Hoşgeldiniz!

Eylem Yapmak Videoları İzle

Femen'den Memeli IŞİD Protestosu 01:00
Femen'den Memeli IŞİD Protestosu 10.023 izlenme - 2 yıl önce femenin bu defa hedefinde ışid terör örgütü varmış, paristeki protestoda femen terörü lanetlerken bizler de kahrolsun terör yaşasın memeler demeyi bir borç biliriz.
İmam Hatip'e Dönüşen Okulda Sınıfsız Kalan Liselilerin Eylem Yapması 04:28
İmam Hatip'e Dönüşen Okulda Sınıfsız Kalan Liselilerin Eylem Yapması 341 izlenme - 3 yıl önce Rize'de paravanlarla kapatılarak bölünen Hasan Sağır Anadolu Lisesi binasının yarısı İmam Hatip Lisesi orta kısım öğrencilerine tahsis edildi. Sınıflarından çıkarılan liseliler, laboratuvar, kütüphane ve konferans salonlarından oluşturulan birleştirilmiş sınıflarda ders görmeye başladı. Ancak çok kalabalık sınıflarda ders yapamadıkları için okul önünde toplanan liseli öğrenciler oturma eylemi gerçekleştirerek, Sınıflarımızı istiyoruz diye bağırarak tepki gösterdi. Efendim artık buna ne denilir bilmiyorum. Yıllarca pozitif ayrımcılıktan dem vurup, mağdur görünen hükümet sanırım intikam almaya çalışıyor küçücük çocuklardan. Allah ıslah etsin. İzleyelim.
Kafası Estiği İçin Eylem Yapmak - İzmir - Küçükpark 05:04
Kafası Estiği İçin Eylem Yapmak - İzmir - Küçükpark 100 izlenme - 2 yıl önce Efendim İzmir, Küçükpark Cafeler Sokağında kendini ENSTS (El-Nusra Seviye Tespit Sınavı)'na hazırlayan bu arkadaş elinde bir adet silah ve bir adet pompalı tüfek ile öğrencilerin sık bulunduğu ve kafelerin bolca insanla dolu olduğu ortama giriyor ve başlıyor artistik hareketlere. Edindiğim bilgilere göre 40 yaşında olan bu elemanın psikolojik sorunları varmış ve alkollüymüş. İfadesinde ise, kimse ile bir sorunun olmadığı sadece kafasına estiği için böyle bir olayı yaptığını ileri sürmüş. İzleyelim.
Mısırda Eylem Yapan Kadını Vurdular 00:56
Mısırda Eylem Yapan Kadını Vurdular 58 izlenme - 2 yıl önce Mısır'ın başkenti Kahire'de düzenlenen yürüyüşte Şeyma es-Sabba isimli bir kadın sokak ortasında vurularak öldürüldü. Daha fazlası www.izlesene.com/aksamtv kanalında...
SP'li Kadınlardan Pembe Metrobüs Eylemi 02:52
SP'li Kadınlardan Pembe Metrobüs Eylemi 17 izlenme - 3 yıl önce Saadet Partisi İstanbul Kadın Kolları üyeleri, metrobüs hattında sadece kadınların kullanacağı "pembe metrobüs" uygulamasının başlatılması talebiyle eylem yaptı. Günümüz dünyasında yabancı devletler ilk patlamayı (Big Bang), Yaşam koşulları Dünya'ya yakın gezegenleri araştırırken ülkece bunlarla uğraşmamız trajikomik bir olay. Allah sonumuzu hayır etsin!