Hoşgeldiniz!

evlilik teklifleri

Kim Milyoner Olmak İster'de Evlenme Teklifi 02:30
Kim Milyoner Olmak İster'de Evlenme Teklifi 3.295 izlenme - 3 gün önce Kim Milyoner Olmak İster'in 21 Nisan 2018 tarihli bölümünde bin liralık ödülle yarışmayı tamamlayan eleman, battı balık yan gider diyip evlilik teklifinide yapıştırıyor. İzliyoruz efendim.
Romantik Pilottan Çıtayı Everest'e Çıkartan Evlilik Teklifi 03:40
Romantik Pilottan Çıtayı Everest'e Çıkartan Evlilik Teklifi 8.698 izlenme - 3 hafta önce Öğretmenler gününde önce herkesin öğretmenler gününü kutlayan pilot ardından kendisi de öğretmen sevgilisinin özel gününü kutlamış. Romantik pilot daha sonra bir şiir okuyarak sevgilisine evlilik teklifinde bulunmuş.
Hüsranla Biten Evlilik Teklifi 01:54
Hüsranla Biten Evlilik Teklifi 17.790 izlenme - 3 ay önce Elinde kocaman bir buketle, işi garantilemiş gibi gelen kardeşimiz sevgilisine yaptığı evlenme teklifi ile hayatının geri kalanında Müslüm baba, Yıldız Tilbe, Ebru Gündeş, Hakan Altun gibi sanatçıları dinlemeye mahkum bırakılıyor.
Avm De Yapılan Evlilik Teklifinin Ters Tepmesi 02:14
Avm De Yapılan Evlilik Teklifinin Ters Tepmesi 21.151 izlenme - 1 yıl önce Hangi ülkede olduğunu bilemediğim ekşici tipli bir eleman avmde evlilik teklifi yapıyor ama umduğunu bulamıyor ortada kala kalıyor.Her taraftan alkışlar kopuyor , avmde birine evlilik teklifi yapan birine neden alkış atıyorlar bilmiyorum.
Yaptığı Evlilik Teklifi Geri Çevrilen Meksikalı Gencin Dramı  00:58
Yaptığı Evlilik Teklifi Geri Çevrilen Meksikalı Gencin Dramı 4.111 izlenme - 2 ay önce Meksika'da gerçekleşen olayda bir genç sevdiği kıza güzel bir evlenme teklifi yapıp sonrasında red cevabı alıyor
Farklı Evlenme Teklifi 00:59
Farklı Evlenme Teklifi 78.604 izlenme - 10 yıl önce evlenme teklifi için farklı bir yol deniyor kahramanımız
Bekar Bekir, Çatlak Şanzel'e Evlenme Teklifi Etti 01:19
Bekar Bekir, Çatlak Şanzel'e Evlenme Teklifi Etti 5.012 izlenme - 4 ay önce Evlenmeyi bir türlü beceremeyen Bekar Bekir,Çatlak Şanzel'in programına çıkıp ona evlenme teklifi ederse
Sharapova'ya Maç Sırasında Türk Seyirciden Evlilik Teklifi! 00:24
Sharapova'ya Maç Sırasında Türk Seyirciden Evlilik Teklifi! 4.658 izlenme - 5 ay önce Sinan Erdem Spor Salonu'ndaki etkinlikte bir Türk seyirci, Maria Sharapova'ya evlilik teklifinde bulundu. Tribünlere bakan Rus tenisçi bu teklife gülümseyerek "Belki" yanıtını verdi.
Bacağına Dövme Yaptırarak Evlenme Teklifi Eden Adam 00:41
Bacağına Dövme Yaptırarak Evlenme Teklifi Eden Adam 1.887 izlenme - 2 ay önce En tuhaf evlenme teklifi olayı bu bence ya. Düşünsene kız kabul etmedi, bacakta kaldı öyle. Neyse yenge kabul etti...
Tramvayda Anonslu Evlilik Teklifi 01:36
Tramvayda Anonslu Evlilik Teklifi 5.409 izlenme - 8 ay önce İzmit’e yeni yapılan Akçaray Tramvay hattında vatman olarak çalışan Eray Altıntaş, kız arkadaşı Yasemin Bertan’a tramvay içinde anonslu evlilik teklifi yaptı.
