Hoşgeldiniz!

Eylemci Videoları İzle

Eylemin Kısa Olanı Makbuldür 00:26
Eylemin Kısa Olanı Makbuldür 779.247 izlenme - 2 yıl önce Bu hırçın kalabalık devleti protesto etmek için gelmiş, tarıma destek yokmuş galiba, usluca protestolarını etmiş gitmişler, aferin diyoruz onlara
Fransız Polisi Vs Türk Polisi (Gurur İçerir) 00:45
Fransız Polisi Vs Türk Polisi (Gurur İçerir) 9.680 izlenme - 10 ay önce İzlerken keyifleneceğiniz gururlanacağınız bir polis karşılaştırması.Fransa'daki eylemciler tek başına kalan bir polisi adeta linç ediyorlar aynı senaryonun bir de ülkemiz de nasıl sonuçlandığını izliyoruz..
Diyarbakır'da Arkasından Vurulan Genç ( 18) 00:32
Diyarbakır'da Arkasından Vurulan Genç ( 18) 15.988 izlenme - 1 yıl önce 16 aralıkta diyarbakırdaki olaylar sırasında kurşun adres sormuyor ve götünden kan alma deyimi gerçekleşiyor. Mizahının yapılmasına tepki verilebilir haklılar üstelik ama hayati tehlikesinin olmaması vicdan azabımı yumuşattı ve sizinle paylaşmak istedim
Eylemci Polisi Isırdı 02:01
Eylemci Polisi Isırdı 3.051 izlenme - 5 ay önce Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde haksız yere işten çıkarıldığını iddia eden Salih Savaş isimli şahıs, belediye önünde tek kişilik eylem yapmak istedi. Şahsın eylemi şova dönüştürmesi üzerine polis müdahale etti. İzinsiz eylem yapan Salih Savaş’ın, kendisine müdahale eden polisi ısırması dikkatlerden kaçmadı. Büyükşehir Belediyesi bünyesinde otopark görevlisi olarak çalışan fakat sonraki süreçte işten çıkarıldığını iddia eden Salih Savaş, Çerkezköy Belediyesi önünde eylem yapmak istedi. Belediye hizmet binası önündeki merdivenlere oturan ve pankartlar açan Salih Savaş haksız yere işten çıkarıldığını iddia etti. İzinsiz eylem yapan Salih Savaş, bu sırada kendisini uyarmaya çalışan polislere “Polisler bana işkence yapıyor” diye iftira atmaya başladı. Bu sırada kim oldukları bilinmeyen 2 kişi ise Salih Savaş’ı videoya çekerek yanında olduklarını belirtti. Bu sırada işten çıkarılma iddiasını bir kenara bırakan Salih s., polise iftira atmaya başlayınca, polis de savcılık talimatıyla şahsı gözaltına almak istedi. Bu sırada kendini yere atan Salih Savaş, polise zorluk çıkardı. Kelepçelenen Salih Savaş, kendisini polis otosuna götüren memurlardan birinin elini ısırmaya başladı. Salih Savaş ile kendisini videoya çeken 2 şahsa olayı izleyen çok sayıda vatandaş tepki gösterdi.
Kafa Atıp Biber Gazı Sıkan Ultra Rahat Fransız Polisi 00:56
Kafa Atıp Biber Gazı Sıkan Ultra Rahat Fransız Polisi 5.260 izlenme - 11 ay önce İnsanların benzin çaldığı Fransa'da, soğuk kanlı bir şekilde eylemcinin yanına gelip kafa atan polis, yine aynı şekilde çevresindekilere biber gazı sıktı.
Erdoğan’ın Korumalarının Eylemciyi Tartakladığı An 01:49
Erdoğan’ın Korumalarının Eylemciyi Tartakladığı An 5.083 izlenme - 1 yıl önce Tayyip Erdoğan'ın korumaları eylemcilere saldırdı, tekmeledi, pankartları yırttı, kuklaları parçaladı ve bütün dünya basını bunları çekti! işte o anlar!
Metroda Dayak Yiyen Eylemci - Sahtekar Başbakan 00:43
Metroda Dayak Yiyen Eylemci - Sahtekar Başbakan 10.015 izlenme - 4 yıl önce Eylemci "Sahtekar Başbakan" sloganını atarken arkadan bir abi fena şekilde geçiriyor. Bence milleti rahatsız etmeye hakkı yok.
Metroda Dayak Yiyen Eylemci - Röportaj 00:41
Metroda Dayak Yiyen Eylemci - Röportaj 2.870 izlenme - 2 yıl önce Metroda durup dururken ayaklanıp "sahtekar başbakan" diye slogan atıp dayak yiyen eylemci yani gerçek adıyla Ahmet'in açıklamalarını izliyoruz.
eurovision'da tarihe geçen eylemci! 01:28
eurovision'da tarihe geçen eylemci! 11.087 izlenme - 7 yıl önce eylemci yabancı değil..jimmy jump lakaplı
Fransız Polisi vs Türk Polisi (Gurur İçerir) 00:45
Fransız Polisi vs Türk Polisi (Gurur İçerir) 796 izlenme - 11 ay önce İzlerken keyifleneceğiniz gururlanacağınız bir polis karşılaştırması.Fransa'daki eylemciler tek başına kalan bir polisi adeta linç ediyorlar aynı senaryonun bir de ülkemiz de nasıl sonuçlandığını izliyoruz..
Gezi eylemcisi Ethem Sarısülük’ün vurulma anı 00:39
Gezi eylemcisi Ethem Sarısülük’ün vurulma anı 4.474 izlenme - 4 yıl önce Gezi Parkı eylemlerine en sert müdahale Ankara’da gerçekleşmişti. Polisin müdahalesi sırasında Ethem Sarısülük başından vurulmuştu. Ethem’in vurulma anı günler... Gezi Parkı eylemlerine en sert müdahale Ankara’da gerçekleşmişti. Polisin müdahalesi sırasında Ethem Sarısülük başından vurulmuştu. Ethem’in vurulma anı günler sonra ortaya çıktı. Görüntülerde Ethem vurulup yere düştükten sonra vatandaşlar ‘Yaralı var’ diye bağırıyor ve biri elindeki beyaz bir bezi sallıyor. İşte Kızılay Meydanı’nda çekilen şoke edilen o görüntüler…
Metroda Dayak Yiyen Eylemci - Sahtekar Başbakan 00:43
Metroda Dayak Yiyen Eylemci - Sahtekar Başbakan 2.350 izlenme - 2 yıl önce Eylemci "Sahtekar Başbakan" sloganını atarken arkadan bir abi fena şekilde geçiriyor. Bence milleti rahatsız etmeye hakkı yok.
  Ege Üniversitesi'nde eylemci şahıs TOMA lastiğini sökmeye çalıştı 00:50
Ege Üniversitesi'nde eylemci şahıs TOMA lastiğini sökmeye çalıştı 2.422 izlenme - 3 yıl önce Ege Üniversitesi’nde öğlen saat 13.30 sularında bir grup Ülkücü öğrencinin edebiyat fakültesine yürümek istemesi üzerine başlayan olaylar sürüyor. Olaylar Ülkü Ocakları’ndan bir grup öğrencinin Edebiyat Fakültesi önüne, ardından Rektörlüğe yürüyerek üniversite yönetiminin sol görüşlü öğrencilerin kampus içerisindeki etkinlik ve açıklamalarına ses çıkarmamasını kınamak amacıyla yapmak istediği açıklamaya sol görüşlü öğrencilerin toplanıp engel olmak istemesi üzerine başladı. ÖĞRENCİLER GÜVENLİK KAMERALARINI DA KIRDI Ülkü ocaklarına mensup olduklarını söyleyen yaklaşık bin kişilik grup Rektörlük’e yürüdü. Rektörlük önünde basın açıklaması yaptı. Ardından sol görüşlü öğrenciler edebiyat fakültesi önünde toplandı ve yola barikat koydu. Yüzleri maskeli bazı öğrencilerin kaldırım taşlarını sökerek, polise ve TOMA’lara attığı görüldü. Bazı öğrencilerin de kayıt altına alınmamak için kampus içerisinde bulunan güvenlik kameralarını kırdığı görüldü. SOL GÖRÜŞLÜ ÖĞRENCİLER KAMPÜSTE, ÜLKÜCÜ ÖĞRENCİLER KAMPÜS DIŞINDA BEKLİYOR Olayların sürmesi üzerine polisin kampus girdi ve öğrencilere TOMA ve biber gazı ile müdahale etti. Grubun dağılmaması üzerine olaylar büyüdü. Polis müdahalenin ardından üniversite kampüsü girişine geri çekildi. Gerginlik sürerken, sol görüşlü öğrenciler kampüste, ülkücü öğrenciler ise Bornova Ülkü Ocakları Başkanlığı’nda bekliyor.
Taksimdeki Çıplak Eylemci 02:48
Taksimdeki Çıplak Eylemci 1.079 izlenme - 2 yıl önce Dün gece artık adamı nasıl bir son noktaya getirdilerse( birazda femen grubundan mı esinlendi bilinmez ama) dayanamayıp bu noktaya gelmiş.
Metroda Dayak Yiyen Eylemci 00:43
Metroda Dayak Yiyen Eylemci 1.745 izlenme - 4 yıl önce Metroda Alkollü Slogan Atmanın Sonu
Tomanın Önünde Dans Eden Kadın Eylemciler 04:36
Tomanın Önünde Dans Eden Kadın Eylemciler 815 izlenme - 2 yıl önce Dün gece Kenedy caddesindeki direnişten bir görüntü. ilk 10 saniye çok ilginç, Dört tane kadın, tomanın önünde dans ediyor. Sonrası ise daha tuhaf. Trafik aynen devam ediyor, koca toma, slogan bile atmayan 20 kişi civarındaki bir gruba su sıkıyor. Direnişte ortamın parçası olmuş.
Roland Garros Maçında 00:12
Roland Garros Maçında " Diren Gezi " Sloganı 1.710 izlenme - 4 yıl önce Roland Garros'da Suzanne Lenglen, Djokovic Haas maçında eylemci diren gezi diye bağırıyor.
Polisten Eylemciye Gerizekalı Tepkisi 00:42
Polisten Eylemciye Gerizekalı Tepkisi 559 izlenme - 2 yıl önce Okmeydanı'nda izinsiz gösteri yapan yüzleri maskeli terör örgütü yandaşlarının attıkları molotof bombalarından bir tanesi bir binanın ikinci katındaki pencereye isabet etti. Polis ekipleri megafonla 'geri zekalı nereye atıyorsun' şeklinde göstericilere tepki gösterdi. Okmeydanı Şarkkahvesi'nde, terör örgütü yandaşları, polise molotof bombası ve havai fişekle saldırdı. Işıklandırma direkleri ve çöplerle yolu kapatan gruba polis ekipleri müdahale etti. Polis, grupları dağıtmak için gaz bombası ve boyalı bilye kullandı.
Gezi eylemlerini konu alan Samanyolu TV dizisi pes dedirtti! 06:20
Gezi eylemlerini konu alan Samanyolu TV dizisi pes dedirtti! 1.782 izlenme - 4 yıl önce Samanyolu TV'de yayınlanan 'Ekip 1' dizisinde Gezi Parkı eylemleri konu edildi. Dizide polisin mağdur, eylemcilerin dış güçlerin oyununa gelen provakatör olarak gösterilmesi dizinin 'gerçeği çarpıtmakla' eleştirilmesine neden oldu. İşte dizideki o sahneler:
Eylemcilere Söven Teyze (Küfür İçerir) 01:07
Eylemcilere Söven Teyze (Küfür İçerir) 1.144 izlenme - 2 yıl önce Oturduğu bank'ı yerinde bulamayan teyze etrafındakilere giydiriyor, haklı olarak eylemcilere de yolda gösteriyor cumhuriyet kadını ifade özgürlügü ve demokrasi hepsi bu videoda.
İstanbul Trafiğine Ölümüne Söven Kamyoncu (Küfür İçerir) 00:56
İstanbul Trafiğine Ölümüne Söven Kamyoncu (Küfür İçerir) 554 izlenme - 2 yıl önce Gişede yapılan eylemden ötürü oluşan trafikten bunalan kamyoncu abimiz ölümünüe küfür ediyor.
Yaşlı Teyzenin Eylemci Kadına Tepkisi 00:15
Yaşlı Teyzenin Eylemci Kadına Tepkisi 556 izlenme - 2 yıl önce Deniz Gezmişin ölüm yıldönümünde anma gerçekleştirmek isteyenlere polis sert müdahale etmiş, teyze de sessiz kalmamış o da sinirlenmiş. ''gaşları gararmıyasıca, ciğerlerinden yanasıca, adı batasıca'' tabii bunları dememiş
Hem Duran Hem Soyunan Kadın Eylemci 03:30
Hem Duran Hem Soyunan Kadın Eylemci 982 izlenme - 4 yıl önce Hem Duran Hem Soyunan Kadın Eylemci
Eylemcilere Söven Teyze (Küfür İçerir) 01:07
Eylemcilere Söven Teyze (Küfür İçerir) 1.483 izlenme - 4 yıl önce Oturduğu bank'ı yerinde bulamayan teyze etrafındakilere giydiriyor, haklı olarak eylemcilere de yolda gösteriyor cumhuriyet kadını ifade özgürlügü ve demokrasi hepsi bu videoda.
