Hoşgeldiniz!

eyfel kulesi

Eyfel Kulesi'ni Kalem Uçuna Sığdırdı 01:03
Eyfel Kulesi'ni Kalem Uçuna Sığdırdı 42.666 izlenme - 2 yıl önce Eyfel Kulesi'ni Kalem Uçuna Sığdırdı Kalem uçuna yapılan eyfel kulesi oyma sanatı sizi hayretler içerisinde bırakacak
Eyfel Kulesi'nin Altında Allahım Neydi Günahım İle Efkar Dağıtan Dayı 00:22
Eyfel Kulesi'nin Altında Allahım Neydi Günahım İle Efkar Dağıtan Dayı 5.149 izlenme - 6 ay önce Allahım neydi günahım şarkısını Eyfel Kulesinin altında piiz yaparak söyleyen dayı. Evet, yanlış duymadınız Eyfel Kulesi.
3B Sıvı Yazıcı ile Eyfel Kulesi Yapımı 00:45
3B Sıvı Yazıcı ile Eyfel Kulesi Yapımı 16.703 izlenme - 2 yıl önce Geleceğin teknolojisi 3B yazıcıların çok daha gelişmişi, bilim kurgu filmlerinden çıkmışcasına sıvı ile 3B baskı yapabilen yazıcı. Sıvı reçine, oksijen ve lazer ışığın kullanımı ve işte sonuç.
Assassin's Creed Unity - Eyfel Kulesi - Bölüm 10 29:10
Assassin's Creed Unity - Eyfel Kulesi - Bölüm 10 10.676 izlenme - 2 yıl önce Assassin's Creed Unity - Eyfel Kulesi - Bölüm 10 06.08.2015 günü Burak Oyunda kanalına yüklediğim 'Assassin's Creed Unity - Eyfel Kulesi - Bölüm 10' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/burakoyunda kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Eyfel Kulesiyle Evlenen Kadın 45:12
Eyfel Kulesiyle Evlenen Kadın 144 izlenme - 2 hafta önce İnsanın düşman ve nesnelerle dostça, hatta sevecen ve seven bir dünyayı hayal edin. Başka bir insana dokunmaktan korkan, ancak büyük bir kamusal yapı ile tutkulu bir karşılaşma için özlem düşünün. Naisho, San Francisco'da yaşayan 37 yaşında bir kadın. Eyfel Kulesi ile evli ve pasaportundaki ismi de gerçekten de Tour Eiffel'dir, çünkü yasal olarak değişmişti. Nesneler için her zaman bir tutku vardı ve insanlar tarafından sıklıkla yalıtılmış, yanlış anlaşılmış ve hatta kaçınılmış hissi uyandırdı. İlk televizyon belgeselinde cinsel cinsiyetler sırlarını açığa çıkarıyor.
Eyfel Kulesi'ni Yerinden Alın 00:06
Eyfel Kulesi'ni Yerinden Alın 8.166 izlenme - 3 yıl önce Amatör bir arkadaşın, Eyfel kulesi ile ilgili yaptığı montaj. İzleyelim efendim.
Eyfel Kulesi'ne Turk Bayragı Asmak - Hayrettin 07:43
Eyfel Kulesi'ne Turk Bayragı Asmak - Hayrettin 1.518 izlenme - 6 ay önce Asın Bayrakları dediğimiz her anda capsleri paylaşılan Dursunbey'li Salih Amca'mızın hayalini gerçekleştirmeye çalıştım. Kanalıma Abone Olmak için: https://goo.gl/C4hnNg 2. Kanalıma Abone Olmak için: https://goo.gl/5ueBwz Bu videonun tüm fikir ve prodüksiyon hizmetleri todoyapim.com tarafından yapılmıştır. Yapım : TODO Yapım Yapımcı : Tolga DOĞRUER Yapım Koordinatörü : Serra ALP Kurgu Yönetmeni : Doğukan ORAKLI Görsel Efekt Uzmanı : Ziya ANAVATAN Kurgu Editörü : Büşra KOCAOĞLU Yapım Asistanı : Ayşe ZİLHOR Müzikler Epidemic Sound'dan kullanılmıştır : https://goo.gl/jJhIjB ------Resmi Kanallar------ http://hayrettin.com.tr http://hayrettin.tv http://izlesene.com/hayrettin http://facebook.com/hayrettin http://twitter.com/hayrettin http://instagram.com/hayrettin http://vine.co/hayrettin http://youtube.com/hayrettin
Edith Piaf - Milord 00:37
Edith Piaf - Milord 4.954 izlenme - 2 yıl önce Edith Piaf geçtiğimiz yüzyıla damgasını vurmuş en önemli sanatçılardan biridir. Paris'in romantizmini şarkılarına taşır. Milord, fonda Eyfel Kulesi ile dinlenecek en güzel şarkılardan biridir.
