Hoşgeldiniz!

Fahri Kasırga

Kasırga'dan Darbecı Asker: Yat Diyen Sen Değil Miydin? 01:15
Kasırga'dan Darbecı Asker: Yat Diyen Sen Değil Miydin? 1.299 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Genel Sekreteri Fahri Kasırga'nın darbeci askerlerden biri ile yaptığı konuşmanın görüntülerinde Kasırga'nın askere "Türk askeri değil misin, insan şerefli olur. Sen bana yat dedin, ben de ne yatması vur istersen dedim! O sen değil misin?" dediği, askerin ise "aldığım emri uyguladım" dediği görülüyor. Yenişafak'ın haberine göre Kasırga'nın "Emri kim verdi?" sorusuna ise darbeci asker "Genelkurmay" yanıtını veriyor.
Başbakanlık Müsteşarlığı'na Fahri Kasırga Atandı 01:04
Başbakanlık Müsteşarlığı'na Fahri Kasırga Atandı 556 izlenme - 4 yıl önce İçişleri Bakanı Efkan Ala'dan boşalan Başbakanlık Müsteşarlığı koltuğuna Fahri Kasırga atandı. Efkan Ala'nın İçişleri Bakanı olmasının ardından devletin 1 numaralı bürokrasi koltuğu olan Başbakanlık Müsteşarlığı'na kimin atanacağı merak konusuydu. Başbakan Müsteşarlığı koltuğuna seçim döneminde Adalet Bakanlığı da yapan Fahri Kasırga atandı. ALA'NIN YERİNE KASIRGA GELDİ İçişleri Bakanlığı koltuğuna oturan Efkan Ala'nın yerine de Fahri Kasırga'nın adı konuşuluyordu. Kasırga bugün itibariyle devletin 1 numaralı bürokrasi koltuğuna oturdu. BAŞBAKAN'IN HEMŞEHRİSİ Fahri Kasırga, Adalet Bakanlığı Müsteşarlığı'na atanan Kenan İpek gibi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın hemşehrisi.
Cumhurbaşkanı Genel Sekreteri Darbeci Askerle Yüzleşti 01:10
Cumhurbaşkanı Genel Sekreteri Darbeci Askerle Yüzleşti 78 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanı Genel Sekreteri Fahri Kasırga'nın, darbeci askerlerden biri ile yaptığı konuşmanın görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde Kasırga'nın askere "Türk askeri değil misin, insan şerefli olur. Sen bana yat dedin, ben de ne yatması vur istersen dedim! O sen değil misin?" dediği, askerin ise "aldığım emri uyguladım" dediği görülüyor. "Emri kim verdi" sorusuna ise "Genelkurmay" yanıtını veriyor. İşte Yeni Şafak'ın yayınladığı o görüntü:
Cumhurbaşkanlığı Sofrası’nda Akademisyen ve Fikir İnsanlarını Ağırladı 01:46
Cumhurbaşkanlığı Sofrası’nda Akademisyen ve Fikir İnsanlarını Ağırladı 160 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Sofrası’nda akademisyen ve fikir insanlarıyla buluştu.
Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Kasırga'nın Ailesi İle Kavuşma Anı - 01:48
Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Kasırga'nın Ailesi İle Kavuşma Anı - 17 izlenme - 2 yıl önce Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga'nın ailesi ile kavuşma anı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler