Hoşgeldiniz!

faciası

Aldatılan Koca Böyle Kovaladı 00:23
Aldatılan Koca Böyle Kovaladı 299.424 izlenme - 4 yıl önce Kocasını aldatan kadın kocasına yakalandı, o sırada evden çıplak bir şekilde kaçan sevgilisini kovalamak ise kocasına düştü, aile faciasından ortaya bu komik görüntüler çıktı.
Çernobil Faciasının Yaşandığı Bölgedeki Devasa Yayın Balıkları 01:46
Çernobil Faciasının Yaşandığı Bölgedeki Devasa Yayın Balıkları 36.730 izlenme - 1 yıl önce 1986 Yılında meydana gelen Çernobil faciası yasaklı bölge Sovyet şehri Kiev yakınlarındaki bir gölde bir gölde görüntülenen devasa yayın balıkları görenleri şoke ediyor...
 Mahmut'u Alın Onun Karısı Hamile 01:20
Mahmut'u Alın Onun Karısı Hamile 54.016 izlenme - 4 yıl önce Yürekleri dağlayan o söz. Bir şey diyemiyorum fazla, insan düğümleniyor.
Ramazan Yıldızhan - Soma 04:02
Ramazan Yıldızhan - Soma 31.450 izlenme - 4 yıl önce Aylardan Mayıs Günlerden Salı Sabahı aslında Korkulu Bir Rüyanın Başları manisa Soma İlçesinin Bu Acısı yürekleri Harbiden Kör Etti Dağladı 282 Eve Ateş Düştü bu Patlama Yıktı Harbi Bu Gönlümüzü unutmak Yok Artık İnan Yarını Dünü unutmak Unutturmak Yok İnan Bugunü ! yazdığım Her Cümlenin İçinde Bu Acı 76 Milyon İnsan Sizle Ağladı çıkardığınız Kömürler Yürekte Yandı manisada Şimdi Her Yeri Ölüm Sardıı.. göçük Altında Kalan Şehit Demiş Rabbim ailenizi Yürekten Temenni Ederim çocuklarınıza Bunu Nasıl Diyelim hepinize Yüre Rab'dan Rahmet Dilerim ne Yazmayla Anlatılır Ne Söylemeyle çizmeleri Kirli Uzanmadı Sedyeye senin Gibi Adam Gelmedi Bu Ülkeye herkesin Yüreği Sen Gibi Olsa Keşke bütün Herkes Sustu Şimdi Sizi İzliyor geride Kalanlara Dua Ediliyor daha Fazlasına Yürek Hiç Dayanmıyor şimdi Herkes Bir Umutla Durmuş Bekliyor ağlama Çocuk Sakın Baban Şehit Oldu ablacım Aglama Nolur Yürek Kahroldu anne Yolladın Cennete Sende Oğlunu bütün Türkiyede Sizinle Birlik Oldu yeter Bu Kadar Daha Fazla Yazamadım cümlelerim Boğazımda Dayanamadım şehidimi Unutmam Ben Hatırlatırım hiç Bir Zaman Bitmeyecek Bu Dualarım ..
Soma Faciası - Maden İşçileri Belgeseli 04:26
Soma Faciası - Maden İşçileri Belgeseli 29.843 izlenme - 4 yıl önce İzlemeye Deger Bir Video
Otobüste Etek Faciası 00:52
Otobüste Etek Faciası 40.907 izlenme - 8 yıl önce otobüste etek faciası
Alp Gürkan'ın 1 Yıl Önceki Röportajı 00:53
Alp Gürkan'ın 1 Yıl Önceki Röportajı 17.083 izlenme - 4 yıl önce Soma Holding Yönetim Kurulu Buşkanı Alp Gürkan’ın dün meydana gelen faciadan bir yıl önce, Soma’daki maden ocaklarında olası bir kaza anında 500 işçinin günlerce yeme-içme ihtiyacını sağlayacak, nefes alabilecekleri ‘yaşam odaları’ oluşturduklarını söylediği ortaya çıkmıştı.
Soma Faciası - Ah Bir Ateş Ver! 03:08
Soma Faciası - Ah Bir Ateş Ver! 15.650 izlenme - 4 yıl önce Soma faciası - Ah Bir Ateş Ver ! Seslendiren: HAZAL
Heysel Faciası (Restorasyonlu) 04:37
Heysel Faciası (Restorasyonlu) 2.065 izlenme - 7 ay önce 29 mayıs 1985 liverpool-juventus maçının oynanacağı gün kayıtlara geçen görüntüleri ve facianın görüntülerini izliyoruz. Bu faciada 39 kişi hayatını kaybetmiş yüzlerce kişi yaralanmıştır.
genç kızın salıncak faciası  mutlaka izle 01:24
genç kızın salıncak faciası mutlaka izle 29.306 izlenme - 8 yıl önce genç kızın salıncak faciası mutlaka izle
Otobüs Faciası 05:26
Otobüs Faciası 22.729 izlenme - 10 yıl önce kaptan levent
Soma Maden Ocağından Görüntüler 03:46
Soma Maden Ocağından Görüntüler 10.469 izlenme - 4 yıl önce Soma Maden Ocağından Görüntüler
 O Madenden Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı 03:36
O Madenden Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı 5.744 izlenme - 4 yıl önce Manisa'nın Soma ilçesinde 301 işçinin hayatını kaybettiği maden ocağında 911 Arama Kurtarma Derneği ekiplerinin kurtarma çalışmaları sırasında çekilmiş görüntüler ortaya çıktı. Soma'da 301 madencinin hayatını kaybettiği maden ocağında arama kurtarma faaliyetleri sırasında çekilen görüntüler ortaya çıktı. Son işçinin cansız bedeni çıkarıldıktan sonra içeride yeni bir yangının çıkmaması için iki ana hava tahliyesi tuğlalarla örülerek kapatılan maden ocağındaki arama kurtarma çalışmalarına katılan merkezi Bandırma'da bulunan 911 Arama Kurtarma Derneği, çekilen görüntüleri paylaştı. Görüntülerde arama kurtarma çalışmalarını yürüten diğer ekiplere malzeme yardımı yapıldığı görülüyor. Dernek üyeleri içeride kalan işçileri ararken, arama kurtarma faaliyetlerinde bulunan diğer ekiplere de su götürüyor. Görüntülerde işçilerin zor şartlar altında kurtarılmaya çalışıldığı görülüyor. Arama kurtarma çalışmalarının sonlandırılmasının ardından sağlık ekipleri, UMKE ve itfaiye ekipleri ile Kızılay görevlileri dün gece bölgeden ayrılmış, maden ocağının bulunduğu alana geçiş kapatılmıştı. Madende yeni bir yangının çıkmaması için madenin iki ana hava tahliyesi tuğlalarla örülerek kapatılmıştı.
Koryalanus Faciası Fragman 02:15
Koryalanus Faciası Fragman 11.630 izlenme - 5 yıl önce Koryalanus Faciası filminin resmi fragmanı.
Anne Terliği Sonlu Liseli Kavgası 03:07
Anne Terliği Sonlu Liseli Kavgası 8.586 izlenme - 2 yıl önce 2 kardeş gereksiz yere kavga ediyor olayın sonuna doğru annede olaya dahil olup çatır çutur terlikle saydırmaya başlıyor hepimizin bildiği ortam yani.
Madenci Resmini Çizen Öğrenci 01:33
Madenci Resmini Çizen Öğrenci 7.597 izlenme - 4 yıl önce Madencinin baretinden yansıyan ışık ve ailesini resmeden lise öğrencisinin madencilikle ve babasıyla ilgili anlamlı cümleleri.
Soma Maden Faciası : Anne Babam Dönmedimi 12:13
Soma Maden Faciası : Anne Babam Dönmedimi 5.606 izlenme - 4 yıl önce Somada Hayatını Kaybeden İşçilerimize Allahtan Rahmet Ailelerine Sabır Diliyoruz.
 Fransız Kanalı'nda Soma ile Dalga Geçilmesi 00:50
Fransız Kanalı'nda Soma ile Dalga Geçilmesi 7.537 izlenme - 4 yıl önce Fransa'da yayınlanan 'Les Guignols de l'Info' isimli komedi programının açılışında Soma Faciası ile ilgili alaycı ifadeler... Emeği geçenlerin bin katını yaşaması temennisiyle.
ufuk faciası fragman 02:16
ufuk faciası fragman 7.035 izlenme - 7 yıl önce ufuk faciası filminin fragmanı.
Soma Video 05:26
Soma Video 2.914 izlenme - 4 yıl önce Yavrusunu İsteyen Anneyi Unutma! kurtulan Madencinin “beni Bırakın Abi Mahmut Çıkmadı, Önce Onu Alın Onun Karısı Hamile” Deyişini Unutma! madene Yeniden Girecek Misin Sorusuna Mecburum, Borcum Var Diyen Amcayı Unutma! cenaze Tanınmaz Haldeyken O Gün İşe Oğlunun Sünnet Davetiyesini Dağıtmaya Giden Madenciyi Ceplerindeki Davetiyeden Teşhis Eden Yakınları Unutma! çizmelerimi Çıkartayım Mı? Sedye Kirlenmesin Diyen Güzel Adamı Unutma! yakınlarını Bulmak İçin Bilgisayar Ekranından Cenazelere Bakan Yakınları Unutma! soma Da Halka Tekme Atan Başbakanlık Müşaviri Unutma! bakarken Canın Yansa Da Bak, Bak Ki Ülkende Bir İnsan Canının Ne Kadar Ucuz Olduğunu Hatırla
Manisa Soma - Başımız Sağolsun 00:39
Manisa Soma - Başımız Sağolsun 2.414 izlenme - 4 yıl önce Manisa'dan dün akşam saatlerinde çok kötü bir haber geldi. Manisa'nın Soma ilçesindeki bir ocakta patlama meydana geldi. Manisa'da meydana gelen patlamada öl...
Hasip Kaplan - Soma Konuşması 05:14
Hasip Kaplan - Soma Konuşması 3.751 izlenme - 4 yıl önce Hasip Kaplan - Soma Konuşması
tır faciası 00:29
tır faciası 5.072 izlenme - 9 yıl önce
Soma'da Maden Faciası 02:01
Soma'da Maden Faciası 2.004 izlenme - 4 yıl önce Soma'da Maden Faciası
Madenci Çocuğunun Çizdiği Resim Animasyon Oldu 00:25
Madenci Çocuğunun Çizdiği Resim Animasyon Oldu 2.747 izlenme - 4 yıl önce Madenci Çocuğunun Çizdiği Resim Animasyon Oldu
Göğüs Faciası 00:10
Göğüs Faciası 2.792 izlenme - 8 yıl önce
Hemşireye Dadanan Sapık Doktor! 00:40
Hemşireye Dadanan Sapık Doktor! 2.196 izlenme - 3 yıl önce Hayvanlık meslek falan tanımaz.Hastane asansöründe önünde duran hemşireye dadanan doktor kameraya takıldı. Hemşire hanım dirensede sapık doktorun elinden kurtulamıyor. Ellerin kırılsın ocağına ateşler salsın.
genç kızın salıncak faciası . 01:24
genç kızın salıncak faciası . 3.316 izlenme - 8 yıl önce salıncak faciası
1967 Kayserispor & Sivasspor - Kayseri Stadyum Faciası - 40 Ölü 600 Yaralı 08:12
1967 Kayserispor & Sivasspor - Kayseri Stadyum Faciası - 40 Ölü 600 Yaralı 1.418 izlenme - 2 yıl önce 1967 Kayserispor&Sivasspor -Kayseri stadyum faciası- 40 Ölü 600 Yaralı 1967 Kayseri stadyum faciası, 17 Eylül 1967'de Kayserispor ve Sivasspor takımları arasındaki maçta çıkan, 43 kişinin ölümü, yüzlerce kişinin yaralanmasıyla sonuçlanan tribün olayları.
Taner Yıldız: Ölü Sayısı 299’a Yükseldi 02:13
Taner Yıldız: Ölü Sayısı 299’a Yükseldi 2.035 izlenme - 4 yıl önce Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, maden faciasında cansız bedenleri bulunan işçilerin sayısının 299’a yükseldiğini açıkladı. Bakan Yıldız, Manisa’nın Soma ilçesinde yaşanan maden kazasıyla ilgili olarak son gelişmeleri basınla paylaştı. Yıldız, “284 işçimiz hayatını kaybetmişti. Ve onlar ailelerine teslim edilmişti. Arkadaşlarımız maden ocağında yaptıkları son tespitlerle beraber 14 işçimizi daha tespit ettiler. 2 ayrı blok demiştik, ikisine de girdiler. Yangının da sönmüş olmasının bu çalışmaları kolaylaştıracağını söylemiştim. 14 işçimizin tespitinden sonra şuan için 6 işçimizi dışarıya çıkardılar. Akhisar Devlet Hastanesi Morguna otopsi yapılması amacıyla gönderilmiştir. 14 tespitimiz inşallah bir aksilik olmazsa yaklaşık 2-3 saate sevki tamamlanmış olacaktır. Daha sonra son kontroller yapılacak. En az iki veya üç işçimize de ulaşmayı bekliyoruz. Onların tespitleri henüz yapılmış değil. ‘Ne kadar zaman alır’ kısmıyla ilgili şimdi tahminde bulunmayalım. Ama sabaha kadar bütün bu çalışmaların önemli bir bölümünü bitirmiş olmamız gerekiyor” dedi. Son rakamları veren Taner Yıldız, “Şimdi tespit etmiş olduklarımız ile beraber 298 işçimize ulaşmış olduk. Ancak içeride daha olduklarını inandığımı ve yaptığımız hesaplara göre 2 veya 3 işçimize daha ulaşmayı hedefliyoruz. Elimizdeki veriler, işçi yakınlarımızın ailelerinin bize başvuruda bulundukları sayı bunu gösteriyor. Biz yine de son rakamları telafuz etmeyelim. Tespitlerimizden bizzat somut çıkardığımız işçilerden sözedersek şuanda 284+6 toplam 290 işçimiz maden dışına çıkartılmış durumda” diye konuştu. "YANIKLAR OLMUŞ OLABİLİR" İşçilerin karbonmonoksit gazından dolayı mı, yoksa üzerlerinde yanık olup olmadığı ile ilgili soruyu yanıtlayan Yıldız, “Bulunduğumuz bölge yangının çıktığı yere yakın o yüzden yanıklar oluşmuş olabilir, şuanda bende bilmiyorum otopsi raporlarından sonra bunlar belirlenmiş olacak. Tabii ki DNA testlerine de bakılacağı için herhangi bir karışıklığa meydan vermeden teslim etmeyi düşünüyoruz” ifadelerini kullandı. "BİN 700 METREDEN ÇIKARILDI" İşçilerin kaç metreden çıkarıldığı ile ilgili soruya da yanıt veren Yıldız şöyle konuştu: “Son çıkartılan işçiler bin 600, bin 700 metreden çıkarıldı. İki ayrı bloğun birinci bloğu tamamen bitirilmiş oldu. Diğer ikinci bloktan da aramalar devam ediyor. 14 tespit umarım işimizi kolaylaştıracaktır. Son kısımlarda daha ihtiatlı konuşuyoruz.Çünkü maden ocağının tamamı tekrar aranacak ve aile başvuruları ile karşılaştırılacak. İnşallah bir problem olmadan onların defin işlemleri de tamamlanmış olacak. Vefat eden bütün işçilerimize Allah’tan rahmet diliyoruz.”