Hoşgeldiniz!

Evsizler Videoları İzle

Güzel Hatun Kullanarak Evsizlere Yardım Etmek 03:04
Güzel Hatun Kullanarak Evsizlere Yardım Etmek 77.887 izlenme - 3 yıl önce Videoda gördüğünüz bu hanım hanımcıkkk kızımız beraber çekilen bir selfie karşılığında evsizlere gönlünüzden ne koparsa diyerek güzel bir kampanyaya imza atmış alkışlıyoruz...
Lüks Arabasından Evsizlere Para Dağıtan Rapçi 00:53
Lüks Arabasından Evsizlere Para Dağıtan Rapçi 2.923 izlenme - 6 ay önce Amerika'da Ralo adındaki bir rap şarkıcısı skandal görüntülere imza attı. Evsiz insanların hayatlarını değiştireceğim diyerek barınakta yaşayan bir grup evsize para dağıttı. Ancak bunu lüks bir otomobilin üzerinde insanların üzerine para atarak yapması tepkilere neden oldu. Rapçi, evsizlerin paraları almak için birbirine girmesini gülerek anlattı. Sosyal medyadan başka sanatçılara çağrı yapan rapçinin evsizlerin hayatını değiştirmek için kampanya hastagi başlattığı da görülüyor. Ancak bu yaşananlar birçok kişi tarafından "çirkin" etiketiyle paylaşıldı.
Farkındalık İçin Gece Dışarda Kalmak 14:01
Farkındalık İçin Gece Dışarda Kalmak 2.227 izlenme - 4 ay önce Farkındalık için yapılmıi bir video ben beğendim Urası da severim zaten.
Evsizler İçin Twerking Show 07:05
Evsizler İçin Twerking Show 1.266 izlenme - 2 yıl önce Hayır sever şakacı arkadaşlar evsizlere twerking ve paralı show yaptılar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
5 yaşındaki Küçük Kızın İsyanı: Theresa May, Evsizlere Ev İstiyorum 00:44
5 yaşındaki Küçük Kızın İsyanı: Theresa May, Evsizlere Ev İstiyorum 59 izlenme - 7 ay önce İngiltere’de 5 yaşında küçük bir kız ülkedeki evsizlerin durumuna isyan etti ve yeni Başbakan Theresa May’e seslendi. Küçük kızın isyanı siyaset kulislerinde yankı uyandırır mı bilinmez ama sosyal medyada epey yankı uyandırdı.
Birilerini Mutlu Etmek En Büyük Mutluluk Kaynağıdır 03:22
Birilerini Mutlu Etmek En Büyük Mutluluk Kaynağıdır 251 izlenme - 2 yıl önce Videodaki iki genç arkadaş kendilerine harika bir sorumluluk yüklemişler. Kendi imkanlarınca sokakta yatan evsizlere yiyecek, içecek ve kıyafet yardımı yapan bu arkadaşları can-ı gönülden tebrik ediyor ve kendilerine bu gibi misyon yükleyen diğer insanlara da teşekkür ediyoruz.
Evsizlere Sürpriz Hediye ? - Homeless 04:42
Evsizlere Sürpriz Hediye ? - Homeless 318 izlenme - 3 yıl önce Dünyada 100 Milyona yakın evsiz insan sokaklarda yaşıyor. Bizde sokakta kalan evsiz insanları kısa süreliğinede olsa mutlu etmek için sokaklara çıktık. Evsiz insanlara giysi, yiyecek verildi ve en önemlisi onlarla konuşarak dertlerine ortak olduk. Her insan gibi onlarında muhabbete, sevgiye ihtiyaçları var. Onlar için dua edelim.. Yeni çıkan video ve kısa filmlerden anında haberdar olmak için Sözler Köşkü Youtube kanalına da ABONE olabilirsiniz . Videolarımızdan Anında Haberdar olmak için Tıklayın : http://bit.ly/abonesozlerkosku Sözler Köşkü Web Sitesi: http://www.sozlerkosku.com Sözler Köşkü Facebook: https://www.facebook.com/SozlerKoskuIzmir Sözler Köşkü Youtube: https://www.youtube.com/user/sozlerkosku Sözler Köşkü Twitter : https://twitter.com/sozler_kosku
Tekerlekli Sandalyedeki Adama Yardım Etme Konusunda Zenginler mi Daha İyi Evsizler mi? 03:01
Tekerlekli Sandalyedeki Adama Yardım Etme Konusunda Zenginler mi Daha İyi Evsizler mi? 80 izlenme - 1 yıl önce Üç hafta önce geçirdiği kaza nedeniyle tekerlekli sandalye ile otobüs durağına gitme konusunda zorluk yaşadığını söyleyen adamımız insanlardan ona yardım etmesini istiyor. Engelli gibi gözüken adamımıza kim yardım edecek?
Mutlu Olmak İçin Birilerini Mutlu Et  - Dünya 03:36
Mutlu Olmak İçin Birilerini Mutlu Et - Dünya 134 izlenme - 2 yıl önce Daha önce yine bu sitede rastladığım (yer yer duygulandığım); artık bir çok şeyin gereksizlesmeye ve anlamsızlaşmaya yüz tuttugu sanal alemde, hele ki birde sozde trend olmuş, şaçma, gereksiz, vakit israfı hiçbir şeye degmeyen trend video furyalarından sonra ; asagıdaki linkte ilkini izlediüimiz videonun dünyada da yayılıp trend haline geldiğini gösteren iyi niyetli, takdire haketmiş bir derleme çalısması... Bu tür hareketlerin dunyada daha da artması ; diger sacma ,gereksiz, vakit kaybı dısında hicbir getirisi olmayan videoların, furyaların azalması temennilerimle... İyi seyirler efendim... Yukarıda belirtilen link http://www.youtube.com/watch?v=C9i6rApq-RQ&list=UU0W6NYJ_y7cd3laVfaSOl0A Dip not: orijinal videosu: Make The Homeless Smile - Worldwide'dır.
Evsizlere Çorba İçin Pedal Çeviren İyi İnsanlar 03:41
Evsizlere Çorba İçin Pedal Çeviren İyi İnsanlar 59 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da en az 10 bin kişinin evsiz olduğu, bu sayının Suriyeli mültecilerle daha da arttığı tahmin ediliyor. BBC Türkçe'den Rengin Arslan bir gece boyunca İstanbul'da evsizlere çorba dağıtan Engelsiz Çorba gönüllüleriyle birlikteydi. Alıntıdır. İyi insanlar iyi ki varsınız diyorum.
Hayata Tutunmaya Çalışanlar 06:48
Hayata Tutunmaya Çalışanlar 50 izlenme - 2 yıl önce Fatih Pınar'ın çektiği, 25 Kasım - 12 Aralık tarihleri arasında Zeytinburnu Spor Kompleksi'ne soğuk hava koşulları nedeniyle sığınan 573 kişiden bazılarıyla yapıtığı röportaj bizlere hayatın gerçek yüzünü tekrar gösteriyor. Spor salonunda seyyar ranzalarda kışı geçirecek olan evsizler Mart sonunda yine sokakta kalacaklar. Bu filmdeki röportajlarda da görüleceği üzere burada kalan tüm evsizlerin yardıma ve dayanışmaya ihtiyacı var. Sürekli kalabilecekleri, tedavi olabilecekleri, meslek öğrenip üretim yapabilecekleri ve tekrar hayata katılacakları kamusal mekanlara ihtiyaçları var. Açıklama, Fatih Pınar'ın Youtube sayfasından alıntıdır.
Evsizler Kediler Sokağı 06:13
Evsizler Kediler Sokağı 119 izlenme - 6 yıl önce evsizler kediler sokağı
Evsizler Spor Salonunda Ağırlanıyor 02:51
Evsizler Spor Salonunda Ağırlanıyor 41 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Büyükşehir Belediyesi kış şartlarının ağırlaşmasıyla sokakta yaşayan 18'i kadın 392 evsiz vatandaşı, Zeytinburnu Spor Salonunda misafir ediyor.
Bir Zamanlar Ünlülerdi Şimdi Evsizler 02:35
Bir Zamanlar Ünlülerdi Şimdi Evsizler 38 izlenme - 2 yıl önce dönemin başbakanı tansu çiller'i dolandırmasıyla gündeme gelen selçuk parsadan'ın oğlu hakan parsadan sokakta yaşıyor.istanbul büyükşehir belediyesi kış şartlarının ağırlaşmasıyla birlikte sokakta yaşayan 18'i kadın 392 evsiz vatandaşı, zeytinburnu spor salonunda misafir ediyor.
Yardım Etme Konusunda Zenginler mi Daha İyi Evsizler mi? 03:01
Yardım Etme Konusunda Zenginler mi Daha İyi Evsizler mi? 14 izlenme - 1 yıl önce Üç hafta önce geçirdiği kaza nedeniyle tekerlekli sandalye ile otobüs durağına gitme konusunda zorluk yaşadığını söyleyen adamımız insanlardan ona yardım etmesini istiyor. Engelli gibi gözüken adamımıza kim yardım edecek? "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Evsizlerden Bilinçli Birey Olma Dersi 03:55
Evsizlerden Bilinçli Birey Olma Dersi 9 izlenme - 2 yıl önce Johal, bu videoda sokaklarda yaşayan evsiz insanların yanına giderek alkol almaya yaşının yetmediğini söylüyor ve onlara bir bira almaları karşılığında yaklaşık 18 dolar olan para üzerini kendilerine alabileceklerini söylüyor. Bakalım evsiz insanlar, onlar için gerçekten güzel bir para olan 18 dolar için yaşı yetmeyen birisine alkol alacaklar mı? Yorum yapmayı unutmayın! İyi seyirler...
İRANDA EVSİZLER MEZARLARDA YAŞIYOR KAFİR Şİ-A KÖPEĞİ HİZBULLAT MUT-A ÇOCUKLARIN İNSANA VERDİĞİ DEĞER 07:47
İRANDA EVSİZLER MEZARLARDA YAŞIYOR KAFİR Şİ-A KÖPEĞİ HİZBULLAT MUT-A ÇOCUKLARIN İNSANA VERDİĞİ DEĞER 3 izlenme - 4 ay önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIR