Hoşgeldiniz!

Evrim Teorisi

Laf Anlatmanın İmkansız Olduğunun Anlaşıldığı An (Evrim Teorisi)... 08:34
Laf Anlatmanın İmkansız Olduğunun Anlaşıldığı An (Evrim Teorisi)... 6.245 izlenme - 7 ay önce Prof. Dr. Teoman Duralı'nın, uzun yıllar önce Evrim Teorisi'nin detaylarını 3 (üç) saat boyunca anlattığı İskele Sancak programının sonunda aldığı ve önyargılı bağnaz bireylere laf anlatmanın imkansızlığına örnek olarak ortaya konulabilecek soru...
Motorcu Maymun 00:25
Motorcu Maymun 9.799 izlenme - 2 yıl önce Sahibi motora bindirmeyince ortalığı yıkan bebe maymunu izliyoruz. Charles Darwin mezarında kıs kıs gülüyordur eminim.
Nobel Ödüllü Aziz Sancar'dan Evrim Yorumu 02:12
Nobel Ödüllü Aziz Sancar'dan Evrim Yorumu 5.553 izlenme - 11 ay önce Türkiye'nin Bakü Büyükelçiliğinde düzenlenen programda konuşan Sancar, öğrencilere siyasetle uğraşmamaları ve sigara içmemeleri tavsiyesinde bulundu. Aziz Sancar, bir öğrenci tarafından kendisine sorulan evrim sorusuna da muhteşem bir şekilde cevap verdi.
Maymunlar Neden İnsan Olmuyor? 03:44
Maymunlar Neden İnsan Olmuyor? 2.398 izlenme - 6 ay önce İlk animasyonumuzda, bizim de duymaktan bıktığımız ancak toplumun büyük bir kesiminde de hâlâ cevapsız kalmış olan bir sorunun cevabını bu defa animasyonla verelim istedik.  Kolektif emeğin ürünü olan bu animasyonumuzun hazırlanması sürecinde, bizden; önerilerini, eleştirilerini, desteklerini esirgemeyen tüm okurlarımıza ve Patreon üzerinden bizlere desteklerini esirgemeyen; Servan Çelebi, Tevfik Uyar, Onur Arpat, Denef Huvaj, Berfin Titrek, Renitec Nufyat, B. Bilgin, Cemil Yücer, Esra Özkan, Özden Davaslıgil, Eray Usta, Ahmet Uğur, Licht Mehr Licht, K. Onur Mengeş, Baran Gündüz, Ulaş Avşar, Cem Aysen, Özgür Özkan, Serhat Ateşoğlu, Meriç Birben ve bugün patreon destekçimiz olan Ali Akdurak`a teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sevgi ve saygılarımızla... Animasyon Bilgileri: Sanat Yönetmeni: Dina Akçay (BilimFili.com) Animasyon: Onur Şahin&Dina Akçay (BilimFili.com) Metin: BilimFili.com Seslendirme: Onur Çobanoğlu(https://goo.gl/sBKBeB) Müzik: Nuclearmetal (https://goo.gl/m6p3vf) Patreon üzerinden bağış yapmak için: https://www.patreon.com/bilimfili Facebook: https://www.facebook.com/bilimfili/ Twitter: https://www.twitter.com/bilimfili/ İnstagram: https://www.instagram.com/bilimfili/
Okulda Evrim Öğrenen Çocuk, Evde Babaanesinin Seccadesini Kaldırıyor (Türkiye'nin Nabzı) 01:54
Okulda Evrim Öğrenen Çocuk, Evde Babaanesinin Seccadesini Kaldırıyor (Türkiye'nin Nabzı) 4.227 izlenme - 10 ay önce Türkiye’nin Nabzı programında konuşan Harran Üniversitesi Dekanı Prof. Dr. Hasan Akan, canlı yayında çok tartışılacak sözler söylemiş. Akan, "Bir hocamız anlatıyor, profesör. Çocuk okula gidiyor, eve gelince babaannesinin önünden seccadeyi kaldırıyor. Okulda evrim adı altında bunlar öğretiliyor" demiş.
 Ato İle Zeko - Evrim teorisi 01:15
Ato İle Zeko - Evrim teorisi 10.491 izlenme - 4 yıl önce Ato İle Zeko - Evrim teorisi
evrim teorisinin en büyük kanıtı 00:17
evrim teorisinin en büyük kanıtı 11.151 izlenme - 7 yıl önce darvin haklıymış
Kırmızı Hap 3 - Evrim Neden Bilimdir, Yaradılış Neden Dindir 44:23
Kırmızı Hap 3 - Evrim Neden Bilimdir, Yaradılış Neden Dindir 2.685 izlenme - 2 yıl önce Efe Aydal'ın hazırladığı evrim neden bilimdir, yaradılış neden dindir? sorularına taşı gediğine koyarak verdiği cevapları... keyifle izliyoruz. Eline sağlık Efe Aydal.
Evrim Teorisi Hakkında Söylenen Yalanlar ve Doğruları 06:31
Evrim Teorisi Hakkında Söylenen Yalanlar ve Doğruları 1.846 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda evrim teorisi hakkında söylenen bazı yalanlara değindik. Sizden ricam evrimle ilgili mantığınıza ters düşen bir şey duyduğunuzda ilk önce bunun, evrimciler tarafından ortaya atılan bir iddia olup olmadığına bakın. eğer duyduğunuz iddia gerçekten evrimciler tarafından ortaya atılmışsa konuyu onların kaynaklarından takip edip niçin ve nelere dayanarak bunu savunduklarını anlamaya çalıştıktan sonra kendi mantık süzgecinizden geçirerek kararınızı verin. Gelecek videoda görüşmek üzere, hoşçakalın Telif Hakkı Uyarısı: Video'nun youtube üzerinde yayınlanma hakkı, The Last Fair Player kanalına aittir. İndirilip youtube üzerinde tekrar upload edilmesi halinde telif hakkı ihlali bildirimi yapılacaktır.
Charles Darwin and the Tree of Life (BBC) - Altyazılı 59:14
Charles Darwin and the Tree of Life (BBC) - Altyazılı 7.072 izlenme - 3 yıl önce David Attenborough tarafından hazırlanan ve yine kendisinin rol aldığı, BBC yapımı açıklayıcı bir evrim belgeseli sunuyorum sizlere. Evrim hakkında sorusu olanlara, bazı ayrıntıları merak edenlere ve teori hakkında biraz daha fikir sahibi olmak isteyenlere bire birdir. Fosil kayıtlarıyla zenginleştirilmiş, konu açık bir dille anlatılmıştır. İyi seyirler efendim...
 Çay House'un Evrim Teorisini Mahvetmesi 07:57
Çay House'un Evrim Teorisini Mahvetmesi 5.350 izlenme - 3 yıl önce Efendim aslında şu başlığı yazarken house ' a ek nasıl gelecek diye bayağı bir düşündüm kendileri bu saçma sapan ismi nasıl telaffuz ediyorlar hiç bilmiyorum. İnternette rastladığım bu güzide videoda Çay House ekibinden sevgili arkadaşlar Risale-i Nur yardımıyla evrim teorisini bir güzel çürütüyorlar. Afiyet olsun. İzleyelim.
Evrim Teorisini İspatlayana Adnan Hoca'dan 10 Milyon Tl 01:32
Evrim Teorisini İspatlayana Adnan Hoca'dan 10 Milyon Tl 5.448 izlenme - 4 yıl önce Adnan Hoca, paleontolojik deliller ışığında Evrim Teorisini ispatlayana 10 Milyon TL yani eski parayla 10 Trilyon para ödülü vereceğini açıklıyor.
Evrim Teorisi Doğru mu? - Sokak Röportajı 02:54
Evrim Teorisi Doğru mu? - Sokak Röportajı 2.138 izlenme - 3 yıl önce Sokakta sormuşlar efendim evrim teorisi doğru mu bakalım ne cevapler verilmiş. Bu arada acaba gerizekalı çocuğum olsaydı ne yapardım lan hala cevabı bulamadım.
Yaşam Nedir? Ölüm Gerçek midir? 06:06
Yaşam Nedir? Ölüm Gerçek midir? 1.881 izlenme - 2 yıl önce Yaşamın ortaya çıkışı, yaşam ve ölüm hakkında bir beyin fırtınası. Telif Hakkı Uyarısı: Video'nun youtube üzerinde yayınlanma hakkı, The Last Fair Player kanalına aittir. İndirilip youtube üzerinde tekrar upload edilmesi halinde telif hakkı ihlali bildirimi yapılacaktır. İyi seyirler.