Diyarbakır Şehirken Paris Köy Bile Değildi 00:38
Diyarbakır Şehirken Paris Köy Bile Değildi 2.267 izlenme - 1 yıl önce Ahmet Davutoğlu Diyarbakır'ın Sur ilçesinde yaptığı konuşmada "Diyarbakır'a doğunun Paris'i diyorlar.Paris ne ki.Diyarbakır şehirken Paris köy bile değildi.bir dört ayaklı minareyi düşünün bir de eyfel kulesini.birisi ne kadar zarifse öbürü o kadar hantal ve kaba...eyfel kulesinde ne buluyolar bilmiyorum
Eyfel Kulesine Türk Bayrağı Asan Çılgın Türk 03:17
Eyfel Kulesine Türk Bayrağı Asan Çılgın Türk 534 izlenme - 4 ay önce Fransızlar'dan intikam almak istediğini söyleyen Türk, Eyfel Kulesi'ne ceketinin içine gizleyerek çıkardığı Türk bayrağını astı. Aynı zamanda Hayrettine meydan okumuş oldu.
Eyfel Kulesine Tırmanıp Bir De Drone İle Kaydeden Maceraperest Gençler 03:32
Eyfel Kulesine Tırmanıp Bir De Drone İle Kaydeden Maceraperest Gençler 1.286 izlenme - 1 yıl önce Maceraperest üç Rus genç dünyaca ünlü Eyfel Kulesi’ne hiçbir güvenlik ekipmanı olmadan tırmandı. Ve o nefes kesen tırmanışı bir drone ile kaydetti.
2014 Eyfel Kulesi, Paris (Havai Fişek Gösterisi) 01:29
2014 Eyfel Kulesi, Paris (Havai Fişek Gösterisi) 3.219 izlenme - 4 yıl önce 2014 Eyfel Kulesi, Paris (Havai Fişek Gösterisi)
 Eyfel Kulesi Şakası 00:06
Eyfel Kulesi Şakası 1.255 izlenme - 2 yıl önce Eyfel Kulesi_____@______xclas________ Şakası Komik
Eyfel Kulesi Altında Deli Gibi Horon Oynamak 01:14
Eyfel Kulesi Altında Deli Gibi Horon Oynamak 1.297 izlenme - 1 yıl önce Yöresel sanatçı Nurettin Bay en son Paris'e de el atmış.. Milletin ilginç bakışları altında deli gibi horon tepmiş.. Şöyle şeyleri hiç beceremiyorum toplum arasında şöyle hareketler yapsam utancımdan geberirim heralde.. Söylediği şarkı 'şakir' isimli kendi eseri
Eyfel Kulesi'ne Gelmek İsteyen Bu Videoyu İzlesin - Hayrettin 00:58
Eyfel Kulesi'ne Gelmek İsteyen Bu Videoyu İzlesin - Hayrettin 403 izlenme - 6 ay önce Videoyu sevdiyseniz, lütfen beğenmeyi unutmayın... Paris seyahati hakkında : - Çekiliş linki aşağıdadır. - Çekilişe katılmak için belirtilen görevlerden en az 1 tanesini tamamlamak gerekmektedir. Tamamladığınız her görevin kaç çekiliş hakkı verdiği yanındaki rakamla belirtilmiştir. -Video izlemelerini her gün yaparak şansınızı arttırabilirsiniz. - Daha fazla görev tamamlamak, çekilişteki şansınızı arttıracaktır. - Çekiliş tarihi 28 Şubat 2017, saat 12:00'dır. - Seyahat tarihi henüz netleşmemiştir. - Seyahati kazanan kişinin tüm ulaşım, konaklama ve yemek masrafları tarafımızdan karşılanacaktır. - Yarışmayı kazanan kişi, çekilecek videoda oynamayı şimdiden kabul etmiş sayılır. - Pasaport, vize çıkartılması ve masraflarının karşılanması kazanan kişiye aittir. - Yarışmayı kazanan 18 yaşından küçük kişilerin, ailelerinden yazılı izin almaları şarttır. - Aileden başka bir bireyin gelmek istemesi durumunda, masraflar gelecek kişiye aittir. ÇEKİLİŞ LİNKİ : https://goo.gl/Yk34Py Yeni videolardan anında haberdar olmak için aşağıdaki linklerden kanallarıma abone olabilirsiniz ; Hayrettin kanalı : https://goo.gl/o7PGdK Hayrettin 2 kanalı : https://goo.gl/GU0nzA Bu videonun tüm fikir ve prodüksiyon hizmetleri https://www.todoyapim.com tarafından yapılmıştır. Yapım : TODO YAPIM Yapımcı : Tolga DOĞRUER & Hayrettin KARAOĞUZ Yapım Koordinatörü : Serra ALP Yönetmen : Tolga DOĞRUER Kurgu Yönetmeni : Doğukan ORAKLI Kurgu Editörü : Büşra KOCAOĞLU Görsel Efekt Uzmanı : Ziya ANAVATAN Yapım Asistanı : Ayşe ZİLHOR Müzikler Epidemic Sound'dan kullanılmıştır : https://goo.gl/jJhIjB Hayrettin mobil oyununu aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz; IOS: https://goo.gl/iYhXtJ ANDROID: https://goo.gl/DHEH9p Tüm sosyal medya adreslerim ; http://hayrettin.com.tr http://hayrettin.tv http://izlesene.com/hayrettin http://facebook.com/hayrettin http://twitter.com/hayrettin http://instagram.com/hayrettin
Selfie Çekenlerin Yeni Gözdesi 00:28
Selfie Çekenlerin Yeni Gözdesi 1.819 izlenme - 3 yıl önce Turistlerin Eyfel Kulesine gitmek için artık bir sebepleri daha var. Ziyaretçiler 60 metre yüksekliğindeki cam zemin üzerine uzanarak selfie çekiyor.
Eyfel kırmızı-beyaz! 00:06
Eyfel kırmızı-beyaz! 827 izlenme - 1 yıl önce EURO 2016'da Günün yarışması tamamlandı. Eyfel Kulesi kırmızı-beyaz!
Eyfel Kulesi Bu Kez Onlar İçin Renklendi 01:51
Eyfel Kulesi Bu Kez Onlar İçin Renklendi 403 izlenme - 10 ay önce Fransa’nın başkenti Paris’teki Eyfel Kulesi, meme kanseri ile mücadeleye dikkat çekmek için düzenlenen kampanya kapsamında bu akşam pembe renkle ışıklandırıldı.
Uçan Terzi Reichelt (1912) 01:00
Uçan Terzi Reichelt (1912) 1.053 izlenme - 2 yıl önce Avusturyalı terzi Franz Reichelt paraşüt gibi giyeni yavaşça yere doğru indiren bir palto geliştirdi. Giysisini Eyfel kulesinin ilk güvertesinden, 60 metre yükseklikten denedi. Bir izleyici grubu ve kamera ekibinin de bulunduğu deneyde düşerek hayatını kaybetti.
Eyfel Kulesi Türkiye'mizin Kırmızı Beyaz Renklerine Büründü 00:09
Eyfel Kulesi Türkiye'mizin Kırmızı Beyaz Renklerine Büründü 437 izlenme - 1 yıl önce Turnuva boyunca mikroblog sitesi twitter üzerinde kullanılacak hashtag ve emoji reytingine göre Eyfel Kulesi’nin renginin değiştirileceğinin açıklanmasının ardından Türk taraftarlar adeta taarruza geçmişti. #TUR ve #BizBittiDemedenBitmez hashtaglerini yoğun olarak kullanan Türk futbolseverler, atılan tweetlerin yüzde 36'lık bir dilimine hükmederek açık ara 1. sırada yer aldı. Türkiye'nin ardından yüzde 12.1 ile Almanya yer aldı. Bu sonuçların ardından Eyfel Kulesi'nde yaklaşık 10 dakika boyunca süren Türk bayrağının ve kırmızı-beyaz ışıkların yer aldığı muhteşem bir ışık gösterisi düzenlendi. Bu gösteri televizyon ekranlarından canlı olarak yayınlandı. Futbolseverler gösterileri merakla izlediler.
