Hoşgeldiniz!

evlilik teklifi

Evlilik Teklifi Alacağı Sırada Tanıdık Birini Gören Kadın 00:25
Evlilik Teklifi Alacağı Sırada Tanıdık Birini Gören Kadın 2.201 izlenme - 4 gün önce Antalya’da kız arkadaşına evlenme teklifi etmek için hazırlanan gencin planı, olayın gerçekleştiği yerden tanıdıklarının geçmesi ile kısa süreliğine bozuldu....
Sokak Ortasında Şaşırtan Evlilik Teklifi 04:32
Sokak Ortasında Şaşırtan Evlilik Teklifi 114.802 izlenme - 8 yıl önce Tekirdağ'da 22 yaşındaki Hasan Uyanık, arkadaşlarının da desteği ile 3 yıllık sevgilisi Tuğba Bal'a sokak ortasında sürpriz evlenme teklifinde bulundu.
Beyaz'ın Hadise'ye İlginç Teklifi - Sevgilim Olur musun? 05:11
Beyaz'ın Hadise'ye İlginç Teklifi - Sevgilim Olur musun? 23.205 izlenme - 3 yıl önce Yarışmada güzel bir performans gösteren Arif Erdoğan'ı jüri ekibi bünyelerine almak üzere kapışırken, Beyaz'ın Hadise'ye yaptığı teklif 'n'oluyor' dedirtti
İstanbul'dan Kalkan Uçakta Evlilik Teklifi 00:54
İstanbul'dan Kalkan Uçakta Evlilik Teklifi 474 izlenme - 3 hafta önce İstanbul'dan Denizli'ye giden uçakta görevli kız arkadaşına 30 bin fit yükseklikte evlenme teklifi yapan adam gündem oldu. Onlarca yolcunun arasında hostes sevgilisine evlenme teklifi eden adam evet cevabı alınca dakikalarca alkışlandı.
Ece Seçkin'e Afrika'da Görülmemiş Evlilik Teklifi 00:54
Ece Seçkin'e Afrika'da Görülmemiş Evlilik Teklifi 22.788 izlenme - 3 yıl önce Ünlü şarkıcı Ece Seçkin uzun zamandır birlikte olduğu Çağrı Terletmez'den evlilik teklifi aldı. Ece Seçkin'in pilot sevgilisi Çağrı Terletmez, Güney Afrika'nın bir köyünde Ece Seçkin'i sürprizlerle dolu evlilik teklifi yaptı.
Evlilik Teklifi Bekleyen Kadının Dramı 00:21
Evlilik Teklifi Bekleyen Kadının Dramı 3.702 izlenme - 8 ay önce Bir ilişkiyi taçlandırmak güzel bir evlilik teklifi sürprizi ile olur. Bu sürprizi erkek arkadaşından bekleyen kadın bakın nasıl hayal kırıklığına uğramış.
Hüsranla Sonuçlanan Evlilik Teklifi 00:42
Hüsranla Sonuçlanan Evlilik Teklifi 1.274 izlenme - 3 ay önce Bir alışveriş merkezinde kız arkadaşına evlilik teklifi eden eleman olumsuz cevap alınca dünyası başına yıkılmış.
Boğaz Köprüsü Üzerinde Sürpriz Evlilik Teklifi 01:35
Boğaz Köprüsü Üzerinde Sürpriz Evlilik Teklifi 38.156 izlenme - 8 yıl önce Vodafone İstanbul Maratonu Halk Koşusu'na katılan bir genç, kız arkadaşına Boğaz Köprüsü üzerinde evlenme teklif etti.
Reddedilen Evlilik Teklifi Sonrası Buz Kesen Ortam 00:35
Reddedilen Evlilik Teklifi Sonrası Buz Kesen Ortam 8.021 izlenme - 2 yıl önce Uzun süredir kız arkadaşıyla birliktelik yaşayan genç sonunda bir sürpriz yapıp bir kafede kız arkadaşına evlilik teklifi etmiş. Teklif sonrası hüsrana uğramış.
Adana'da Korkutan Evlilik Teklifi! 03:16
Adana'da Korkutan Evlilik Teklifi! 39.379 izlenme - 6 yıl önce Adana’da bir genç, rehabilitasyon merkezinde öğretmenlik yapan kız arkadaşına yaptığı sıradışı evlenme teklifiyle şok etti.
Uygun Adım Evlilik Teklifi 01:50
Uygun Adım Evlilik Teklifi 40.559 izlenme - 7 yıl önce Hava Harp Okulundan yeni mezun olan Süleyman Özdayı, sevgilisi Yağmur Okça'ya tamda mesleğine yakışır bir şekilde evlenme teklifi yapmış.
Avcılar Meydanı'nda İlginç Evlilik Teklifi Reddedildi 02:04
Avcılar Meydanı'nda İlginç Evlilik Teklifi Reddedildi 17.031 izlenme - 5 yıl önce Avcılar Meydanı'nda çevreden geçenlerin de katıldığı evlilik teklifi hüsranla sonuçlandı. Temizlik görevlisi de yaşananlara tepki gösterdi... Avcılar Meydanı'nın gündeminde eşine ender rastlanır bir evlilik teklifi yaşandı. Yüzlerce kişinin tanıklığında hazırlanan evlilik teklifi şovu değil, şovun sonu oldu. Genç kız teklifi reddedip meydandan ayrıldı. Sürpriz sonucu kimse beklemiyordu. Bir aşık arası açılan genç kızı etkilemek için arkadaşlarıyla birlikte Avcılar Meydanı'nda bir şov hazırladı. Şov, evlenme teklifini etkili kılmak için hazırlanmıştı ve birçok kişi de gönüllü olarak rol aldı. Bu sırada yolu Avcılar Meydanı'ndan geçenlerin çoğu planlarını erteleyip birazdan ortaya çıkması beklenen genç kızı ve "o anı" beklemeye başladı. HAVAİ FİŞEK, MÜZİK, ANLAMLI YAZILAR Anlamlı yazılar, havai fişekler, maytaplar, konfetiler ve müzik. Bu karnaval için herkesin söyleyecek bir sözü vardı ve o sözleri sakınmadan söyledi. Kimi emek vurgusu yapmak için bir fırsat olarak değerlendirdi durumu kimi de açıkça genç kızın kabul etmesini istedi. "EMEK, SEVGİ DEĞERLİDİR. AFFETMEK DE DEĞERLİDİR" Meydandakı sıradışı hareketliliği "1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü" ile ilgili olduğunu düşünen bir kişi durumun böyle olmadığını anladı ama "emek" mesajı vermeyi de sürdürdü, “Emek, sevgi değerlidir. Affetmek de değerlidir" diye ekledi. GENÇ KIZ GÖRÜNDÜ AMA.. Bu sırada çalıştığı iş yerinden çıkan genç kız göründü ve plan uygulanmaya başlandı. Sokak müzisyeni çaldı, konfetiler saçıldı, "evet desene, evet desene" sloganları hep bir ağızdan atılmaya başlandı. Ancak işlerin planlayıcıların tahmin ettiği gibi gitmediğinin ilk işaretleri de bu sırada alındı. Genç kız meydana gelmek için hiç de gönüllü değildi. Dakikalar ilerledikçe gönülsüzlükten öte ciddi bir itirazının olduğu anlaşıldı. Genç kız onun için hazırlananlara ilgi göstermeden hızlıca uzaklaştı. TEMİZLİK İŞÇİSİ DE GENÇ KIZ GİBİ İTİRAZ ETTİ Meydandakiler ummadıkları sonuçla karşılaşmanın şaşkınlığını yaşarken bu tantanaya itirazı olan başkaları da çıktı ortaya. Saçılan, rüzgarın da etkisiyle savrulan gül yaprakları ve konfetileri gören temizlik işçilerinden birinin itirazı vardı olan bitene. O da çekinmeden, hatta yüksek sesle konuştu; meydandakileri “Arkadaşlar bu bölgenin hali ne? Bu ne hal? Rüzgar da bunları savuruyor" diye hafif yollu azarladı. Avcılar Meydanı'nın dünkü gündemi, sonunun hesaba katılmadığı bu evlilik şovu oldu.
Yoluna Serilen Lüks Otomobillere Rağmen Evlilik Teklifini Geri Çeviren Kız 01:45
Yoluna Serilen Lüks Otomobillere Rağmen Evlilik Teklifini Geri Çeviren Kız 7.434 izlenme - 2 yıl önce Çin'de lüks otomobil sahibi arkadaşlarını toplayıp sevdiği kızın çalıştığı yerin önüne gidip evlenme teklifi eden adamın teklifi red cevap almış.
