Hoşgeldiniz!

eyfel kulesi

Eyfel Kulesi'ni Kalem Uçuna Sığdırdı 01:03
Eyfel Kulesi'ni Kalem Uçuna Sığdırdı 44.434 izlenme - 3 yıl önce Eyfel Kulesi'ni Kalem Uçuna Sığdırdı Kalem uçuna yapılan eyfel kulesi oyma sanatı sizi hayretler içerisinde bırakacak
3B Sıvı Yazıcı ile Eyfel Kulesi Yapımı 00:45
3B Sıvı Yazıcı ile Eyfel Kulesi Yapımı 16.782 izlenme - 3 yıl önce Geleceğin teknolojisi 3B yazıcıların çok daha gelişmişi, bilim kurgu filmlerinden çıkmışcasına sıvı ile 3B baskı yapabilen yazıcı. Sıvı reçine, oksijen ve lazer ışığın kullanımı ve işte sonuç.
Eyfel Kulesi'nin Altında Allahım Neydi Günahım İle Efkar Dağıtan Dayı 00:22
Eyfel Kulesi'nin Altında Allahım Neydi Günahım İle Efkar Dağıtan Dayı 5.244 izlenme - 1 yıl önce Allahım neydi günahım şarkısını Eyfel Kulesinin altında piiz yaparak söyleyen dayı. Evet, yanlış duymadınız Eyfel Kulesi.
Assassin's Creed Unity - Eyfel Kulesi - Bölüm 10 29:10
Assassin's Creed Unity - Eyfel Kulesi - Bölüm 10 10.685 izlenme - 3 yıl önce Assassin's Creed Unity - Eyfel Kulesi - Bölüm 10 06.08.2015 günü Burak Oyunda kanalına yüklediğim 'Assassin's Creed Unity - Eyfel Kulesi - Bölüm 10' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/burakoyunda kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Eyfel Kulesi'ni Yerinden Alın 00:06
Eyfel Kulesi'ni Yerinden Alın 8.171 izlenme - 4 yıl önce Amatör bir arkadaşın, Eyfel kulesi ile ilgili yaptığı montaj. İzleyelim efendim.
Edith Piaf - Milord 00:37
Edith Piaf - Milord 6.060 izlenme - 3 yıl önce Edith Piaf geçtiğimiz yüzyıla damgasını vurmuş en önemli sanatçılardan biridir. Paris'in romantizmini şarkılarına taşır. Milord, fonda Eyfel Kulesi ile dinlenecek en güzel şarkılardan biridir.
Diyarbakır Şehirken Paris Köy Bile Değildi 00:38
Diyarbakır Şehirken Paris Köy Bile Değildi 2.282 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Davutoğlu Diyarbakır'ın Sur ilçesinde yaptığı konuşmada "Diyarbakır'a doğunun Paris'i diyorlar.Paris ne ki.Diyarbakır şehirken Paris köy bile değildi.bir dört ayaklı minareyi düşünün bir de eyfel kulesini.birisi ne kadar zarifse öbürü o kadar hantal ve kaba...eyfel kulesinde ne buluyolar bilmiyorum
Eyfel Kulesine Tırmanıp Bir De Drone İle Kaydeden Maceraperest Gençler 03:32
Eyfel Kulesine Tırmanıp Bir De Drone İle Kaydeden Maceraperest Gençler 1.293 izlenme - 2 yıl önce Maceraperest üç Rus genç dünyaca ünlü Eyfel Kulesi’ne hiçbir güvenlik ekipmanı olmadan tırmandı. Ve o nefes kesen tırmanışı bir drone ile kaydetti.
2014 Eyfel Kulesi, Paris (Havai Fişek Gösterisi) 01:29
2014 Eyfel Kulesi, Paris (Havai Fişek Gösterisi) 3.233 izlenme - 4 yıl önce 2014 Eyfel Kulesi, Paris (Havai Fişek Gösterisi)
 Eyfel Kulesi Şakası 00:06
Eyfel Kulesi Şakası 1.264 izlenme - 3 yıl önce Eyfel Kulesi_____@______xclas________ Şakası Komik
Eyfel Kulesi Altında Deli Gibi Horon Oynamak 01:14
Eyfel Kulesi Altında Deli Gibi Horon Oynamak 1.318 izlenme - 2 yıl önce Yöresel sanatçı Nurettin Bay en son Paris'e de el atmış.. Milletin ilginç bakışları altında deli gibi horon tepmiş.. Şöyle şeyleri hiç beceremiyorum toplum arasında şöyle hareketler yapsam utancımdan geberirim heralde.. Söylediği şarkı 'şakir' isimli kendi eseri
Selfie Çekenlerin Yeni Gözdesi 00:28
Selfie Çekenlerin Yeni Gözdesi 1.821 izlenme - 3 yıl önce Turistlerin Eyfel Kulesine gitmek için artık bir sebepleri daha var. Ziyaretçiler 60 metre yüksekliğindeki cam zemin üzerine uzanarak selfie çekiyor.
