Hoşgeldiniz!

Evlilik Teklifleri Videoları İzle

Esra Erol'da - Evlilik Teklifini Duyan Gelin Adayı Pamuk Bayıldı! 03:42
Esra Erol'da - Evlilik Teklifini Duyan Gelin Adayı Pamuk Bayıldı! 5.315 izlenme - 3 gün önce Esra Erol'da'nın dünkü bölümünde ilginç anlar yaşandı. Gelin adayı Pamuk, Tarık'ın evlenme teklifi esnasında kendinden geçerek bayıldı. Canlı yayında baygınlık geçiren Pamuk'a acil olarak müdahalede edildi. Kısa sürede kendine gelen Pamuk, 'Çok heyecanlandım, ilk kez böyle bir şey başıma geldi' dedi.
Avm De Yapılan Evlilik Teklifinin Ters Tepmesi 02:14
Avm De Yapılan Evlilik Teklifinin Ters Tepmesi 20.815 izlenme - 3 ay önce Hangi ülkede olduğunu bilemediğim ekşici tipli bir eleman avmde evlilik teklifi yapıyor ama umduğunu bulamıyor ortada kala kalıyor.Her taraftan alkışlar kopuyor , avmde birine evlilik teklifi yapan birine neden alkış atıyorlar bilmiyorum.
Uçakta Evlilik Teklifi Ederken Kusan Adam 01:10
Uçakta Evlilik Teklifi Ederken Kusan Adam 5.926 izlenme - 3 ay önce Yıllardır birlikte olduğu sevgilisine hayatının sürprizini yapıp uçakta evlilik teklifi etmek isteyen adam bu teklifi ederken kusacağını hesaplamamış.
Dünyanın En Atarlı Evlenme Teklifi 03:32
Dünyanın En Atarlı Evlenme Teklifi 2.557 izlenme - 1 ay önce Sosyal medyada herkesin beğendiği videoda bir kişinin sevgilisine yaptığı evlenme teklifi yer alıyor...
John Cena'dan Nikki Bella'ya Ringde Evlilik Teklifi 01:05
John Cena'dan Nikki Bella'ya Ringde Evlilik Teklifi 2.343 izlenme - 2 ay önce WWE'nin ünlü güreşçisi John Cena ringde sevgilisi Nikki Bella'ya evlenme teklifi etti. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
Yemin Töreninde Sürpriz Evleneme Teklifi Yapmak! 00:43
Yemin Töreninde Sürpriz Evleneme Teklifi Yapmak! 2.556 izlenme - 3 ay önce Tekirdağ İl Jandarma komutanlığında, acemi birliğindeki eğitimini tamamlayarak yemin eden erlerden biri, yemin törenine katılan kız arkadaşının önünde diz çökerek evlenme teklifi ediyor. İzliyoruz.
Evlenme Teklifini Meteorit ile Yapan Çinli 00:59
Evlenme Teklifini Meteorit ile Yapan Çinli 1.676 izlenme - 2 ay önce Evlenme teklifini mağaza açılışı andıran büyüklükte vir perdenin içinden çıkan meteorit taşı ile olan evlenme teklifi izliyoruz.
Yoga Eşliğinde Evlilik Teklifi 02:03
Yoga Eşliğinde Evlilik Teklifi 85 izlenme - 4 gün önce Artık öyle kuru kuru evlilik teklifi etmek yok! Ne kadar yaratıcı olursanız o kadar çok sosyal medyada adınız duyuluyor!
Alternatif Evlilik Teklifleri 02:22
Alternatif Evlilik Teklifleri 5.043 izlenme - 2 yıl önce Alternatif Evlilik Teklifleri
Sevgilisine Kalp Krizi Geçirterek Evlenme Teklifi Eden Doktor 02:20
Sevgilisine Kalp Krizi Geçirterek Evlenme Teklifi Eden Doktor 146 izlenme - 2 hafta önce Zonguldak'ta sevgilisine evlenme teklifi edecek olan doktorun dizi senaryosu gibi yaptığı, lafta sürprizini izliyoruz arkadaşlar.
