Hoşgeldiniz!

Eylemi Videoları İzle

Ey... Güzel Mevlam... 02:54
Ey... Güzel Mevlam... 35.877 izlenme - 1 yıl önce EY... GÜZEL MEVLAM...
Ünlü Müzede Korsan Performans 01:32
Ünlü Müzede Korsan Performans 20.732 izlenme - 3 yıl önce Fransa'nın ünlü müzesi Musee d’Orsay’da yer alan, Gustave Courbet imzalı çıplak kadın portresi ‘Dünyanın Merkezi’, ilginç bir şova konu oldu.
Ankara'da Gezi Anmasında Vatandaşa Linç Girişimi! 00:58
Ankara'da Gezi Anmasında Vatandaşa Linç Girişimi! 3.980 izlenme - 10 ay önce Başkent’te, ’Gezi’ olaylarının 3. yıldönümü nedeniyle toplanan grup, kendilerine tepki gösteren bir vatandaşı darp etti. Polis ekipleri, vatandaşı linç girişiminden güçlükle kurtardı. Ankara’da, bir grup eylemci Gezi Parkı olaylarının 3. yıldönümünde Çankaya Yüksel Caddesi’nde toplandı. Bir süre slogan attıktan sonra Sakarya Caddesi’ne yürüyen grup üyeleri, burada diğer eylemci gruplarla birleşti. Sakarya Caddesi’nde de bir süre slogan atan grup, ardından basın açıklaması yaptı. EYLEMCİLER VATANDAŞI DARP ETTİ Grup adına açıklama yapan şahsın, "Devletin Nusaybin ve Cizre’de katliam yaptığını" iddia ettiği sırada, bir vatandaş bu açıklamaya tepki gösterdi. Bu eleştiriye sinirlenen eylemciler, vatandaşın üzerine yürüdü. Eylemcilerin vatandaşı darp etmeye başlamasıyla polis araya girdi. Polis ekipleri, vatandaşı linç edilmekten son anda kurtardı. Vatandaşın bir iş merkezine götürülmesinin ardından gerginlik bir süre daha devam etti. Gerginliğin sona ermesiyle basın açıklamasına devam eden eylemciler, bir süre daha slogan attıktan sonra olaysız şekilde dağıldı.
Kadıköy'de Bebek Var Gaz Sıkmayın Diyen Kadına Polisten Küfür 00:18
Kadıköy'de Bebek Var Gaz Sıkmayın Diyen Kadına Polisten Küfür 6.580 izlenme - 2 yıl önce Kadıköy'de Suruç katliamını protesto etmek isteyenlere saldıran polis 'gaz sıkmayın bebek var' diyen kadına küfrediyor
Ankara'da Öpüşme Eylemi (Sürpriz Sonla Biter) 02:12
Ankara'da Öpüşme Eylemi (Sürpriz Sonla Biter) 2.915 izlenme - 2 yıl önce Sosyal medyada organize olan bir grup, Ankara metrosunda geçtiğimiz günlerde yapılan "ahlak anonsunu" öpüşerek, protesto etmiş. "25 Mayıs Cumartesi Saat 18.30'da Kurtuluş metroda öpüşüyoruz" kampanyasıymış. Sondaki genç delikanlıları! bulan haberciler de ''bi daha bi daha'' diye tutturmuş.
Sizi Gidi Geziciler Sizi  - Recep Tayyip Erdoğan 01:01
Sizi Gidi Geziciler Sizi - Recep Tayyip Erdoğan 1.344 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Erdoğan Ankara'daki Yeni Çiftlik Bulvarı'nın açılış töreninde ki konuşmasından bir parça izleyeceksiniz. İyi seyirler..
Gazeteci Ahmet Şık Gezi Parkı eyleminde yaralandı 00:12
Gazeteci Ahmet Şık Gezi Parkı eyleminde yaralandı 1.625 izlenme - 4 yıl önce Gazeteci Ahmet Şık Gezi eyleminde yaralandı Gazeteci Ahmet Şık da Gezi Parkı eyleminde başına isabet eden gaz kapsülü nedeniyle yaralandı. ( Taksim Gezi Parkı Haberleri)
Ankara Metrosunda Öpüşme Eylemi 04:22
Ankara Metrosunda Öpüşme Eylemi 1.087 izlenme - 4 yıl önce Ankara Metrosunda Öpüşme Eylemi Ankara Subway Kissing Action
Taş ve Molotof Yağmuru 00:23
Taş ve Molotof Yağmuru 543 izlenme - 2 yıl önce Şşiişt medya sessiz ol... Aman haber yapma... Bunlar insansa ben insan değilim arkadaş... Ama Onlar Giderler Gezideki ufak tefek olayları gösterirler bunlar terörist derler. Müdahalede bulunurlar. Polisler Doğuda Kedi Batıda Aslan kesildiler.
