Hoşgeldiniz!

Evlilik Programı

Siyahi Talibinin Görünüşünden Korkup Reddeden Gelin Adayı 05:15
Siyahi Talibinin Görünüşünden Korkup Reddeden Gelin Adayı 24.731 izlenme - 2 ay önce Oldukca utanc verici bir laf eden gelin adayi stüdyodaki herkesin tepkisini cekiyor. Sahsen ben daha önceden ''ben Kürt istemem'' diyen gelin adayini stüdyodan kovan Esra Erol'dan tekrardan ayni davranisi beklerdim.
Zuhal Topal İsyan Etti 03:57
Zuhal Topal İsyan Etti 27.137 izlenme - 7 ay önce Evlilik programı sunucusu Zuhal Topal, dün şehitlerimiz için kullandığı sözlerin ardından gelen tepkiler üzerine bugünkü programında isyan etti.
Evlilik Programını Trolleyen Genç-KOMPLE 18:49
Evlilik Programını Trolleyen Genç-KOMPLE 53.037 izlenme - 10 ay önce "Evlilik Programını Trolleyen Genç" DİYE KURGULANMIŞ TÜM DEĞİŞİM-DÖNÜŞÜM SOYTARILIKLARINA CEVAP: "Cumhuriyet sizden fikri hür, vicdanı hür, irfani hür nesiller ister" M.KEMAL ATATÜRK
Sinirlenen Gelin Adayı Küfredip Stüdyoyu Terk Etti! (Esra Erol 11 Mayıs Çarşamba) 05:47
Sinirlenen Gelin Adayı Küfredip Stüdyoyu Terk Etti! (Esra Erol 11 Mayıs Çarşamba) 13.496 izlenme - 3 ay önce Esra Erol'da gelin adayı Özlem, eski talibine çiçek gelmesini sindiremeyince canlı yayında sinirler gerildi. KÜFÜR EDİP YAYINI TERK ETTİ "Sabahtan beri zor duruyorum. Adamı yer yokmuş gibi gelip burnumun dibine koydunuz. Tebrik ediyorum" dedikten sonra küfür edip stüdyoyu terk eden gelin adayı herkesi şaşkına çevirdi. "ÖZLEM ÇOK AYIP" Esra Erol'un; "Özlem çok ayıp" demesine rağmen davranışını değiştirmeyen gelin adayı şaşkın bakışlar altında canlı yayından böyle ayrıldı.
Evlilik Nedir? 03:43
Evlilik Nedir? 2.676 izlenme - 3 hafta önce Evlilik Nedir? Evlenme oranları yaz aylarında artıyormuş. Öyle diyor istatistikler. E yıllık izinler, okul tatilleri bunda bir etken tabi. Peki kış aylarında düğün, nikah, kina yapan yok mu? Olmaz mı kış aylarında da evlenmeye devam ediyor insanlar. Hem de büyük bir hızla. (gazla mı demeliydik?) Bu arada şunu belirtmeden geçmeyelim, ki bunu bizce sen de her yerde belirt, çocuk gelin sayısı çok fazla. Oldukça fazla. Oysa hiç olmamalı. Sen bunu bir düşün. Bu kadar insan evleniyorsa vardır bir bildiği deyip seni Büşra Şenol'un sunumu ile Evlilik Nedir videomuzla baş başa bırakmak isteriz. Unutmadan, sen de yaz aşağıya evlilik hakkındaki düşüncelerini. Birbirinden ilginç konuları Nedir'e has bir tarzla eğlenceli ve mizahi olarak videolara yansıtan Nedir YouTube kanalı, üçüncü sezonunda yeni sunucusu Büşra Şenol ve yeni konularıyla yayında!
Kameranın Kendisini Çektiğini Fark Eden Damat Adayı 01:25
Kameranın Kendisini Çektiğini Fark Eden Damat Adayı 29.546 izlenme - 12 ay önce Damat adayının kamera karşısında değişen mimiklerini izliyoruz.
Bakmasın, Utanıyorum (Esra Erol’la) 15:46
Bakmasın, Utanıyorum (Esra Erol’la) 57.390 izlenme - 3 yıl önce Esra Erol'u Şaşkına Çeviren Gelin Adayı Ekranların en çok izlenen gündüz kuşağı programı Esra Erol’la da Mustafa Bey’e talip olarak gelen gelin adayı damgasını vurdu. Heyecanlı ve doğal haliyle tüm stüdyo’yu kendine hayran bırakan Sedef hanım, izleyicileri ve Esra Erol’u çok güldürdü. Geldiği andan itibaren herkese selam veren sempatik gelin adayı, Esra Erol’un tüm çabasına rağmen heyecanını yenemedi. Mustafa bey’i gördüğünde ise heyecandan adeta dili tutulan Sedef hanım, ‘bakmasın utanıyorum’ dedi.