inanılmaz evlenme red edilişleri 02:04
inanılmaz evlenme red edilişleri 7.078 izlenme - 6 yıl önce www.facebook.com/videoclubu
Aşk Otobüsüyle Evlenme Teklifi 03:26
Aşk Otobüsüyle Evlenme Teklifi 162 izlenme - 1 ay önce Zonguldak'ta yaşayan 29 yaşındaki Adem Karademir, yan bölümünü süslediği yolcu otobüsünün önünde kız arkadaşına evlenme teklifinde bulundu. Zonguldak kent merkezinde esnaflık yapan 29 yaşındaki Adem Karademir, 3 aydır birlikte olduğu kız arkadaşı 23 yaşındaki Şeydanur Hoşbaş'a evlilik teklifi için iki hafta öncesinden hazırlıklara başladı. Bir süre arkadaşlarıyla birlikte ilginç bir evlilik teklifi için fikir alışverişinde bulunan Karademir, "Aşk Otobüsü" yapmaya karar verdi. Kiraladığı yolcu otobüsünün yan bölmesine fon kartonlarıyla aşk sözleri yazan Karademir, 10 metre uzunluğundaki pankarta da "Aşk Sonsuzluğuna Benimle Evlenir misin?" yazdırdı. Kendisini arayan Karademir'in yanına gelen kız arkadaşı Şeydanur Hoşbaş ise kendisi için hazırlanan sürpriz karşısında bir süre şaşkınlık yaşadı. Erkek arkadaşının "Benimle evlenir misin?" teklifine "Evet" yanıtını veren Hoşbaş, mutluluğunu erkek arkadaşına sarılarak paylaştı. Çift, bir süre otobüsün önünde dans etti. Sürprizi iki hafta öncesinden planladığını anlatan Adem Karademir, "Çok güzel bir duygu. Anlatamam. İki hafta öncesinden böyle bir sürpriz hazırlamıştım. Emeği geçen arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi. Çift, sürprizin hazırlanmasında destek olan arkadaşlarıyla otobüsün önünde hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.
Sürpriz Evlenme Teklifi Şok Etti 01:53
Sürpriz Evlenme Teklifi Şok Etti 156 izlenme - 1 ay önce Eskişehir’de sürpriz bir evlenme teklifi gerçekleşti. Porsuk Çayı üzerinde gondol ile seyahat eden Cihan Sevinç ve Bircan Aydoğdu çifti mutluluklarına Eskişehir halkını şahit etti. Cihan Sevinç sevgilisi Bircan Aydoğdu’ya bir sürpriz yaptı. Aydoğdu sevgilisi Sevinç ile birlikte gondol üzerinde Porsuk Çayı’nda seyahat ederken çiftin arkadaşları tarafından köprü üzerinde “Bircan’ım Benimle Evlenir misin? pankartı açıldı. Pankartı gören Aydoğdu şaşkınlığını gizleyemedi. Sevinç çevredeki vatandaşların gözleri önünde yüzüğü çıkarıp Aydoğdu’ya evlenme teklifinde bulundu. Hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşan Aydoğdu büyük bir sevinçle “Eveeet” diye bağırdı. Sevinç’in evlilik teklifini kabul etti. Çevre halkı da alkışlarla çiftin mutluluğuna şahitlik etti. Evlilik teklifinde bulunan işletmeci ve 25 yaşındaki Cihan Sevinç, “1 buçuk yıl önce Sakarya’da tanıştık. Mutluyuz. Birbirimizi seviyoruz. Daha ne olsun?" ifadelerini kullandı. Sürpriz evlenme teklifiyle karşılaşan 23 yaşındaki Bircan Aydoğdu ise, “Sakarya’da yaşıyorum. Adım Bircan. Cihan’ı çok seviyorum. Bu sürprizden dolayı da çok mutlu oldum. Hiç tahmin etmiyordum. Teşekkür ederim arkadaşlarına da. Teşekkür ederiz” şeklinde konuştu. Sürprizde emeği geçen çiftin arkadaşları, mutlu çifti tebrik etti.
En İyi 7 Evlenme Teklifi 05:20
En İyi 7 Evlenme Teklifi 158 izlenme - 1 ay önce Hayatınızı biriyle birleştirmeye karar verdiğiniz zaman bu yolun ilk ve en önemli adımlarından birisi hiç şüphesiz ki evlilik teklifi. Yıllar sonra bu anları en güzel bir şekilde hatırlamak ve arkadaşlarınıza örnek olabilmek için bin bir türlü fikir üretebilirsiniz. Ne yazık ki herkesin yaratıcılık sınırları o kadar da geniş değil. Hem müstakbel eşinizin kalbini bir kez daha kazanmak için hem de hayatınız boyunca hatırlayacağınız muhteşem anılar oluşturmak için önerilerimize kulak verin! Göz önünde bulundurmanız gereken detaylar: Fikriniz kişisel ve tamamen size özel olmalı. Yapılacak organizasyon sevgilinizin zevklerine göre tasarlanmalı. Neleri sever, neler onun için sürpriz olur? Özel olabilmesi için günlük rutininizden farklı bir yol izlemelisiniz. İşin içine mutlaka romantizm katmalısınız! (Burası önemli!) Bütün duyulara hitap etmelisiniz. Kokular, müzikler, yiyecekler… Klişeleşmiş “Benimle evlenir misin, eşim olur musun” gibi cümleler yerine içinizden gelen kelimeleri kullanmalısınız. Yapmamanız gereken şeyler: Eğer samimi bir ortam istiyorsanız, herkese açık alanları kullanmayın. Özel bir an olduğu için kesinlikle günlük kıyafetlerinizi tercih etmeyin, kendisi için özel olarak hazırlanın.
Süper Evlenme Teklifi Çok Gülceksiniz 00:59
Süper Evlenme Teklifi Çok Gülceksiniz 9.225 izlenme - 9 yıl önce özellikle İngilizceden biraz olsun bişey anlayanlar ^^
Evlenme Teklifi 01:51
Evlenme Teklifi 6.368 izlenme - 9 yıl önce
Evlenme Teklifi Yaparken Kız Arkadaşına Kalp Krizi Geçirtiyordu 05:21
Evlenme Teklifi Yaparken Kız Arkadaşına Kalp Krizi Geçirtiyordu 42 izlenme - 2 hafta önce Zonguldak'ta yaşan Uğur Kurt adlı vatandaş tutuklanma senaryosu eşliğinde kız arkadaşına evlenme teklifi etti.
Böyle Bir Evlenme Teklifi Görmediniz 00:58
Böyle Bir Evlenme Teklifi Görmediniz 4.722 izlenme - 6 yıl önce böyle bir evlenme teklifi görmediniz
Müzikal Gibi Evlilik Teklifi Kızı Eritti 05:03
Müzikal Gibi Evlilik Teklifi Kızı Eritti 6.150 izlenme - 8 yıl önce müzikal gibi evlilik teklifi kızı eritti
Çok Yaratıcı Bir Evlenme Teklifi Valla 00:59
Çok Yaratıcı Bir Evlenme Teklifi Valla 4.192 izlenme - 9 yıl önce o teklıfe hayır dıyebılecek ??
En Orjinal Evlilik Teklifleri 05:23
En Orjinal Evlilik Teklifleri 1.814 izlenme - 4 yıl önce En Orjinal Evlilik Teklifleri
Kırıkkaleli Gençten İlçe Meydanında Evlilik Teklifi 01:19
Kırıkkaleli Gençten İlçe Meydanında Evlilik Teklifi 25 izlenme - 2 hafta önce Kırıkkaleli gençten ilçe meydanında evlilik teklifi KIRIKKALE - Kırıkkale'de Burak Demirel, hazırladığı sıra dışı sürpriz ile kız arkadaşına Cumhuriyet Meydanı'nda evlilik teklifi etti.
Nasıl Evlenme Teklifi Almak İstersiniz Beyaz Show 3 Ocak 2014 05:19
Nasıl Evlenme Teklifi Almak İstersiniz Beyaz Show 3 Ocak 2014 1.390 izlenme - 3 yıl önce Nasıl Evlenme Teklifi Almak İstersiniz Beyaz Show 3 Ocak 2014
Paraşütle Atladı Yüzüğü Taktı 00:47
Paraşütle Atladı Yüzüğü Taktı 19 izlenme - 3 hafta önce Muğla'da yaşayan genç, paraşütle uçuş yapan sevgilisine yere indikten sonra evlenme teklif etti. Genç kız hazırlanan pankartın önünde diz çöken sevgilisine 'evet' dedi.
Hülya Ya Aşk Teklifi 00:47
Hülya Ya Aşk Teklifi 2.315 izlenme - 9 yıl önce adana muratca İletİŞİmde oluyor bu olay oyuncular aysel.cabbar.hülya.hüseyİn
Hüsranla Sonuçlanan Evlenme Teklifleri 11:40
Hüsranla Sonuçlanan Evlenme Teklifleri 821 izlenme - 3 yıl önce Evlenme teklifi edip Mal gibi kalmak kötü durum lan bide etrafın kalabalıksa gururumuza yediremeyip neyse kendi kaybeder benden daha iyisinimi bulacak mk diyip gideriz..Sonra aklıma ulan başkasımı var acaba diye gelir takip ederim hayır yani ne olduda hyır dedin sırf bu sikik duruma düşmemek için böyle bir organizasyona girmicem düşük prodüksyonlu bişeyler yaparım..Ayrıca sondaki bana fake gibi geldi kanalın işler kesat heralde
Evlenme Teklifine Tokalı Cevap :) 05:50
Evlenme Teklifine Tokalı Cevap :) 1.622 izlenme - 8 yıl önce kız utandı be
UFC Yıldızında Ring Ortasında Evlilik Teklifi! 02:52
UFC Yıldızında Ring Ortasında Evlilik Teklifi! 3 izlenme - 5 saat önce UFC yıldızı Alexander Gustafsson modaya uydu. Gustafsson, ringin ortasında kız arkadaşına evlilik teklif etti.
Güzelim Teklifi Reddetti 01:04
Güzelim Teklifi Reddetti 1.076 izlenme - 9 yıl önce herşey güzeldi ama kız kaçtı
Orjinal Evlilik Teklifleri 05:23
Orjinal Evlilik Teklifleri 799 izlenme - 4 yıl önce Orjinal Evlilik Teklifleri