Hoşgeldiniz!

evsizler

Lüks Arabasından Evsizlere Para Dağıtan Rapçi 00:53
Lüks Arabasından Evsizlere Para Dağıtan Rapçi 2.855 izlenme - 1 ay önce Amerika'da Ralo adındaki bir rap şarkıcısı skandal görüntülere imza attı. Evsiz insanların hayatlarını değiştireceğim diyerek barınakta yaşayan bir grup evsize para dağıttı. Ancak bunu lüks bir otomobilin üzerinde insanların üzerine para atarak yapması tepkilere neden oldu. Rapçi, evsizlerin paraları almak için birbirine girmesini gülerek anlattı. Sosyal medyadan başka sanatçılara çağrı yapan rapçinin evsizlerin hayatını değiştirmek için kampanya hastagi başlattığı da görülüyor. Ancak bu yaşananlar birçok kişi tarafından "çirkin" etiketiyle paylaşıldı.
Evsizler İçin Twerking Show 07:05
Evsizler İçin Twerking Show 1.223 izlenme - 1 yıl önce Hayır sever şakacı arkadaşlar evsizlere twerking ve paralı show yaptılar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
5 yaşındaki Küçük Kızın İsyanı: Theresa May, Evsizlere Ev İstiyorum 00:44
5 yaşındaki Küçük Kızın İsyanı: Theresa May, Evsizlere Ev İstiyorum 24 izlenme - 2 ay önce İngiltere’de 5 yaşında küçük bir kız ülkedeki evsizlerin durumuna isyan etti ve yeni Başbakan Theresa May’e seslendi. Küçük kızın isyanı siyaset kulislerinde yankı uyandırır mı bilinmez ama sosyal medyada epey yankı uyandırdı.
Birilerini Mutlu Etmek En Büyük Mutluluk Kaynağıdır 03:22
Birilerini Mutlu Etmek En Büyük Mutluluk Kaynağıdır 230 izlenme - 2 yıl önce Videodaki iki genç arkadaş kendilerine harika bir sorumluluk yüklemişler. Kendi imkanlarınca sokakta yatan evsizlere yiyecek, içecek ve kıyafet yardımı yapan bu arkadaşları can-ı gönülden tebrik ediyor ve kendilerine bu gibi misyon yükleyen diğer insanlara da teşekkür ediyoruz.
Evsizlere Sürpriz Hediye ? - Homeless 04:42
Evsizlere Sürpriz Hediye ? - Homeless 303 izlenme - 2 yıl önce Dünyada 100 Milyona yakın evsiz insan sokaklarda yaşıyor. Bizde sokakta kalan evsiz insanları kısa süreliğinede olsa mutlu etmek için sokaklara çıktık. Evsiz insanlara giysi, yiyecek verildi ve en önemlisi onlarla konuşarak dertlerine ortak olduk. Her insan gibi onlarında muhabbete, sevgiye ihtiyaçları var. Onlar için dua edelim.. Yeni çıkan video ve kısa filmlerden anında haberdar olmak için Sözler Köşkü Youtube kanalına da ABONE olabilirsiniz . Videolarımızdan Anında Haberdar olmak için Tıklayın : http://bit.ly/abonesozlerkosku Sözler Köşkü Web Sitesi: http://www.sozlerkosku.com Sözler Köşkü Facebook: https://www.facebook.com/SozlerKoskuIzmir Sözler Köşkü Youtube: https://www.youtube.com/user/sozlerkosku Sözler Köşkü Twitter : https://twitter.com/sozler_kosku
Tekerlekli Sandalyedeki Adama Yardım Etme Konusunda Zenginler mi Daha İyi Evsizler mi? 03:01
Tekerlekli Sandalyedeki Adama Yardım Etme Konusunda Zenginler mi Daha İyi Evsizler mi? 70 izlenme - 1 yıl önce Üç hafta önce geçirdiği kaza nedeniyle tekerlekli sandalye ile otobüs durağına gitme konusunda zorluk yaşadığını söyleyen adamımız insanlardan ona yardım etmesini istiyor. Engelli gibi gözüken adamımıza kim yardım edecek?