Ağır Yaralı Süsü Vererek Evlenme Teklifi Yapmak 03:05
Ağır Yaralı Süsü Vererek Evlenme Teklifi Yapmak 1.392 izlenme - 2 ay önce Evlenme tekliflerinin en üzücü olanı,görüntüde eleman sevdiği kadına evlenme teklifi yapmak için ağır yaralı süsü verip hastaneye gelince evlenme teklifini patlatıyor
Uçakta Evlilik Teklifi Ederken Kusan Adam 01:10
Uçakta Evlilik Teklifi Ederken Kusan Adam 6.375 izlenme - 1 yıl önce Yıllardır birlikte olduğu sevgilisine hayatının sürprizini yapıp uçakta evlilik teklifi etmek isteyen adam bu teklifi ederken kusacağını hesaplamamış.
Hastane Anonsuyla Evlenme Teklifi Yapan Öğretim Görevlisi 03:30
Hastane Anonsuyla Evlenme Teklifi Yapan Öğretim Görevlisi 4.094 izlenme - 8 ay önce Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi'nde (GOÜ) öğretim görevlisi olarak çalışan 30 yaşındaki Mustafa Güzel, 8 aydır birlikte olduğu 22 yaşındaki hemşire sevgilisi Kübra Kaya için hastanenin anons sitemini kullanarak Süpriz bir evlenme teklif etti.
Rakip Antrenöre Minderde Evlenme Teklifi Yapmak! 01:19
Rakip Antrenöre Minderde Evlenme Teklifi Yapmak! 3.198 izlenme - 7 ay önce Manisa’da düzenlenen karate turnuvasında antrenör Dinçer Güngör, kendisi gibi antrenörlük yapan ve turnuvada rakip olduğu kız arkadaşı Özlem Akkoyun’a minderde sürpriz bir evlenme teklifi yaptı. 15 Temmuz Şehit ve Gazileri Anma İllerarası Karate Turnuvası’nın düzenlendiği Manisa Atatürk Spor Salonu, sürpriz bir evlilik teklifine ev sahipliği yaptı. Uşak’ta karate antrenörlüğü yapan Dinçer Güngör (24), kendisi gibi antrenörlük yapan 8 yıllık kız arkadaşı Özlem Akkoyun ve öğrencileriyle birlikte Manisa’daki turnuvaya katıldı. Turnuvada kız arkadaşına evlilik teklifi yapmak isteyen Dinçer Güngör, öğrencileriyle birlikte hazırlık içerisine girdi. Öğrenciler, hocaları için “Benimle evlenir misin?” dövizleri hazırlayarak tribünlerdeki yerini alırken, antrenörler Dinçer Güngör ve Özlem Akkoyun, turnuvada rakip duruma geldi. Çekişmeli geçen maç sonrası Dinçer Güngör, mikrofonu eline alarak, meslektaşı Özlem Akkoyun’a uzun yıllardır hayalini kurduğu evlenme teklifinde bulundu. Kısa süreli şaşkınlık yaşayan Özlem Akkoyun, Dinçer Güngör’ün evlilik teklifine “Evet” yanıtını verdi. Salonda bulunan seyirciler genç antrenörlerin mutluluğuna ortak olarak, uzun süre alkışladı.
Genç Kadından Sevgilisine Etkileyici Evlenme Teklifi 05:32
Genç Kadından Sevgilisine Etkileyici Evlenme Teklifi 3.908 izlenme - 10 ay önce İsveç'te genç bir kadın hazırladığı sürprizle önce bayan arkadaşlarıyla birlikte dans edip daha sonra sevgilisine evlilik teklifinde bulunmuş.
G-Max'te Yapılan Evlilik Teklifi 01:53
G-Max'te Yapılan Evlilik Teklifi 2.221 izlenme - 5 ay önce Deneyenlerin 2 saniyede 200 km hızla 40 metre yükseğe fırlatıldığı G-Max'te genç adam havaya fırlatılmadan önce cebine koyduğu yüzükle kız arkadaşına ilginç bir evlilik teklifi gerçekleştirmiş.
Evlilik Teklifinde Level Atlayan Romantik İnsanlar 01:49
Evlilik Teklifinde Level Atlayan Romantik İnsanlar 158 izlenme - 1 hafta önce Hayatlarını birleştirecekleri insana mükemmel bir sürpriz hazırlayarak teklifini yapan insanların o anları... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İzmir’de Cinayet Gibi Evlilik Teklifi 04:03
İzmir’de Cinayet Gibi Evlilik Teklifi 2.231 izlenme - 6 ay önce Artık "aşkım seni seviyorum, benimle evlenir misin" diyen kalmadı. Herkes bir ilginçlik peşinde. Çıta çok yükselince İzmirli genç öyle bir teklif yaptı ki, silahlar konuştu. İşte Özer Ekinci’nin sevgilisi Melda Acundaş’a yaptığı cinayet gibi evlilik teklifi.
İkizler İkizlere Evlilik Teklif Etti 01:41
İkizler İkizlere Evlilik Teklif Etti 723 izlenme - 2 ay önce İkiz kardeşler ikiz kardeşlere aşık olunca, evlilik teklifi de aynı anda gelmiş. 34 yaşındaki Josh ve Jeremy Salyers kardeşler ile 31 yaşındaki Brittany ve Briana Deane kardeşler festivalde tanıştıktan sonra birbirlerine aşık olmuşlar. Teklifler aynı olunca yüzükler de aynı olmuş.
John Cena'dan Nikki Bella'ya Ringde Evlilik Teklifi 01:05
John Cena'dan Nikki Bella'ya Ringde Evlilik Teklifi 3.027 izlenme - 1 yıl önce WWE'nin ünlü güreşçisi John Cena ringde sevgilisi Nikki Bella'ya evlenme teklifi etti. Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.
Evlenme Teklifini Meteorit ile Yapan Çinli 00:59
Evlenme Teklifini Meteorit ile Yapan Çinli 2.508 izlenme - 1 yıl önce Evlenme teklifini mağaza açılışı andıran büyüklükte vir perdenin içinden çıkan meteorit taşı ile olan evlenme teklifi izliyoruz.
Evlilik Teklifi Sırasında Sakar Aşığın Yüzüğü Nehre Düşürmesi 00:32
Evlilik Teklifi Sırasında Sakar Aşığın Yüzüğü Nehre Düşürmesi 1.781 izlenme - 7 ay önce ABD'de kız arkadaşına küçük bir köprü üzerinde evlilik teklifinde bulunmak için diz çöken sakar aşık yüzüğü nehre düşürmüş. Kameraya yansıyan görüntüleri izliyoruz efendim.
Yemin Töreninde Sürpriz Evleneme Teklifi Yapmak! 00:43
Yemin Töreninde Sürpriz Evleneme Teklifi Yapmak! 2.606 izlenme - 1 yıl önce Tekirdağ İl Jandarma komutanlığında, acemi birliğindeki eğitimini tamamlayarak yemin eden erlerden biri, yemin törenine katılan kız arkadaşının önünde diz çökerek evlenme teklifi ediyor. İzliyoruz.
Dünyanın En Atarlı Evlenme Teklifi 03:32
Dünyanın En Atarlı Evlenme Teklifi 2.611 izlenme - 1 yıl önce Sosyal medyada herkesin beğendiği videoda bir kişinin sevgilisine yaptığı evlenme teklifi yer alıyor...
Alternatif Evlilik Teklifleri 02:22
Alternatif Evlilik Teklifleri 5.059 izlenme - 3 yıl önce Alternatif Evlilik Teklifleri
Maria Sharapova'ya Evlenme Teklifi Eden Türk 00:12
Maria Sharapova'ya Evlenme Teklifi Eden Türk 864 izlenme - 5 ay önce İstanbul'da düzenlenen tenis turnuvasında Türk taraftar, Maria Sharapova'ya evlilik teklif etti, Rus raket "Belki" yanıtını verdi.
inanılmaz evlenme red edilişleri 02:04
inanılmaz evlenme red edilişleri 7.081 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/videoclubu
Spor Salonunda Sürpriz Evlenme Teklifi 01:01
Spor Salonunda Sürpriz Evlenme Teklifi 649 izlenme - 6 ay önce Crossfit antrenörü Chaz, kız arkadaşı Dana'ya ısınma hareketleri sırasında sürpriz bir evlenme teklifi yapmış. Dana ısınma hareketlerini yapmak için yukarı bakarken Chaz elindeki yüzükle evlenme teklifi etmiş.
Süper Evlenme Teklifi Çok Gülceksiniz 00:59
Süper Evlenme Teklifi Çok Gülceksiniz 9.225 izlenme - 10 yıl önce özellikle İngilizceden biraz olsun bişey anlayanlar ^^
Evlenme Teklifi 01:51
Evlenme Teklifi 6.370 izlenme - 10 yıl önce