Hoşgeldiniz!

evsizler

Güzel Hatun Kullanarak Evsizlere Yardım Etmek 03:04
Güzel Hatun Kullanarak Evsizlere Yardım Etmek 83.996 izlenme - 3 yıl önce Videoda gördüğünüz bu hanım hanımcıkkk kızımız beraber çekilen bir selfie karşılığında evsizlere gönlünüzden ne koparsa diyerek güzel bir kampanyaya imza atmış alkışlıyoruz...
Evsizlerden Evsiz Gibi Rol Yapıp Yardım İstemek 03:10
Evsizlerden Evsiz Gibi Rol Yapıp Yardım İstemek 1.432 izlenme - 3 ay önce The Post ekibi yeni videosuyla da Türk insanının güzelliğini gösterdi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Evsiz İnsanların Sihirbazlık Numaralarına Verdiği Tepkiler 03:19
Evsiz İnsanların Sihirbazlık Numaralarına Verdiği Tepkiler 1.039 izlenme - 5 ay önce Evsiz insanların yapılan sihirbazlık numaralarını görünce yüzlerinde oluşan ifadeler görülmeye değer. Yaplan tüm numaraların yüzleri güldürmenin yanında ve numaralarda kullanılan paranın evsizlere hediye edilmesi de gözlerden kaçmıyor tabiki.
Lüks Arabasından Evsizlere Para Dağıtan Rapçi 00:53
Lüks Arabasından Evsizlere Para Dağıtan Rapçi 2.969 izlenme - 1 yıl önce Amerika'da Ralo adındaki bir rap şarkıcısı skandal görüntülere imza attı. Evsiz insanların hayatlarını değiştireceğim diyerek barınakta yaşayan bir grup evsize para dağıttı. Ancak bunu lüks bir otomobilin üzerinde insanların üzerine para atarak yapması tepkilere neden oldu. Rapçi, evsizlerin paraları almak için birbirine girmesini gülerek anlattı. Sosyal medyadan başka sanatçılara çağrı yapan rapçinin evsizlerin hayatını değiştirmek için kampanya hastagi başlattığı da görülüyor. Ancak bu yaşananlar birçok kişi tarafından "çirkin" etiketiyle paylaşıldı.
Farkındalık İçin Gece Dışarda Kalmak 14:01
Farkındalık İçin Gece Dışarda Kalmak 2.255 izlenme - 1 yıl önce Farkındalık için yapılmıi bir video ben beğendim Urası da severim zaten.
Evsizlere Kötü Davran - Farkındalık Deneyi 04:45
Evsizlere Kötü Davran - Farkındalık Deneyi 69 izlenme - 2 ay önce Görüntüde evsiz insanların toplumumuzdaki değerini ölçmek için farkındalık sosyal deneyi yapan ekibin başarılı videosunu izlicez
Evsizler İçin Twerking Show 07:05
Evsizler İçin Twerking Show 1.410 izlenme - 2 yıl önce Hayır sever şakacı arkadaşlar evsizlere twerking ve paralı show yaptılar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Orkun Işıtmak'ın Evsizlere Hediye Alması 03:30
Orkun Işıtmak'ın Evsizlere Hediye Alması 23 izlenme - 2 ay önce Her yıl elinden geldiğince yıl başında evsizlere ve sokak hayvanlarına hediyeler dağıtan Orkun Işıtmak'ı izliyoruz...
Birilerini Mutlu Etmek En Büyük Mutluluk Kaynağıdır 03:22
Birilerini Mutlu Etmek En Büyük Mutluluk Kaynağıdır 271 izlenme - 3 yıl önce Videodaki iki genç arkadaş kendilerine harika bir sorumluluk yüklemişler. Kendi imkanlarınca sokakta yatan evsizlere yiyecek, içecek ve kıyafet yardımı yapan bu arkadaşları can-ı gönülden tebrik ediyor ve kendilerine bu gibi misyon yükleyen diğer insanlara da teşekkür ediyoruz.
Evsizlere Sürpriz Hediye ? - Homeless 04:42
Evsizlere Sürpriz Hediye ? - Homeless 330 izlenme - 3 yıl önce Dünyada 100 Milyona yakın evsiz insan sokaklarda yaşıyor. Bizde sokakta kalan evsiz insanları kısa süreliğinede olsa mutlu etmek için sokaklara çıktık. Evsiz insanlara giysi, yiyecek verildi ve en önemlisi onlarla konuşarak dertlerine ortak olduk. Her insan gibi onlarında muhabbete, sevgiye ihtiyaçları var. Onlar için dua edelim.. Yeni çıkan video ve kısa filmlerden anında haberdar olmak için Sözler Köşkü Youtube kanalına da ABONE olabilirsiniz . Videolarımızdan Anında Haberdar olmak için Tıklayın : http://bit.ly/abonesozlerkosku Sözler Köşkü Web Sitesi: http://www.sozlerkosku.com Sözler Köşkü Facebook: https://www.facebook.com/SozlerKoskuIzmir Sözler Köşkü Youtube: https://www.youtube.com/user/sozlerkosku Sözler Köşkü Twitter : https://twitter.com/sozler_kosku
5 yaşındaki Küçük Kızın İsyanı: Theresa May, Evsizlere Ev İstiyorum 00:44
5 yaşındaki Küçük Kızın İsyanı: Theresa May, Evsizlere Ev İstiyorum 63 izlenme - 1 yıl önce İngiltere’de 5 yaşında küçük bir kız ülkedeki evsizlerin durumuna isyan etti ve yeni Başbakan Theresa May’e seslendi. Küçük kızın isyanı siyaset kulislerinde yankı uyandırır mı bilinmez ama sosyal medyada epey yankı uyandırdı.
Tekerlekli Sandalyedeki Adama Yardım Etme Konusunda Zenginler mi Daha İyi Evsizler mi? 03:01
Tekerlekli Sandalyedeki Adama Yardım Etme Konusunda Zenginler mi Daha İyi Evsizler mi? 88 izlenme - 2 yıl önce Üç hafta önce geçirdiği kaza nedeniyle tekerlekli sandalye ile otobüs durağına gitme konusunda zorluk yaşadığını söyleyen adamımız insanlardan ona yardım etmesini istiyor. Engelli gibi gözüken adamımıza kim yardım edecek?
Mutlu Olmak İçin Birilerini Mutlu Et  - Dünya 03:36
Mutlu Olmak İçin Birilerini Mutlu Et - Dünya 140 izlenme - 3 yıl önce Daha önce yine bu sitede rastladığım (yer yer duygulandığım); artık bir çok şeyin gereksizlesmeye ve anlamsızlaşmaya yüz tuttugu sanal alemde, hele ki birde sozde trend olmuş, şaçma, gereksiz, vakit israfı hiçbir şeye degmeyen trend video furyalarından sonra ; asagıdaki linkte ilkini izlediüimiz videonun dünyada da yayılıp trend haline geldiğini gösteren iyi niyetli, takdire haketmiş bir derleme çalısması... Bu tür hareketlerin dunyada daha da artması ; diger sacma ,gereksiz, vakit kaybı dısında hicbir getirisi olmayan videoların, furyaların azalması temennilerimle... İyi seyirler efendim... Yukarıda belirtilen link http://www.youtube.com/watch?v=C9i6rApq-RQ&list=UU0W6NYJ_y7cd3laVfaSOl0A Dip not: orijinal videosu: Make The Homeless Smile - Worldwide'dır.
Evsizlere Çorba İçin Pedal Çeviren İyi İnsanlar 03:41
Evsizlere Çorba İçin Pedal Çeviren İyi İnsanlar 68 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da en az 10 bin kişinin evsiz olduğu, bu sayının Suriyeli mültecilerle daha da arttığı tahmin ediliyor. BBC Türkçe'den Rengin Arslan bir gece boyunca İstanbul'da evsizlere çorba dağıtan Engelsiz Çorba gönüllüleriyle birlikteydi. Alıntıdır. İyi insanlar iyi ki varsınız diyorum.
