Hoşgeldiniz!

fabulous

En İyi  10 Kadın Smack Dawn Dövüşçüsü 08:14
En İyi 10 Kadın Smack Dawn Dövüşçüsü 2.791 izlenme - 4 yıl önce İlk olarak flashta o doyulmaz anlatımla dinledik sonra sneak tv de (bilen biler) sonrada yeni neslin fox'taki yayınlarıyla meşhur oldu ama bir şeyler hep eksikti biz adamları izlerken millet orda kralını izliyormuş işte onlardanen iyi 10 dövüşcü
Justin Bieber on The Simpsons 00:12
Justin Bieber on The Simpsons 2.428 izlenme - 6 yıl önce Justin Bieber Simpsons
Skinny Fabulous Feat. Diplo - Party Hardcore 03:33
Skinny Fabulous Feat. Diplo - Party Hardcore 652 izlenme - 5 yıl önce Skinny Fabulous Feat. Diplo - Party Hardcore "2014" (Prod. By Kubiyashi & Diplo) "Major Lazer"
Hadise - Tavsiye (Street Fabulous Remix) 03:36
Hadise - Tavsiye (Street Fabulous Remix) 529 izlenme - 4 yıl önce Hadise - Tavsiye (Street Fabulous Remix) (Tavsiye) 2014
varmı böyle resim çizen 03:04
varmı böyle resim çizen 642 izlenme - 10 yıl önce İlk resmi görüp hemen kapatmayın :)
Hadise - Tavsiye (Street Fabulous Remix) 03:36
Hadise - Tavsiye (Street Fabulous Remix) 511 izlenme - 4 yıl önce Hadise 2014 Dinle Tavsiye Albümü Hadise Tavsiye Albüm Şarkıları 01-Yaz Günü 02-Nerdesin Aşkım 03-Prenses 04-Bu Aralar 05-Tokat 06-İstisna 07-Çok Yaşa 08-Tavsiye 09-Yolumun Işığı 10-Tavsiye (Street Fabulous Remix) 11-Yaz Günü (Street Fabulous Remix)
7 Dil Konuşabilen İlkokul Mezunu Vatandaş 02:48
7 Dil Konuşabilen İlkokul Mezunu Vatandaş 247 izlenme - 3 yıl önce Marmaris'te restaurant işletmeciliği yapan 39 yaşındaki Siirtli Ercan Türksoy, okuma ve öğrenme azmiyle 7 yabancı dil öğrendi. 10 Yaşında Siirt'in Konacık Köyü'nde Marmaris'e amcasıyla birlikte çalışmak için gelen Türksoy, 17 farklı iş yerinde garsonluk ve komilik gibi görevlerde çalıştı. "Şimdi daha farklı diller öğrenmek için çalışıyorum. Öğrenmek istediğim diller arasında İspanyolca ve Çince var" diye konuştu. alkışlarlayasiyorum ailesi olarak hayırlı işler diliyor ve yeni videolarını merakla bekliyoruz.
Hadise-Yaz Günü (Street Fabulous Remix) 04:52
Hadise-Yaz Günü (Street Fabulous Remix) 201 izlenme - 4 yıl önce Hadise 2014 Dinle Tavsiye Albümü Hadise Tavsiye Albüm Şarkıları 01-Yaz Günü 02-Nerdesin Aşkım 03-Prenses 04-Bu Aralar 05-Tokat 06-İstisna 07-Çok Yaşa 08-Tavsiye 09-Yolumun Işığı 10-Tavsiye (Street Fabulous Remix) 11-Yaz Günü (Street Fabulous Remix)
The Fabulous Thunderbirds - Knock Yourself Out 04:24
The Fabulous Thunderbirds - Knock Yourself Out 299 izlenme - 7 yıl önce
Fabulous Secret Powers - He-Man Parodisi 04:28
Fabulous Secret Powers - He-Man Parodisi 118 izlenme - 3 yıl önce YouTube'da "HEYYEAYEA..." gibi upuzun bir isimle meşhur olan He-Man "meme"inin orjinal versiyonu ortaya çıktı ve şu anda bunu izlemektesiniz. Videonun 2005 yılında bir foruma postalandığı ve birinin bunun 2 dakikasını yükleyip daha çok tık aldığı ortaya çıktı. 4 Non Blondes grubunun söylediği What's Up şarkısı burada takdire şayan bir biçimde söylenmiştir. Aynı zamanda Don't Cry Out Loud şarkısının iki üç dizesi de geçmektedir. İzlerken He-Man'e bu kadar güleceğinizi tahmin edemeyeceksiniz. İzlemenin bol kahkahalı geçeceğine eminim..
Sharpay Evans - Fabulous  (Offical Video) 03:09
Sharpay Evans - Fabulous (Offical Video) 81 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri (Lyrics) [Sharpay] It’s out with the old and in with the new Goodbye clouds of grey, hello skies of blue A dip in the pool, a trip to the spa Endless days in my chase The whole world according to moi! (Excuse me? Thank you!) Iced tea imported from England, Lifeguards imported from Spain, Towels imported from Turkey, And turkey imported from Maine [Sharpay and Ryan] We’re gonna relax and renew [Sharpay] (You…go…do!) I want fabulous, that is my simple request All things fabulous, bigger and better and best I need something inspiring to help me get along I need a little fabulous is that so wrong? Fetch me my Jimmy Choo flip-flops Where is my pink Prada tote? I need my Tiffany hairband, And then I can go for a float [Ryan and Sharpettes] A summer like never before! [Sharpay] (I…want…more!) [Ryan and Sharpettes] She wants fabulous, that is her simple request All things fabulous, bigger and better and best She needs something inspiring to help her get along She needs a little fabulous is that so wrong? Fabulous pool, fabulous splash, fabulous parties, even fabulous trash! Fabulous fashion, fabulous bling, She’s got to have fabulous ev’rything! [Ryan and Sharpay] Nothing to discuss Ev’rything’s got to be perfect [Sharpay] (For me!) [Ryan] She wants fabulous, that is her simple request All things fabulous, bigger and better and best She needs something inspiring to help her get along She needs a little fabulous is that so wrong? [Sharpay] This won’t do, that’s a bore That’s insulting, I need more I need, I need, I need, I need I need, I need, I need fabulous! I want fabulous! Bring me fabulous! [Sharpettes] Fabulous hair, fabulous style Fabulous eyes and that fabulous smile! [Sharpay] Oh, I like what I see I like it a lot [Sharpettes] Is this absolutely fabulous? [Ryan] Fabulous, fabulous, fabulous? [Sharpay] (Absolutely,NOT!)
The Fabulous Baker Boys Tadında Yün Reklamı 00:29
The Fabulous Baker Boys Tadında Yün Reklamı 87 izlenme - 4 yıl önce Sinan Çetin'in yönettiği 1990 yılına ait Aksu Yün markasının reklamı filmi karşınızda. İzlediğiniz zaman gözünüze sokulan yünler haricinde bir reklamdan çok 1989 yapımı olan The Fabulous Baker Boys filmini andıran bu reklam yine Sinan Çetin tarzıyla çekilmiş ve reklam anlayışına farklı boyutlar kazandırmıştır. Tarih konusunda önce ki içeriğimde sıkıntılar çıkmış sanırım bunun sebebi ben değilim içerikleri edindiğim yerlerde bilgiler bu yönde.