Hoşgeldiniz!

evlilik teklifi

Adana Usulü Evlilik Teklifi 00:41
Adana Usulü Evlilik Teklifi 182.333 izlenme - 3 ay önce Adana'da yapılan evlilik teklifi yürekleri ağızlara getirdi. Çiftin yaşadığı o anlar ilgiyle izlendi. Evlenme teklifini Adana tarzı yapan damat adayı herkesi şaşırttı.
Evlilik Teklifinde Yüzüğü Denize Düşürdü 00:29
Evlilik Teklifinde Yüzüğü Denize Düşürdü 11.073 izlenme - 2 ay önce Evlilik teklifi için tüm hazırlıklarını yapan genç yüzüğün düşeceğini hesaba katamadı. Tam evlenme teklifinde bulunurken yüzüğü denize düşürdü.
Konserde Erkek Arkadaşına Evlenme Teklifi Eden Kadın 00:29
Konserde Erkek Arkadaşına Evlenme Teklifi Eden Kadın 8.083 izlenme - 1 ay önce Konserde eğlendikleri esnasında kadın, erkek arkadaşına sürpriz yapmış. Kadın dizlerinin üstüne çökerek erkek arkadaşına evlenme teklifi etmiş.
 Diz Çöken Kadın Sevgilisine Evlenme Teklifi Etti 00:07
Diz Çöken Kadın Sevgilisine Evlenme Teklifi Etti 9.074 izlenme - 2 ay önce Evlilik teklifi organizasyonunda yaşanan rol değişimi sosyal medyada gündem oldu. Kadının erkek arkadaşına teklif ettiği anlar yeni bir tartışmayı doğurdu.
Mert Öcal'dan Sude Burcu'ya Evlilik Teklifi 01:00
Mert Öcal'dan Sude Burcu'ya Evlilik Teklifi 5.835 izlenme - 1 yıl önce Survivor All Star 2022'de aşk yaşadıkları ortaya çıkan Mert Öcal ile Sude Burcu, evlilik yolunda ilk adımı attı. Survivor Mert Öcal doğum gününde sevgilisi Sude Burcu'ya sürpriz evlilik teklifinde bulundu. Herkesin önünde diz çöküp evlilik teklifi yapan Mert Öcal sevgilisi Sude Burcu'dan Evet yanıtını aldı.
Uygun Adım Evlilik Teklifi 01:50
Uygun Adım Evlilik Teklifi 40.613 izlenme - 10 yıl önce Hava Harp Okulundan yeni mezun olan Süleyman Özdayı, sevgilisi Yağmur Okça'ya tamda mesleğine yakışır bir şekilde evlenme teklifi yapmış.
Adana'da Korkutan Evlilik Teklifi! 03:16
Adana'da Korkutan Evlilik Teklifi! 39.478 izlenme - 8 yıl önce Adana’da bir genç, rehabilitasyon merkezinde öğretmenlik yapan kız arkadaşına yaptığı sıradışı evlenme teklifiyle şok etti.
Bir Tofaşçının Evlilik Teklifi 01:03
Bir Tofaşçının Evlilik Teklifi 37.182 izlenme - 9 yıl önce Bir Tofaşçının Evlilik Teklifi Sıra sıra dizilmiş Tofaş'lar ile sevdiği kıza evlilik teklifi eden vatandaşı izleyeceksiniz.
Servis Minibüsüyle Evlilik Teklifi Yapmak 07:32
Servis Minibüsüyle Evlilik Teklifi Yapmak 23.514 izlenme - 7 yıl önce Yengeye evlilik teklifi yapmak isteyen abimiz böyle bir prodüksüyon kurmuş.
Reddedilen Evlilik Teklifi Sonrası Buz Kesen Ortam 00:35
Reddedilen Evlilik Teklifi Sonrası Buz Kesen Ortam 8.045 izlenme - 4 yıl önce Uzun süredir kız arkadaşıyla birliktelik yaşayan genç sonunda bir sürpriz yapıp bir kafede kız arkadaşına evlilik teklifi etmiş. Teklif sonrası hüsrana uğramış.
Yoluna Serilen Lüks Otomobillere Rağmen Evlilik Teklifini Geri Çeviren Kız 01:45
Yoluna Serilen Lüks Otomobillere Rağmen Evlilik Teklifini Geri Çeviren Kız 7.445 izlenme - 4 yıl önce Çin'de lüks otomobil sahibi arkadaşlarını toplayıp sevdiği kızın çalıştığı yerin önüne gidip evlenme teklifi eden adamın teklifi red cevap almış.
 AVM’de evlenme teklifi eden gencin çabası hüsranla sonuçlandı 01:13
AVM’de evlenme teklifi eden gencin çabası hüsranla sonuçlandı 19.003 izlenme - 10 yıl önce Birleşik Arap Emirlikleri’ne bağlı Dubai’de Hintli bir gencin evlilik teklifi beklenmedik bir tepki sonucu hüsranla sonuçlandı. 3 ay önce tanıştığı sevgilisine AVM’de hazırladığı bir plan ile evlenme teklifi eden gencin kız arkadaşı teklifi reddederek romantik gencin kafasına küçük bir gitarla vurdu. Olay sonrası genç ise neye uğradığını şaşırdı. Dubai’de bir AVM’de meydana gelen olayda ilk olarak 2 Hintli gencin müzik çalan bir grubun yanına yaklaştığı görülmekte. Bu sırada gitar çalan görevlinin elinden mikrofonu alan genç sevgilisine dönerek konuşmaya başlıyor. 3 ay önce tanıştığı sevgilisini çok sevdiğini ve onunla birlikte olduğu için çok mutlu olduğunu belirten genç daha sonra ise diz çökerek kız arkadaşına evlenme teklifi etmeye hazırlanıyor. Bu sırada kız arkadaşının "dur" demesine rağmen hareketine devam eden genç aniden kız arkadaşının arkada bulunan müzisyenlerden birinin gitarını alarak kafasına vurmasıyla neye uğradığını şaşırıyor. Olay sonrası AVM’de büyük bir sessizlik yaşanırken genç ise hayal kırıklığına uğruyor.
Sürpriz Evlilik Teklifiyle Sevinçten Çılgına Dönen Kadın 01:36
Sürpriz Evlilik Teklifiyle Sevinçten Çılgına Dönen Kadın 8.436 izlenme - 5 yıl önce Erkek arkadaşıyla birlikte ormanlık bir alana piknik yapmaya giden genç kız, erkek arkadaşının hazırlamış olduğu sürpriz evlilik teklifi karşısında sevinçten çılgına döndü.
Yüzlerce Drone ile Büyüleyici Evlilik Teklifi 00:14
Yüzlerce Drone ile Büyüleyici Evlilik Teklifi 1.609 izlenme - 1 yıl önce Evlilik teklifinde farklılık yaratmak isteyen adam yüzlerce Drone ile büyüleyici bir evlilik teklifine imza atmış.
Evlilik Teklifi Bekleyen Kadının Dramı 00:21
Evlilik Teklifi Bekleyen Kadının Dramı 3.837 izlenme - 3 yıl önce Bir ilişkiyi taçlandırmak güzel bir evlilik teklifi sürprizi ile olur. Bu sürprizi erkek arkadaşından bekleyen kadın bakın nasıl hayal kırıklığına uğramış.
Dans Sırasında Gelen Evlilik Teklifi 01:29
Dans Sırasında Gelen Evlilik Teklifi 15 izlenme - 4 saat önce Dans kulübüne üye olan sevgililer romantik dans sergiledikleri sırada erkekten romantik bir evlilik teklifi gelmiş.
Evlilik Teklifinin Ortasına İşeyen Çocuk  00:39
Evlilik Teklifinin Ortasına İşeyen Çocuk 6.968 izlenme - 5 yıl önce Evlilik teklifi ettiği kadının yanına çocuğuyla giden adam ve esaslı bir ortamı trolleyen veletin komik hallerini izliyoruz efendim...
Kuş ile Evlilik Teklifi 00:40
Kuş ile Evlilik Teklifi 1.616 izlenme - 1 yıl önce Hayvanat bahçesinde eğitimli kuşu gösterisi sırasında romantik bir evlilik teklifi gelmiş. Eğitmenin elinden uçan kuş evlilik teklifini gerekli yere ulaştırmış.
Evlilik Teklifinde Yüzüğü Metrelerce Yükseklikten Aşağı Düşürmek 00:37
Evlilik Teklifinde Yüzüğü Metrelerce Yükseklikten Aşağı Düşürmek 1.000 izlenme - 8 ay önce Sevgilisine bir sürpriz hazırlayan adam başına geleceklerden habersiz evlenme teklifi etmek istemiş. Metrelerce yükseklikten yüzüğü aşağı düşüren adamın yaşadığı şok yüzünden okunuyor.
Evlilik Teklifi Alacağı Sırada Tanıdık Birini Gören Kadın 00:25
Evlilik Teklifi Alacağı Sırada Tanıdık Birini Gören Kadın 3.626 izlenme - 2 yıl önce Antalya’da kız arkadaşına evlenme teklifi etmek için hazırlanan gencin planı, olayın gerçekleştiği yerden tanıdıklarının geçmesi ile kısa süreliğine bozuldu....
Romantik Pilottan Çıtayı Everest'e Çıkartan Evlilik Teklifi 03:40
Romantik Pilottan Çıtayı Everest'e Çıkartan Evlilik Teklifi 8.920 izlenme - 6 yıl önce Öğretmenler gününde önce herkesin öğretmenler gününü kutlayan pilot ardından kendisi de öğretmen sevgilisinin özel gününü kutlamış. Romantik pilot daha sonra bir şiir okuyarak sevgilisine evlilik teklifinde bulunmuş.
Evlilik Teklifinin Kabulünü Twerk Yaparak Kutlayan Adam 00:39
Evlilik Teklifinin Kabulünü Twerk Yaparak Kutlayan Adam 1.042 izlenme - 10 ay önce Kız arkadaşına evlenme teklifi yapan adam evet cevabını aldıktan sonra yüzüğü parmağa takmadan önce twerk yapıp kutlama yapmış.
Rüya Gibi Evlilik Teklifi 00:15
Rüya Gibi Evlilik Teklifi 1.767 izlenme - 2 yıl önce Yeni Zelandalı antrenör Josef Rakich, kız arkadaşı Maryam Matti'ye daha önce görülmeyen sürprizlerle evlilik teklif etti.Stadyumdaki törende Maryam Matti, stada gözleri bağlı helikopterle getirildi. Genç kızın ilk hediyesi, pembe bir Range Rover modeli araba oldu.Nişan yüzüğü ise büyüklüğü ile gözleri kamaştırdı.
Tramvayda Anonslu Evlilik Teklifi 01:36
Tramvayda Anonslu Evlilik Teklifi 6.451 izlenme - 6 yıl önce İzmit’e yeni yapılan Akçaray Tramvay hattında vatman olarak çalışan Eray Altıntaş, kız arkadaşı Yasemin Bertan’a tramvay içinde anonslu evlilik teklifi yaptı.
Tenis Maçında Küçük Hayranından Emma Raducanu’ya Evlilik Teklifi 01:18
Tenis Maçında Küçük Hayranından Emma Raducanu’ya Evlilik Teklifi 1.803 izlenme - 1 yıl önce Fiziki ve zihinsel gücüyle alkış toplayan tenis dünyasının gelecek vadeden yıldızı Emma Raducanu'ya minik hayranından evlilik teklifi gelmiş.
Böyle Olur Honda Hastasının Evlenme Teklifi 03:01
Böyle Olur Honda Hastasının Evlenme Teklifi 6.948 izlenme - 8 yıl önce Honda seven sevgiliden en güzel evlilik teklifi.Honda hastası genç sevgilisine mükemmel bir evlilik teklifinde bulunuyor.
Evlilik Teklifini Kabusa Çeviren Polis Memuru 03:15
Evlilik Teklifini Kabusa Çeviren Polis Memuru 7.828 izlenme - 6 yıl önce Sakarya'nın Serdivan İlçesi’nde polis, evlilik teklifinde bulunacak olan arkadaşları için araçlarıyla yolda toplanan yaklaşık 50 kişilik gruba izin vermedi.
Kız Arkadaşına Sürpriz Evlenme Teklifi Eden Kız 00:37
Kız Arkadaşına Sürpriz Evlenme Teklifi Eden Kız 4.175 izlenme - 4 yıl önce Gezi için gittikleri yerde hatıra fotoğrafı çektirmek isteyen kızlardan biri hayatını birleştirmek istediği kız sürpriz bir evlenme teklifi etmiş.
Yamaç Paraşütündeki Kadını Sahilde Bekleyen Evlilik Teklifi 01:26
Yamaç Paraşütündeki Kadını Sahilde Bekleyen Evlilik Teklifi 770 izlenme - 1 yıl önce Sevdiği kadınla artık bir ömür geçirmeye karar veren adam ona müthiş bir evlilik teklifi hazırlamış. Yamaç paraşütünden inen kadın müthiş bir sürprizle kaşılaşmış
Arkadaşının Evlilik Teklifi İçin Canını Dişine Takan Eleman 00:54
Arkadaşının Evlilik Teklifi İçin Canını Dişine Takan Eleman 1.982 izlenme - 4 yıl önce Kız arkadaşına evlilik teklifi yapmak isteyen genç, bu iş için arkadaşlarından yardım istemiş. Hepsi yardımcı olmuş ancak içlerinden biri bu işe resmen gönül vermiş.