Hoşgeldiniz!

Ezber Bozan Videoları

Gülşen - Ezber Bozan Yeni Albümden 2010 (Önsöz) 03:52
Gülşen - Ezber Bozan Yeni Albümden 2010 (Önsöz) 481.637 izlenme - 7 yıl önce gülşen - ezber bozan yeni albümden 2010 (önsöz)
Gülşen Ezber Bozan      M.ayvaz... 03:52
Gülşen Ezber Bozan M.ayvaz... 68.717 izlenme - 7 yıl önce tek kelimeyle gülşen
Ezber Bozan Gelin - Kaynana İlişkisi 01:11
Ezber Bozan Gelin - Kaynana İlişkisi 34.511 izlenme - 4 yıl önce İstanbul'da, ezber bozan gelin kaynana ilişkisi... İstanbul Ataşehir'de oğlu ile birlikte yaşayan Emine Koz, gelininin diyalize girmesine dayanamadı
Gülşen -- Ezber Bozan 2010 03:53
Gülşen -- Ezber Bozan 2010 27.374 izlenme - 7 yıl önce gülşen -- ezber bozan 2010
Gülşen - Ezber Bozan 03:52
Gülşen - Ezber Bozan 7.407 izlenme - 3 yıl önce Gülşen - Ezber Bozan Şarkı sözü: Kavuşmak yüzdesi düşük varsayım Evet hep var olasılık Nedir sanki kar payım Anlamam küsurattan Düşelim bunuda aşktan Bak yine şaşırdım düz hesap yapalım Eldeki mühimmatla Sağ çıkılır bu ilk savaştan Bak yine yenildik teslim olalım Sen hep tedbirler aldın Ben gözü karaydım. Sen kadere radı dünden Ben ezber bozandım. Çok geç olmakla birlikte Sevdiğime pişmanım Sen boyun eğdiğinle kal Ben isyandayım
Dj Rıdvan Vs. Gülşen Önsöz Remix 02:44
Dj Rıdvan Vs. Gülşen Önsöz Remix 13.584 izlenme - 7 yıl önce dj rıdvan vs. gülşen önsöz remix
Gülşen - Ezber Bozan - 2010 Albümü 03:53
Gülşen - Ezber Bozan - 2010 Albümü 10.346 izlenme - 7 yıl önce gülşen'in en yeni albümünden video klipler. videomtv
Gülşen Ezber Bozan 03:49
Gülşen Ezber Bozan 6.270 izlenme - 7 yıl önce gülşen ezber bozan
Gülşen Ezber Bozan 03:50
Gülşen Ezber Bozan 2.964 izlenme - 6 yıl önce gülşen ezber bozan
İmamın Ezber Bozan Cuma Vaazı 02:33
İmamın Ezber Bozan Cuma Vaazı 462 izlenme - 3 yıl önce İmamın Ezber Bozan Cuma Vaazı hoca efendi herkesin bildigi ama bi türlü söyleyemedigi dogruları söylüyor
Ezber Bozan İmam 02:33
Ezber Bozan İmam 568 izlenme - 2 yıl önce Vaazda imam namaz kılıp da ihalelere fesat karıştıranlara, işçi hakkı yiyenlere yükleniyor. En dindarımıza varana kadar bir yozlaşma olduğunu söyleyen imam şöyle devam ediyor: “Beş vakit namaz kıldığı halde ihaleye fesat karıştıranları görüyorsunuz. Yemeyip içmeyip aç kalarak oruç tuttuğu halde onun bunun hakkını, hukukunu zimmetine geçiren, vermeyen insanları görüyorsunuz. Her sene Ramazan umresini Kabe’de geçirme hassasiyeti, dindarlığı yarışına girdiği halde, yanında, emri altında çalıştırdığı işçinin hakkını vermeyenlri görüyorsunuz. O zaman dindarlık nedir? Bir hocamızın dediği gibi bir uydurulmuş din var bir de indirilmiş din var.”Allah yardımcısı olsun, piranalar saldırır bugün yarın diyoruz ve videomuzu izliyoruz efendim.
Ezberleme Testi ! Ezberleme Teknikleri 02:10
Ezberleme Testi ! Ezberleme Teknikleri 392 izlenme - 2 yıl önce Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Durun ve dikkatinizi verin.Bu sayi size bir sey ifade etmiyorsa beyniniz bunu unutmaya basladi bile. Bunun nedeni , kisa sureli hafizanin , uzun zamanli onemi yada duygusal bagi olmayan ama o an icin yararli olabilicek anilarin bir sureligine tutuldugu yer olmasi. Ornegin restorantta hesabi gordugunuz an gibi. Bahsisi hesap etmek icin rakami uzun sure hafizanizda tutmaniz gerekiyor. Veriyi 30 saniyeden uzun tutmak kisa sureli hafizaniz icin bicilmis kaftan. Az once gosterdigimiz tutar neydi peki ? muhtemelen hatirlayacaksiniz. Peki ya daha onceden gosterdigimiz 10 haneli sayi ? Bu sayi kisa sureli hafizanizin penceresinden ucup gitti bile.
ezber bozan matematik  06:56
ezber bozan matematik 287 izlenme - 5 yıl önce ezber bozan matematik
İşte Ezber Bozan Diyet 02:09
İşte Ezber Bozan Diyet 237 izlenme - 5 yıl önce
Hekimoğlu Türküsü - İdris Naim Şahin 00:51
Hekimoğlu Türküsü - İdris Naim Şahin 119 izlenme - 2 yıl önce Bakan Şahin, Ordu’nun Ünye ilçesi Kumarlı köyünde Ordu İl Özel İdaresi tarafından yapılan konkasör tesisinin açılışına katılmış efenim. (konkasör ney lan?) Kendisi kürsüye gelirken de Hekimoğlu türküsü eşliğinde bir fon müziği de verilmiş. Ortamın samimiyetinden olsa gerek meğerse Sayın Bakan da pek de iyi bilirmiş miş bu türküyü de pek de güzel söylermiş miş öğrenmiş olduk.
AK Parti'nin Ekmeleddin İhsanoğlu Planı 01:04
AK Parti'nin Ekmeleddin İhsanoğlu Planı 65 izlenme - 3 yıl önce Muhalefetin ezber bozan çatı adayı İhsanoğlu, AK Parti'de Köşk planını değiştirdi. İbrenin yeniden Gül'e döndüğü konuşuluyor.