Kuveyt’te Evlenme Teklifini Kabul Etmeyen Kadını Bıçaklayarak Öldürdü 00:28
Kuveyt’te Evlenme Teklifini Kabul Etmeyen Kadını Bıçaklayarak Öldürdü 1.316 izlenme - 3 ay önce Kuveyt’te evlenmek istediği Sabah Al-Salem adlı kadından ret cevabını alan şahıs, kaçırıp bıçaklayarak öldürdüğü kadının cansız bedenini bir hastanenin önüne bıraktı.
Barış Murat Yağcı İstiklal'in Ortasında Nisa Bölükbaşı'na Evlilik Teklif Etti 00:23
Barış Murat Yağcı İstiklal'in Ortasında Nisa Bölükbaşı'na Evlilik Teklif Etti 2.627 izlenme - 7 ay önce Survivor Barış ile Nisa'nın öpüşme görüntüleri ikilinin yalanladıkları aşk iddialarını ispatladı. Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı'nın aşkları dolu dizgin devam ederken Barış Murat Yağcı sevgilisi Nisa Bölükbaşı'na bomba gibi evlenme teklifi etti.
Bir Tofaşçının Evlilik Teklifi 01:03
Bir Tofaşçının Evlilik Teklifi 37.037 izlenme - 7 yıl önce Bir Tofaşçının Evlilik Teklifi Sıra sıra dizilmiş Tofaş'lar ile sevdiği kıza evlilik teklifi eden vatandaşı izleyeceksiniz.
Hanife Gürdal Canlı Yayında Evlilik Teklifi Aldı 01:37
Hanife Gürdal Canlı Yayında Evlilik Teklifi Aldı 2.957 izlenme - 8 ay önce Katıldığı izdivaç programı ile şöhreti yakalayan Hanife Gürdal, fotoğrafçı Kemal Ayvaz ile evliliğini bitireceğini açıklamıştı. Gürdal ve Kemal Ayvaz, canlı yayında romantik anlar yaşadı.
Hassani Dotson'dan Yeşil Sahada Evlenme Teklifi 00:53
Hassani Dotson'dan Yeşil Sahada Evlenme Teklifi 231 izlenme - 3 hafta önce MLS Ligi ekiplerinden Minnesota'da forma giyen Hassani Dotson, ilginç bir olaya imza attı. Sevgilisine yeşil sahada evlenme teklifi yapan Hassan, Evet cevabını kaptı.
(Neslihan) Doruk Doğrusöz'ün Sevda Demirel'e Evlenme Teklifi Etmesi 00:59
(Neslihan) Doruk Doğrusöz'ün Sevda Demirel'e Evlenme Teklifi Etmesi 5.726 izlenme - 1 yıl önce Bir süredir eski manken Sevda Demirel ile aşk yaşayan Doruk Doğrusöz, Gel en güzel günleri beraber yaşayalım diyerek evlenme teklifi etmiş.
Servis Minibüsüyle Evlilik Teklifi Yapmak 07:32
Servis Minibüsüyle Evlilik Teklifi Yapmak 23.498 izlenme - 5 yıl önce Yengeye evlilik teklifi yapmak isteyen abimiz böyle bir prodüksüyon kurmuş.
Gökhan Çıra Selin Ciğerci'ye Evlilik Teklif Etti 01:00
Gökhan Çıra Selin Ciğerci'ye Evlilik Teklif Etti 9.186 izlenme - 3 yıl önce Gökhan Çıra uzun süredir birlikte olduğu trans fenomen Selin Ciğerci'ye 15 Ocak 2019 Salı günü sürpriz bir evlilik teklifi etmiş.
Sürpriz Evlilik Teklifiyle Sevinçten Çılgına Dönen Kadın 01:36
Sürpriz Evlilik Teklifiyle Sevinçten Çılgına Dönen Kadın 8.420 izlenme - 3 yıl önce Erkek arkadaşıyla birlikte ormanlık bir alana piknik yapmaya giden genç kız, erkek arkadaşının hazırlamış olduğu sürpriz evlilik teklifi karşısında sevinçten çılgına döndü.
Yarışma Programında Hüsranla Sonuçlanan Evlilik Teklifi 01:16
Yarışma Programında Hüsranla Sonuçlanan Evlilik Teklifi 5.808 izlenme - 2 yıl önce İlker Ayrık'ın sunumuyla yayınlanan yarışma programında nişanlı olduğu Didem Hanım'a tek taş yüzük alarak herkesin önünde sürpriz evlilik teklifi eden Cihan Bey hiç beklemediği bir yanıt almış.
