Hoşgeldiniz!

f4

Sivas’ta Askeri Uçak Düştü 02:50
Sivas’ta Askeri Uçak Düştü 52.703 izlenme - 5 yıl önce Sivas' ın Kangal İlçesi yakınlarında askeri uçak düştüğü ve yoğun şekilde dumanların yükseldiği ihbarları üzerine bölgeye arama kurtarma ekipleri sevk edildi. 2 pilot yaralı kurtuldu. Görgü tanıklarının ifadelerine göre; Sivas' ın Kangal İlçesi yakınlarında askeri uçağın düştüğü pilotun ağır yaralı olduğu belirtiliyor. Arama Kurtarma ekiplerinin, Kangal ilçe merkezine 5 kilometre uzaklıkta düşen askeri uçağın enkazına ulaştığı 2 pilotun yaralı olduğu bildirildi.
Türk Jetleri'nin Demirtaş'ın Sesini Kesmesi 02:01
Türk Jetleri'nin Demirtaş'ın Sesini Kesmesi 8.946 izlenme - 3 yıl önce CNN Türk'te canlı yayına katılan Selahattin Demirtaş'ın sesini Diyarbakır'dan sınırötesi için havalanan F-16 savaş uçakları kesti. HDP Genel Başkanı Selahattin Demirtaş CNN Türk canlı yayınına katıldığı sırada savaş jetlerinin geçişi canlı yayını etkiledi ve uçan jetlere hafif tebessüm etmesi gözlerden kaçmadı.İyi seyirler.
Boys Over Flowers  . ___turkore_____ . 04:08
Boys Over Flowers . ___turkore_____ . 6.826 izlenme - 8 yıl önce
Türk Hava Kuvvetleri Komutanı'nın Ege Denizi'nde Uçması 09:21
Türk Hava Kuvvetleri Komutanı'nın Ege Denizi'nde Uçması 3.590 izlenme - 3 yıl önce Hava Kuvvetleri Komutanı Hava Orgeneral Akın ÖZTÜRK, Ege Denizi’nin uluslararası suları üzerinde icra edilen Deniz Üzeri Eğitim Uçuş Görevlerinden bir tanesini bizzat uçarak denetlemiştir. Bu kapsamda Orgeneral ÖZTÜRK komutasındaki dört adet F-16 uçağı, 4’üncü Ana Jet Üs Komutanlığından (Akıncı) kalkış yapmış ve 6’ncı Ana Jet Üs Komutanlığına (Bandırma) intikal etmiştir. Paket kol konsepti içerisinde icra edilmesi planlanan uçuş için, 162’nci Filo Komutanlığında, “Kurt” Filo ve “Zıpkın” Filo pilotlarının katılımı ile görev brifingi yapılmıştır. Görev brifinginin ardından, Türk Hava Kuvvetleri pilotları tarafından kış şartlarında deniz üzeri uçuşlarda kullanılan ve pilotun hayatta kalma süresini önemli ölçüde uzatan “Hayatta Kalma Kıyafeti”, bizzat Orgeneral ÖZTÜRK tarafından da giyilerek uçak başı yapılmıştır. Bandırma Meydanından gerçekleştirilen kalkışların ardından Orgeneral ÖZTÜRK’ün lider olarak uçtuğu “Kurt” kol asıl görevi, 6’ncı Ana Jet Üs Komutanı Tuğgeneral Suat Murat SEMİZ’in liderliğindeki “Zıpkın” kol asıl görev kolunu himaye, 9’uncu Ana Jet Üs Komutanlığından “Kobra” kol ise devriye görevini üstlenmek üzere buluşmuşlardır. Toplam sekiz uçaktan oluşan paket, Orgeneral ÖZTÜRK komutasında Babakale noktasından denize çıkarak Ege Denizi’nin uluslararası suları üzerindeki uçuşlarını icraya başlamıştır. Orgeneral ÖZTÜRK, Babakale’den Kaş’a kadar toplam 410 deniz mili (740 kilometre) boyunca Ege Denizi’nin uluslararası bölümünde yerden 500 feet (150 metre) irtifada, 400 Knot (700 km) ila 600 Knot (1.100 km) sürat aralığında, yaklaşık 50 dakika boyunca uçmuştur. Kuzeyden güneye tüm Ege boyunca, Midilli, Sakız, İpsara, Ahikerya, İleryoz, İstanköy ve Rodos adalarına 6 deniz mili mesafeden icra edilen uçuş İzmir, Çanakkale ve Datça radarlarının kontrolünde gerçekleştirilmiştir. Türkiye’nin Ege Denizindeki millî hak ve menfaatlerinin korunması amacıyla icra edilen bu Ege Eğitim Uçuşunun ardından Orgeneral ÖZTÜRK, hem paket kol içerisinde görev alan pilotları hem de ilgili radarlarda görev yapan kontrolör personeli tebrik etmiş ve başarılarının devamını dilemiştir.İyi seyirler.
Türk Hava Kuvvetleri 105. Yaşında! 03:15
Türk Hava Kuvvetleri 105. Yaşında! 1.800 izlenme - 2 yıl önce Semalarımızın koruyucuları, Türk Hava Kuvvetleri'nin 105. yıl özel videosu yayınlandı.
Parende Atarak İniş Yapan F-104 00:38
Parende Atarak İniş Yapan F-104 1.012 izlenme - 3 yıl önce İzleyeceğiniz hareketi Belçika Hava Kuvvetleri mensubu bir pilot yapmış, yılını öğrenemedim. F-104 uçağından kısaca bahsetmek istiyorum. Bu uçaklar "Uçan Tabut" olarak adlandırılıyor, nedeni ise kanatlarının çok kısa olması ve mekanik sistemdeki en ufak problemin ani düşüşlere sebep olması. Öte yandan, bu uçak çok güçlü jet motoruna sahip ve 2.3Mach hıza cıkabiliyor, aynı zamanda Türk Hava Kuvvetleri bünyesinde de gösteri uçuşları yapan modelleri de mevcut. İyi seyirler.
Utku Animasyon İlizyon 01:27
Utku Animasyon İlizyon 415 izlenme - 10 yıl önce www.utkuanimasyon.tr.gg ilizyon
fren denemesi 2 00:30
fren denemesi 2 249 izlenme - 9 yıl önce
Esed & Erdoğan - Oğlum Bak Git 00:47
Esed & Erdoğan - Oğlum Bak Git 147 izlenme - 3 yıl önce Kim tarafından yapıldıgını bilmediğim bu aşırı gerçekçi(!) animasyonda, esed'le başbakan Erdoğan'a ses giydirmişler. İyi mi olmuş kötü mü olmuş takdir sizin, buyrun izleyin efendim
Şehit Babası: Saray Yapana Kadar Uçan Tabutları Değiştirsin 00:26
Şehit Babası: Saray Yapana Kadar Uçan Tabutları Değiştirsin 136 izlenme - 3 yıl önce Konya'da şehit olan düşen uçakta şehit olan Hava Pilot Kurmay Yüzbaşı Mustafa Tanış'ın babası Hayri Tanış, acısından isyan etti. Tanış, "Bunları yazın 'yavrum uçan tabut ile gitti' diye. Yazmazsanız en adi insansınız. Saraylar yapana kadar uçan tabutları değiştirsin. Yandım ben yandım, yanıyorum." dedi. Konya'da düşen F-4'ün pilotlarından Hava Pilot Kurmay Yüzbaşı Mustafa Tanış'ın Yenimahalle Akın Caddesi Narin Sokak'ta baba ocağında yas vardı. Aile fertlerinin taziyeleri kabulünden sonra cenazelerini teslim almak üzere Eskişehir'e doğru yola çıktı. Şehit pilotun babası Hayri Tanış'ın yola çıktıkları sırada mikrofonlara konuşmak istemesini çevredekiler engellemek istedi. Tanış basın mensuplarına yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Bunları yazın 'yavrum uçan tabut ile gitti' diye. Yazmazsanız en adi insansınız. Saraylar yapana kadar uçan tabutları değiştirsin. Saray yapana kadar uçan tabutları değiştirsin. Yandım ben yandım, yanıyorum. Ben yanıyorum onlar da yansın. Onlar da yansın. Ben öldüm artık bundan sonra öldüm. Millet vatandaş duysun bunları. Başka analar ağlamasın, başka ocaklar sönmesin." Tanış'ın yakınında bulunanlar acılı babanın basın mensuplarına konuşmasını engellemek için, binecekleri askeri otobüse arkadan götürdü. Acılı baba bütün engellemelere rağmen sesini yükseltip konuşmaya çalıştı. Ailenin diğer fertlerinin de otobüse binmesiyle acılı aile, Eskişehir'e hava yoluyla gitmek üzere yola çıktı. şehit Pilot için yarın cuma vakti Kocatepe Camii'nde tören yapılması planlanıyor.
F-4’lerin Düşüşünde Kafa Karıştıran Sorular 01:42
F-4’lerin Düşüşünde Kafa Karıştıran Sorular 113 izlenme - 3 yıl önce Son 10 gün içinde üç F-4 savaş uçağının daha düşmesi, akıllara türlü sorular getirdi. 2002 yılında 632 milyon dolar ödenerek İsrail’de modernize ettirilen uçaklar, o tarihten itibaren adeta ’patır patır’ düşmeye başladı.
fren denemesi son nokta =) 00:18
fren denemesi son nokta =) 218 izlenme - 9 yıl önce
fren denemesi 1 00:29
fren denemesi 1 215 izlenme - 9 yıl önce
Şehit Babası Saray Yapana Kadar Uçan Tabutları Değiştirsin 03:16
Şehit Babası Saray Yapana Kadar Uçan Tabutları Değiştirsin 109 izlenme - 3 yıl önce Konya’da düşen F-4 tipi askeri eğitim uçağında şehit olan Hava Pilot Kurbay Yüzbaşı Mustafa Tanış’ın babası kazaya isyan etti. Şehit pilotun babası Hayri Tanış’ın yola çıktıkları sırada mikrofonlara konuşmak istemesini çevredekiler engellemek istedi. Tanış basın mensuplarına yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bunları yazın ‘yavrum uçan tabut ile gitti’ diye. Yazmazsanız en adi insansınız. Saraylar yapana kadar uçan tabutları değiştirsin. Yandım ben yandım, yanıyorum.
Davutoğlu'nun Dolar ve F4 Açıklaması 01:47
Davutoğlu'nun Dolar ve F4 Açıklaması 45 izlenme - 3 yıl önce BM Genel Sekreteri Ban Ki-Mun ile görüşmesinin ardından kameraların karşısına geçen Davutoğlu'na doların olağanüstü yükselişi soruldu. Dünyadaki dalgalanmanın Türkiye'ye yansıması olarak değerlendiren Davutoğlu, gerektiğinde tedbir alınır" dedi.
MV Agusta Motosiklet Standı | Yeni MV Agusta Motosiklet Modelleri - Dualvlog 03:34
MV Agusta Motosiklet Standı | Yeni MV Agusta Motosiklet Modelleri - Dualvlog 28 izlenme - 2 yıl önce @betasurumucom #betasurumucom #vlog #motovlog #dualvlog #türkiye #turkey #istanbul #youtube Bize destek olmak için ABONE OL'un & Beğenin & Paylaşın & Yorum yapın! Abone olun! https://goo.gl/kWUfNq İlginizi Çekebilecek Video Listelerimiz: Vloglar https://goo.gl/1maahZ Motovloglar https://goo.gl/BvVVPB Dualvloglar https://goo.gl/nVpEdE Motosiklet Tanıtımları https://goo.gl/NpUUUX Motosiklet Ekipmanları https://goo.gl/SX2Qli Motosiklet Haberleri https://goo.gl/vEKyJ4 Web adresimiz http://www.betasurumu.com Beta Sürümü Sosyal Medya Hesaplarımız: Facebook https://www.facebook.com/betasurumucom instagram https://www.instagram.com/betasurumucom Youtube https://www.youtube.com/c/betasurumucom Younow https://www.younow.com/betasurumucom İletişim için betasurumucom@gmail.com