Eyfel Kulesine Türk Bayrağı Asan Çılgın Türk 03:17
Eyfel Kulesine Türk Bayrağı Asan Çılgın Türk 543 izlenme - 11 ay önce Fransızlar'dan intikam almak istediğini söyleyen Türk, Eyfel Kulesi'ne ceketinin içine gizleyerek çıkardığı Türk bayrağını astı. Aynı zamanda Hayrettine meydan okumuş oldu.
Aşıklar Şehri Paris'i Fareler İstila Etti 00:38
Aşıklar Şehri Paris'i Fareler İstila Etti 45 izlenme - 2 hafta önce Fransa'nın başkenti Paris'te çekilen görüntüler şoke etti. Sen nehrinde suların yükselmesiyle yuvalarından çıkan fareler, cadde ve sokaklara doluştu. Kanalizasyonlara girip çıkan ve çöpleri parçalayan farelerin şehirdeki nüfusunun 4 milyona yakın olduğu belirtiliyor. (DIŞ KAYNAK HABER)
Uçan Terzi Reichelt (1912) 01:00
Uçan Terzi Reichelt (1912) 1.116 izlenme - 3 yıl önce Avusturyalı terzi Franz Reichelt paraşüt gibi giyeni yavaşça yere doğru indiren bir palto geliştirdi. Giysisini Eyfel kulesinin ilk güvertesinden, 60 metre yükseklikten denedi. Bir izleyici grubu ve kamera ekibinin de bulunduğu deneyde düşerek hayatını kaybetti.
Eyfel kırmızı-beyaz! 00:06
Eyfel kırmızı-beyaz! 829 izlenme - 2 yıl önce EURO 2016'da Günün yarışması tamamlandı. Eyfel Kulesi kırmızı-beyaz!
Eyfel Kulesi Bu Kez Onlar İçin Renklendi 01:51
Eyfel Kulesi Bu Kez Onlar İçin Renklendi 405 izlenme - 1 yıl önce Fransa’nın başkenti Paris’teki Eyfel Kulesi, meme kanseri ile mücadeleye dikkat çekmek için düzenlenen kampanya kapsamında bu akşam pembe renkle ışıklandırıldı.
Eyfel Kulesiyle Evlenen Kadın 45:12
Eyfel Kulesiyle Evlenen Kadın 153 izlenme - 7 ay önce İnsanın düşman ve nesnelerle dostça, hatta sevecen ve seven bir dünyayı hayal edin. Başka bir insana dokunmaktan korkan, ancak büyük bir kamusal yapı ile tutkulu bir karşılaşma için özlem düşünün. Naisho, San Francisco'da yaşayan 37 yaşında bir kadın. Eyfel Kulesi ile evli ve pasaportundaki ismi de gerçekten de Tour Eiffel'dir, çünkü yasal olarak değişmişti. Nesneler için her zaman bir tutku vardı ve insanlar tarafından sıklıkla yalıtılmış, yanlış anlaşılmış ve hatta kaçınılmış hissi uyandırdı. İlk televizyon belgeselinde cinsel cinsiyetler sırlarını açığa çıkarıyor.
Eyfel Kulesi Türkiye'mizin Kırmızı Beyaz Renklerine Büründü 00:09
Eyfel Kulesi Türkiye'mizin Kırmızı Beyaz Renklerine Büründü 442 izlenme - 2 yıl önce Turnuva boyunca mikroblog sitesi twitter üzerinde kullanılacak hashtag ve emoji reytingine göre Eyfel Kulesi’nin renginin değiştirileceğinin açıklanmasının ardından Türk taraftarlar adeta taarruza geçmişti. #TUR ve #BizBittiDemedenBitmez hashtaglerini yoğun olarak kullanan Türk futbolseverler, atılan tweetlerin yüzde 36'lık bir dilimine hükmederek açık ara 1. sırada yer aldı. Türkiye'nin ardından yüzde 12.1 ile Almanya yer aldı. Bu sonuçların ardından Eyfel Kulesi'nde yaklaşık 10 dakika boyunca süren Türk bayrağının ve kırmızı-beyaz ışıkların yer aldığı muhteşem bir ışık gösterisi düzenlendi. Bu gösteri televizyon ekranlarından canlı olarak yayınlandı. Futbolseverler gösterileri merakla izlediler.
