Hoşgeldiniz!

faik öztürk

Safiye Soyman - Faik Çifti Gülmekten Kırdı Geçirdi 03:03
Safiye Soyman - Faik Çifti Gülmekten Kırdı Geçirdi 10.292 izlenme - 3 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir yarışması 'Ünlüler Özel' bölümüne katılan renkli ikili, 'Anla beni' etabında izleyenleri kahkaha krizine soktu.
Safiye Soyman & Faik Öztürk - Entarisi Dım Dım Yar 04:36
Safiye Soyman & Faik Öztürk - Entarisi Dım Dım Yar 5.927 izlenme - 4 yıl önce Safiye Soyman & Faik Öztürk | Entarisi Dım Dım Yar | Okan Bayülgen ile Makina Kafa | 07 Şubat 2014
Safiye Soyman, Faik Bey'i Balıkçı Diye Başka Yere Götürmesi 00:53
Safiye Soyman, Faik Bey'i Balıkçı Diye Başka Yere Götürmesi 4.289 izlenme - 2 yıl önce Safiye Soyman, ambleminde yunus balığı gördüğü yeri balıkçı sanarak Faik Bey'i zorla oraya götürmüş; ama, orası aslında ne imiş?
Taşpınar Her Şeyi Alan Adam - Ne Çektin Be Faik 01:06
Taşpınar Her Şeyi Alan Adam - Ne Çektin Be Faik 1.800 izlenme - 2 yıl önce Bütün eşyalarını yenileyen Faik'in bu sefer çok farklı bir derdi var. Bakalım Faik teknolojiye ayak uydurabilecek mi? Yeni keyifli bir macera daha.
Safiye Soyman & Faik Öztürk E 5 Soru! 08:52
Safiye Soyman & Faik Öztürk E 5 Soru! 3.855 izlenme - 8 yıl önce bu ikili çok komik,beyaz show programı
Saba Tümer Faik Öztürk'e İç Çamaşırın Falan Var mı? 01:56
Saba Tümer Faik Öztürk'e İç Çamaşırın Falan Var mı? 1.025 izlenme - 2 yıl önce TV 8'de yayınlanan Saba ile Oyuna Geldik programında Saba Tümer, konuklarından Faik Öztürk'e laf arasında "İç çamaşırın var mı?" diye sorunca stüdyo kahkahaya boğuldu! Saba Tümer'in bu haftaki konukları Safiye Soyman, Burcu Esmersoy, Faik Öztürk, Nuri Alço, Oya Aydoğan, Onur Büyüktopçu, Timuçin Güner, Didem Keleş gibi ünlü isimler oldu.
Safiye Soyman ve Faik Öztürk'ün İngilizce ile İmtihanı 05:06
Safiye Soyman ve Faik Öztürk'ün İngilizce ile İmtihanı 322 izlenme - 7 ay önce Safiye Soyman ve Faik Öztürkün İngilizce ile imtihanı! Soyman, bakın neyi 'klozet' anladı... Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Faik Öztürk Patron Olursa 04:33
Faik Öztürk Patron Olursa 1.451 izlenme - 3 yıl önce Fena Değil Youtube - http://www.izlesene.com/hicfenadegil Fena Değil Facebook - http://www.facebook.com/hicfenadegil Fena Değil'le Paylaşımlar - https://www.facebook.com/fenadegil2 Fena Değil Uygulama (AppStore): apple.co/1UkP7GL Fena Değil Uygulama (GooglePlay): bit.ly/1R7qwj7 Zevk Çubuğu (Oyun Kanalı) - http://www.youtube.com/fenaoyundegil Serj Ardovic Youtube - http://www.youtube.com/ardovich Serj Ardovic Facebook - http://www.facebook.com/ardovic Serj Ardovic Twitter - https://twitter.com/ardovic Serj Ardovic İnstagram - https://instagram.com/serjardovic Maddi destekleriniz, Reklam ve/veya Sponsorluk için: https://www.facebook.com/nazlicag Videonun sonunda kendinizi görmek istiyorsanız, yatay çekilmiş vidonuzu bize facebook sayfamızdan veya fenadegil2013@gmail.com adresinden gönderin (içinde "Ve bu hiç fena değil!" demeniz yeterli)
faik öztürk fikra 05:11
faik öztürk fikra 1.665 izlenme - 8 yıl önce marmara elazığlılar derneği-mared-wwwmaredgentr-elazığ-harput-elaziz-mahmut kahraman arşivi
faik öztürk  fıkra  1 05:11
faik öztürk fıkra 1 1.557 izlenme - 8 yıl önce marmara elazığlılar derneği-mared-wwwmaredgentr-elazığ-harput-elaziz-mahmut kahraman arşivi
1 Numara 06:39
1 Numara 3.321 izlenme - 9 yıl önce türkiyenin bir numaralı şov proğramı ceylan Şov..... ceylan Şov bİr numara
Faik Öztürk: ''saçıma Köpek Şampuanı Şıkmışım'' 04:18
Faik Öztürk: ''saçıma Köpek Şampuanı Şıkmışım'' 768 izlenme - 4 yıl önce Köpek şampuanı kullanarak saçını dökülmesine sebep olan Faik Öztürk ilginç anısıyla Makinakafa'daydı...