Vatmana Şekil Yapayım Derken Çizilmek 00:48
Vatmana Şekil Yapayım Derken Çizilmek 407 izlenme - 2 yıl önce Vatmanın hareket etmesini engelleyen , başkalarının haklarına engel olan bir topluluk vatmanı kullanan ablamıza saldırmıştır. Camlara , kapılara sopalarla saldırdıklarından dolayı vatmanı kullanan ablamız linç edilme korkusu ile yoluna devam etmiştir. Bu arada kızlara şekil yapacağım diye önüne tırmanan bonus saçlı eleman araç durmayınca ağlamaya , yalvarmaya başlamıştır.
Gezi Parkı Eylemlerindeki Esrarengiz Kadın - Beyaz Haber 06:30
Gezi Parkı Eylemlerindeki Esrarengiz Kadın - Beyaz Haber 655 izlenme - 2 yıl önce Türkiye 'nin ana gündem maddesi olan Gezi Parkı olaylarıyla ilgili çok özel görüntülere ulaşıldı. Beyaz Haber büyük bir haber başarısına imza atarak karanlık bir organizasyon tarafından yönetilen Gezi Parkı olaylarında yabancıların eylemcileri yönlendirdiğini gösteren görüntülere ulaştı. Beyaz Haber 'in elde ettiği görüntülerde Gezi Parkı eylemine katılan yabancı bir kadın dikkat çekiyor. Eylemcilere talimat verdiği anlaşılan yabancı kadın, eylemcilere polise karşı izleyecekleri tutumu tek tek dikte ediyor. Yine aynı görüntülerde eylemcilere 'Sokağa oturulsun'diyerek talimat veren yabancı kadın polisin tuzak kurduğunu iddia ediyor. Eylemcilerin ise yabanı kadının verdiği talimatlara uyması dikkat çekiyor. Görüntülerde dikkat çeken bir diğer detay ise yabancı kadının sürekli el işareti yapması oldu. Yapılan işaretler 'Bu işaretler şifreli mi?'sorusunu akıllara getirirken eylemcileri yönlendiren kadının sürekli talimat vermesi dış güçlerin bu olaydaki rolünü bir kez daha kanıtlandı. İşte tüm bu detaylar Gezi Parkı olaylarının gerçek yüzünü ortaya çıkarırken elde edilen görüntülerle Gezi Parkı olaylarının sadede 'Gezi Parkı'olmadığı bir kez daha kanıtlandı.
Esenyurt'ta Eylemcileri Ezip Kaçan Araç 00:09
Esenyurt'ta Eylemcileri Ezip Kaçan Araç 523 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Esenyurt'ta Kobane için eylem yapan kitlenin üzerine kimliği belirsiz bir şahıs arabasını sürdü. Arabanın çarpmasıyla ezilenler olurken, çarpan araba durmadan kaçtı.
Taksimdeki Çıplak Eylemci 02:48
Taksimdeki Çıplak Eylemci 648 izlenme - 4 yıl önce Dün gece artık adamı nasıl bir son noktaya getirdilerse( birazda femen grubundan mı esinlendi bilinmez ama) dayanamayıp bu noktaya gelmiş.
Gezi Park Destek İzmir Alsancak Yanıyor ! 8 Haziran 2013 01:16
Gezi Park Destek İzmir Alsancak Yanıyor ! 8 Haziran 2013 703 izlenme - 4 yıl önce Gezi Park Destek izmir Alsancak Yanıyor ! 8 Haziran 2013
Polisi Çaresiz Bırakan Eylemci 00:33
Polisi Çaresiz Bırakan Eylemci 547 izlenme - 2 yıl önce Sanırım en küçük eylemci olan kardeşimizi annesi veya babası tomanın yanına götürüyor. Çocuğun elindeki minik kepçeyi polise doğru sallamasıda düşündürücü olmuş..