞTI Bunun üzerine araya giren programın sunucusu Zuhal Topal bu sözlere tepki göstermiş ve stüdyoda gergin anlar yaşanmıştı. Topal, programında şehitlere saygısızlık yapıldı iddiasına ağlayarak ve sesi titreyerek cevap vermiş ve "Benim vatan sevgimi, bu topraklara olan sevgimi sorgulayanları Allah'a havale ediyorum. Sorgulamak kimsenin haddine değil. Ben Türk bayrağı gördüğüm zaman gözyaşlarını tutamayan bir cumhuriyet kadınıyım" diye konuşmuştu. Topal bu sırada ağlamıştı ve sesi titremişti.
Kameranın Kendisini Çektiğini Fark Eden Damat Adayı 01:25
Kameranın Kendisini Çektiğini Fark Eden Damat Adayı 29.028 izlenme - 8 ay önce Damat adayının kamera karşısında değişen mimiklerini izliyoruz.
Esra Erolda Şok Ufuk Özkan Bahar Hanıma Talip Oldu (17 Şubat 2016) 01:46
Esra Erolda Şok Ufuk Özkan Bahar Hanıma Talip Oldu (17 Şubat 2016) 8.310 izlenme - 2 ay önce Esra Erolda Şok Ufuk Özkan Bahar Hanıma Talip Oldu 17 Şubat 2016, Esra Erol'da Hafta İçi Her gün 16:25 Aşka dair umutlarımızı her daim yeşerten Türkiye'nin en sevilen programı "Esra Erol'da" atv'de hafta içi her gün karşınızda. Bugüne kadar yüzlerce mutlu yuvanın kurulmasına vesile olan ve 9 sezondur ekranlarda yerini alan Esra Erol, gelin ve damat adaylarıyla bu programda buluşuyor. Yine, en çok izlenen evlilik programı olmayı başararak ekranda fırtınalar estiriyor. "Esra Erol'da" hafta içi her gün atv'de!
Senin Kralın Gelse Bana Diz Çöktüremez - Evleneceksen Gel 02:09
Senin Kralın Gelse Bana Diz Çöktüremez - Evleneceksen Gel 6.012 izlenme - 1 ay önce Mutluluğun mimarı olan Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu programda, samimi anların, unutulmayan dakikaların, duygu dolu hikayelerin paylaşıldığı her hikaye gerçek, herkes hayatın içinden!
Gelin Adayı, Canlı Yayını Terk Etmek İsteyen Talibine Yalvardı (Esra Erol 15 Mart Salı) 02:15
Gelin Adayı, Canlı Yayını Terk Etmek İsteyen Talibine Yalvardı (Esra Erol 15 Mart Salı) 7.275 izlenme - 1 ay önce Esra Erol'un sunumuyla ekrana gelen izdivaç programında, gelin adayı yayını terk etmek isteyen damat adayının arkasından "Ne olur gitme" diyerek yalvardı.
Semih'ten Ayça'ya ilan-ı Aşk! (Kısmetse Olur 13 Nisan Çarşamba) 03:43
Semih'ten Ayça'ya ilan-ı Aşk! (Kısmetse Olur 13 Nisan Çarşamba) 2.403 izlenme - 2 hafta önce Semih'in itirafı evi birbirine katıyor! Semih, Ayça'ya karşı duygularını itiraf edince dengeler bir anda değişti!
Evlilik Programında Ani Duygu Değişimi 00:29
Evlilik Programında Ani Duygu Değişimi 6.763 izlenme - 2 ay önce Daha önce evlilik programında danslarıyla boy gösteren abilerin; reyting uğruna ani bir şekilde duygu değiştirmesi.
Kısmetse Olur 30. Haftanın Finali Fragmanı (Kısmetse Olur 1 Mayıs Pazar) 01:13
Kısmetse Olur 30. Haftanın Finali Fragmanı (Kısmetse Olur 1 Mayıs Pazar) 851 izlenme - 3 gün önce Cansel ve Eser arasında beklenmeyen olaylar gelişiyor! Cansel ve Eser, hararetli geçen konuşmalar sonrası oylamada yazacakları ismi netleştirdi! Kısmetse Olur 30.Haftanın Final bölümüyle Pazar 20.00'de
Gelin Adaylarından Özlem'e Canlı Yayında Şaşırtan Teklif! (Esra Erol 28 Nisan Perşembe) 05:06
Gelin Adaylarından Özlem'e Canlı Yayında Şaşırtan Teklif! (Esra Erol 28 Nisan Perşembe) 480 izlenme - 2 gün önce Esra Erol'un gelin adaylarından Özlem'e canlı yayında telefon geldi. Telefondaki ses Öyle bir teklifte bulundur ki herkes şaştı kaldı! 18:10 İleri Geri
Gelin Adayı Songül'ün Yabancı Şarkı İle İmtihanı 00:15
Gelin Adayı Songül'ün Yabancı Şarkı İle İmtihanı 6.064 izlenme - 3 ay önce Sunuculuğunu Zuhal Topal'ın yaptığı evlilik programında canlı yayında o muazzam sesiyle seslendirdiği şarkılarla ünlenen gelin adayı Songül inanılmaz şekilde şarkı söylemeye devam ediyor.