antepçe komik haber kebap eylemi süper] 03:06
antepçe komik haber kebap eylemi süper] 1.722 izlenme - 6 yıl önce https//www.facebook.com/anteplilerburaagam
Taksim'de Justin Bieber Eylemi 01:10
Taksim'de Justin Bieber Eylemi 937 izlenme - 5 yıl önce Justın Bieber Türkiye'ye gelsin diye Taksim'de eylem yapan genç kızlar
Taksim Bikini Eylemi Başörtülü Teyzenin Öfkesi ! 04:38
Taksim Bikini Eylemi Başörtülü Teyzenin Öfkesi ! 1.822 izlenme - 4 yıl önce Yayınlanma tarihi: 20 Haz 2013 Bikinili kadın Taksim'i karıştırdı Bikinisiyle Taksim'deki eyleme destek veren kadın, bazı vatandaşların tepkisine neden oldu. Taksim Meydanı'nda başlayan "Duran Adam"lar eylemi devam ediyor. Saat 17.30 sıralarında gelen M.D. farklı bir eyleme imza attı. Güncelleme:20 Haziran 2013 00:14 M.D. metro çıkışında bikinili olarak dans etmeye ve çeşitli sloganlar atmaya başladı. Eylemciler kadına alkışlarla destek verirken yoldan geçen vatandaşların tepkisi üzerine bikinili D. üzerini giyerek uzaklaştı. Ümit çevrede toplananlara seslenerek "Sizlerde bu rezilliği seyrediyorsunuz değil mi? Bu modern ben gericiyim değil mi? Ben Atatürkçü değilim değil mi?" diye tepki göstermeye başladı. Mine Dost ise "Saygı. Ben insanım. Benim Allahım kalbimde" diye karşılık verdi. Çevrede bulunun vatandaşlar da araya girerek kadını uzaklaştırmaya çalışsa da başarılı olmadı. Çevrede bulunan bir vatandaş "Sen Atatürkçü olamazsın" diye bağırınca emekli öğretmen Ümit çileden çıktı. "Ben senden yüzbinkere fazla Atatürkçüyüm" diye karşılık veren kadın "Hepimiz kardeşiz. Benim başım kapalıdır. Ben sana birşey söylüyor muyum. Mahvettiniz bu ülkeyi. Dediğinizi dediniz. Dün burada hareketsiz duranı ben de evde alkışladım.Ama bu vatanı yıkmak dökmek insanlık mı?" diye bağırdı. orospu izmirli kadin Ümit, kendisini şov yapmakla suçlanan 2 kişinin de üzerine yürüyerek tepki gösterdi. Bu anlarda kısa süreli arbedeler yaşandı. Olay yerine gelen sivil polis ekipleri Ümit'i uzaklaştırdı. Anne ve babasının Türk, kendisinin Almanya doğumlu olduğunu ifade eden Mine Dost ise "İnsanları düşündürmek istedim. Özgürlük ve insanlık istiyorum" diye konuştu. GÖZALTINA ALINDI Elbiselerini giydikten sonra olay yerinden uzaklaşan Mine Dost saat 19.00 sıralarında yeniden soyundu. Bunun üzerine polis ekipleri Dost'a önce kimlik kontrolü yaptı. Polis otosuna bindirilen Dost burada polis tarafından kısa süre sorgulandı. Ardından da ifadesi alınmak üzere Taksim Polis Merkezi'ne götürüldü. KENDİSİNİ ANITA ZİNCİRLEDİ Taksim Meydanı'ndaki bir başka ilginç eylemi de, kendisini Cumhuriyet Anıtı'ndaki bir heykele zincirleyen kişi gerçekleştirdi. Eylemci, "Gezi Parkı burada. Hepimiz ne işin çıktığını biliyoruz. Söksünler bakalım bunu. Türk bayrağı burada" diye konuştu. Bazı vatandaşlar eylemciyi alkışlarken bazı vatandaşlar da "Atla atla" diye tempo tuttu. Bir süre sonra olay yerine gelen polis ekipleri eylemciyi, bağlı olduğu zinciri keserek gözaltına aldı. Bir başka grubun da "sarıl bana" yazılı pankartlarla dolaştığı gözlendi.
Ankara Metrosunda Öpüşme Eylemi  (Ankara Subway Kissing Action) 04:22
Ankara Metrosunda Öpüşme Eylemi (Ankara Subway Kissing Action) 953 izlenme - 4 yıl önce Ankara metrosunda öpüşme eylemi Ankara subway kissing action
Gezi Parkı Biçilir Mi, Tomadan Su İçilir Mi? - Direniş Türküsü 03:18
Gezi Parkı Biçilir Mi, Tomadan Su İçilir Mi? - Direniş Türküsü 1.973 izlenme - 4 yıl önce Gezi Parkı Biçilir Mi Tomadan Su İçilir Mi Biber Gazı Sık Diyorlar Direnişten Geçilir Mi Ağam Desinler Desinler Gazı Yesinler Şu Kız Şu Oğlana Çapulcu Desinl...
Tekel İşçileri Ankara Eylemi 15.12.2009 01:14
Tekel İşçileri Ankara Eylemi 15.12.2009 1.559 izlenme - 7 yıl önce
Beyoğlu'nda Diren Hamile Eylemi! 00:06
Beyoğlu'nda Diren Hamile Eylemi! 1.012 izlenme - 4 yıl önce Beyoğlu'nda Diren Hamile Eylemi!
Sürekli Aydınlık İçin Bir Dakika Karanlık Eylemi (Kanal D Haber - 1997) 01:46
Sürekli Aydınlık İçin Bir Dakika Karanlık Eylemi (Kanal D Haber - 1997) 924 izlenme - 2 yıl önce 1 Şubat 1997'de Avukat Ergin Cinmen Susurluk Kazası ile birlikte kimi devlet kurumlarının ve yasal görevli kişilerin yasadışı gruplarla ve aranmakta olan kimi isimlerle işbirliği yaptığının ortaya çıkması üzerine tüm yurttaşları her akşam saat 21:00'da evlerindeki ışıkları bir dakikalığına kapatmaya çağırdı. Eylem kimi medya kuruluşlarının da desteğiyle zaman zaman kendiliğinden örgütlenen kitle gösterilerine dönüştü. Şubat ayı sonuna kadar süren eylem, iktidarda bulunan Doğru Yol Partisi ve Refah Partisi koalisyon hükümetini hedef alıyordu. 28 Şubat'ta Milli Güvenlik Kurulu'nu toplantısını takip eden sürecin sonunda hükümetin düşmesinden sonra eylemler de sona erdi.
Öldürme Eylemi Fragman 03:03
Öldürme Eylemi Fragman 630 izlenme - 4 yıl önce Öldürme Eylemi (The Act of Killing): Keş!f bölümünde en çok dikkat çeken filmlerden biri de Werner Herzog ve Errol Morris gibi ustaların yapımcıları arasında yer aldığı sıradışı belgesel Öldürme Eylemi. Endonezyalı bir ölüm mangasının daha önce gerçekleştirdikleri katliamları yeniden canlandırdığı film, iktidarın dehşet verici yüzünün açığa çıktığı cehennem gibi bir dünyayı hiç beklenmedik bir üslûpla, John Waters tarzı kitsch bir estetikle perdeye taşıyor. Festival programının gizli hazinelerinden.
Türk İşi Gaz Maskesi Yapmak! (Pet Şişeden) 01:30
Türk İşi Gaz Maskesi Yapmak! (Pet Şişeden) 1.132 izlenme - 4 yıl önce Artık Gezi Parkı Eylemcilerinin de gaz maskesi var fiyatı sudan ucuz polisin biber gazına karşı onlarda böyle savunmaya geçti kendi yaptıkları maskeyle her yerde her eylemde zerlerine sıkıldı biber gazı bu yüzden istemeselerde gezi parkını terk etmek zorunda kaldılar
Mut'ta Gezi Parkı Eylemi 01:52
Mut'ta Gezi Parkı Eylemi 1.080 izlenme - 4 yıl önce Mut İlçesi'nde, Taksim Gezi Parkı'ndaki Göstericilere Destek İçin Müzikli Eylem Yapıldı.
Çağatay Ulusoy Dünya Saati Eylemi 00:15
Çağatay Ulusoy Dünya Saati Eylemi 792 izlenme - 5 yıl önce Çağatay Ulusoy Dünya Saati Eylemi
Gezi Parkı Olayları Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Beyaz Tv 04:38
Gezi Parkı Olayları Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? - Beyaz Tv 509 izlenme - 2 yıl önce Gezi parkı olayları hakkında ne düşünüyorsunuz sorusuna cevap veren vatandaşlarımızı izleyeceksiniz. İyi seyirler.
Beyaz Tv'den görülmemiş öpüşme sansürü 02:50
Beyaz Tv'den görülmemiş öpüşme sansürü 663 izlenme - 4 yıl önce Beyaz TV, Ankara metrosunda yapılan öpüşme eylemini bakın nasıl verdi.
Gezi Parkı Eylemi Oyun Haline Gelirse! 00:50
Gezi Parkı Eylemi Oyun Haline Gelirse! 628 izlenme - 4 yıl önce Gezi Parki Eylemi FPS Edition
 Gözaltına Alınırken Avukatım Lan Ben Diye Bağırmak 01:36
Gözaltına Alınırken Avukatım Lan Ben Diye Bağırmak 373 izlenme - 3 yıl önce Dünkü olaylarda oturma eylemi yapmak isteyen ve avukat olduklarını iddia eden bu iki bağyan ilk başta "Alın lan, beni de alın" diyerek bağırıyor, sivil ekip de ''neddemek'' diyor almaya çalışıyor sonrasında da bayanların çırpınışları fayda etmiyor. ismini ver lan bana da son moda bu sıralar. Olay Taksim'de Cumhuriyet Anıtı'nın önünde gerçekleşiyor. Yancılar, polisler, bağrışmalar, bu nasıl video lan.
taksim-internetime dokunma eylemi 02:44
taksim-internetime dokunma eylemi 494 izlenme - 6 yıl önce o gün yaşlısıyla genciyle herkes tepkisini belli etmek için oradaydı. bende işimiz gereği küçük küçük röportajlar yaptım. eyleme katılanlardan bazıları kendini hazırladığım bu videoda görebilir
DHKP-C'li saldırganlar Adliye'ye böyle girdi 00:59
DHKP-C'li saldırganlar Adliye'ye böyle girdi 309 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Adliyesi'nde Savcı Selim Kiraz’ı öldüren saldırganların Adliye'ye ve daha sonra Savcı'nın odasına giriş görüntüleri ortaya çıktı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Memur Suçları Bürosu Savcısı Mehmet Selim Kiraz'ı şehit eden teröristlerin İstanbul Adalet Sarayı'na ve savcının odasına giriş görüntüleri paylaşıldı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca paylaşılan fotoğraflarda, Kiraz'ı şehit eden teröristler Şafak Yayla ve Bahtiyar Doğruyol'un, ayrı ayrı adliyeye girişleri yer alıyor. Teröristlerden birinin avukat girişinden elinde cübbeyle, diğer teröristin ise vatandaşların girdiği kapıdan arama yapılarak adliyeye girdiği görülüyor. Fotoğraflarda Yayla ve Doğruyol'un adliye içerisinde koridorlarda yürüyüşleri ve daha sonra buluşmaları, ardından savcı Kiraz'ı şehit ettikleri odaya girişleri yer alıyor. Fotoğraflarda teröristlerin giriş çıkış saatleri de bulunuyor Şafak Yayla ve Bahtiyar Doğruyol adlı iki DHKP-C örgütü üyesi, salı günü Çağlayan'daki adliye binasında Berkin Elvan soruşturmasını da yürüten savcı Mehmet Selim Kiraz'ı odasında rehin almış, yapılan görüşmeler sonuçsuz kalmıştı. İki saldırgan savcıyı öldürmüş, silah seslerinin duyulmasının ardından başlatılan operasyonda Yayla ve Doğruyol öldürülmüştü.
Tecavüze Karşi Kadin Eylemi - 02:46
Tecavüze Karşi Kadin Eylemi - 389 izlenme - 5 yıl önce
Gezi Parkı İçin Işık Söndürme Eylemi 02:17
Gezi Parkı İçin Işık Söndürme Eylemi 427 izlenme - 4 yıl önce Gezi Parkı İçin Işık Söndürme Eylemi ( Taksim Gezi Parkı Haberleri)
 İzmir’de canlarına tak edince yol kapattılar 04:56
İzmir’de canlarına tak edince yol kapattılar 293 izlenme - 3 yıl önce İzmir’de, kuvvetli sağanak yağışın yol açtığı su baskınları nedeniyle evler çamur yığınına döndü, birçok hayvan su baskınları nedeniyle telef oldu. İzmir’de, su baskınlarına neden olan sağanak yağış nedeniyle kentte yaşanan olumsuz manzaraların arasına bir de yol kapatma eylemi eklendi. Su taşkınları nedeniyle çamur yığınına dönüşen evleri ve kullanılamaz hale gelen eşyaları için temizlik işlemlerinin yetersiz kaldığını öne süren vatandaşlar trafik akışının en yoğun olduğu Konak Yeşildere caddesi güzergahında yol kapatma eylemi yaptı. “ATATÜRK’TEN UTANSINLAR” İzmir’in Konak ilçesi 19 Mayıs Mahallesi’nde su baskınları sonrasında yaşanan manzaralar savaş alanlarını anımsattı. Taşkınlar evlerin önce camlarının kırılmasına ardından su baskınına yol açtı. Hem evlerini hem de eşyalarını kaybeden vatandaşlar perişan olduklarını ve yardımların yetersiz kaldığını belirtti. 42 metrelik boyuyla Türkiye’nin en büyük dünyanın 10’uncu büyük rölyefi olan Atatürk maskının alt yolunda ikamet eden vatandaşlar yaşadıkları mağduriyete sebebiyet veren yetkililerin Atatürk’ten utanmaları gerektiğini söyledi. Trafikte yol ortasına oturarak eylem yapan bir vatandaş, “Biz, kentsel dönüşüm istiyoruz. İnsanca yaşamak istiyoruz. İşte burada Atatürk maskı var.Atatürk’ten utansınlar. Evlerimiz tavana kadar su bastı. Evlerimiz çamur içinde. Başbakanımız bu görüntüleri görse, bize yardım eli uzatır. Ama illa Başbakanımızın mı bu konuyu dile getirmesi gerekiyor. Köprümüz yıkıldı karşıdan karşıya geçemiyoruz” diye konuştu. İNTİHARDAN EŞİM KURTARDI Mahallede oturan vatandaşlardan Tamam Turna da yaşadıkları perişanlığın kendisini intiharın eşiğine sürüklediğini söyledi. Tamam Turna; evin tavanına kadar su bastığını belirterek sözlerini şöyle sürdürdü: "Ekipler geliyorlar bakıyorlar, ’yarın temizleyeceğiz’ diyorlar gidiyorlar. Kızımın çeyizlerini, intihar edecektim eşim beni zor tuttu. Ördüğümüz duvar su baskını nedeniyle yıkıldı. Her şeyimiz sular içinde kaldı. Herkes ‘geçmiş olsun’ diyerek gidiyor. Başımıza yıkıyorlar resmen." Kızı Gülden Turna da su baskını anında yaşadıklarını şöyle anlattı: “Sabah saat 07.30 sıralarında dereden taşan su evin önüne doldu ve camları kırarak içeri girdi. Burada bir can kaybı olabilirdi. Devletten yardım bekliyoruz.” ONLARCA HAYVAN TELEF OLDU Yağıştan sadece su baskınlarına neden olan ev ve işyerleri değil hayvanlar da nasibini aldı. Onlarca kanatlı hayvanın telef olduğunu belirten mahalle sakinlerinden Ali Turna; sözlerini şöyle sürdürdü: “Yağmur hayvanları öldürdü. Geçen yıl aynı durumu yaşadık. Belediyeye gittik maddi yardımda bulundu ama zararımızı karşılamadı. Her şeyimizi kaybettik. Kanatlı hayvanlar telef oldu.” ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR Öte yandan acil müdahale gerektiren birimler bölgedeki çalışmalarını sürdürüyor. Kızılay’ın battaniye ve gıda yardımı yaptığı vatandaşlar endişeli olarak akıbetlerinin ne olacağı konusunda çaresiz bekleyiş içerisinde olduklarını söyledi.