Hoşgeldiniz!

ezeli

fenerbahçe-galatasaray ezeli rekabet klibi 02:37
fenerbahçe-galatasaray ezeli rekabet klibi 35.829 izlenme - 9 yıl önce fenerbahçe-galatasaray ezeli rekabet klibi
Fb-Gs Son 10 Yılın İstatistiği 02:46
Fb-Gs Son 10 Yılın İstatistiği 27.944 izlenme - 9 yıl önce fenerbahçe'nin son 10 yılda gs ile yaptığı maçların sayısal istatistiği
Fenerbahçe'nin Yasak Olduğu Kahvehane - Manisa 04:39
Fenerbahçe'nin Yasak Olduğu Kahvehane - Manisa 2.186 izlenme - 5 ay önce Manisa'da 27 yıldır hizmet veren Galatasaray Müze isimli kahvehanede; Fenerbahçe'yi övmek, Fenerbahçe formasıyla dolaşmak, Fener'in adını bile anmak yasak.
Turan Engin - Bu Yarayı Dosttan Aldım Ezeli 04:38
Turan Engin - Bu Yarayı Dosttan Aldım Ezeli 9.605 izlenme - 4 yıl önce Mustafa Özdemir
Sergen'in Golünden Sonra Yaşanan Gerilim ve Kartlar 05:32
Sergen'in Golünden Sonra Yaşanan Gerilim ve Kartlar 5.596 izlenme - 2 yıl önce ''Sergen attı şampiyonluk geldi.'' sözünü duymayan yoktur. İşte Sergen'in Beşiktaş'a şampiyonluğu getiren golünden sonra yaşanan gerilim ve kırmızı kartlar.
Arnavut Şevket'in Ezeli Rakibi Tuncay 08:50
Arnavut Şevket'in Ezeli Rakibi Tuncay 2.609 izlenme - 2 yıl önce Nam-ı değer ''Kolpa Tuncay'' Kendisi de önemli bir kuşçu abimizmiş.Konuşması ve kendine öz tavırları ile kalbimi fethetti.İzliyoruz.
Güler Duman - Ezeli Mahşerde Ali'yi Gördüm (2012) 05:36
Güler Duman - Ezeli Mahşerde Ali'yi Gördüm (2012) 2.927 izlenme - 4 yıl önce Güler Duman - Ezeli Mahşerde Aliyi Gördüm (2012) Şarkı Sözleri (lyrics): Ezeli mahşerde aliyi gördüm Kevserden fakire içirir gider Yanında pir bektaş veliyi gördüm Elini sırtımdan geçirir gider Halime bir bakın şükürler edin Aman diyen dosta dar günde gidin Yüce sevgiliye neyledin ettin Aklımı başımdan alırda gider Bütün suçlarımda sevap tadı var Göz bebeklerimde ali adı var Gönlümde hakikat aşk ateşi var Ruhumu göklere uçurur gider.
grup yeniçağ 03:41
grup yeniçağ 3.675 izlenme - 8 yıl önce ezeli nur
Grup Yeni Çağ- Ezeli Nur 03:43
Grup Yeni Çağ- Ezeli Nur 3.000 izlenme - 4 yıl önce Grup Yeni Çağ- Ezeli Nur
Fethullah Gülen Ezeli Nur 02:03
Fethullah Gülen Ezeli Nur 2.219 izlenme - 6 yıl önce
RÖVANŞIN RÖVANŞININ RÖVANŞI ! 35:58
RÖVANŞIN RÖVANŞININ RÖVANŞI ! 1.478 izlenme - 1 yıl önce Selamlar bu videomuzda ilk Wolvoroth Gaming'in kanalına çektiğimiz videonun rövanşını daha sonra Minecraft Evi kanalına çektik ve daha sonra şimdi yani bu videoda onların rövanşını benim kanalıma çekiyoruz ! Devamını istiyorsanız like ve yorum atmayı lütfen unutmayın Gereksiz Army ! ABONE OL:https://goo.gl/BKoiYp Reklam & Sponsorluk:emrecanimo@gmail.com Facebook Grubu(Kesinlikle katıl,hep oradayım):https://goo.gl/73PGPE Mobil uygulama; Android:https://goo.gl/o8Dlni iOS:https://goo.gl/mrgQuM Facebook Sayfamız;https://goo.gl/OdCpBA Kişisel Facebook profilim;https://goo.gl/iZfYnM İnstagram:@Emrecango Bu videomuzda Egg Wars oynadık !