Faik Öztürk: Hava Durumuna Göre Cenazeye Gideceğim 02:47
Faik Öztürk: Hava Durumuna Göre Cenazeye Gideceğim 865 izlenme - 5 yıl önce Mesut Yar'ın sunucusu olduğu Burada Laf Çok'a katılan Yorumcu Faik Öztürk, cenazede yaşadığı ilginç olayı anlattı.
faik öztürk duvara fena çarptı!! 01:47
faik öztürk duvara fena çarptı!! 1.194 izlenme - 8 yıl önce daha doğrusu çarpıldı..sen safiye ile fazla uğraşma))
Safiye Soyman Faik Öztürk Daloven Ve Rebecca Dans Taklidi En Büyük Show 11:07
Safiye Soyman Faik Öztürk Daloven Ve Rebecca Dans Taklidi En Büyük Show 1.138 izlenme - 5 yıl önce Safiye Soyman Faik Öztürk Daloven Ve Rebecca Dans Taklidi En Büyük Show
Bahar Candan'ın Yine Yine Yeniden Ağlama Krizi 17:04
Bahar Candan'ın Yine Yine Yeniden Ağlama Krizi 193 izlenme - 12 ay önce Bahar Candan yine saçma bir sebepten dolayı ağlama krizine girdi. Faik Öztürk bile şaşırdı inanabiliyor musunuz?
Faik Verdiği Cevapla Herkesi Kahkahaya Boğdu 02:57
Faik Verdiği Cevapla Herkesi Kahkahaya Boğdu 1.170 izlenme - 5 yıl önce CNN TÜRK’te, Mesut Yar ile Burada Laf Çok’a dün gece Oyuncu ve Yorumcu Faik Öztürk, Yorumcu Safiye Soyman, Oyuncu Pelin Öztekin ve Futbol Yorumcusu Saffet Sancaklı konuk oldu. Programda yapılan espriler herkesi kahkahaya boğdu.
Safiye, Faik'i Nasıl Yakaladı? 02:16
Safiye, Faik'i Nasıl Yakaladı? 641 izlenme - 5 yıl önce Mesut Yar İle Burada Laf Çok'a Katılan Yorumcu Safiye Soyman, Eşi Faik Öztürk'ü Normalde Hiç Kıskanmadığını Ancak Bir Olayda Kıskandığını Söyledi.
Safiye Soyman'a Şok 1 Nisan Şakası 19:49
Safiye Soyman'a Şok 1 Nisan Şakası 292 izlenme - 4 yıl önce Faik Öztürk İle Birlikte Her Şey Dahil Programına Konuk Olan Safiye Soyman Kendisine Yapılan Nisan 1 Şakası İle Şok Oldu ||| Telefonla Programa Bağlanan Ve İ...
Faik Öztürk'ten Canlı Yayında Gangnam Style 02:04
Faik Öztürk'ten Canlı Yayında Gangnam Style 280 izlenme - 5 yıl önce Canlı yayında gangnam style
Faik Öztürk Üflediler Söndüm 04:40
Faik Öztürk Üflediler Söndüm 202 izlenme - 6 yıl önce ziyaretçi
Safiye Soyman Ve Faik Öztürk'ün İngilizce İle İmtihanı (Dünya Güzellerim 9. Bölüm Çarşamba) 05:06
Safiye Soyman Ve Faik Öztürk'ün İngilizce İle İmtihanı (Dünya Güzellerim 9. Bölüm Çarşamba) 30 izlenme - 7 ay önce Türk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan ve Burcu Esmersoy “Dünya Güzellerim” için bir araya geldi. Önce Hindistan ardından Nepal ve Vietnam’a gidecek olan dev kadro, bambaşka kültürlere sahip ülkelerin gelenek ve göreneklerine göre yaşayacaklar. Kimi zaman çok eğlenecekler, kimi zaman anlaşmazlıklara düşecekler; ama muhteşem bir show’u evlerinize getirecekler.