Esra Erol'a Hunharca Sarılan Kadın 00:26
Esra Erol'a Hunharca Sarılan Kadın 3.485 izlenme - 2 ay önce Esra Erol'da Hafta İçi Her gün 16:25 Aşka dair umutlarımızı her daim yeşerten Türkiye'nin en sevilen programı "Esra Erol'da" atv'de hafta içi her gün karşınızda. Bugüne kadar yüzlerce mutlu yuvanın kurulmasına vesile olan ve 9 sezondur ekranlarda yerini alan Esra Erol, gelin ve damat adaylarıyla bu programda buluşuyor. Yine, en çok izlenen evlilik programı olmayı başararak ekranda fırtınalar estiriyor. "Esra Erol'da" hafta içi her gün atv'de!
Ömer Bey: Evleneceğim Kadının Soyadını Almak İstiyorum (Esra Erol 5 Nisan Salı) 02:21
Ömer Bey: Evleneceğim Kadının Soyadını Almak İstiyorum (Esra Erol 5 Nisan Salı) 2.551 izlenme - 4 hafta önce Esra Erol'da isimli izdivaç programına çıkan damat adayı Ömer Bey'in kendini tanıttığı esnada ''Evleneceğim kadının soyadını almak istiyorum'' demesi herkesi şaşırttı.
Kısmetse Olur'da Elenen İsim Cansu Deliktaş Oldu (Kısmetse Olur 24 Nisan Pazar) 04:07
Kısmetse Olur'da Elenen İsim Cansu Deliktaş Oldu (Kısmetse Olur 24 Nisan Pazar) 848 izlenme - 5 gün önce Kısmetse Olur'da kim elendi?' sorusunun yanıtı dün akşam belli oldu. Kıyasıya rekabetin devam ettiği Kısmetse Olur evinde heyecan dolu bir oylama yaşandı. En fazla oyu alan isimler Batuhan ve Cansu oldu. Tankut'un birinci olması ile Kısmetse Olur evinde elenen isim Cansu oldu. Kısmetse Olur hız kesmeden devam ediyor. Dün akşam 29. haftanın finali ile ekrana gelen Kısmetse Olur'da yapılan oylama sonucu evde en çok ismi çıkanlar Batuhan ve Cansu oldu. 10 Bin TL'lik çeki kazanan ve evi koruma altına alan Tankut oldu. Kısmetse Olur'da bu hafta Cansu elendi. Kısmetse Olur 24 Nisan 2016 Pazar elemesinde eve yeni gelen gelin adayı. Aycan Tunç oldu.
Bakmasın, Utanıyorum (Esra Erol’la) 15:46
Bakmasın, Utanıyorum (Esra Erol’la) 57.029 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol'u Şaşkına Çeviren Gelin Adayı Ekranların en çok izlenen gündüz kuşağı programı Esra Erol’la da Mustafa Bey’e talip olarak gelen gelin adayı damgasını vurdu. Heyecanlı ve doğal haliyle tüm stüdyo’yu kendine hayran bırakan Sedef hanım, izleyicileri ve Esra Erol’u çok güldürdü. Geldiği andan itibaren herkese selam veren sempatik gelin adayı, Esra Erol’un tüm çabasına rağmen heyecanını yenemedi. Mustafa bey’i gördüğünde ise heyecandan adeta dili tutulan Sedef hanım, ‘bakmasın utanıyorum’ dedi.
Arkadaslarımdan Darbe Yiyiyorum - Evleneceksen Gel 05:19
Arkadaslarımdan Darbe Yiyiyorum - Evleneceksen Gel 4.402 izlenme - 2 ay önce Mutluluğun mimarı olan Seda Sayan ve Uğur Arslan'ın sunduğu programda, samimi anların, unutulmayan dakikaların, duygu dolu hikayelerin paylaşıldığı her hikaye gerçek, herkes hayatın içinden!
Zuhal Topal Damat Adayını Stüdyodan Kovdu 01:19
Zuhal Topal Damat Adayını Stüdyodan Kovdu 15.229 izlenme - 8 ay önce Mehmet Bey'in daha önce hiç evlenmemiş damat adayına yaptığı yoruma kızan Zuhal Topal, sinirlerine hakim olamadı.
Üzümlü Köyünün Bekar Gençleri Taliplerini Arıyor (Esra Erol 8 Nisan Cuma) 01:32
Üzümlü Köyünün Bekar Gençleri Taliplerini Arıyor (Esra Erol 8 Nisan Cuma) 1.604 izlenme - 3 hafta önce Seda Sayan dünkü programında Esra Erol'a Mersin ilinin Erdemli ilçesinde yer alan Üzümlü köyü gençleri için bir çağrıda bulunmuştu.Esra Erol bugün yayınlanan programında Seda Sayan'ın çağrısına kulak verdi.
Evlendirme Programında Gay Talip 04:27
Evlendirme Programında Gay Talip 17.476 izlenme - 2 yıl önce 150 bin dolar geliri olan gay aday.
Yeni Gelin Adayı Aycan, Bir Geldi Pir Geldi! (Kısmetse Olur 25 Nisan Pazartesi) 04:08
Yeni Gelin Adayı Aycan, Bir Geldi Pir Geldi! (Kısmetse Olur 25 Nisan Pazartesi) 464 izlenme - 5 gün önce Aycan'ın gelişi, hem damatlar hem de gelinler evinde tansiyonu yükseltti. Yeni gelin adayı Aycan, kim için geldi?
Yarışma Fritözü Korcan Cinemre'yle Röportaj 01:56
Yarışma Fritözü Korcan Cinemre'yle Röportaj 8.305 izlenme - 6 ay önce Geçtiğimiz hafta Zuhal Topal'ın sunduğu evlilik programına katılıp programı trollemesiyle meşhur olan, ardından daha önce de 12 Tv Programını farklı tiplemelerle trollediği öğrenilen Korcan Cinemre Show Haber'e konuşmuş izliyoruz efendim. ilgili video: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/281033/turk-televizyon-programlarinin-fahri-trollu-korcan-cinemre
İnsanlığın Son Umudu İzdivaç Programları Belgeseli 03:43
İnsanlığın Son Umudu İzdivaç Programları Belgeseli 4.052 izlenme - 3 ay önce İzdivaç programlarının en komik ve saçma adaylarını tekrar hatırlatmak istedik. Biliyoruz, hepsini biliyorsunuz.
Solmaz ile Olena Arasında Dans Savaşı Devam Ediyor (Evleneceksen Gel 29 Nisan Cuma) 05:50
Solmaz ile Olena Arasında Dans Savaşı Devam Ediyor (Evleneceksen Gel 29 Nisan Cuma) 188 izlenme - 19 saat önce Evleneceksen Gel programında gelin adaylarından Solmaz, Rus gelin adayı Olena'dan daha iyi dans ettiğini belirterek sahneye fırladı
Get Back Over Here!  - Scorpion Edition 00:24
Get Back Over Here! - Scorpion Edition 3.020 izlenme - 2 ay önce Videonun orjinalini biliyorsunuzdur. aha: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/294580/get-back-over-here kendimce şakalar, komiklik olsun diye böyle bişey çıkardım, "Bok gibi olmuş birader bidaha yapma" demek istersinizde rahat ulaşın diye de direk yüklüyorum. iyi seyirler.
Yeni Gelin Adayı Dilek Kim için Geldi? (Kısmetse Olur 19 Nisan Salı) 03:34
Yeni Gelin Adayı Dilek Kim için Geldi? (Kısmetse Olur 19 Nisan Salı) 619 izlenme - 2 hafta önce Kısmetse Olur'a giren yeni gelin adayı Dilek, aklındaki ismi açıkladı! Dilek'in aklındaki damat adayı Semih mi, Adnan mı?
Dani, Tankut'tan Hesap Soruyor! (Kısmetse Olur 11 Nisan Pazartesi) 03:48
Dani, Tankut'tan Hesap Soruyor! (Kısmetse Olur 11 Nisan Pazartesi) 922 izlenme - 3 hafta önce Dani, Tankut'un Cansu'ya ümit verdiğini söyleyerek yaşadığı hayal kırıklıklarını işte böyle dile getirdi! Tankut'tan hesap soran Dani gözyaşlarını tutamadı!