Hoşgeldiniz!

eyfel

Eyfel Kulesi'ni Kalem Uçuna Sığdırdı 01:03
Eyfel Kulesi'ni Kalem Uçuna Sığdırdı 44.643 izlenme - 3 yıl önce Eyfel Kulesi'ni Kalem Uçuna Sığdırdı Kalem uçuna yapılan eyfel kulesi oyma sanatı sizi hayretler içerisinde bırakacak
Eyfel'in Dibinde Şarapla Efkarlanmak - Efkar İçerir 00:22
Eyfel'in Dibinde Şarapla Efkarlanmak - Efkar İçerir 1.930 izlenme - 3 ay önce Paris'in sembollerinden Eyfel Kulesinin dibinde şarabıyla ''Allahım Neydi Günahım'' şarkısıyla efkarlanan hüzünlü abimizi izliyoruz..
3B Sıvı Yazıcı ile Eyfel Kulesi Yapımı 00:45
3B Sıvı Yazıcı ile Eyfel Kulesi Yapımı 16.782 izlenme - 3 yıl önce Geleceğin teknolojisi 3B yazıcıların çok daha gelişmişi, bilim kurgu filmlerinden çıkmışcasına sıvı ile 3B baskı yapabilen yazıcı. Sıvı reçine, oksijen ve lazer ışığın kullanımı ve işte sonuç.
Eyfel Kulesi'nin Altında Allahım Neydi Günahım İle Efkar Dağıtan Dayı 00:22
Eyfel Kulesi'nin Altında Allahım Neydi Günahım İle Efkar Dağıtan Dayı 5.256 izlenme - 1 yıl önce Allahım neydi günahım şarkısını Eyfel Kulesinin altında piiz yaparak söyleyen dayı. Evet, yanlış duymadınız Eyfel Kulesi.
Assassin's Creed Unity - Eyfel Kulesi - Bölüm 10 29:10
Assassin's Creed Unity - Eyfel Kulesi - Bölüm 10 10.691 izlenme - 3 yıl önce Assassin's Creed Unity - Eyfel Kulesi - Bölüm 10 06.08.2015 günü Burak Oyunda kanalına yüklediğim 'Assassin's Creed Unity - Eyfel Kulesi - Bölüm 10' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/burakoyunda kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ebru Şallı Eyfel Kulesi Önünde Pilates Yaptı 00:16
Ebru Şallı Eyfel Kulesi Önünde Pilates Yaptı 3.595 izlenme - 1 yıl önce üzgün fiziğiyle konuşulan ve fitliğini pilatese borçlu olan Ebru Şallı, dur durak bilmeden spor yapmaya devam ediyor.. Harun Tan'dan boşandıktan sonra aşklarıyla gündemden düşmeyen Ebru Şallı, Fransa'ya gitti. EYFEL KULESİ ÖNÜNDE PİLATES Fransa'nın ünlü Eyfel Kulesi'nde herkes gibi fotoğraf çekilmek yerine, pilates yapan Şallı, videosunu Instagram hesabından paylaştı.
Eyfel Kulesi'nin Türk Bayrağının Renklerine Bürünmesi 02:29
Eyfel Kulesi'nin Türk Bayrağının Renklerine Bürünmesi 4.116 izlenme - 2 yıl önce Euro 2016’da sosyal medyadan en çok etkileşimi yapan ülkenin renkleri, maç gününde Eyfel Kulesi’nin ışıklarını süsleyecekti. En çok sosyal medya etkileşimi sağlayan Türkiye’nin kırmızı-beyazlı renkleri Almanya-Ukrayna maçı sonrasında tarihi kulede ışıl ışıl parladı.
Eyfel Kulesi'ni Yerinden Alın 00:06
Eyfel Kulesi'ni Yerinden Alın 8.171 izlenme - 4 yıl önce Amatör bir arkadaşın, Eyfel kulesi ile ilgili yaptığı montaj. İzleyelim efendim.
Edith Piaf - Milord 00:37
Edith Piaf - Milord 6.136 izlenme - 3 yıl önce Edith Piaf geçtiğimiz yüzyıla damgasını vurmuş en önemli sanatçılardan biridir. Paris'in romantizmini şarkılarına taşır. Milord, fonda Eyfel Kulesi ile dinlenecek en güzel şarkılardan biridir.
Sözlü Sınavda İlginç Sorular - Torpil 01:52
Sözlü Sınavda İlginç Sorular - Torpil 4.734 izlenme - 3 yıl önce Milli Eğitim Şube Müdürlüğü'nün görevde yükselme sözlü sınavında sorulan sorular pes dedirtti. Skandal sınavda, adaylara alanları dışında sorular yöneltildi. Pinpon ve futbol topunun ağırlığı, Eyfel kulesindeki basamakların sayısı, Gorbaçov'un eşinin adı gibi sorular adayların elenmesine neden oldu.