Safiye Soyman Ve Faik Öztürk Ayrılığının Altından Ne Çıktı İzleyin 02:55
Safiye Soyman Ve Faik Öztürk Ayrılığının Altından Ne Çıktı İzleyin 65 izlenme - 1 yıl önce Safiye Soyman ve Faik Öztürk Ayrılığının Altından ne çıktı izleyin
Faik Öztürk - Telli Turnam 03:09
Faik Öztürk - Telli Turnam 216 izlenme - 6 yıl önce iyi dinlemeler
faik öztürk - üflediler söndüm 04:40
faik öztürk - üflediler söndüm 78 izlenme - 6 yıl önce iyi dinlemeler
Safiye Soyman Kocası İçin 01:58
Safiye Soyman Kocası İçin "Onun Kuşu Var" Dedi, Stüdyo Yıkıldı 56 izlenme - 3 yıl önce Ünlü sanatçı Safiye Soyman, Okan Bayülgen'in programında kocasını önce kuşa benzetti, sonra da "Onun kuşu var" esprisini yaptı, stüdyo yıkıldı.
Bülent Uygun - Devlet Abiye Girdin Ama Neyse 02:13
Bülent Uygun - Devlet Abiye Girdin Ama Neyse 78 izlenme - 3 yıl önce Ayaküstü futbol ve siyasi sohbete iştirak eden Faik Öztürk önce karşılıklı yalandan övgülerler, ardından sıcak temas ile hamuru kıvamına getirir. Birisinden ateş istenirken o atılan mağrur bakışlardan uzak bir ortam, elektrikler gidince sizi bir araya getiren o karanlığın yüreklerdeki aydınlığı, tecrübelerin hissedildiği enseye tokat göte şaplakların yerini takım elbiselerin aldığı takı merasiminden önce klasik ayak tabanı ağrıtma sekansları. Siyasi mevzulara girilirken ses ayarları düşük seviyeye çekilir, ben de x partidenim ile başlar ve eleştiriler akar gider. Doyumsuzdur Faik Öztürk, daha da kalmak ister ama yayına gireceğiz be güzel bıyıklı abim. Bu içeriği yükledim ama neyse.
Safiye Soyman, Faik Öztürk, Muammer Ketenci, Retrobüs Burada Laf Çok'a konuk oldua 01:39:14
Safiye Soyman, Faik Öztürk, Muammer Ketenci, Retrobüs Burada Laf Çok'a konuk oldua 76 izlenme - 4 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 2 Haziran Pazartesi gecesi Safiye Soyman, Faik Öztürk, Muammer Ketenci, Retrobüs konuk oldu.
Faik Öztürk Lokumcu Olursa - O Bana Çok Benzer 3. Bölüm 16:16
Faik Öztürk Lokumcu Olursa - O Bana Çok Benzer 3. Bölüm 22 izlenme - 2 yıl önce ABD’nin en çok izlenen programlarından “I Get That a Lot”ın Türkiye uyarlaması olan “O Bana Çok Benzer” de Türkiye’nin en ünlü isimleri, günlük hayatta karşımıza çıkan işlerde çalışacak ve gelen müşterileri şakalayacak. “O Bana Çok Benzer”in her bir bölümünde ünlü isimleri, satış görevlisi, aktar, kasap, kasiyer gibi işlerde göreceğiniz programda; 12 gizli kamera ve her yere gizlenmiş 24 mikrofon sayesinde de alışverişe gelen müşterileri satıcı olduklarına inandırarak eğlenceli zaman geçirecekler.
Her Şey - 24 Ağustos 2015 Pazartesi 01:13:11
Her Şey - 24 Ağustos 2015 Pazartesi 32 izlenme - 3 yıl önce Herkesin konuştuğu, her şeyin konuşulduğu program Mirgün Cabas ile "Her Şey", siyasetten sosyal sorunlara, sanattan popüler kültüre gündemin her alanında en dikkat çeken, en çok konuşulan konularını ve kişilerini ekrana taşıyor.