Hoşgeldiniz!

eylemi

Ey... Güzel Mevlam... 02:54
Ey... Güzel Mevlam... 36.362 izlenme - 2 yıl önce EY... GÜZEL MEVLAM...
Ünlü Müzede Korsan Performans 01:32
Ünlü Müzede Korsan Performans 21.993 izlenme - 4 yıl önce Fransa'nın ünlü müzesi Musee d’Orsay’da yer alan, Gustave Courbet imzalı çıplak kadın portresi ‘Dünyanın Merkezi’, ilginç bir şova konu oldu.
Ankara'da Gezi Anmasında Vatandaşa Linç Girişimi! 00:58
Ankara'da Gezi Anmasında Vatandaşa Linç Girişimi! 4.011 izlenme - 2 yıl önce Başkent’te, ’Gezi’ olaylarının 3. yıldönümü nedeniyle toplanan grup, kendilerine tepki gösteren bir vatandaşı darp etti. Polis ekipleri, vatandaşı linç girişiminden güçlükle kurtardı. Ankara’da, bir grup eylemci Gezi Parkı olaylarının 3. yıldönümünde Çankaya Yüksel Caddesi’nde toplandı. Bir süre slogan attıktan sonra Sakarya Caddesi’ne yürüyen grup üyeleri, burada diğer eylemci gruplarla birleşti. Sakarya Caddesi’nde de bir süre slogan atan grup, ardından basın açıklaması yaptı. EYLEMCİLER VATANDAŞI DARP ETTİ Grup adına açıklama yapan şahsın, "Devletin Nusaybin ve Cizre’de katliam yaptığını" iddia ettiği sırada, bir vatandaş bu açıklamaya tepki gösterdi. Bu eleştiriye sinirlenen eylemciler, vatandaşın üzerine yürüdü. Eylemcilerin vatandaşı darp etmeye başlamasıyla polis araya girdi. Polis ekipleri, vatandaşı linç edilmekten son anda kurtardı. Vatandaşın bir iş merkezine götürülmesinin ardından gerginlik bir süre daha devam etti. Gerginliğin sona ermesiyle basın açıklamasına devam eden eylemciler, bir süre daha slogan attıktan sonra olaysız şekilde dağıldı.
Kadıköy'de Bebek Var Gaz Sıkmayın Diyen Kadına Polisten Küfür 00:18
Kadıköy'de Bebek Var Gaz Sıkmayın Diyen Kadına Polisten Küfür 6.591 izlenme - 3 yıl önce Kadıköy'de Suruç katliamını protesto etmek isteyenlere saldıran polis 'gaz sıkmayın bebek var' diyen kadına küfrediyor
Sosyalist Öğrenci Eylemi Sahnesi - Atv 2007 02:16
Sosyalist Öğrenci Eylemi Sahnesi - Atv 2007 1.358 izlenme - 1 yıl önce 2007 yılında Atv'de yayınlanan Kelebek Çıkmazı dizisindeki sosyalist eylem sahnesi sizlerle. Baş kahramınımız hem şarkıcı hem oyuncu olan Pamela Spence. Sosyalizm, üretim araçlarının kamunun, devletin elinde olması, ekonomik etkinliklerin kâr yerine insanların gereksinimlerini karşılaması gerektiğini öne süren, değer olarak emeğe önem veren, toplumun örgütlenmesinde köklü değişiklikler amaçlayan siyasal öğretidir.
Ankara'da Öpüşme Eylemi (Sürpriz Sonla Biter) 02:12
Ankara'da Öpüşme Eylemi (Sürpriz Sonla Biter) 4.636 izlenme - 3 yıl önce Sosyal medyada organize olan bir grup, Ankara metrosunda geçtiğimiz günlerde yapılan "ahlak anonsunu" öpüşerek, protesto etmiş. "25 Mayıs Cumartesi Saat 18.30'da Kurtuluş metroda öpüşüyoruz" kampanyasıymış. Sondaki genç delikanlıları! bulan haberciler de ''bi daha bi daha'' diye tutturmuş.
