Hoşgeldiniz!

Ezmek Videoları İzle

Kalçasıyla Ne Var Ne Yok Ezen 200 Kiloluk Kadın 07:19
Kalçasıyla Ne Var Ne Yok Ezen 200 Kiloluk Kadın 7.811 izlenme - 2 yıl önce İsraf adam videolarına alternatif olarak israf kadın, ben ne kadar hoşlanmasam da birileri vardır. Videoyu nasıl buldun diye sormayın.
Chardy'nin Acıdığı Böceği Katleden Top Toplayıcı 00:28
Chardy'nin Acıdığı Böceği Katleden Top Toplayıcı 6.678 izlenme - 2 yıl önce Cincinnati'deki turnuvada Nadal ile Jeremy Chardy'nin maşında Chardy böceğe acıyarak kenara doğru itiyor, sonrası malum. Trajikomik.
Hidrolik Pres Makinesiyle Ezilen Pillerin Keyif Veren ve Tehlikeli Görüntüleri 04:51
Hidrolik Pres Makinesiyle Ezilen Pillerin Keyif Veren ve Tehlikeli Görüntüleri 223 izlenme - 4 hafta önce Experiment at Home adlı kanal hidrolik pres yardımıyla pilleri aynı anda ezmeyi deniyor ve oldukça tehlikeli görünüyor! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hidrolik Pres Makinesi Başka Bir Pres Makinesini Ezerse Ne Olur? 03:49
Hidrolik Pres Makinesi Başka Bir Pres Makinesini Ezerse Ne Olur? 1.507 izlenme - 1 yıl önce Tam olarak pressception bir durum. Hidrolik pres makinesi ile eşyaları ezerken insanlarda istemsizce değişik uygular uyandıran efsane kanal bu defa başka bir pres makinesini ezdi! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
iPhone 6 Plus'ı Sıvı Azotun İçine Koyup Parçalamak 03:37
iPhone 6 Plus'ı Sıvı Azotun İçine Koyup Parçalamak 1.645 izlenme - 3 yıl önce Son zamanlarda moda haline gelen iPhone 6 parçalama videolarından birinin açıklamasını yapmadan önce bir şeylere açıklık getirmek istiyorum. Genellikle bu tür videoları çekip internet ortamına atan arkadaşlarımızın yoğun bir şekilde takip edilen "Youtube, Twitter, Mynet, İzlesene, Facebook sayfaları" gibi kanalları var. Yoğun bir şekilde takip edilen her kanal, her site ve her dizi gibi elbette bundan reklam gelirleri alıyorlar. Örnek verecek olursak, HowToBasic adlı youtube kullanıcısı İsraf Adam, 10 dakikada 10 bin kalori tüketen adam ve daha bir çok mallık yaparak rekorlarca izlenmeye sahip olan kanallar binlerce dolar para kaldırıyorlar bu işten. Bu eleman ise sadece videolara aldığı reklamla bu iPhone 6'nın kaç katı para kazanmıştır artık orasına siz karar verin. Yani buradaki zengin züppe tarzı, bulamayanlar var şöyle böyle yazan elemanlara gülüyorum. Siz talep ediyorsunuz, talepten kastım izleyenler. İsraf Adam Youtube'da 5 milyon izleniyor. Sen talep etme, bak bakalım yapabiliyor mu? Herneyse efendim videonun açıklamasına gelecek olursak, elamanımız iPhone 6 Plus'ı sıvı azotun içine koyuyor. Azot içinde bir süre bekletilen telefonu çıkaran adam telefonu parçalamak isteyince ortaya böyle görüntüler çıkmış. Azotun telefonu ne kadar değiştirdiği aşikar. Yorum sizin. İzleyelim..
İneğe Tapanların İlginç Adetleri 00:33
İneğe Tapanların İlginç Adetleri 1.801 izlenme - 2 yıl önce Hindistanlı budistlerin çok garip rituelleri var. İnekleri kutsal sayan Hindular, bu hayvanlarla ayin yapıyor. Bunlardan birisi var ki görenler gözlerine inanamıyor. Köylüler yüz üstü yere yatarken süslenen ineklere kendilerini çiğneterek üstlerinden geçiyor. Bunu bir ibadet olarak yapan Hindular, böylece kutsandıklarını sanıyor.
Şişman Seven R&B'ci 03:45
Şişman Seven R&B'ci 2.040 izlenme - 2 yıl önce İlginç bir klip ve ilginç bir şarkı. Şarkının ismini türkçeye çevirecek olursak, ezilmek istiyorum gibi bir anlama çıkıyor. şişmanlar tarafından ezilmeyi seven arkadaşımız, bu sevgisini müziğe dökmüş ve bunu bir kliple taçlandırmış.
boğa çıldırdı 00:08
boğa çıldırdı 2.939 izlenme - 10 yıl önce insanların arenalarda boğalara yağtığı eziyetleri kınamakla birlite boğanın ellerine sağlık iyi yapmış diyorum
Arabaları Ezen Jeep 00:55
Arabaları Ezen Jeep 685 izlenme - 3 yıl önce Arabaları Ezen Jeep
Bu Nasıl Bir Şerefsizliktir 00:19
Bu Nasıl Bir Şerefsizliktir 868 izlenme - 3 yıl önce Bu Nasıl Bir Şerefsizliktir Kamyonuyla İnekleri Ezen Vicadansız Adam
Mahmut Tuncer'in Dipçikle Penis Ezmesi 00:59
Mahmut Tuncer'in Dipçikle Penis Ezmesi 729 izlenme - 2 yıl önce Yönetmenliğini ve senaryosunu Yücel Uçanoğlu'nun üstlendiği, başrollerini Mahmut Tuncer ve Özlem Onursal'ın paylaştığı kader böyle istedi filminin final sahnesi. Mahmut abimiz annesine tecavüz eden kazım'ı görür ve yılanın başını ezer.
Esenyurt'ta Eylemcileri Ezip Kaçan Araç 00:09
Esenyurt'ta Eylemcileri Ezip Kaçan Araç 523 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Esenyurt'ta Kobane için eylem yapan kitlenin üzerine kimliği belirsiz bir şahıs arabasını sürdü. Arabanın çarpmasıyla ezilenler olurken, çarpan araba durmadan kaçtı.
Kadın Sürücü Aracıyla Komşusunu Ezdi 01:35
Kadın Sürücü Aracıyla Komşusunu Ezdi 461 izlenme - 2 yıl önce Yakutistan'da komşusuna çarptığı sırada aracı çizilen kadın sürücü, sinirlenerek komşusunu ezdi. Yakutistan'da izleyenleri hayrete düşürecek bir olay yaşandı. Karşıdan karşıya geçerken komşusuna çarpan kadın sürücünün kazada aracı çizildi. SİNİRİNİ KOMŞUSUNDAN ÇIKARDI Çarpma sırasında aracının çizildiğini gören kadın sürücü, sinirini çarptığı komşusundan çıkardı. Aracıyla defalarca komşusunun üzerinden geçen kadın sürücünün o anları güvenlik kameralarınca kayıt altına alındı.
kocaman kamyonla araba ezmek 00:20
kocaman kamyonla araba ezmek 1.172 izlenme - 8 yıl önce
Avuç ile Yaprak Ezmeyi Öğreten Maymun 01:02
Avuç ile Yaprak Ezmeyi Öğreten Maymun 237 izlenme - 2 yıl önce Maymun, adama nasıl yaprak ezileceğini öğretiyor. Bunu yaparken arada İsraf Adam gibi adamın avcuna vurmasını da görüyoruz. İzleyelim, gülümseyelim...
Mal Gibi Düşen Adamı Ezen Bağyan Sürücü 01:00
Mal Gibi Düşen Adamı Ezen Bağyan Sürücü 457 izlenme - 2 yıl önce Kore'de yaşanan bu olayda Kadın sürücü adamın araç altında kaldığını görmeyerek üstüne çıkıyor..
Billur Patlatan The Turk – The Quest 00:19
Billur Patlatan The Turk – The Quest 364 izlenme - 2 yıl önce Adı The Turk diye geçen bu kara kuru arkadaş ilk bakışta Ahmet Uğurlu’ya benzese de aslında pek de Türk gibi durmuyor. Kim olduğu belirsiz bu vatandaş, Van Damme’ın The Quest filminde İskoç rakibinin billurlarını avuçlarında patlatarak Türk’ün gücünü, çirkefliğini ve hatta zalımlığını dünyaya ispatlamıştır.
Külçe Altını Pres ile Ezmek 05:21
Külçe Altını Pres ile Ezmek 44 izlenme - 4 ay önce $40000 değerinde bir külçe altın pres makinesinde ezilirse ne olur? Ezilmek yerine şekilden şekle giren külçe altını izliyoruz...
 Gösteride Tankın Ezdiği Rus Askeri 01:00
Gösteride Tankın Ezdiği Rus Askeri 295 izlenme - 3 yıl önce Rus Birlikleri gösteri yaparken tankla fazla geniş alamayan bir diğer asker arkadaşının üzerinden böyle geçmiş, asker ağır yaralıymış.
Rusya'dan Alternatif Sırt Çiğnetme Yöntemi 02:44
Rusya'dan Alternatif Sırt Çiğnetme Yöntemi 382 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizde sırtımı bir çiğnesene cümlesine en radikal çözüm güzel hatunlar diyarı Rusya'dan gelmiş, artık sırt ağrısına son...
At Adamı Biçti 00:45
At Adamı Biçti 364 izlenme - 2 yıl önce Kanunsuz at yarışı izleyen kalabalıktan bir adamı yarışan atlardan biri fena eziyor. Bu kötü anlarda da kamera kayıtta...
Araba Kazaları ve Kavga - Motorcu Grubunu Eziyor (Range Rover) 06:24
Araba Kazaları ve Kavga - Motorcu Grubunu Eziyor (Range Rover) 153 izlenme - 2 yıl önce Range rover sürücüsü motorcuların arasında kalıyor ve bir motorcuyu ezerek geçmek isteyince olanlar oluyor. Motorcu kavga, motor kavgaları, motosiklet kavgaları, motor araba kavgaları, jeep kavga, motorcu gurubu kavga, motorcuların kavgası,
Minibüs 4 yaşındaki çocuğu böyle ezdi 02:29
Minibüs 4 yaşındaki çocuğu böyle ezdi 418 izlenme - 3 yıl önce İstanbul'da yaşanan minibüs kazalarına bir yenisi daha eklendi. Bağcılar'da minibüsün altında kalan 4 yaşındaki çocuk hayatını kaybederken, korkunç kaza kameraya böyle yansıdı. Güngören'de geçtiğimiz günlerde 2 kişinin ölümüyle sonuçlanan minibüs kazasının yankıları sürerken, bu kez yine bir minibüs kazasına ait görüntüler ortaya çıktı. 12 Mayıs günü yaşanan kaza Bağcılar'da meydana geldi. Alınan bilgiye göre 4 yaşındaki Emin B. evinin karşısında bulunan markete gitti. Marketten çıkan küçük çocuk bir anda yola fırlayınca sokaktan geçen yolcu minibüsünün altında kalarak feci şekilde can verdi. Yaşananlar ise çevrede bulunan bir işyerinin güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde marketten çıkan çocuğun yola inmesi ve minibüsün altında kaldığı anlar görülüyor. İlk önce çocuğa çarptığını anlamayan minibüs sürücüsü ise çevrede bulunan vatandaşların uyarmasıyla durarak çocuğun yardımına koşuyor. Çocuğun öldüğünü anlayan sürücü panik halinde vatandaşlara çocuğu görmediğini anlatmaya çalışıyor. Talihsiz çocuğun olay yerine gelen yakınları da sinir krizi geçiriyor. Kazadan sonra gözaltına alınan sürücü ise sevk edildiği mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
Sara Hastası Şahsı Otobüs Böyle Ezdi 03:49
Sara Hastası Şahsı Otobüs Böyle Ezdi 329 izlenme - 3 yıl önce Sara Hastası Şahsı Otobüs Böyle Ezdi HaberiGaziantep ' te kafasının üzerinden otobüs geçen sara hastası olduğu iddia edilen şahıs olay yerinde hayatını kaybetti. Olay, sabah saatlerinde İnönü Mahallesi Muzafferhafız Caddesi üzerinde meydana geldi. Araban ilçesinden şehir merkezinde bulunan bir hastaneye gelen sara hastası olduğu iddia edilen Bahri A., (28) kaldırımda yürüdüğü esnada fenalaştı. Dengesini kaybederek yola düşen Bahri A., ' nın kafasının üzerinden o sırada yoldan geçmekte olan bir halk otobüsü geçti. Bahri A., ' nın kafasının üzerinden geçtiğini fark etmeyen otobüs şoförü yoluna devam etti. O sırada kaldırımın karşı tarafında yürümekte olan anne Fatma A., ise yolda ezilen oğlunun başında ağıtlar yaktı. Fatma A., ' nın ağıtları yürekleri dağlarken, Bahri A., ' nın vefatını haber alan yakınları ise tez zamanda olay yerine gelerek anne Fatma A., ' yı teselli etmeye çalıştı. Polis ekipleri yolu güvenlik çemberine alarak olay yerinde inceleme yaptı. Bahri A., ' nın cenazesinin yapılacak otopsinin ardından ailesine teslim edileceği öğrenilirken, talihsiz gencin ölüm anı ise saniye saniye yol üzerinde bulunan bir marketin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.
