Hoşgeldiniz!

Ey Şanlı

Ey Şanlı Ordu Ey Şanlı Asker 01:57
Ey Şanlı Ordu Ey Şanlı Asker 7.637 izlenme - 5 yıl önce ey şanlı ordu ey şanlı asker
Eski Ordu Marşi 01:57
Eski Ordu Marşi 13.366 izlenme - 7 yıl önce osmanlı devletinin savaşa giderken ordusuna moral vermek için kullandığı marş.
Mehter Marşları - Ey Şanlı Ordu 01:50
Mehter Marşları - Ey Şanlı Ordu 517 izlenme - 5 ay önce Mehter Marşları - Ey Şanlı Ordu (Official Audio) En güncel videolar, en popiler içerikler ve en yeni şarkıları, yüksek ses kalitesi ve şarkı sözleri ile wwww.izlesene.com/kadirbaykal kanalıma abone olarak takip edebilirsiniz.
Mehter Takımı - Ey Şanlı Ordu 01:50
Mehter Takımı - Ey Şanlı Ordu 3.965 izlenme - 5 yıl önce
Eski Ordu Marşı (Ey Şanlı Ordu, Ey Şanlı Asker) 01:59
Eski Ordu Marşı (Ey Şanlı Ordu, Ey Şanlı Asker) 2.116 izlenme - 2 yıl önce Eski Ordu Marşı Şarkı sözleri, Ey şanlı ordu, ey şanlı asker Haydi gazanfer, umman-ı safter Bir elde kalkan, bir elde hançer Serhadde doğru ey şanlı asker. Deryada olsa herş...
Ne Mutlu Türküm Diyene 05:50
Ne Mutlu Türküm Diyene 3.478 izlenme - 4 yıl önce Ey Şanlı Ordu ( Mehter ) Türkiyem ( Grup Türkiyem )
Osmanlı Marşları - Eski Ordu Marşı 01:57
Osmanlı Marşları - Eski Ordu Marşı 1.523 izlenme - 2 yıl önce Osmanlı Marşları Eski Ordu Marşı Ottoman Army Band Mehter Şarkı Sözleri (lyrics): Ey şanlı ordu,ey şanlı asker Haydi gazanfer, umman-ı safter Bir elde kalkan, bir elde hançer Serhadde doğru ey şanlı asker. Deryada olsa herşey muzaffer Dillerde tekbir, Allahü ekber Allahü ekber, Allahü ekber Ordumuz olsun daim muzaffer.
Mehter Marşı - Ey Şanlı Ordu 01:58
Mehter Marşı - Ey Şanlı Ordu 416 izlenme - 1 yıl önce LÜTFEN YORUMLARINIZI ESİRGEMEYİNİZ unluturkmuhammed@hotmail.com Şarkı Sözleri (lyrics): Ey şanlı ordu,ey şanlı asker Haydi gazanfer, umman-ı safter Bir elde kalkan, bir elde hançer Serhadde doğru ey şanlı asker. Deryada olsa herşey muzaffer Dillerde tekbir, Allahü ekber Allahü ekber, Allahü ekber Ordumuz olsun daim muzaffer. Ey şanlı ordu,ey şanlı asker Haydi gazanfer, umman-ı safter Bir elde kalkan, bir elde hançer Serhadde doğru ey şanlı asker. Deryada olsa herşey muzaffer Dillerde tekbir, Allahü ekber Allahü ekber, Allahü ekber Ordumuz olsun daim muzaffer. Ey şanlı ordu,ey şanlı asker Haydi gazanfer, umman-ı safter Bir elde kalkan, bir elde hançer Serhadde doğru ey şanlı asker. Deryada olsa herşey muzaffer Dillerde tekbir, Allahü ekber Allahü ekber, Allahü ekber Ordumuz olsun daim muzaffer. Ey şanlı ordu,ey şanlı asker Haydi gazanfer, umman-ı safter Bir elde kalkan, bir elde hançer Serhadde doğru ey şanlı asker. Deryada olsa herşey muzaffer Dillerde tekbir, Allahü ekber Allahü ekber, Allahü ekber Ordumuz olsun daim muzaffer.
Mehter Marşı - Eski Ordu Marşı 02:01
Mehter Marşı - Eski Ordu Marşı 439 izlenme - 1 yıl önce Mehter Marşları - Eski Ordu Marşı Ey şanlı ordu,ey şanlı asker Haydi gazanfer, umman-ı safter Bir elde kalkan, bir elde hançer Serhadde doğru ey şanlı asker. Deryada olsa herşey muzaffer Dillerde tekbir, Allahü ekber Allahü ekber, Allahü ekber Ordumuz olsun daim muzaffer.
Mehter Marşı - Eski Ordu Marşı 02:44
Mehter Marşı - Eski Ordu Marşı 727 izlenme - 2 yıl önce Şarkı sözleri, Ey şanlı ordu,ey şanlı asker Haydi gazanfer, umman-ı safter Bir elde kalkan, bir elde hançer Serhadde doğru ey şanlı asker. Deryada olsa herşey muzaffer Dill...
Ey Şanlı Asker 03:23
Ey Şanlı Asker 403 izlenme - 2 yıl önce Ey Şanlı Asker
Enstrümantal - Ey Şanlı Asker 04:04
Enstrümantal - Ey Şanlı Asker 273 izlenme - 5 yıl önce
Rapgölge Ft Mc Şehzade- Dalgalan Ey Şanlı Bayrak 03:50
Rapgölge Ft Mc Şehzade- Dalgalan Ey Şanlı Bayrak 202 izlenme - 4 yıl önce www.facebook.com/rapgolge
Ey Şanli Yozgat 03:33
Ey Şanli Yozgat 177 izlenme - 7 yıl önce yozgat valiliği tsm korosu tarafından seslendirilmiştir. Koro Şefi FARUK ŞAHİN dir ve ayni zamanda bestesi de FARUK ŞAHİN ’ e aittir.
Bu Millet  90 Bekledi Ey-Şanlı Asker----- 01:16
Bu Millet 90 Bekledi Ey-Şanlı Asker----- 8 izlenme - 8 ay önce BU MİLLET 90 BEKLEDİ EY-ŞANLI ASKER-----