antepçe komik haber kebap eylemi süper] 03:06
antepçe komik haber kebap eylemi süper] 1.734 izlenme - 7 yıl önce https//www.facebook.com/anteplilerburaagam
Gazeteci Ahmet Şık Gezi Parkı eyleminde yaralandı 00:12
Gazeteci Ahmet Şık Gezi Parkı eyleminde yaralandı 1.657 izlenme - 5 yıl önce Gazeteci Ahmet Şık Gezi eyleminde yaralandı Gazeteci Ahmet Şık da Gezi Parkı eyleminde başına isabet eden gaz kapsülü nedeniyle yaralandı. ( Taksim Gezi Parkı Haberleri)
Sizi Gidi Geziciler Sizi  - Recep Tayyip Erdoğan 01:01
Sizi Gidi Geziciler Sizi - Recep Tayyip Erdoğan 1.430 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Erdoğan Ankara'daki Yeni Çiftlik Bulvarı'nın açılış töreninde ki konuşmasından bir parça izleyeceksiniz. İyi seyirler..
Ankara Metrosunda Öpüşme Eylemi 04:22
Ankara Metrosunda Öpüşme Eylemi 1.106 izlenme - 5 yıl önce Ankara Metrosunda Öpüşme Eylemi Ankara Subway Kissing Action
Taksim'de Justin Bieber Eylemi 01:10
Taksim'de Justin Bieber Eylemi 940 izlenme - 6 yıl önce Justın Bieber Türkiye'ye gelsin diye Taksim'de eylem yapan genç kızlar
Tekel İşçileri Ankara Eylemi 15.12.2009 01:14
Tekel İşçileri Ankara Eylemi 15.12.2009 1.570 izlenme - 8 yıl önce
Taksim Bikini Eylemi Başörtülü Teyzenin Öfkesi ! 04:38
Taksim Bikini Eylemi Başörtülü Teyzenin Öfkesi ! 1.826 izlenme - 5 yıl önce Yayınlanma tarihi: 20 Haz 2013 Bikinili kadın Taksim'i karıştırdı Bikinisiyle Taksim'deki eyleme destek veren kadın, bazı vatandaşların tepkisine neden oldu. Taksim Meydanı'nda başlayan "Duran Adam"lar eylemi devam ediyor. Saat 17.30 sıralarında gelen M.D. farklı bir eyleme imza attı. Güncelleme:20 Haziran 2013 00:14 M.D. metro çıkışında bikinili olarak dans etmeye ve çeşitli sloganlar atmaya başladı. Eylemciler kadına alkışlarla destek verirken yoldan geçen vatandaşların tepkisi üzerine bikinili D. üzerini giyerek uzaklaştı. Ümit çevrede toplananlara seslenerek "Sizlerde bu rezilliği seyrediyorsunuz değil mi? Bu modern ben gericiyim değil mi? Ben Atatürkçü değilim değil mi?" diye tepki göstermeye başladı. Mine Dost ise "Saygı. Ben insanım. Benim Allahım kalbimde" diye karşılık verdi. Çevrede bulunun vatandaşlar da araya girerek kadını uzaklaştırmaya çalışsa da başarılı olmadı. Çevrede bulunan bir vatandaş "Sen Atatürkçü olamazsın" diye bağırınca emekli öğretmen Ümit çileden çıktı. "Ben senden yüzbinkere fazla Atatürkçüyüm" diye karşılık veren kadın "Hepimiz kardeşiz. Benim başım kapalıdır. Ben sana birşey söylüyor muyum. Mahvettiniz bu ülkeyi. Dediğinizi dediniz. Dün burada hareketsiz duranı ben de evde alkışladım.Ama bu vatanı yıkmak dökmek insanlık mı?" diye bağırdı. orospu izmirli kadin Ümit, kendisini şov yapmakla suçlanan 2 kişinin de üzerine yürüyerek tepki gösterdi. Bu anlarda kısa süreli arbedeler yaşandı. Olay yerine gelen sivil polis ekipleri Ümit'i uzaklaştırdı. Anne ve babasının Türk, kendisinin Almanya doğumlu olduğunu ifade eden Mine Dost ise "İnsanları düşündürmek istedim. Özgürlük ve insanlık istiyorum" diye konuştu. GÖZALTINA ALINDI Elbiselerini giydikten sonra olay yerinden uzaklaşan Mine Dost saat 19.00 sıralarında yeniden soyundu. Bunun üzerine polis ekipleri Dost'a önce kimlik kontrolü yaptı. Polis otosuna bindirilen Dost burada polis tarafından kısa süre sorgulandı. Ardından da ifadesi alınmak üzere Taksim Polis Merkezi'ne götürüldü. KENDİSİNİ ANITA ZİNCİRLEDİ Taksim Meydanı'ndaki bir başka ilginç eylemi de, kendisini Cumhuriyet Anıtı'ndaki bir heykele zincirleyen kişi gerçekleştirdi. Eylemci, "Gezi Parkı burada. Hepimiz ne işin çıktığını biliyoruz. Söksünler bakalım bunu. Türk bayrağı burada" diye konuştu. Bazı vatandaşlar eylemciyi alkışlarken bazı vatandaşlar da "Atla atla" diye tempo tuttu. Bir süre sonra olay yerine gelen polis ekipleri eylemciyi, bağlı olduğu zinciri keserek gözaltına aldı. Bir başka grubun da "sarıl bana" yazılı pankartlarla dolaştığı gözlendi.
