Hoşgeldiniz!

Ezilmek Videoları İzle

Kraliçe Muhafızları Tarafından Ezilen Turist 00:18
Kraliçe Muhafızları Tarafından Ezilen Turist 1.153.058 izlenme - 2 yıl önce Bir anda kraliçe muhafızlarının altında kalan turistin feryadını izliyoruz. Adamın son durumu hakkında bilgi bekliyoruz.
Umarsızca Davranan Sorumsuz Baba 00:33
Umarsızca Davranan Sorumsuz Baba 5.201 izlenme - 7 ay önce Trafiğin işlek olduğu bir sokakta babasının elinden kurtulup yola fırlayan çocuk az kalsın kamyonun altında eziliyordu. Çevrede bulunan esnaflar kapı önüne çıkıp telaşlanırken çocuğun babası sanki hiç bir şey olmamış gibi rahat hareketleri dikkat çekti.
Güzel Anlamlı Sözler 04:44
Güzel Anlamlı Sözler 35.129 izlenme - 8 yıl önce güzel sözler
Kafasını Ezilmekten Son Anda Kurtardı 00:08
Kafasını Ezilmekten Son Anda Kurtardı 156 izlenme - 2 ay önce Evinden çıkarken sağına soluna bakmadan çıkan kaykaycı son anda bir hareketiyle paçayı kurtardı. Kafasını Ezilmekten Son Anda Kurtardı
Bir Ezilme Türü Olarak Güreş 05:00
Bir Ezilme Türü Olarak Güreş 4.257 izlenme - 2 yıl önce Güreş izlemeyi sevdiğim bir spordur. Ayrıca böyle hoş görüntüler ortaya çıkınca insanın daha çok izleyesi geliyor. Gerçi buradan altta kalan kızcağıza geçmiş olsun mesajı göndermek istiyorum. İyi seyirler.
Kamyon 2 Kadını Böyle Ezdi 00:13
Kamyon 2 Kadını Böyle Ezdi 658 izlenme - 3 yıl önce Şişli'de bozulan kamyonunu çalıştırmak için yokuş aşağıya ittiren sürücü, şoför mahalline binmeye çalıştığı sırada kamyonun direksiyon hakimiyetini kaybetti. Kontrolden çıkarak kaldırıma çıkankamyon, önce 2 kadını ezerek altına aldı ardından dükkana girdi.
Mecidiyeköy'de Metrobüs Yoluna Düşen Kadın Ezilmekten Son Anda Böyle Kurtuldu 03:49
Mecidiyeköy'de Metrobüs Yoluna Düşen Kadın Ezilmekten Son Anda Böyle Kurtuldu 294 izlenme - 1 yıl önce Mecidiyeköy'de durakta beklerken baygınlık geçiren kadının metrobüs yoluna düşme anı ve ardından yapılan ilk müdahaleler güvenlik kamerasına takıldı.
Hidrolik Pres İle Ezilen Malzemeler Demir Para 02:12
Hidrolik Pres İle Ezilen Malzemeler Demir Para 71 izlenme - 6 ay önce merhaba bu videomda pres makinesiyle ezilen demir para geçiyor beğeneceğinizden eminim iyi seyirler
Ağırlık Çalışması Nasıl Yapılmaz! 03:26
Ağırlık Çalışması Nasıl Yapılmaz! 404 izlenme - 4 yıl önce Ağırlık Çalışması Nasıl Yapılmaz!
Bayılma Şakası Yaparken Araba Ezdi 00:46
Bayılma Şakası Yaparken Araba Ezdi 371 izlenme - 4 yıl önce Yol ortasına kendini atıp yaralı taklidi yapan adam arabanın altında kaldı
Şota'nın Canlı Yayında Ezilmesi 00:24
Şota'nın Canlı Yayında Ezilmesi 235 izlenme - 2 yıl önce Beşiktaş-Kasımpaşa maçının ardından NTV Spor'un sorularını yanıtlayan teknik direktör Şota Arveladze, Cüneyt Çakır'ın peşinden koşan medya mensupları tarafından ezildi. İşte Şota'nın büyük şaşkınlık yaşadığı o ilginç görüntüler...
Tonlarca Yükün Altında Kalan Forklift! 00:41
Tonlarca Yükün Altında Kalan Forklift! 103 izlenme - 2 yıl önce Büyük bir depoda malzemeleri dizmeye çalışan forklif şoförü küçük bir hatanın bedelini ağır ödüyor.Öldümü kaldımı bilmiyorum ama yerinde olmak istemezdim.
9 Kişiyi Ezen Monster Truck - Meksika 01:01
9 Kişiyi Ezen Monster Truck - Meksika 146 izlenme - 2 yıl önce Meksika'nın Chihuahua şehrinde yapılan bu showda aracın kontrolünü kaybeden Monster Şoför kimi haber ajansına göre 9 kimine göre 13 kişiyi ezmiş. Nerde truck orda bırak.
Chariot Yarışında Ezilemeyen Dayı 00:49
Chariot Yarışında Ezilemeyen Dayı 63 izlenme - 2 yıl önce Sezarın tahta çıkışı onuruna düzenlenen oyunlar sırasında feci bir kaza yaşandı. Chariot yarışı sırasında piste giren bir izleyici ezilmekten kurtulamadı. ama görünen o ki dayı hala sapasağlam.
Türkiye'de Fotoğraf Çekmenin Zorlukları 01:19
Türkiye'de Fotoğraf Çekmenin Zorlukları 103 izlenme - 2 yıl önce Mükemmel anı yakalayan amatör sanatçımız hemen makinasına sarılıyor etrafı umursamadan Türkiye'de yaşadığını unutup. Tabi bunun bedelini ödüyor fakat yurdumuzda herkesin profesyonel anlamda ilk yardım müdehalesini bilmesinden ötürü 30 saniyede eski hayatına kavuşuyor.
Ezilmekten Saniyelerle Kurtulan Dünyanın En Şanslı Adamı 01:07
Ezilmekten Saniyelerle Kurtulan Dünyanın En Şanslı Adamı 25 izlenme - 2 yıl önce Hindistan'da fil vatandaşlara saldırdı bir vatandaş ölümden saniyelerle kurtuldu. Hindistan'da bir fil araçlarıyla yoldan geçenlere saldırdı. motosikletiyle yoldan geçen iki kişi filin hızla kendilerine geldiğini görünce motosikletten düştü. motosikletlilerden biri ormana kaçarak kurtulurken, diğeri yerden kalkarak yola doğru kaçmaya çalıştı. tökezleyip tekrar yere düşen adam son bir hamleyle ayağa kalkarak fil tarafından ezilmekten son anda kurtuldu. olay diğer vatandaşlar tarafından böyle kaydedildi.
Prandellli Arsene Wenger'den Alt Dudağını İstedi - Gökmen Özdenak 00:34
Prandellli Arsene Wenger'den Alt Dudağını İstedi - Gökmen Özdenak 51 izlenme - 2 yıl önce Gökmen Özdenak gene kendi tarzıyla Prandelli'nin maç sonu davranışlarını anlatmaya çalışmış. ALt dudaksa işin tuzu biberi olmuş.
Chariot Yarışında Bilerek Ezilmekten İsteyen İzleyici 00:49
Chariot Yarışında Bilerek Ezilmekten İsteyen İzleyici 37 izlenme - 3 yıl önce Sezarın tahta çıkışı onuruna düzenlenen oyunlar sırasında feci bir kaza yaşandı. Chariot yarışı sırasında piste giren bir izleyici ezilmekten kurtulamadı. ama görünen o ki İzleyici hala sapasağlam.
Halteri Kaldıramayan Adamın Dramı 03:38
Halteri Kaldıramayan Adamın Dramı 94 izlenme - 4 yıl önce salak adam halterin altında kaldı
Justin Bieber Ezilmekten Kıl Payı Kurtuldu 00:17
Justin Bieber Ezilmekten Kıl Payı Kurtuldu 66 izlenme - 4 yıl önce Justin Bieber Ezilmekten Kıl Payı Kurtuldu
Kamyonetin Altında Kalıp Bir Şey Olmamış Gibi Devam Etmek 00:19
Kamyonetin Altında Kalıp Bir Şey Olmamış Gibi Devam Etmek 38 izlenme - 3 yıl önce Nakliye kamyonunun geri giderken çarpıp altına aldığı adam, saniyeler sonra aracın altından çıkıp bir şey olmamış gibi yoluna devam ediyor.
Ölümüne spor buna denir! 03:37
Ölümüne spor buna denir! 62 izlenme - 4 yıl önce Spor işini abartan genç az kalsın ölüyordu.
Kürt kardeşlerimiz bir dönem çok ezildiler 01:20
Kürt kardeşlerimiz bir dönem çok ezildiler 9 izlenme - 2 yıl önce Kürt kardeşlerimiz bir dönem çok ezildiler Adnan Oktar’ın 25 Ocak 2015 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
Bir Adım Daha Atsa  Ezilecekti 00:24
Bir Adım Daha Atsa Ezilecekti 9 izlenme - 2 yıl önce İZLEDİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. ABONE OLARAK YENİ VİDEOLARDAN HABER ALABİLİRSİNİZ.
kayakaycı ezliyordu 00:10
kayakaycı ezliyordu 24 izlenme - 8 yıl önce way salka vay
PKK’nın beyni Darwinizminmateryalizmin ezilmesiyle kurur 01:10
PKK’nın beyni Darwinizminmateryalizmin ezilmesiyle kurur 5 izlenme - 2 yıl önce PKK’nın beyni Darwinizminmateryalizmin ezilmesiyle kurur Adnan Oktar’ın 10 Şubat 2015 tarihli A9 TV röportajından www.a9.com.tr www.harunyahya.org
Amerika Mehdiyeti kabul etmedeği sürece şeytanın gücüyle ezilir 02:13
Amerika Mehdiyeti kabul etmedeği sürece şeytanın gücüyle ezilir 0 izlenme - 1 yıl önce Amerika Mehdiyeti kabul etmedeği sürece şeytanın gücüyle ezilir.