Evrim Teorisinin İbretlik Çöküşü 02:08
Evrim Teorisinin İbretlik Çöküşü 1.983 izlenme - 3 yıl önce Evrim teorisinin 9533.defa nasıl çöktüğünü kitapçı amcamız geçmişe dönerek anlatıyor. İbretle izliyoruz.
Sansursuz Evrim Teorisi 01:09
Sansursuz Evrim Teorisi 4.007 izlenme - 9 yıl önce komik:)
Evrim Safsatasına Son Darbe!!! 00:29
Evrim Safsatasına Son Darbe!!! 790 izlenme - 2 yıl önce Amazon cangıllarının bağrından kopup gelmiş olan Hikmet abimizle feyizli bir sohbet yaptık. Kendisi evrim teorisi denilen safsataya inşaalahütealaea son darbeyi vurdu. Ama tabi ki de görmek isteyene, feyiz almak isteyene!!1!
İnsan Başlı Yılan 00:39
İnsan Başlı Yılan 1.396 izlenme - 4 yıl önce Evet sonunda buda oldu;insan başlı yılanımız eksikti onuda bulduk sonunda.Hürriyet web tvnin akla ziyan haberlerinden birini daha izliyıruz.Adeta sırma saçlı olan bu yılan ablamıza/abimize* söyleyecek bir söz bulamıyorum.Lakin Darwin buralarda olsa kesin söyleyecek birkaç sözü olurdu buna eminim!
Şeyh Nazım Kıbrısi'nin Evrim Teorisi Görüşleri 01:59
Şeyh Nazım Kıbrısi'nin Evrim Teorisi Görüşleri 1.531 izlenme - 3 yıl önce Ilmin kalesi Şeyh Nazım Kıbrısi Hazretleri evrim teorisini savunan cahil profesörlere evrimin ve maymunculuğun yanlışlığını anlatıyor.
Adnan Oktar Dans Şov 00:59
Adnan Oktar Dans Şov 1.234 izlenme - 3 yıl önce Adnan hocamızın oturduğu yerden kıvrak hareketleriyle dans etmeye farklı bi ivme kazandırıyor.Evrim teorisinin tam bi saçmalık olduğunu bi kez daha gözler önüne seriyor.Maşallah.
Evrim Teorisi Hakkında Söylenen Yalanlar ve Doğruları 06:31
Evrim Teorisi Hakkında Söylenen Yalanlar ve Doğruları 411 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda evrim teorisi hakkında söylenen bazı yalanlara değindik. Sizden ricam evrimle ilgili mantığınıza ters düşen bir şey duyduğunuzda ilk önce bunun, evrimciler tarafından ortaya atılan bir iddia olup olmadığına bakın. eğer duyduğunuz iddia gerçekten evrimciler tarafından ortaya atılmışsa konuyu onların kaynaklarından takip edip niçin ve nelere dayanarak bunu savunduklarını anlamaya çalıştıktan sonra kendi mantık süzgecinizden geçirerek kararınızı verin.
Deniz Ergi - Olmayan Fosille Sazan Avlamak 01:54
Deniz Ergi - Olmayan Fosille Sazan Avlamak 1.404 izlenme - 3 yıl önce Bilim dışı görüşleriyle bilinen ve bilim insanlarının ™.85'nin gerçekliğini kabul ettiği "biyolojik evrim" karşıtı komik savlarıyla sosyal medyada sıkça alay konusu olan Adnancıların, Deniz Ergi Özsoy Hoca tarafından oltaya getirilme anlarını izliyoruz: -bir ara fosil sunamıyorlar. böyle bir şey yok -var. sikimalaform bilir misiniz. -evet çok mükemmel bir canlı. ama bir ara form değil. -değil tabi çünkü böyle bir form yok kafamdan uydurdum şimdi. hahaha
Evrim Teorisi' ni Tek Soruyla Çürütmek 00:31
Evrim Teorisi' ni Tek Soruyla Çürütmek 1.524 izlenme - 3 yıl önce Evrim teorisi ile ilgili tek bilgisi insan-maymun ilişkisi olan konugun; Tartisma esnasinda sorduğu felsefik ve bir o kadar da bilimsel soru...