Mutlu Olmak İçin Birilerini Mutlu Et  - Dünya 03:36
Mutlu Olmak İçin Birilerini Mutlu Et - Dünya 128 izlenme - 2 yıl önce Daha önce yine bu sitede rastladığım (yer yer duygulandığım); artık bir çok şeyin gereksizlesmeye ve anlamsızlaşmaya yüz tuttugu sanal alemde, hele ki birde sozde trend olmuş, şaçma, gereksiz, vakit israfı hiçbir şeye degmeyen trend video furyalarından sonra ; asagıdaki linkte ilkini izlediüimiz videonun dünyada da yayılıp trend haline geldiğini gösteren iyi niyetli, takdire haketmiş bir derleme çalısması... Bu tür hareketlerin dunyada daha da artması ; diger sacma ,gereksiz, vakit kaybı dısında hicbir getirisi olmayan videoların, furyaların azalması temennilerimle... İyi seyirler efendim... Yukarıda belirtilen link http://www.youtube.com/watch?v=C9i6rApq-RQ&list=UU0W6NYJ_y7cd3laVfaSOl0A Dip not: orijinal videosu: Make The Homeless Smile - Worldwide'dır.
Evsizlere Çorba İçin Pedal Çeviren İyi İnsanlar 03:41
Evsizlere Çorba İçin Pedal Çeviren İyi İnsanlar 52 izlenme - 1 yıl önce İstanbul'da en az 10 bin kişinin evsiz olduğu, bu sayının Suriyeli mültecilerle daha da arttığı tahmin ediliyor. BBC Türkçe'den Rengin Arslan bir gece boyunca İstanbul'da evsizlere çorba dağıtan Engelsiz Çorba gönüllüleriyle birlikteydi. Alıntıdır. İyi insanlar iyi ki varsınız diyorum.
Hayata Tutunmaya Çalışanlar 06:48
Hayata Tutunmaya Çalışanlar 42 izlenme - 1 yıl önce Fatih Pınar'ın çektiği, 25 Kasım - 12 Aralık tarihleri arasında Zeytinburnu Spor Kompleksi'ne soğuk hava koşulları nedeniyle sığınan 573 kişiden bazılarıyla yapıtığı röportaj bizlere hayatın gerçek yüzünü tekrar gösteriyor. Spor salonunda seyyar ranzalarda kışı geçirecek olan evsizler Mart sonunda yine sokakta kalacaklar. Bu filmdeki röportajlarda da görüleceği üzere burada kalan tüm evsizlerin yardıma ve dayanışmaya ihtiyacı var. Sürekli kalabilecekleri, tedavi olabilecekleri, meslek öğrenip üretim yapabilecekleri ve tekrar hayata katılacakları kamusal mekanlara ihtiyaçları var. Açıklama, Fatih Pınar'ın Youtube sayfasından alıntıdır.
Evsizler Kediler Sokağı 06:13
Evsizler Kediler Sokağı 119 izlenme - 6 yıl önce evsizler kediler sokağı
Evsizler Spor Salonunda Ağırlanıyor 02:51
Evsizler Spor Salonunda Ağırlanıyor 39 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Büyükşehir Belediyesi kış şartlarının ağırlaşmasıyla sokakta yaşayan 18'i kadın 392 evsiz vatandaşı, Zeytinburnu Spor Salonunda misafir ediyor.
Yardım Etme Konusunda Zenginler mi Daha İyi Evsizler mi? 03:01
Yardım Etme Konusunda Zenginler mi Daha İyi Evsizler mi? 13 izlenme - 1 yıl önce Üç hafta önce geçirdiği kaza nedeniyle tekerlekli sandalye ile otobüs durağına gitme konusunda zorluk yaşadığını söyleyen adamımız insanlardan ona yardım etmesini istiyor. Engelli gibi gözüken adamımıza kim yardım edecek? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Bir Zamanlar Ünlülerdi Şimdi Evsizler 02:35
Bir Zamanlar Ünlülerdi Şimdi Evsizler 30 izlenme - 1 yıl önce dönemin başbakanı tansu çiller'i dolandırmasıyla gündeme gelen selçuk parsadan'ın oğlu hakan parsadan sokakta yaşıyor.istanbul büyükşehir belediyesi kış şartlarının ağırlaşmasıyla birlikte sokakta yaşayan 18'i kadın 392 evsiz vatandaşı, zeytinburnu spor salonunda misafir ediyor.
Evsizlerden Bilinçli Birey Olma Dersi 03:55
Evsizlerden Bilinçli Birey Olma Dersi 9 izlenme - 1 yıl önce Johal, bu videoda sokaklarda yaşayan evsiz insanların yanına giderek alkol almaya yaşının yetmediğini söylüyor ve onlara bir bira almaları karşılığında yaklaşık 18 dolar olan para üzerini kendilerine alabileceklerini söylüyor. Bakalım evsiz insanlar, onlar için gerçekten güzel bir para olan 18 dolar için yaşı yetmeyen birisine alkol alacaklar mı? Yorum yapmayı unutmayın! İyi seyirler...