Allah'ım Neydi Günahım Şarkısıyla Eyfel Kulesi'nin Altında Efkar Dağıtan Dayı 00:22
Allah'ım Neydi Günahım Şarkısıyla Eyfel Kulesi'nin Altında Efkar Dağıtan Dayı 166 izlenme - 6 ay önce Paris'te Eyfel Kulesinin altında "Allah'ım Neydi Gühanım" şarkısı söyleyerek efkar dağıtan dayı "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Eyfel Kulesi Türkiye 'de Olsaydı ! 10:38
Eyfel Kulesi Türkiye 'de Olsaydı ! 52 izlenme - 2 ay önce Bizi takip etmek ve topluluğumuza katılmak için; Abone olun!https://goo.gl/pWWbem Subscribe!https://goo.gl/pWWbem **** Scorp uygulamasını ücretsiz indirmek için hemen tıklayın! Scorp Android - https://goo.gl/VvjIWw Scorp İOS - https://goo.gl/iczFBg **** - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Bize buralardan da ulaşabilirsiniz; https://scorpapp.com/ https://www.facebook.com/scorpapp https://twitter.com/scorpapp https://instagram.com/scorpapp/
Karel Buradaydı 4 | Parıs - Eyfel Kulesi #vlog 08:29
Karel Buradaydı 4 | Parıs - Eyfel Kulesi #vlog 524 izlenme - 2 yıl önce Bu bölümde Paris'te genel bir tur yapıp Eyfel Kulesi'ni gezdik, umarım hoşunuza gitmiştir. Beğendiyseniz beğen tuşuna basmayı unutmayın :) Abone olmak için buraya tıklayabilirsiniz https://goo.gl/AaIBJe BANA ULAŞIN: Twitter https://goo.gl/v451Jw Instagram https://goo.gl/8jWEGn
Eyfel Kulesi, Üçüncü Kez Kırmız-Beyaz! 01:05
Eyfel Kulesi, Üçüncü Kez Kırmız-Beyaz! 340 izlenme - 1 yıl önce EURO 2016'daki Türkiye - Çek Cumhuriyeti maçı sonrası Eyfel Kulesi üçüncü Türk bayrağı renklerine büründü.
Eyfel Kulesi, Kanada'daki Camiye Saldırıda Ölenler İçin Karartıldı 01:04
Eyfel Kulesi, Kanada'daki Camiye Saldırıda Ölenler İçin Karartıldı 85 izlenme - 6 ay önce Fransa'nın başkenti Paris'in simgesi Eyfel Kulesi, Kanada'nın Quebec şehrinde bir camiye yapılan terör saldırısında ölenlerin anısına karartıldı. Saldırıda 6 kişi hayatını kaybetmişti...
Elektroğuz Yoyo Show 00:53
Elektroğuz Yoyo Show 1.921 izlenme - 7 yıl önce elektroğuz forward pass, jamaika bayrağı, eyfel kulesi, pop the clutch, walk the dog hareketlerini yapıyor
Eyfel Kulesi Duman İçinde 01:19
Eyfel Kulesi Duman İçinde 175 izlenme - 1 yıl önce Kısa sürede sosyal medyada yayılan görüntülerde dumanlar içinde kalan Eyfel Kulesi yakınlarında bir saldırı daha düzenlendiği iddia edildi. Ancak iddiaya ilişkin resmi açıklama yapılmadı. Eyfel Kulesi etrafında görünen dumanların Bastille Günü'nü kutlama amacıyla atılan havai fişeklerden kaynaklandığı belirtiliyor. Görgü tanıkları ise Eyfel Kulesi yakınlarından yükselen dumanların kaza yapan bir havai fişek kamyonundan kaynaklandığını söylüyor.
Paris Champselysee Fransa Eyfel Mükemmel Manzarala 04:18
Paris Champselysee Fransa Eyfel Mükemmel Manzarala 1.243 izlenme - 9 yıl önce parİs champselysee fransa eyfel mükemmel manzaralar
Eyfel Kulesi Video 00:36
Eyfel Kulesi Video 674 izlenme - 6 yıl önce
Nice'deki Saldırıdan Hemen Önce Çekilmiş Görüntüler 00:17
Nice'deki Saldırıdan Hemen Önce Çekilmiş Görüntüler 179 izlenme - 1 yıl önce Nice’de Promenade des Anglais Caddesi’nde kutlamalar sürerken, yerel saatle 23.00 sularında bir kamyon kalabalığın arasına daldı. Görgü tanıklarının belirttiğine göre saldırgan kalabalığın üzerine direksiyonu kırarak ilerledi. Sahilde havai fişek gösterilerini izleyen vatandaşlardan şu ana kadar 84 kişinin yaşamını yitirdiği belirtildi. Hain saldırıdan hemen önce çekilmiş görüntüler yürekleri burktu. Terörün alçak yüzünü ortaya seren görüntülerde az sonra olacaklardan habersiz vatandaşlar karşı kıyıdan atılan havai fişekleri izliyor…. Aynı yerin birkaç dakika sonra çekilen görüntülerinde ise yerlerde yatan insanlar var. O anlar…