İbrahim Aldıç - Ezeli Nur ( Grup Yeniçağ ) 04:31
İbrahim Aldıç - Ezeli Nur ( Grup Yeniçağ ) 2.587 izlenme - 5 yıl önce İbrahim Aldıç - Ezeli Nur ( Grup Yeniçağ )
İbrahim Aldıç - Ezeli Nur - Grup Yeniçağ 04:31
İbrahim Aldıç - Ezeli Nur - Grup Yeniçağ 2.310 izlenme - 5 yıl önce '' Ezeli Nur '' Ezelî Nur Nurdan Çehrendeki Bu Nikap Da Ne Güneşlere Taç Giydiren Işıkken Hep Hicranla Bunca Yıl Bunca Sene Geçmiş Gidiyor Baharlar Beklerken...
Muhlis Akarsu - Bu Yarayı Dosttan Aldım Ezeli 03:01
Muhlis Akarsu - Bu Yarayı Dosttan Aldım Ezeli 2.819 izlenme - 6 yıl önce
Burak Yılmaz'dan Ezeli Rakiplerine Taş: 12:36
Burak Yılmaz'dan Ezeli Rakiplerine Taş: 1.105 izlenme - 4 yıl önce Galatasaray ve milli takımın golcüsü Burak Yılmaz, son dönemde takımı ve kendisini hedef alan eleştirilere yanıt verdi.
3 Sefil Şair 04:14
3 Sefil Şair 3.158 izlenme - 8 yıl önce sagopakajmer
Süper Kupa'da Ezeli Rekabet 00:55
Süper Kupa'da Ezeli Rekabet 1.014 izlenme - 6 yıl önce Fenerbahçe ve Galatasaray'ın saat 20:55'te karşı karşıya geleceği maç için NTVspor'un özel olarak hazırladığı Ezeli Rekabet klibi.
Halil Necipoğlu - Ey Aşkın Ezeli Aşıka İlham-I Hüdadır 06:00
Halil Necipoğlu - Ey Aşkın Ezeli Aşıka İlham-I Hüdadır 1.265 izlenme - 6 yıl önce
Golden State Warriors'tan 1 Nisan Şakası 03:12
Golden State Warriors'tan 1 Nisan Şakası 394 izlenme - 2 yıl önce Golden State Warriors oyuncuları, takımın yedek pivotu Festus Ezeli'ye 1 Nisan şakası yaptı.
Ezeli Nur 02:11
Ezeli Nur 837 izlenme - 8 yıl önce
Galatasaray - Fenerbahçe (Bir zamanlar dosttuk) 08:10
Galatasaray - Fenerbahçe (Bir zamanlar dosttuk) 642 izlenme - 3 yıl önce 12 Nisan 2009 Galatasaray - Fenerbahçe maçının başlamasına dakikalar kaldı. Birkaç saat sonra ise bazıları stad çıkışında, kahvelerde, sokaklarda birbirlerini boğazlayacaklar, bazıları ise internete girip klavyesinden kan kusacak. Şu an tribünlerde ''futbol şiddettir, futbol holiganlıktır, futbol adam bıçaklamaktır.'' diye tezahurat ediliyor. Oysa bir zamanlar bu takımlar dosttu, bu taraftarlar maçları birlikte izliyorlardı. Herkes kendi takımının rengine aşıktı ve başkalarının aşklarına saygısızlık yapılmazdı. İşte futbolun o dönemlerini anlatan bir zeki alasya & metin akpınar parodisi. Evet biraz abartılı (fakat mizah biraz da bunu gerektirir), hatta bir noktadan sonra sıkıcı bile gelebilir ama hem verdiği mesaj açısından hem de nostaljik özelliği ile formatı onikiden vuruyor.
Bu Yarayı Dosttan Aldım Ezeli..yeserti 04:01
Bu Yarayı Dosttan Aldım Ezeli..yeserti 691 izlenme - 8 yıl önce hani diyorya hüdaien yakınım kıysın banaelinen öldürmen beni...pir sultan abdalşu ellerin taşı bana hiç değmezilla dostun bir gülü yaralar beni..senden ayrılalı gülmedim dostum dostum...hani bazen ost bildiğin ele döner..ağlatsadayaralasadadost dost olsun yeter yeşertice...
Ezeli Nur Amini Suwedi Kassim Tanzanya 02:48
Ezeli Nur Amini Suwedi Kassim Tanzanya 489 izlenme - 6 yıl önce 10. Türkçe Olimpiyatları Şiir Finali'nde Tanzanya'dan Amini Suwedi Kassim M. Fetullah Gülen'in Ezeli Nur eserini seslendiriyor
Fenerbahçe Kendini Şampiyon Zannetti 08:53
Fenerbahçe Kendini Şampiyon Zannetti 334 izlenme - 3 yıl önce 2009-2010 sezonu Süper Lig'i son derbisinde Fenerbahçe evinde ezeli rakibi Trabzonspor'u ağırlıyor.Fenerbahçe'nin mi Bursaspor'un mu şampiyon olacağı son maçta belli olacaktı.Bursaspor is evinde Beşiktaş'ı ağırlıyor.Bursaspor,Beşiktaş'ı 2-1 mağlup ediyor.Trabzonspor ile Fenerbahçe 1-1 berabere kalıyor.Fenerbahçe'nin golünü Guiza kaydederken,Trabzonspor'un golü Burak Yılmaz'dan geliyor.Böylece Şampiyon Bursaspor oluyor.Fenerbahçe taraftarı Bursaspor maçının 2-2 sona erdiğini düşünüyor ve şampiyon olduklarını sanıp sahaya iniyor.Daha sonra Bursaspor'un şampiyon olduğunu anlayan taraftarlar sahayı ve çevredeki herşeyi yakıp yıkıyorlar.
Rıdvan Adede-(Müstezat)aşkın Ezeli Aşıka İlham-I Hüdadır Şef:ömer Hayri Uzun 05:30
Rıdvan Adede-(Müstezat)aşkın Ezeli Aşıka İlham-I Hüdadır Şef:ömer Hayri Uzun 454 izlenme - 4 yıl önce Rıdvan ADEDE-(Müstezat)Aşkın Ezeli Aşıka İlham-ı Hüdadır Şef:Ömer Hayri UZUN
Ara Pası Atkinson 00:40
Ara Pası Atkinson 337 izlenme - 3 yıl önce Her ne kadar Beşiktaş'ı tutuyor olsam da sokakta top oynayan çocukların dilinden düşürmediği bir şey vardır. "Arapası Etkinsıın!" Çocuklar rakiplerini çalımlarken bunu dillerinden düşürmezlerdi. Günümüzde ise bizler hala bunu yerli yersiz dile getiriyoruz. Sesini en ıssız, en alakasız yerde duyduğumuz anda tanıyabileceğimiz yegane insan Ercan Taner'in bunda emeği çok büyüktür. Ezeli rekabette mideye inen bir yumruk gibidir bu Atkinson. Hani rüzgar gibi geçti derler ya. Aynen o hesap işte. Not: TDK'ya baktım ama arapas'ın ayrı ya da bitişik yazıldığına dair bir şey göremedim. Sevgiler, saygılar.
Alkışlarla Yaşamak - Özhan Canaydın Anısına 02:08
Alkışlarla Yaşamak - Özhan Canaydın Anısına 262 izlenme - 3 yıl önce 24 Mart 2010.Yer:Şükrü Saracoğlu Stadı Fenerbahçe-Manisaspor maçı öncesinde Galatasaray'ın rahmetli centilmen başkanı Özhan Canaydın için yapılan saygı duruşu.Her konuda kutuplaşan yurdum insanına verilmiş bir ders.Hiçbir başsağlığı cümlesi bu unutulmaz sahne kadar anlamlı olamaz ama nur içinde yat centilmen başkan.Söylenecek daha çok şey var ama bir Galatasaray taraftarı olarak sözcükleri seçmekte zorlanıyor ve Fenerbahçe taraftarını ayakta alkışlıyorum.
İbrahim Aldıç - Ezeli Nur İlahi 01:33
İbrahim Aldıç - Ezeli Nur İlahi 353 izlenme - 5 yıl önce Ezeli Nur İlahi Hd Video ( İbrahim Aldıç) Nurdan Çehrendeki Bu Nikap Da Ne Güneşlere Taç Giydiren Işıkken Hep Hicranla Bunca Yıl Bunca Sene Geçmiş Gidiyor Ba...
Ezeli Nur Trance Version 04:05
Ezeli Nur Trance Version 580 izlenme - 8 yıl önce ezeli nur, trance version
Sen Geldin Yine Aklıma Şiir ; Murat Ezeli Yrm ; Destina 06:42
Sen Geldin Yine Aklıma Şiir ; Murat Ezeli Yrm ; Destina 352 izlenme - 7 yıl önce