Adnan Oktar'ın Evrim Teorisini Çürütmesi 01:21
Adnan Oktar'ın Evrim Teorisini Çürütmesi 878 izlenme - 3 yıl önce Adnan Hocan'ın yıllardır tartışılan evrim teorisi hususunda Atayizleri ve birçok bilim adamını şok eden evrim teorisi analizi ve teoriyi çürütmesi. İzliyoruz.
Celal Şengör: Türkiye'nin Gidişatı Beni Korkutuyor 00:27
Celal Şengör: Türkiye'nin Gidişatı Beni Korkutuyor 262 izlenme - 10 ay önce Türkiye'nin parçalanacağını söyleyen Celal Şengör, Batı'nın Avrupalılara Doğu'nun da Kürtlere verileceğini savunmuş. YouTube'da bir canlı yayına katılan Prof. Dr. Celal Şengör, evrim teorisi tartışmalarına yeniden alevlendirmek istemiş.
Adnan Oktar - Ama Ne Kadar Merak Ediyorum 00:57
Adnan Oktar - Ama Ne Kadar Merak Ediyorum 1.594 izlenme - 3 yıl önce Münafıkları çatır çatır çatlatan , dünya yakışıklısı (!) Adnan Hoca kızlarına bir kez daha sordu “beni seviyor musunuz”.. Ancak bu sefer “Ama ne kadar” merak ediyor..Biz de hocam , biz de merak ediyoruz... Daha önceki “beni seviyor musunuz” seansı için >> http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/128657/adnan-oktar-beni-ne-kadar-seviyorsunuz
Maymun Davası - Mahkeme Sahnesi 08:24
Maymun Davası - Mahkeme Sahnesi 1.127 izlenme - 3 yıl önce Gerçek bir hikayeden yola çıkılarak çekilen bu Filmin orijinal ismi 'Rüzgarın Mirası'dır. Filmin konusu Amerikanın Tennessee Eyaletinde Biyoloji öğretmenin okulda Darwinin Evrim Teorisini anlatması üzerine hakkında dava açılmasına konu alan filmdir. Filmde ise 1920'lilerde Amerika da Evrim teorisinin okullarda okutulması doğrumu yalnış sorusuna verilen cevapları içeriyor, Kaynak: http://eksisozluk.com/maymun-davasi--282536
Evrim Teorisi Nedir? - Tek Cümlede Evrim 00:37
Evrim Teorisi Nedir? - Tek Cümlede Evrim 641 izlenme - 4 yıl önce {{{{{{{ ABONE OLUN }}}}}}} Evrim Teorisi Hakkında Bilgi Öğrenmek İstiyorsanız Mutlaka Bu Videoyu İzleyin. Bu Videoda Sizlere Büyük Varoluş Zinciri Hakkında Bilgiler Vereceğiz. Evrim Teorsinin Çöküşü Hakkında Hazırladığımız "Evrim Teorisi" İsimli Videoda Önemli Bir Bilgi Öğreneceksiniz. Evrim Teorisi Hakkında Bilgi Öğrendikten Sonra Bilim Konusunda ve Evrim Konusunda Kendinizi Geliştirmiş Olacaksınız. Evrim Teorisi Konulu Video, Biyoloji Bilimi Hakkında Sizlere Önemli Bilgiler Kazandıracak http://facebook.com/evrimvebilim http://twitter.com/evrimbilim http://youtube.com/evrimvebilim http://delicious.com/evrimbilim http://evrimbilim.com Evrim Teorisi hakkında bilgi Evrim Teorisi hakkında bilgi nereden öğrenebilirim Evrim Teorisi hakkında kesin bilgi Evrim Teorisi ve bilim Evrim Teorisi ve evrim Evrim Teorisi ve evrim teorisi Evrim Teorisi ve biyoloji Evrim Teorisi nedir Evrim Teorisi hakkında kısa bilgi
evrim teorisi saçmalığı 10:39
evrim teorisi saçmalığı 1.095 izlenme - 9 yıl önce
Evrim Teorisi Reklamı 01:00
Evrim Teorisi Reklamı 167 izlenme - 1 yıl önce Yıllar sonra sil baştan düzenlenen ilkokul, ortaokul ve lise müfredatından bildiğiniz üzere Darwin'in Evrim Teorisi çıkarıldı. Arthur Guinness'in 1756 yılında Dublin'de kurmuş olduğu Guinness fabrikasının ise yıllar önce Evrim Teorisi ile ilgili bir reklamı bulunuyor.