Esra Erolda Şok Ufuk Özkan Bahar Hanıma Talip Oldu (17 Şubat 2016) 01:46
Esra Erolda Şok Ufuk Özkan Bahar Hanıma Talip Oldu (17 Şubat 2016) 8.769 izlenme - 6 ay önce Esra Erolda Şok Ufuk Özkan Bahar Hanıma Talip Oldu 17 Şubat 2016, Esra Erol'da Hafta İçi Her gün 16:25 Aşka dair umutlarımızı her daim yeşerten Türkiye'nin en sevilen programı "Esra Erol'da" atv'de hafta içi her gün karşınızda. Bugüne kadar yüzlerce mutlu yuvanın kurulmasına vesile olan ve 9 sezondur ekranlarda yerini alan Esra Erol, gelin ve damat adaylarıyla bu programda buluşuyor. Yine, en çok izlenen evlilik programı olmayı başararak ekranda fırtınalar estiriyor. "Esra Erol'da" hafta içi her gün atv'de!
Evlendirme Programında Gay Talip 04:27
Evlendirme Programında Gay Talip 17.748 izlenme - 2 yıl önce 150 bin dolar geliri olan gay aday.
Gelin Adayı Solmaz'dan Striptiz Şov 01:20
Gelin Adayı Solmaz'dan Striptiz Şov 2.124 izlenme - 1 ay önce FOX ekranlarında yayınlanan izdivaç programında talibini ararken sürpriz bir şekilde Seda Sayan ve Uğur Aslan'ın sunduğu programa transfer olan gelin adayı Solmaz'ın Periscope'da soyunup dans ettiği görüntüler ortaya çıktı.
Zuhal Topal Damat Adayını Stüdyodan Kovdu 01:19
Zuhal Topal Damat Adayını Stüdyodan Kovdu 15.860 izlenme - 12 ay önce Mehmet Bey'in daha önce hiç evlenmemiş damat adayına yaptığı yoruma kızan Zuhal Topal, sinirlerine hakim olamadı.
Gelin Adayı, Canlı Yayını Terk Etmek İsteyen Talibine Yalvardı (Esra Erol 15 Mart Salı) 02:15
Gelin Adayı, Canlı Yayını Terk Etmek İsteyen Talibine Yalvardı (Esra Erol 15 Mart Salı) 7.831 izlenme - 5 ay önce Esra Erol'un sunumuyla ekrana gelen izdivaç programında, gelin adayı yayını terk etmek isteyen damat adayının arkasından "Ne olur gitme" diyerek yalvardı.
Evlilik Programında Ani Duygu Değişimi 00:29
Evlilik Programında Ani Duygu Değişimi 6.898 izlenme - 6 ay önce Daha önce evlilik programında danslarıyla boy gösteren abilerin; reyting uğruna ani bir şekilde duygu değiştirmesi.
Gelin Adayı Songül'ün Yabancı Şarkı İle İmtihanı 00:15
Gelin Adayı Songül'ün Yabancı Şarkı İle İmtihanı 6.272 izlenme - 7 ay önce Sunuculuğunu Zuhal Topal'ın yaptığı evlilik programında canlı yayında o muazzam sesiyle seslendirdiği şarkılarla ünlenen gelin adayı Songül inanılmaz şekilde şarkı söylemeye devam ediyor.
Şehitler için Programı Terk Eden Damat Adayı: Para Aldım 03:12
Şehitler için Programı Terk Eden Damat Adayı: Para Aldım 5.059 izlenme - 5 ay önce Şehitler varken oynandığı gerekçesiyle Zuhal Topal'ın programını terk eden damat adayı, olayı Seda Sayan'ın kurguladığını ileri sürdü. Geçen şubat ayında sunuculuğunu Zuhal Topal'ın üstlendiği izdivaç programına bir damat adayının protestosu damgasını vurmuştu. Damat adayı Zekeriya Atak, gelin adayına "Sizi eleştirmek istiyorum, perşembe günü gelen adayınıza sen askerliğini yaptın mı dediniz ve o akşam saatlerinde Türkiye şehit verdi ve siz burada oynadınız" demişti. AĞLAYARAK AÇIKLAMA YAPMIŞTI Bunun üzerine araya giren programın sunucusu Zuhal Topal bu sözlere tepki göstermiş ve stüdyoda gergin anlar yaşanmıştı. Topal, programında şehitlere saygısızlık yapıldı iddiasına ağlayarak ve sesi titreyerek cevap vermiş ve "Benim vatan sevgimi, bu topraklara olan sevgimi sorgulayanları Allah'a havale ediyorum. Sorgulamak kimsenin haddine değil. Ben Türk bayrağı gördüğüm zaman gözyaşlarını tutamayan bir cumhuriyet kadınıyım" diye konuşmuştu. Topal bu sırada ağlamıştı ve sesi titremişti.
Kısmetse Olur 214. Bölüm Fragmanı (Kısmetse Olur 28 Haziran Salı) 00:59
Kısmetse Olur 214. Bölüm Fragmanı (Kısmetse Olur 28 Haziran Salı) 2.589 izlenme - 2 ay önce Kısmetse Olur'da diskalifiye şoku! Gelin adaylarından Ceyda Kırıcı diskalifiye oluyor! Ceyda neden diskalifiye oldu? Kısmetse Olur yeni bölümüyle hafta içi her gün 12.45'te
Esra Erol Canlı Yayında Patronuna Rest Çekti 01:05
Esra Erol Canlı Yayında Patronuna Rest Çekti 17.397 izlenme - 2 yıl önce Fox TV'nin evlilik programı sunucusu Esra Erol, patronu Rupert Murdoch'ın açıklamalarını islamafobik bularak "Kendimce kınıyorum. Söylemezsem deliririm" dedi.
Esra Erol'a Hunharca Sarılan Kadın 00:26
Esra Erol'a Hunharca Sarılan Kadın 3.563 izlenme - 6 ay önce Esra Erol'da Hafta İçi Her gün 16:25 Aşka dair umutlarımızı her daim yeşerten Türkiye'nin en sevilen programı "Esra Erol'da" atv'de hafta içi her gün karşınızda. Bugüne kadar yüzlerce mutlu yuvanın kurulmasına vesile olan ve 9 sezondur ekranlarda yerini alan Esra Erol, gelin ve damat adaylarıyla bu programda buluşuyor. Yine, en çok izlenen evlilik programı olmayı başararak ekranda fırtınalar estiriyor. "Esra Erol'da" hafta içi her gün atv'de!
Yarışma Fritözü Korcan Cinemre'yle Röportaj 01:56
Yarışma Fritözü Korcan Cinemre'yle Röportaj 8.376 izlenme - 10 ay önce Geçtiğimiz hafta Zuhal Topal'ın sunduğu evlilik programına katılıp programı trollemesiyle meşhur olan, ardından daha önce de 12 Tv Programını farklı tiplemelerle trollediği öğrenilen Korcan Cinemre Show Haber'e konuşmuş izliyoruz efendim. ilgili video: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/281033/turk-televizyon-programlarinin-fahri-trollu-korcan-cinemre
Cansel'den Tokat Gibi Sözler! (Kısmetse Olur 21 Haziran Salı) 04:18
Cansel'den Tokat Gibi Sözler! (Kısmetse Olur 21 Haziran Salı) 2.328 izlenme - 2 ay önce Melis'in iddiaları Cansel'i çileden çıkardı. Cansel ile Melis arasındaki tartışmaya Mehtap'ın da dahil olmasıyla gerilim büyüyor.
Kısmetse Olur 29. Haftanın Finali Fragmanı (Kısmetse Olur 24 Nisan Pazar) 00:58
Kısmetse Olur 29. Haftanın Finali Fragmanı (Kısmetse Olur 24 Nisan Pazar) 3.291 izlenme - 4 ay önce Ayça ve Batu arasındaki gerilim tırmanarak devam ediyor! Ayça, Batu'yu artık sevmediğini itiraf ediyor! Kısmetse Olur 29.Haftanın Finali bölümüyle Pazar 23.00'de Kanal D'de!
Nur Kraliçe Oldu, Ceyda Gözyaşlarına Boğuldu! (Kısmetse Olur 2 Haziran Perşembe) 03:32
Nur Kraliçe Oldu, Ceyda Gözyaşlarına Boğuldu! (Kısmetse Olur 2 Haziran Perşembe) 2.682 izlenme - 3 ay önce Nur ve Batu'nun arasındaki enerjiden rahatsız olan Ceyda, teselliyi Ercan'ın omzunda buldu! Ceyda, Nur ve Batu için mi ağladı?
İnsanlığın Son Umudu İzdivaç Programları Belgeseli 03:43
İnsanlığın Son Umudu İzdivaç Programları Belgeseli 4.110 izlenme - 7 ay önce İzdivaç programlarının en komik ve saçma adaylarını tekrar hatırlatmak istedik. Biliyoruz, hepsini biliyorsunuz.
Esra Erol Çılgına Döndü 01:59
Esra Erol Çılgına Döndü 26.897 izlenme - 3 yıl önce FOX TV ekranlarında yayınlanan Esra Erol ile Evlen Benimle programına katılan yarışmacılar sunucuyu çılgına döndürdü. Gelin adayı Yağmur'a günlerdir çiçek gönderen talibi Hasan Bey yarışmaya tek aday olarak katılınca her şey ortaya çıktı. Yağmur ve Hasan'ın program dışında görüşüp ayrıldıklarını öğrenen Esra Erol adeta çılgına döndü. Erol yaptıkları hareketin yanlış olduğunu söyleyip "Biz günlerdir heyecanla gelip gelmeyecek mi diye bekliyoruz. Her şey olmuş bitmiş en son bizim haberimiz oluyor. Bir tek gerizekalı biziz. Gerçekten ben kendimi gerizekalı gibi hissediyorum" diyerek gelin ve damat adayına tepkisini dile getirdi.
Kısmetse Olur'da Damat Adayı Şakası! (Kısmetse Olur 21 Haziran Salı) 03:19
Kısmetse Olur'da Damat Adayı Şakası! (Kısmetse Olur 21 Haziran Salı) 1.732 izlenme - 2 ay önce Kısmetse Olur'a bu hafta yeni damat adayı mı geliyor? Kendini yeni damat adayı olarak tanıtan kişi kim?
Semih'ten Ayça'ya ilan-ı Aşk! (Kısmetse Olur 13 Nisan Çarşamba) 03:43
Semih'ten Ayça'ya ilan-ı Aşk! (Kısmetse Olur 13 Nisan Çarşamba) 2.737 izlenme - 4 ay önce Semih'in itirafı evi birbirine katıyor! Semih, Ayça'ya karşı duygularını itiraf edince dengeler bir anda değişti!
Damat Adayı Şenol'dan Güldüren Hareketler (Esra Erol) 05:56
Damat Adayı Şenol'dan Güldüren Hareketler (Esra Erol) 1.703 izlenme - 3 ay önce Esra Erol'un fenomen damat adayları arasında yer alan Ankaralı Şenol programın bugün kü bölümünde yine ortalığı karıştırdı. Şenol'un gizli talibi Müjgan Hanım bu sefer de Şenol'a çiçek gönderdi ve canlı yayına telefonla bağlandı. Talip adayı Müjgan Hanım'ın telefona bağlanmasıyla ne yapacağını bilemeyen şenol stüdyonun ortasına gelerek orada bulunan ekrana bağırarak isyan etti.
Canlı Yayında Damat Adayını ifşa Etti! (Esra Erol) 05:09
Canlı Yayında Damat Adayını ifşa Etti! (Esra Erol) 1.308 izlenme - 2 ay önce Esra Erol'un gözde gelin adayı yaşadıklarını canlı yayında herkesle paylaştı. Şilan,damat adayı Cüneyt ile ilgili; 'Amacı başkaymış.Beni kullandı. Buradan söylüyorum, istediğine hiçbir zaman ulaşamayacak.Onun duyguları satılık' dedi. Cüneyt'in kendisini kullandığını ve tuzağa düşürmeye çalıştığını söyleyen Şilan, nasıl kandırıldığını izleyenlere böyle anlattı.
Evleneceği Adamda Yeşil Pasaport Arayan Teyze 03:30
Evleneceği Adamda Yeşil Pasaport Arayan Teyze 6.531 izlenme - 1 yıl önce Gün geçmiyorki evlilik programlarında traji-komik hikayeler ortaya çıkmasın. Aslında videonun ismi çok şey olabilirdi. Örneğin; "Yemek yapmayacaksan senlen niye evlenim ki diyen amca" ya da " Seda saya'nın saçma hareketleri " - 02:45 - 02:52 arası. 3 dakikada hunharca saçmalık yaşanan programın bir bölümünü izliyoruz efendim. İsterseniz izlemeyin çok bir şey kaybetmessiniz.
Kısmetse Olur 38. Haftanın Finali Fragmanı (Kısmetse Olur 26 Haziran Pazar 2016) 00:56
Kısmetse Olur 38. Haftanın Finali Fragmanı (Kısmetse Olur 26 Haziran Pazar 2016) 1.598 izlenme - 2 ay önce Kısmetse Olur'da Hande Yener sürprizi! Ünlü popçu Kısmetse Olur evinde eğlenceli anlar yaşatıyor! Kısmetse Olur haftanın finali bölümüyle Pazar 23.30'da