Hoşgeldiniz!

Evre Videoları İzle

Okul Evrelerine Göre Kızlara Davranış 00:06
Okul Evrelerine Göre Kızlara Davranış 9.503 izlenme - 3 yıl önce Çok İyimiş
 Iliski Evreleri 00:06
Iliski Evreleri 6.964 izlenme - 3 yıl önce Iliski evreleri
Okul Evrelerine Göre Hoca Sınıfa Girince 00:06
Okul Evrelerine Göre Hoca Sınıfa Girince 2.613 izlenme - 3 yıl önce Okul Evrelerine Göre Hoca Sınıfa Girince
Bir Larvanın Evrimi 01:06
Bir Larvanın Evrimi 819 izlenme - 3 yıl önce Bazen bilim nereye kadar gidecek diye düşünüyorum. Şu evreleri izledikçe aslında bilmediğimiz anlarda neler gerçekleşiyor diye de saçmasapan düşüncelere gark oluyorum.
adım adım bir  civcivin meydana çıkışı 01:32
adım adım bir civcivin meydana çıkışı 1.580 izlenme - 6 yıl önce civcivin meydana geliş evreleri....
Popstar Türkiye Albümü (2003 - 60 dk) 59:29
Popstar Türkiye Albümü (2003 - 60 dk) 1.311 izlenme - 2 yıl önce 1. Abidin Özşahin - Çöpçüler 00:00 2. Alpay Kulay - Gel barışalım artık 04:48 3. Aydan Kaya - Avuçlarım kanıyor 08:43 4. Barış Kömürcüoğlu - Bu gece son 13:24 5. Bayhan Gürhan - Seninle olmak varya 18:07 6. Ceyda Mazalto - Aldırma 22:12 7. Elena Kryuchkova - Neler oluyor bize 25:58 8. Eser Bayar - Bebeyim 29:31 9. Evren Mevlanaoğlu - Alışamadım 34:39 10. Firdevs Güneş - Kıyamam 39:32 11. Müge Ökten - Ellerimde çiçekler 43:56 12. Sekül Kan - Kar beyazdır ölüm 47:59 13. Selçuk Yapar - Bir qarip yolcuyum 53:55
Öğretmen Evreleri. 00:06
Öğretmen Evreleri. 381 izlenme - 3 yıl önce Öğretmen evreleri.
Okul Evrelerine Göre Mesleki Hedefler 00:05
Okul Evrelerine Göre Mesleki Hedefler 446 izlenme - 3 yıl önce Okul Evrelerine Göre Mesleki Hedefler Süper Komik İzleyin
Mitoz Bölünme Evreleri 01:38
Mitoz Bölünme Evreleri 62 izlenme - 7 ay önce Mitoz bölünme ve evrelerini, evrelerde gerçekleşen olayları bu videoda bulabirsiniz. İyi seyirler...
Çocuğun Gönlünü Alırken Evre Atlayan Abiler 00:06
Çocuğun Gönlünü Alırken Evre Atlayan Abiler 77 izlenme - 2 yıl önce Çocuğun Gönlünü Alırken Evre Atlayan Abiler - yeni vine
Sigara Bırakılma Evreleri 00:13
Sigara Bırakılma Evreleri 67 izlenme - 2 yıl önce Sigara Bırakılma Evreleri - yeni vine
Dost Acısı 01:04
Dost Acısı 283 izlenme - 7 yıl önce ömer evre - gülde denizsev - burcu dallas vs ---yakında---
Lise Evrelerine göre davranışlar 00:06
Lise Evrelerine göre davranışlar 67 izlenme - 2 yıl önce Lise Evrelerine göre davranışlar - yeni vine
Aga B - Oo Kekecim ft ABKountry & Evre 04:00
Aga B - Oo Kekecim ft ABKountry & Evre 6 izlenme - 3 ay önce sözleri: aga b: hepsi öncesinde ödetti peşin peşin hepsi deneyim ve el yordamı keşiftesin esirleşip sonra bi şekil keşişleştik konu ortak paydada kesişmekse biz ekipleştik yine de hala gerisiyle kıyaslarlar mı? ki bence buranın delisi, oranınkinden biraz farklı diyim ve bu bi pürüz değil o yüzden bas bas bağırıp da deliyi üzmeyin gerisi düz gelir, ol yeter ki sakin hele ki üst bilinçte bi bireyken hepimiz bi de tonla derde sahip, sipariş hepsi sanki gururu kafiyse mamafih tanrı şahit abkountry: kendimden kaçtım, affetmem lazım ve bunun yarattığı bi çok korku vardı insanlar aynı, değişmek lazım ışıklarımı kararttım bi hücrenin içinde geldim kendime tek başına kalmak delirmekse gerçeğin ta kendisini bulunca öldüreceğim oo kekecim oo nerdesin oo ölmedin öldüreceğim ayaklarımın altında bi sigara kağıdı bi de tütün bulursam tam kafamın harcı sokakta sakinim, ruhum rahatsız ortalık karışık, nefes nefeseyim evre: kafamda fazla düş, fazla güç, fazla girdap. şu kağıdı yolla bana da bende sarayım al da sen yak. bilhassa bilgilen ki görevi sen, en önünde süregelen oyunda elini kaybedersen kal gelir o beyinden. boş tabiatı var. sanki alanı saklı. yani, bunun o fazla beyni gölgelerle aşırı bağlı. elimi uzatayım da yaklaşsın. yanıma bir tuzak yap ve alçaktan uçma fikiri medeniyet ve hak!. aga b: ve hepsi harman hala ki azla yetinen az var ve bu bi nüans ki bunu farkındalıkla harlar biz paspallar saf sancaklar kesin yine de sen risk alcaksan laz deyip de geçme, o da 3 harflidir çarpar az öteden afgurup durun yoksa huyum kurur bi duy dediğimi nolur hele bi de dilediğince soğudun zaten hep var bi sorun esasen israf her soluğun madem açıldı konusu; hesap ver oo kekecim oo nerdesin oo ölmedin öldüreceğim ...
Dewrim & Dj Dikkat & Tek Yürek - Birtan Aka İsyancash 46 Evre - Kafam Bugün Triplerde 05:41
Dewrim & Dj Dikkat & Tek Yürek - Birtan Aka İsyancash 46 Evre - Kafam Bugün Triplerde 119 izlenme - 4 yıl önce Dewrim & Dj Dikkat & Tek Yürek - Birtan Aka İsyancash 46 Evre - Kafam Bugün Triplerde
Atasözü Oluşum Evresi 00:06
Atasözü Oluşum Evresi 43 izlenme - 3 yıl önce Atasözü oluşum evresi
KOAH'ın evreleri nelerdir? 01:04
KOAH'ın evreleri nelerdir? 27 izlenme - 2 yıl önce KOAH'ın dört evresi var. Birinci evrede fazla belirti göstermeden seyreder. Hastalığın ikinci ve üçüncü evrelerinde nefes darlığı ve öksürük gibi şikayetler belirginleşmeye başlar. Son evrede hasta daha kapsamlı tedavi yöntemlerine ihtiyaç duyar.
Parkinson'un erken evre belirtileri nelerdir? 01:04
Parkinson'un erken evre belirtileri nelerdir? 27 izlenme - 2 yıl önce Parkinson hastalığının erken evre bulguları titreme ve hareket yavaşlığıdır. Son dönemde yapılan araştırmalar hastalığın aslında bu belirtilerden çok daha önceden başladığını gösterse de hastalığın tanısı titremeler başladığında konulabiliyor.
Alzheimer'ın erken evre belirtileri nelerdir? 01:26
Alzheimer'ın erken evre belirtileri nelerdir? 22 izlenme - 2 yıl önce Alzheimer birden bire başlayan bir hastalık olmadığı için başlangıç aşamasında dikkat çekici belirtiler vermez.
Nasıl Ateist Oldum ? 05:41
Nasıl Ateist Oldum ? 14 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda Azerbaycan'da yaşayan arkadaşın nasıl ateist olduğunu anlatıyor. Hangi evrelderden geçtiği ve sonunda bu kararı nasıl aldığını görebilirsiniz.
Alzheimer'ın orta evre belirtileri nelerdir? 01:15
Alzheimer'ın orta evre belirtileri nelerdir? 13 izlenme - 2 yıl önce Alzheimer'ın orta evresinde hasta kendisindeki bazı değişikliklerin farkına varır. Kişi etrafındkai insanların isimlerini hatırlayamamaya, yüzleri tanıyamamaya, gündelik işlerini yapmakta zorlanmaya başlar. Alzheimer orta evrede depresyon benzeri belirtiler de verir.
Preeklampsi önceden anlaşılabilir mi? 00:37
Preeklampsi önceden anlaşılabilir mi? 11 izlenme - 2 yıl önce Preeklampsi genel olarak hamileliğin ön evrelerinde anlaşılır.
Alzheimer'ın geç evre belirtileri nelerdir? 01:37
Alzheimer'ın geç evre belirtileri nelerdir? 10 izlenme - 2 yıl önce Alzheimer'ın geç evresinde artık belirtiler açıkça ortadadır. Hastanın kendi başına evde bırakılması sakıncalı bir hal alır. Hasta yemek yemeyi unutababilir. Ya da tok olduğunu unutarak tekrar tekrar yemek yiyebilir. Kendi başına giyinip soyunmada zorlanır. Yakınlarını tanıyamaz, kendisiyle ilgili bilgileri hatırlayamaz. Sinirlilik, öfke krizleri gelişir. Hastalık daha da ilerledikçe kişi yatağa bağımlı hale gelebilir.
Parkinson'un orta evre belirtileri nelerdir? 00:51
Parkinson'un orta evre belirtileri nelerdir? 14 izlenme - 2 yıl önce Parkinson hastalığının ilk evresine balayı evresi denir, bu beş yıllık süreçte hasta ilaç tedavisine çok iyi yanıt verir. İlk beş yılın ardından başlayan orta evrede ilaçların etkisi daha kısa sürmeye başlar ve hastanın bulgularında dalgalanmalar meydana gelmeye başlar. Doğru bilgilendirme ve ilaç tedavisiyle hastanın bu beş yıllık dönemi de atlatması sağlanır.
Parkinson'un geç evre belirtileri nelerdir? 00:53
Parkinson'un geç evre belirtileri nelerdir? 12 izlenme - 2 yıl önce Parkinson'un ileri evresine genellikle 10 yılda gelinir, ama her hastanın kendine özgü bir seyri olduğunu göz önünde bulundurmak gerekir. Hastanın sağlık durumu ve yaşam tarzına göre farklılık gösteren ileri dönem Parkinson tanılarında hastada titremeyi kontrol etmekte zorluk, ilaçlardan kaynaklı yan etkiler ve hafıza problemleri gözlenebilir.
Parkinson tedavisinde cerrahi yöntem hangi durumlarda uygulanır? 00:58
Parkinson tedavisinde cerrahi yöntem hangi durumlarda uygulanır? 9 izlenme - 2 yıl önce Parkinson hastalarında cerrahi yöntem ileri evredeki hastalara uygulanır. Derin beyin stimülasyonu uygulanacak kişilerin 70 yaşından genç olmaları, artık ilaç tedavisinde çok zorlanıyor olmaları ve bilişsel fonksiyonlarının yerinde olması gerekir.
Uykunun evreleri nelerdir? 00:51
Uykunun evreleri nelerdir? 5 izlenme - 2 yıl önce Uyku üç evreden ve REM uykusundan oluşur. Birinci evrede kişi uykuyla uyanıklık arasındadır, ikinci evrede biraz daha derin uykudur. Esas dinlendiren uyku evresi ise üçüncü evredir. Üçüncü evre derin uykudur. Bir de rüyaların görüldüğü REM uykusu vardır.