Hoşgeldiniz!

excavator

Dünyanın En Büyük Kepçesi 11:47
Dünyanın En Büyük Kepçesi 32.356 izlenme - 6 yıl önce Dünyanın 70 yarda süper yüksek kaldırma LeTourneau L2350 En büyük ekskavatör LeTourneau l-2350 MINEXPO 2012'den sonra Las Vegas kongre merkezi dışına atılıyor. Bu nadir 70 yarda süper yüksek kaldırma modelidir. Bir tür world.one En Büyük üretilen diğer LeTourneau daha büyük its.
Üretimi Çin'de Yapılan Minnak Excavator 01:20
Üretimi Çin'de Yapılan Minnak Excavator 4.057 izlenme - 2 yıl önce Ne kadar verimli olur bilemeyiz ama, adamlar bi şekilde bir şeyler yapmış. Üretimi şuan çinde başlanan ingilizce adıyla "Excavator" aletinin minik versiyonu.
El Değmeden Hotdog Yapmak 01:00
El Değmeden Hotdog Yapmak 1.192 izlenme - 6 ay önce 8.5 tonluk Caterpillar excavatoru hotdog yapmak için kullanan çılgın adamı hep birlikte izliyoruz efendim...
Su Altında Eksavatör ile Çalışmak 09:22
Su Altında Eksavatör ile Çalışmak 5.368 izlenme - 3 yıl önce İş makinesi izlemeyi seven bir birey olarak, su altında çalışan kepçe dikkatimi çekti. İyi seyirler.
Örümcek Kepçe 03:48
Örümcek Kepçe 3.265 izlenme - 3 yıl önce Spider Excavator olarak adlandırılan iş makinamızın zorlu koşullarda nasıl çalıştığını izliyoruz...
Liebherr  9800 Excavator 06:32
Liebherr 9800 Excavator 2.121 izlenme - 3 yıl önce Alman teknoloji devi Liebherr'in, R 9800 adlı ekskavatör modelini tanıtan kısa bir video. Altyazılı olmasını dilerdim ama maalesef bu konuda yapabileceğim bir şey yok. iyi seyirler olsun.
Çizgi Film - Kepçe - Akıllı Excavatör DODO tüm bölümler bir arada 20:03
Çizgi Film - Kepçe - Akıllı Excavatör DODO tüm bölümler bir arada 4.275 izlenme - 3 yıl önce Uzun zamandan beri beklenen Akıllı excavatör Dodo nun tüm bölümleri bir arada yayına girdi. Artık çocuklar yarım saat kesintisiz tüm bölümlerini izleyebiliyorlar. Haydi çocuklar Kepçe Dodo oyun parkında sizleri bakliyor.Figürleri, sayıları, şekilleri, renkleri, kumdan çıkarıp kamyona yüklüyor. Bloklarla figürleri oyun parkında kaydıraktan kaydırıp traktör römork una yüklüyor. Bloklarla
Ekskavatör ile Hot Dog Yapan İşsizler 01:25
Ekskavatör ile Hot Dog Yapan İşsizler 2.129 izlenme - 4 yıl önce Ekskavatörle hot dog yapma fikrine nereden bulaştılar bilmiyoruz ancak işsizliğin dibine vurdukları çok net.
Çamura Batan 2 Dozeri Excavator Kurtarıyor 07:45
Çamura Batan 2 Dozeri Excavator Kurtarıyor 1.215 izlenme - 4 yıl önce Çamura batan 2 dozeri excavator Kurtarıyor Yeni videolarımız dan haberdar olmak için Kanalımıza abone olmayı unutmayın. İzlediğiniz videoları paylaşarak sayfamıza destek olun iyi eğlenceler..
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo figürleri öğreniyor (Dikdörtgen prizması) 03:00
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo figürleri öğreniyor (Dikdörtgen prizması) 2.096 izlenme - 3 yıl önce Okul öncesi çocuk gelişimine hangi anne, baba ve öğretmen önem vermez ki. İşte yeni yüzyıl çocuklarına değer veren sizlere eğitimde kolaylık sağlamak için figürleri en eğlenceli şekile bebetürk sevimli kahraman Dodo ile sunuyor. 3D animasyon niteliğindeki bu çizgi filmde Dodo dikdörtgen prizmasını anlatmaktadır, Bebetürk ayrı ayrı bölümlerle her figürü anlatacaktır.Abone olarak mükemmel olan yararlı çizgi filmleri çocuğunuza yakn tutun. , . ! - .
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo figürleri öğreniyor (Küre) 03:05
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo figürleri öğreniyor (Küre) 2.018 izlenme - 3 yıl önce Dodo harikalar yaratiyor. Çocuklar Dodo ya bayılıyor. Bayılsınlar poblem değil zaten Dodo da eğitici bilgiler veriyor. 3D animasyon niteliğindeki bu çizgi film bu bölümde küre yi anlatmaktadır, tabi kahramanımız Dodo ile. Bebetürk ayrı ayrı bölümlerle her figürü anlatacaktır. , . ! .
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo figürleri öğreniyor (Silindir) 02:47
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo figürleri öğreniyor (Silindir) 1.939 izlenme - 3 yıl önce Okul öncesi çocuk gelişimine hangi anne, baba ve öğretmen önem vermez ki. İşte yeni yüzyıl çocuklarına değer veren sizlere eğitimde kolaylık sağlamak için figürleri en eğlenceli şekilde anlatmaktadır. 3D animasyon niteliğindeki bu çizgi film bu bölümde silindir i anlatmaktadır, Bebetürk ayrı ayrı bölümlerle her figürü anlatacaktır. , . ! .
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo figürleri öğreniyor (Küp) 02:49
Çizgi Film - Akıllı Excavator Dodo figürleri öğreniyor (Küp) 1.748 izlenme - 3 yıl önce Değerli anne, baba ve okul öncesi öğretmenlerimmiz.İşte yeni yüzyıl çocuklarına değer veren sizlere eğitimde kolaylık sağlamak için figürleri en eğlenceli şekilde anlatmaya çalıitık. 3D animasyon niteliğindeki bu çizgi film bu bölümde kübü anlatmaktadır, Bebetürk ayrı ayrı bölümlerle her figürü anlatacaktır. , . ! .
Eğlenceli ders - şekillerden bir ev yapıyoruz 00:57
Eğlenceli ders - şekillerden bir ev yapıyoruz 1.343 izlenme - 3 yıl önce Bu çizgi film okul öncesi çocuklar içindir. Bir yandan eğlenelim, öte yandan bir şeyler öğrenelim. Bu bölümde birlikte bir ev yapacağız. Bakalım hangi şekiller gerekiyor. Meraklı kamyon Leo'nun maceralarını da izle:https://www.youtube.com/watch?v=vrMlZZxsJME
İş Makinesine Abdest Aldıran Türk 00:45
İş Makinesine Abdest Aldıran Türk 1.190 izlenme - 4 yıl önce Hidromek marka iş makinesine abdest aldırma görevini başarabilen Türk operatör. Alkışlar sana!
Arıcısan Makine Excavator Tipi Trencher 00:41
Arıcısan Makine Excavator Tipi Trencher 599 izlenme - 5 yıl önce Videodaki Trencher,arıcısan Makine Excavator Tipi Trencher Doosan Dx300 Lc Sistem İle Çalışan Güçlü Birkanal Kazıcıdır.izlemekte Olduğunuz Videoda 40x100 Cm .kanal Ölçülerine Göre Tasarlanıştır.saatte 60-120 Metre Kazı Yapılabilir.
Rc Araçlarla Hafriyat Çalışması 02:39
Rc Araçlarla Hafriyat Çalışması 387 izlenme - 4 yıl önce Dortmund'da gerçekleştirilen fuarda sergilenen araçlar ve onlardan iş makineleriyle ilgili olan bir bölüm, çalışmalar son gaz devam. Aklıma bu abimiz geldi, galiba abimiz bu Fuara alınmamış. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/118707/almanlara-kizip-ekskavator-yapan-turk
Araba Nasıl Yıkanmaz? 00:25
Araba Nasıl Yıkanmaz? 315 izlenme - 4 yıl önce Efendim adı her neyse işte o devasa kepçeli araç ile araç yıkamaya çalışan arkadaşları ve hazin sonu izliyoruz..
Amazing Excavator Lo 01:34
Amazing Excavator Lo 455 izlenme - 6 yıl önce Amazing Excavator Lo
Trencher Rotary Canal Excavate Machine 02:02
Trencher Rotary Canal Excavate Machine 366 izlenme - 5 yıl önce Mearcorp Agriculture Machine Rotary Trencher
Excavator Crusher Bucket,jaw Crusher,bucket Crushers For Sale,bucket Crusher 01:18
Excavator Crusher Bucket,jaw Crusher,bucket Crushers For Sale,bucket Crusher 103 izlenme - 4 yıl önce Bucket Crusher Excavator Crusher Bucket The DemirStar Crusher’s extremely high throughput function with minimal wear costs ensures a high-value cubical and consistant end product. Thanks to its solid and robust build, our crusher is able to process natural rock as well as recycling materials. We take pride in ensuring that all our materials and components are top quality. With its ergonomic shape and innovative design, the DemirStar Crusher’s modern look typifies the whole Demirstar product range. Perfect for on-site crushing of inert materials and the first one of its kind to be introduced on the market, the Demirstar Crusher Bucket is a piece of equipment that works by taking advantage of the hydraulic system of the excavators to which it is fitted. It has many areas of applications: from building demolitions in general, to the requalification of former industrial and urban areas to the processing of excavation materials, from the earth movement sector to road works, from quarries to mines, from environmental reclamation to applications on rocky soil. Excavator Crusher Bucket WHY ? It crushes all types of demolition materials It crushes materials directly on site It reduces the use of mechanical pieces of equipment It solves the problem of having to dispose of demolition materials by taking them to a dump It eliminates all leasing costs It cuts down on transportation and management costs It is comfortable, simple to use and fast Suited for small and large worksites It allows materials to be recycled, resulting in significant savings Suitable for excavators that exceed 15 tons of weight, the crusher bucket is compact, versatile and suitable for the operations of crushing and recycling of inert material or resulting from demolition (road works – excavations – pipes – pipelines). In spite of its size and lower weight compared to larger models, it reaches productivity of 35 m3 per hour. AREAS OF APPLICATION o QUARRIES o DEMOLITION o RECYCLING o EXCAVATION o MINES o ROAD WORKS bucket crusher suppliers bucket crusher manufacturers simex bucket crusher excavator crusher bucket bucket concrete crusher aura bucket crusher bucket crushers for sale jaw crusher kovalı konkasör tesisi kovalı kırıcı
Boru Kadırma Ataşmanı, Pipe Lifting Equipment 04:02
Boru Kadırma Ataşmanı, Pipe Lifting Equipment 98 izlenme - 5 yıl önce Designed By Akatem made By Akatem Akatem is a professional engineering company in Ankara, Turkey. The Company, founded by mechanical engineers, focuses hydro- mechanical systems. please for more information visit our web site. www.akatem.com.tr