Ukrayna'da Tank Anne ve Çocuğunu Ezdi 00:57
Ukrayna'da Tank Anne ve Çocuğunu Ezdi 223 izlenme - 2 yıl önce Donetsk'in Konstantinovka kentinde Ukrayna ordusuna ait tank, anne ve 7 yaşındaki çocuğunu ezdi. Çocuk hayatını kaybetti. Ukrayna'nını Donetsk bölgesinde bulunan, Ukrayna ordusunun denetimi altındaki Konstantinovka'da bugün öğle saatlerinde bir anne ile kızı askeri tankın altında kaldı. Ukrayna ordusuna ait tankın ezdiği 7 yaşındaki kız çocuğu hayatını kaybederken, annenin halen komada olduğu kaydedildi. Olay yerinde bulunan başka bir çocuğun ise yaralanmadan kurtulduğu belirtildi. TANK, ANNE VE KIZINI EZDİ Edinilen bilgiye göre anne ve çocuğu yürüyüş yolunda yürüyorlardı. Bu sırada Ukrayna ordusununa ait tank anne ve çocuğunu ezdi. 7 yaşındaki kız olay yerinde hayatını kaybetti. Anne ise yoğun bakımda yaşam savaşı veriyor. ASKERLER LİNÇ EDİLMEK İSTENDİ Olayın ardından tankın içerisindeki personelin kent halkı tarafından linç edilmek istendiği ifade edildi. Kent halkının, Ukrayna askerlerine taş ve sopalarla saldırması üzerine bölgeye takviye ordu birlikleri sevk edildi. Vesti.ua'nın haberine göre, Ukrayna askerlerine yönelik tepki daha sonra da devam etti. Askerlerin kaldığı bir hosteli kuşatan halk, hosteli ateşe verdi. Çok sayıda askeri aracın taşlandığı da aktarılan bilgiler arasında. POLİSE MERMİ KULLANMA YETKİSİ VERİLDİ Çocuğun ölümünün ardından kentte çıkan isyanda gerginlik tavan yaptı. Olayların ardından Ukrayna polisine mermi kullanma yetkisi verildi.
Aşırı Tembel Posta Dağıtıcısı 01:16
Aşırı Tembel Posta Dağıtıcısı 340 izlenme - 2 yıl önce Hani bir insan tembel olur da bu kadar mı olur? Amerika Birleşik Devletleri'nde bir evin kamerasına yakalanan posta dağıtıcısı, tembellikte de sınır olmadığını dosta düşmana kanıtladı. Eve ulaştırması gereken bir gönderi için asfalt yolda inip sadece üç beş adım atması yeterliyken, arabası ile güzelim çimenleri ezerek dış kapının dibine kadar gelen 'tembel posta dağıtıcısı' böylece bu yılki ödülün de sahibi oldu.
Kavga Ettiği Kadını Traktörle Ezdi 01:24
Kavga Ettiği Kadını Traktörle Ezdi 174 izlenme - 2 yıl önce Kavga ettiği kadını traktörle ezdi Hindistan'da gerçekleşen olayda, kavga eden iki kadından biri traktörün altında kaldı.
Kadın Hayranlarının Kafasını Ezmek 00:42
Kadın Hayranlarının Kafasını Ezmek 292 izlenme - 2 yıl önce Billboard Müzik Ödülleri'nde sahne alan Miguel'in şovunda ilginç bir olay yaşandı. Şarkı söylediği sahneden hayranlarının üzerinden diğer sahneye zıplayan Miguel 2 kadın hayranının kafasına çarptı.
Küstah ve Erkek 01:05
Küstah ve Erkek 270 izlenme - 2 yıl önce Behçet abimiz "PETA"ya katılmıştır. Yolda kurbağa öldüren bir bayan görünce çok sinirlenir .Bayana asfalt üzerinde uygulamalı ders verecektir.
Hitler'i Vurmak - Idi i Smotri Filminin Kilit Sahnesi (1985) 04:56
Hitler'i Vurmak - Idi i Smotri Filminin Kilit Sahnesi (1985) 204 izlenme - 2 yıl önce Idi i Smotri (Gel ve Gör) filminin kilit sahnesi. Sovyet ordusuna katıldıktan sonra, savaşın acımasız yüzüyle karşılaşan Florya'nın yerdeki Adolf Hitler tablosunu görmesiyle içinde artan öfke ortaya çıkıyor ve silahını tabloya doğrultuyor. Sembolik olarak Hitler'den acısını onun suretinin yer aldığı tabloya ateş ederek çıkartıyor. Çocuk bir hınçla tabloya ateş ettikçe o döneme ait gerçek görüntüler de geriye sarılıyor. Bir nevi dünyanın ve insanların aldığı büyük yara geriye sarılıyor. Fakat çocuğun aklına Hitler'in çocukluğu düşünce ateş edemiyor, durakalıyor. Sahnenin etkisi burada artıyor.