Taş ve Molotof Yağmuru 00:23
Taş ve Molotof Yağmuru 596 izlenme - 3 yıl önce Şşiişt medya sessiz ol... Aman haber yapma... Bunlar insansa ben insan değilim arkadaş... Ama Onlar Giderler Gezideki ufak tefek olayları gösterirler bunlar terörist derler. Müdahalede bulunurlar. Polisler Doğuda Kedi Batıda Aslan kesildiler.
Ankara Metrosunda Öpüşme Eylemi  (Ankara Subway Kissing Action) 04:22
Ankara Metrosunda Öpüşme Eylemi (Ankara Subway Kissing Action) 980 izlenme - 5 yıl önce Ankara metrosunda öpüşme eylemi Ankara subway kissing action
Gezi Parkı Biçilir Mi, Tomadan Su İçilir Mi? - Direniş Türküsü 03:18
Gezi Parkı Biçilir Mi, Tomadan Su İçilir Mi? - Direniş Türküsü 1.974 izlenme - 5 yıl önce Gezi Parkı Biçilir Mi Tomadan Su İçilir Mi Biber Gazı Sık Diyorlar Direnişten Geçilir Mi Ağam Desinler Desinler Gazı Yesinler Şu Kız Şu Oğlana Çapulcu Desinl...
Beyoğlu'nda Diren Hamile Eylemi! 00:06
Beyoğlu'nda Diren Hamile Eylemi! 1.014 izlenme - 5 yıl önce Beyoğlu'nda Diren Hamile Eylemi!
Sürekli Aydınlık İçin Bir Dakika Karanlık Eylemi (Kanal D Haber - 1997) 01:46
Sürekli Aydınlık İçin Bir Dakika Karanlık Eylemi (Kanal D Haber - 1997) 1.198 izlenme - 3 yıl önce 1 Şubat 1997'de Avukat Ergin Cinmen Susurluk Kazası ile birlikte kimi devlet kurumlarının ve yasal görevli kişilerin yasadışı gruplarla ve aranmakta olan kimi isimlerle işbirliği yaptığının ortaya çıkması üzerine tüm yurttaşları her akşam saat 21:00'da evlerindeki ışıkları bir dakikalığına kapatmaya çağırdı. Eylem kimi medya kuruluşlarının da desteğiyle zaman zaman kendiliğinden örgütlenen kitle gösterilerine dönüştü. Şubat ayı sonuna kadar süren eylem, iktidarda bulunan Doğru Yol Partisi ve Refah Partisi koalisyon hükümetini hedef alıyordu. 28 Şubat'ta Milli Güvenlik Kurulu'nu toplantısını takip eden sürecin sonunda hükümetin düşmesinden sonra eylemler de sona erdi.
Öldürme Eylemi Fragman 03:03
Öldürme Eylemi Fragman 688 izlenme - 5 yıl önce Öldürme Eylemi (The Act of Killing): Keş!f bölümünde en çok dikkat çeken filmlerden biri de Werner Herzog ve Errol Morris gibi ustaların yapımcıları arasında yer aldığı sıradışı belgesel Öldürme Eylemi. Endonezyalı bir ölüm mangasının daha önce gerçekleştirdikleri katliamları yeniden canlandırdığı film, iktidarın dehşet verici yüzünün açığa çıktığı cehennem gibi bir dünyayı hiç beklenmedik bir üslûpla, John Waters tarzı kitsch bir estetikle perdeye taşıyor. Festival programının gizli hazinelerinden.
Türk İşi Gaz Maskesi Yapmak! (Pet Şişeden) 01:30
Türk İşi Gaz Maskesi Yapmak! (Pet Şişeden) 1.139 izlenme - 5 yıl önce Artık Gezi Parkı Eylemcilerinin de gaz maskesi var fiyatı sudan ucuz polisin biber gazına karşı onlarda böyle savunmaya geçti kendi yaptıkları maskeyle her yerde her eylemde zerlerine sıkıldı biber gazı bu yüzden istemeselerde gezi parkını terk etmek zorunda kaldılar
Çağatay Ulusoy Dünya Saati Eylemi 00:15
Çağatay Ulusoy Dünya Saati Eylemi 792 izlenme - 6 yıl önce Çağatay Ulusoy Dünya Saati Eylemi
Mut'ta Gezi Parkı Eylemi 01:52
Mut'ta Gezi Parkı Eylemi 1.082 izlenme - 5 yıl önce Mut İlçesi'nde, Taksim Gezi Parkı'ndaki Göstericilere Destek İçin Müzikli Eylem Yapıldı.
Eyt Bakırköy Eylemi 02:40
Eyt Bakırköy Eylemi 36 izlenme - 3 ay önce
Beyaz Tv'den görülmemiş öpüşme sansürü 02:50
Beyaz Tv'den görülmemiş öpüşme sansürü 668 izlenme - 5 yıl önce Beyaz TV, Ankara metrosunda yapılan öpüşme eylemini bakın nasıl verdi.
Gezi Parkı Olayları Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Beyaz Tv 04:38
Gezi Parkı Olayları Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Beyaz Tv 571 izlenme - 3 yıl önce Gezi parkı olayları hakkında ne düşünüyorsunuz sorusuna cevap veren vatandaşlarımızı izleyeceksiniz. İyi seyirler.
Gezi Parkı Eylemi Oyun Haline Gelirse! 00:50
Gezi Parkı Eylemi Oyun Haline Gelirse! 628 izlenme - 5 yıl önce Gezi Parki Eylemi FPS Edition
taksim-internetime dokunma eylemi 02:44
taksim-internetime dokunma eylemi 498 izlenme - 7 yıl önce o gün yaşlısıyla genciyle herkes tepkisini belli etmek için oradaydı. bende işimiz gereği küçük küçük röportajlar yaptım. eyleme katılanlardan bazıları kendini hazırladığım bu videoda görebilir
Eyt Bursa Eylemi 01:33
Eyt Bursa Eylemi 29 izlenme - 3 ay önce
 Gözaltına Alınırken Avukatım Lan Ben Diye Bağırmak 01:36
Gözaltına Alınırken Avukatım Lan Ben Diye Bağırmak 373 izlenme - 4 yıl önce Dünkü olaylarda oturma eylemi yapmak isteyen ve avukat olduklarını iddia eden bu iki bağyan ilk başta "Alın lan, beni de alın" diyerek bağırıyor, sivil ekip de ''neddemek'' diyor almaya çalışıyor sonrasında da bayanların çırpınışları fayda etmiyor. ismini ver lan bana da son moda bu sıralar. Olay Taksim'de Cumhuriyet Anıtı'nın önünde gerçekleşiyor. Yancılar, polisler, bağrışmalar, bu nasıl video lan.
Üzerine Benzin Döken Kadın Kendini Yakmak İstedi 01:03
Üzerine Benzin Döken Kadın Kendini Yakmak İstedi 307 izlenme - 3 yıl önce Diyarbakır’da Bir STK başkanının kendisini zorla pazarladığını ileri süren kadın, cadde ortasında soyunup, üzerine benzin dökerek, kendisini yakmak istedi.