Hoşgeldiniz!

Fabio Coentrao

Ronaldo'ya Bacak Arası 00:49
Ronaldo'ya Bacak Arası 346 izlenme - 2 yıl önce Real Madrid'in yıldız ismi Cristiano Ronaldo, antrenmanda yapılan top kapma çalışmasında vatandaşı Fabio Coentrao'dan bacak arası yedi.
Cristiano Ronaldo ile Fabio Coentrao Antrenmanda Güreşti! 00:25
Cristiano Ronaldo ile Fabio Coentrao Antrenmanda Güreşti! 83 izlenme - 11 ay önce Real Madrid'in yıldız ismi Cristiano Ronaldo, idmanda takım arkadaşı milli futbolcu Fabio Coentrao ile şakalaştı. Güreşen iki arkadaş herkesi güldürdü.
Ronaldo ile Coentrao idmanda birbirine girdi! 00:28
Ronaldo ile Coentrao idmanda birbirine girdi! 29 izlenme - 11 ay önce Real Madrid'in yıldızı Ronaldo, idmanda vatandaşı Fabio Coentrao ile şakalaştı. Güreşen ikili herkesi güldürdü.
Galatasaray Portekizli Futbolcu Coentrao'ya Teklif Yaptı 01:01
Galatasaray Portekizli Futbolcu Coentrao'ya Teklif Yaptı 9 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray, Real Madrid'te forma bulmakta çok zorlanan Portekizli sol bek Fabio Coentrao'ya teklif yaptı. Real Madrid'li futbolcu, teklife sıcak bakıyor.
Coentrao ve Arbeloa'nın ayak tenisi keyfi! 02:05
Coentrao ve Arbeloa'nın ayak tenisi keyfi! 18 izlenme - 3 yıl önce Real Madrid'in iki yıldızı Alvaro Arbeloa ve Fabio Coentrao'nun ayak tenisi keyfi... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/sporx kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yıldız Oyuncunun Şok Görüntüsü! 00:20
Yıldız Oyuncunun Şok Görüntüsü! 6 izlenme - 2 yıl önce Geçtiğimiz sezon Monaco'da forma giyen ve bu sezon Real Madrid'e geri dönen Coentrao'nun antrenmanda verdiği görüntü herkesi şok etti!
Cristiano Ronaldo ve Coentrao'nun Antremanda Güreşmesi 00:25
Cristiano Ronaldo ve Coentrao'nun Antremanda Güreşmesi 3 izlenme - 11 ay önce Real Madrid'in yıldız ismi Cristiano Ronaldo, idmanda takım arkadaşı milli futbolcu Fabio Coentrao ile güreşerek şakalaşıyor. İzliyoruz efendim.
Real Madrid İdmanında Güreş!... 00:31
Real Madrid İdmanında Güreş!... 8 izlenme - 3 yıl önce Real Madrid'in son yapılan antremanında yardımcı antrenör ve Portekizli yıldız Fabio Coentrao böyle güreşti...
Galatasaray, Real Madrid'in Gözden Çıkardığı Coentrao'yu İstiyor 01:14
Galatasaray, Real Madrid'in Gözden Çıkardığı Coentrao'yu İstiyor 2 izlenme - 11 ay önce Gelecek sezona iddialı takım kurmak isteyen Galatasaray, Real Madrid'in gözden çıkardığı Portekizli sol bek Fabio Coentrao'yu kadrosuna katmak istiyor.
Fabio Coentrao, Ehliyet Sınavına Kendisinin Yerine Başkasını Soktu 00:33
Fabio Coentrao, Ehliyet Sınavına Kendisinin Yerine Başkasını Soktu 1 izlenme - 1 yıl önce Bir dönem Real Madrid forması giyen Portekizli Fabio Coentrao'nun ehliyet sınavına kendisinin yerine başkasını soktuğu ortaya çıktı.