Diyarbakır Şehirken Paris Köy Bile Değildi 00:38
Diyarbakır Şehirken Paris Köy Bile Değildi 2.289 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Davutoğlu Diyarbakır'ın Sur ilçesinde yaptığı konuşmada "Diyarbakır'a doğunun Paris'i diyorlar.Paris ne ki.Diyarbakır şehirken Paris köy bile değildi.bir dört ayaklı minareyi düşünün bir de eyfel kulesini.birisi ne kadar zarifse öbürü o kadar hantal ve kaba...eyfel kulesinde ne buluyolar bilmiyorum
maket eyfel yapımı 04:52
maket eyfel yapımı 3.390 izlenme - 7 yıl önce maket eyfel nasıl yapılır ızleyelım
2014 Eyfel Kulesi, Paris (Havai Fişek Gösterisi) 01:29
2014 Eyfel Kulesi, Paris (Havai Fişek Gösterisi) 3.233 izlenme - 4 yıl önce 2014 Eyfel Kulesi, Paris (Havai Fişek Gösterisi)
Eyfel Kulesine Tırmanıp Bir De Drone İle Kaydeden Maceraperest Gençler 03:32
Eyfel Kulesine Tırmanıp Bir De Drone İle Kaydeden Maceraperest Gençler 1.298 izlenme - 2 yıl önce Maceraperest üç Rus genç dünyaca ünlü Eyfel Kulesi’ne hiçbir güvenlik ekipmanı olmadan tırmandı. Ve o nefes kesen tırmanışı bir drone ile kaydetti.
 Eyfel Kulesi Şakası 00:06
Eyfel Kulesi Şakası 1.264 izlenme - 3 yıl önce Eyfel Kulesi_____@______xclas________ Şakası Komik
Eyfel Kulesi Altında Deli Gibi Horon Oynamak 01:14
Eyfel Kulesi Altında Deli Gibi Horon Oynamak 1.321 izlenme - 2 yıl önce Yöresel sanatçı Nurettin Bay en son Paris'e de el atmış.. Milletin ilginç bakışları altında deli gibi horon tepmiş.. Şöyle şeyleri hiç beceremiyorum toplum arasında şöyle hareketler yapsam utancımdan geberirim heralde.. Söylediği şarkı 'şakir' isimli kendi eseri
Selfie Çekenlerin Yeni Gözdesi 00:28
Selfie Çekenlerin Yeni Gözdesi 1.823 izlenme - 4 yıl önce Turistlerin Eyfel Kulesine gitmek için artık bir sebepleri daha var. Ziyaretçiler 60 metre yüksekliğindeki cam zemin üzerine uzanarak selfie çekiyor.
eyfel kulesı maketının yapılısı 04:52
eyfel kulesı maketının yapılısı 2.321 izlenme - 7 yıl önce www.maketiniz.com
Eyfel Kulesine Türk Bayrağı Asan Çılgın Türk 03:17
Eyfel Kulesine Türk Bayrağı Asan Çılgın Türk 543 izlenme - 1 yıl önce Fransızlar'dan intikam almak istediğini söyleyen Türk, Eyfel Kulesi'ne ceketinin içine gizleyerek çıkardığı Türk bayrağını astı. Aynı zamanda Hayrettine meydan okumuş oldu.
Uçan Terzi Reichelt (1912) 01:00
Uçan Terzi Reichelt (1912) 1.129 izlenme - 3 yıl önce Avusturyalı terzi Franz Reichelt paraşüt gibi giyeni yavaşça yere doğru indiren bir palto geliştirdi. Giysisini Eyfel kulesinin ilk güvertesinden, 60 metre yükseklikten denedi. Bir izleyici grubu ve kamera ekibinin de bulunduğu deneyde düşerek hayatını kaybetti.
sedat yeğin-eyfel //orjinal klip[2o11]'gururunasinehirgibitersineakmakistemezmi' 03:33
sedat yeğin-eyfel //orjinal klip[2o11]'gururunasinehirgibitersineakmakistemezmi' 1.669 izlenme - 6 yıl önce sedat yeğin-eyfel //orjinal klip[2o11] sedat yeğin-eyfel //orjinal klip[2o11] sedat yeğin-eyfel //orjinal klip[2o11] sedat yeğin-eyfel //orjinal klip[2o11] sedat yeğin-eyfel //orjinal klip[2o11] sedat yeğin-eyfel //orjinal klip[2o11]
Eyfel Kulesi Görselliği 00:43
Eyfel Kulesi Görselliği 921 izlenme - 4 yıl önce Eyfel kulesini hiç bu kadar yakından izlememiş olabilirsiniz
Eyfel kırmızı-beyaz! 00:06
Eyfel kırmızı-beyaz! 830 izlenme - 2 yıl önce EURO 2016'da Günün yarışması tamamlandı. Eyfel Kulesi kırmızı-beyaz!
Eyfel Kulesi Bu Kez Onlar İçin Renklendi 01:51
Eyfel Kulesi Bu Kez Onlar İçin Renklendi 405 izlenme - 2 yıl önce Fransa’nın başkenti Paris’teki Eyfel Kulesi, meme kanseri ile mücadeleye dikkat çekmek için düzenlenen kampanya kapsamında bu akşam pembe renkle ışıklandırıldı.
Eyfel Kulesiyle Evlenen Kadın 45:12
Eyfel Kulesiyle Evlenen Kadın 159 izlenme - 9 ay önce İnsanın düşman ve nesnelerle dostça, hatta sevecen ve seven bir dünyayı hayal edin. Başka bir insana dokunmaktan korkan, ancak büyük bir kamusal yapı ile tutkulu bir karşılaşma için özlem düşünün. Naisho, San Francisco'da yaşayan 37 yaşında bir kadın. Eyfel Kulesi ile evli ve pasaportundaki ismi de gerçekten de Tour Eiffel'dir, çünkü yasal olarak değişmişti. Nesneler için her zaman bir tutku vardı ve insanlar tarafından sıklıkla yalıtılmış, yanlış anlaşılmış ve hatta kaçınılmış hissi uyandırdı. İlk televizyon belgeselinde cinsel cinsiyetler sırlarını açığa çıkarıyor.
Sedat Yeğin - Eyfel 2011 [video Klip] 03:33
Sedat Yeğin - Eyfel 2011 [video Klip] 1.142 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/ikimart - daha fazlası için hayran sayfamıza bekliyoruz !!
Baldiz Evlenir Asilma İşi Büyük Eniştenin Olur 02:11
Baldiz Evlenir Asilma İşi Büyük Eniştenin Olur 3.331 izlenme - 10 yıl önce baldiz evlenİr asilma İŞİ büyük enİŞtenİn olurbaldiz evlenİr asilma İŞİ büyük enİŞtenİn olurbaldiz evlenİr asilma İŞİ büyük enİŞtenİn olurbaldiz evlenİr asilma İŞİ büyük enİŞtenİn olurbaldiz evlenİr asilma İŞİ büyük enİŞtenİn olur
Eyfel Kulesi Türkiye'mizin Kırmızı Beyaz Renklerine Büründü 00:09
Eyfel Kulesi Türkiye'mizin Kırmızı Beyaz Renklerine Büründü 442 izlenme - 2 yıl önce Turnuva boyunca mikroblog sitesi twitter üzerinde kullanılacak hashtag ve emoji reytingine göre Eyfel Kulesi’nin renginin değiştirileceğinin açıklanmasının ardından Türk taraftarlar adeta taarruza geçmişti. #TUR ve #BizBittiDemedenBitmez hashtaglerini yoğun olarak kullanan Türk futbolseverler, atılan tweetlerin yüzde 36'lık bir dilimine hükmederek açık ara 1. sırada yer aldı. Türkiye'nin ardından yüzde 12.1 ile Almanya yer aldı. Bu sonuçların ardından Eyfel Kulesi'nde yaklaşık 10 dakika boyunca süren Türk bayrağının ve kırmızı-beyaz ışıkların yer aldığı muhteşem bir ışık gösterisi düzenlendi. Bu gösteri televizyon ekranlarından canlı olarak yayınlandı. Futbolseverler gösterileri merakla izlediler.
Optik İllüzyon Ustasından 3 Boyutlu Eiffel Kulesi Çizimi 01:45
Optik İllüzyon Ustasından 3 Boyutlu Eiffel Kulesi Çizimi 482 izlenme - 2 yıl önce Sanatçı Stefan Pabst, yaptığı 3 boyutlu çizimlerle bir çoğumuzun görsel olarak aşina olduğu bir isim. Paris'teki terör saldırısına sanatıyla cevap verenlerden biri de Pabst.
Karel Buradaydı 4 | Parıs - Eyfel Kulesi #vlog 08:29
Karel Buradaydı 4 | Parıs - Eyfel Kulesi #vlog 525 izlenme - 3 yıl önce Bu bölümde Paris'te genel bir tur yapıp Eyfel Kulesi'ni gezdik, umarım hoşunuza gitmiştir. Beğendiyseniz beğen tuşuna basmayı unutmayın :) Abone olmak için buraya tıklayabilirsiniz https://goo.gl/AaIBJe BANA ULAŞIN: Twitter https://goo.gl/v451Jw Instagram https://goo.gl/8jWEGn