TikTok Videosu Çekerken Gelen Evlilik Teklifi 03:14
TikTok Videosu Çekerken Gelen Evlilik Teklifi 262 izlenme - 4 hafta önce Genç sevgililer kamera karşısına geçip tiktok videosu çekerken muhteşem anlar gelişmiş. Genç kıza erkek arkadaşından bir evlilik teklifi gelmiş.
Fotoğraf Çekiminde Evlilik Teklifi Edilen Kadının Şaşkınlığı 01:52
Fotoğraf Çekiminde Evlilik Teklifi Edilen Kadının Şaşkınlığı 1.090 izlenme - 5 ay önce Kız arkadaşına ilginç bir evlilik teklifi yapmak isteyen adam bu iş için bir fotoğrafçı ayarlamış ve fotoğraf çekimi esnasında teklifi patlatmış.
 AVM’de evlenme teklifi eden gencin çabası hüsranla sonuçlandı 01:13
AVM’de evlenme teklifi eden gencin çabası hüsranla sonuçlandı 18.914 izlenme - 8 yıl önce Birleşik Arap Emirlikleri’ne bağlı Dubai’de Hintli bir gencin evlilik teklifi beklenmedik bir tepki sonucu hüsranla sonuçlandı. 3 ay önce tanıştığı sevgilisine AVM’de hazırladığı bir plan ile evlenme teklifi eden gencin kız arkadaşı teklifi reddederek romantik gencin kafasına küçük bir gitarla vurdu. Olay sonrası genç ise neye uğradığını şaşırdı. Dubai’de bir AVM’de meydana gelen olayda ilk olarak 2 Hintli gencin müzik çalan bir grubun yanına yaklaştığı görülmekte. Bu sırada gitar çalan görevlinin elinden mikrofonu alan genç sevgilisine dönerek konuşmaya başlıyor. 3 ay önce tanıştığı sevgilisini çok sevdiğini ve onunla birlikte olduğu için çok mutlu olduğunu belirten genç daha sonra ise diz çökerek kız arkadaşına evlenme teklifi etmeye hazırlanıyor. Bu sırada kız arkadaşının "dur" demesine rağmen hareketine devam eden genç aniden kız arkadaşının arkada bulunan müzisyenlerden birinin gitarını alarak kafasına vurmasıyla neye uğradığını şaşırıyor. Olay sonrası AVM’de büyük bir sessizlik yaşanırken genç ise hayal kırıklığına uğruyor.
Beyzbol Oynarken Evlilik Teklifi Alan Kadın 00:32
Beyzbol Oynarken Evlilik Teklifi Alan Kadın 873 izlenme - 5 ay önce Erkek arkadaşı ile beraber beyzbol oynayan kadına erkek arkadaşı tarafından beklenmedik bir evlilik teklifi gelmiş.
Evlilik Teklifinin Ortasına İşeyen Çocuk  00:39
Evlilik Teklifinin Ortasına İşeyen Çocuk 6.726 izlenme - 3 yıl önce Evlilik teklifi ettiği kadının yanına çocuğuyla giden adam ve esaslı bir ortamı trolleyen veletin komik hallerini izliyoruz efendim...
Motosiklet Yarışında Kaza Numarası ile Evlilik Teklifi 01:43
Motosiklet Yarışında Kaza Numarası ile Evlilik Teklifi 1.272 izlenme - 9 ay önce Motosiklet yarışçısı yarışmayı izleyen kız arkadaşına çok ilginç bir evlilik teklifi planlamış. Yarış esnasında kaza yapmış numarası ile teklifi patlatmış.
Can Yaman sevgilisi Diletta Leotta'ya evlilik teklifi etti 01:28
Can Yaman sevgilisi Diletta Leotta'ya evlilik teklifi etti 885 izlenme - 5 ay önce Ünlü oyuncu Can Yaman, İtalyan sevgilisi Diletta Leotta'ya evlilik teklifi etti. Yaman, bir uçağın arkasına taktırdığı Diletta benimle evlenir misin? Seni seviyorum, Can. yazılı İtalyanca sözleri Roma'da uçurttu. Diletta'nın, Yaman'a ne yanıt verdiği ise merak konusu oldu. Çiftin bu kadar kısa sürede evlilik kararı alması 'reklam mı yapıyorlar sorularını akıllara getirdi.