Karel Buradaydı 4 | Parıs - Eyfel Kulesi #vlog 08:29
Karel Buradaydı 4 | Parıs - Eyfel Kulesi #vlog 525 izlenme - 2 yıl önce Bu bölümde Paris'te genel bir tur yapıp Eyfel Kulesi'ni gezdik, umarım hoşunuza gitmiştir. Beğendiyseniz beğen tuşuna basmayı unutmayın :) Abone olmak için buraya tıklayabilirsiniz https://goo.gl/AaIBJe BANA ULAŞIN: Twitter https://goo.gl/v451Jw Instagram https://goo.gl/8jWEGn
Elektroğuz Yoyo Show 00:53
Elektroğuz Yoyo Show 1.922 izlenme - 8 yıl önce elektroğuz forward pass, jamaika bayrağı, eyfel kulesi, pop the clutch, walk the dog hareketlerini yapıyor
Paris Champselysee Fransa Eyfel Mükemmel Manzarala 04:18
Paris Champselysee Fransa Eyfel Mükemmel Manzarala 1.243 izlenme - 10 yıl önce parİs champselysee fransa eyfel mükemmel manzaralar
Eyfel Kulesi Önünde Horon   05:03
Eyfel Kulesi Önünde Horon 95 izlenme - 10 ay önce Paris halkı olaya Fransız kalmış biraz diye bir esepri patlatacağım yüksek müsadelerinizle. Keyifli seyirler...
Eyfel Kulesi, Üçüncü Kez Kırmız-Beyaz! 01:05
Eyfel Kulesi, Üçüncü Kez Kırmız-Beyaz! 341 izlenme - 2 yıl önce EURO 2016'daki Türkiye - Çek Cumhuriyeti maçı sonrası Eyfel Kulesi üçüncü Türk bayrağı renklerine büründü.
Eyfel Kulesi Video 00:36
Eyfel Kulesi Video 675 izlenme - 7 yıl önce
Allah'ım Neydi Günahım Şarkısıyla Eyfel Kulesi'nin Altında Efkar Dağıtan Dayı 00:22
Allah'ım Neydi Günahım Şarkısıyla Eyfel Kulesi'nin Altında Efkar Dağıtan Dayı 178 izlenme - 1 yıl önce Paris'te Eyfel Kulesinin altında "Allah'ım Neydi Gühanım" şarkısı söyleyerek efkar dağıtan dayı "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Paris Hatırası 00:32
Paris Hatırası 386 izlenme - 4 yıl önce Paris Hatırası
Eyfel Kulesinden Patenle Atlamak 01:02
Eyfel Kulesinden Patenle Atlamak 534 izlenme - 4 yıl önce Eyfel Kulesinden Patenle Atlamak (Guinness Rekorlar Kitabı)
Eyfel Kulesi Duman İçinde 01:19
Eyfel Kulesi Duman İçinde 176 izlenme - 2 yıl önce Kısa sürede sosyal medyada yayılan görüntülerde dumanlar içinde kalan Eyfel Kulesi yakınlarında bir saldırı daha düzenlendiği iddia edildi. Ancak iddiaya ilişkin resmi açıklama yapılmadı. Eyfel Kulesi etrafında görünen dumanların Bastille Günü'nü kutlama amacıyla atılan havai fişeklerden kaynaklandığı belirtiliyor. Görgü tanıkları ise Eyfel Kulesi yakınlarından yükselen dumanların kaza yapan bir havai fişek kamyonundan kaynaklandığını söylüyor.
Serge Gainsbourg & Jane Birkin - Je T'aime...  Moi Non Plus (1969) 04:20
Serge Gainsbourg & Jane Birkin - Je T'aime... Moi Non Plus (1969) 266 izlenme - 3 yıl önce Serge Gainsbourg'un o zamanlardaki sevgilisi Jane Birkin ile birlikte söylediği erotik şarkının klibi. Klibe bakacak olursak şarkı bayağı mülayim gözüküyor. Keza Eyfel Kulesi'nin ortasında geçen sahneler de insanın içini ısıtıyor. Neyse, sizi bu muhteşem şarkıyla baş başa bırakıyorum.