Evsizler Kediler Sokağı 06:13
Evsizler Kediler Sokağı 120 izlenme - 7 yıl önce evsizler kediler sokağı
Evsiz Gözüküp Evsizlerden Yardım İstemek - Sosyal Deney 03:10
Evsiz Gözüküp Evsizlerden Yardım İstemek - Sosyal Deney 5 izlenme - 3 ay önce Daha önce fakir olup emekçilerden yardım isteyen ekip başarılı sonuç almıştı.Şimdi ise ekip evsiz olup evsizlerden kendileriyle birşeylerini paylaşmalarını istedi ve büyük ölçüde olumlu sonuçlar aldı
Hayata Tutunmaya Çalışanlar 06:48
Hayata Tutunmaya Çalışanlar 57 izlenme - 2 yıl önce Fatih Pınar'ın çektiği, 25 Kasım - 12 Aralık tarihleri arasında Zeytinburnu Spor Kompleksi'ne soğuk hava koşulları nedeniyle sığınan 573 kişiden bazılarıyla yapıtığı röportaj bizlere hayatın gerçek yüzünü tekrar gösteriyor. Spor salonunda seyyar ranzalarda kışı geçirecek olan evsizler Mart sonunda yine sokakta kalacaklar. Bu filmdeki röportajlarda da görüleceği üzere burada kalan tüm evsizlerin yardıma ve dayanışmaya ihtiyacı var. Sürekli kalabilecekleri, tedavi olabilecekleri, meslek öğrenip üretim yapabilecekleri ve tekrar hayata katılacakları kamusal mekanlara ihtiyaçları var. Açıklama, Fatih Pınar'ın Youtube sayfasından alıntıdır.
Kağıthane'de Kaldırımda Yaşayan Evsiz Yürekleri Burktu 01:33
Kağıthane'de Kaldırımda Yaşayan Evsiz Yürekleri Burktu 13 izlenme - 10 ay önce Kağıthane'de sokakta kalan evsizler, cadde kaldırımlarında yatıyor. Yürek burkan manzara karşısında vatandaşlar belediyeye tepki gösteriyor.
Evsizler Soğuktan Korunmak İçin Taksim Tüneli'ni Mesken Tuttu 02:49
Evsizler Soğuktan Korunmak İçin Taksim Tüneli'ni Mesken Tuttu 2 izlenme - 2 ay önce Evsizler soğuktan korunmak için Taksim Tüneli'ni mesken tuttu Taksim Tüneli'nde kalan evsizlerin hali yürek burktuİSTANBUL - Soğuktan korunmak için Taksim Tünelini mesken tutan evsizlerin, çöpten buldukları battaniyeler ve naylonlarla üzerlerini örterek ısınmaya çalışmaları yürekleri burktu.
Evsizler Spor Salonunda Ağırlanıyor 02:51
Evsizler Spor Salonunda Ağırlanıyor 43 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Büyükşehir Belediyesi kış şartlarının ağırlaşmasıyla sokakta yaşayan 18'i kadın 392 evsiz vatandaşı, Zeytinburnu Spor Salonunda misafir ediyor.
Kutu Gibi Evde Yaşam 00:56
Kutu Gibi Evde Yaşam 4 izlenme - 9 ay önce 7 milyonluk Hong Kong'da nüfusun yüzde 30'u yetersiz evlerde yaşıyor. Geliri düşük olanlar kutu gibi evlerde kalıyor.
İRANDA EVSİZLER MEZARLARDA YAŞIYOR KAFİR Şİ-A KÖPEĞİ HİZBULLAT MUT-A ÇOCUKLARIN İNSANA VERDİĞİ DEĞER 07:47
İRANDA EVSİZLER MEZARLARDA YAŞIYOR KAFİR Şİ-A KÖPEĞİ HİZBULLAT MUT-A ÇOCUKLARIN İNSANA VERDİĞİ DEĞER 4 izlenme - 1 yıl önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR