Hoşgeldiniz!

faik öztürk

Safiye Soyman - Faik Çifti Gülmekten Kırdı Geçirdi 03:03
Safiye Soyman - Faik Çifti Gülmekten Kırdı Geçirdi 9.791 izlenme - 2 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir yarışması 'Ünlüler Özel' bölümüne katılan renkli ikili, 'Anla beni' etabında izleyenleri kahkaha krizine soktu.
Safiye Soyman, Faik Bey'i Balıkçı Diye Başka Yere Götürmesi 00:53
Safiye Soyman, Faik Bey'i Balıkçı Diye Başka Yere Götürmesi 4.073 izlenme - 12 ay önce Safiye Soyman, ambleminde yunus balığı gördüğü yeri balıkçı sanarak Faik Bey'i zorla oraya götürmüş; ama, orası aslında ne imiş?
Safiye Soyman & Faik Öztürk - Entarisi Dım Dım Yar 04:36
Safiye Soyman & Faik Öztürk - Entarisi Dım Dım Yar 5.662 izlenme - 3 yıl önce Safiye Soyman & Faik Öztürk | Entarisi Dım Dım Yar | Okan Bayülgen ile Makina Kafa | 07 Şubat 2014
Taşpınar Her Şeyi Alan Adam - Ne Çektin Be Faik 01:06
Taşpınar Her Şeyi Alan Adam - Ne Çektin Be Faik 1.745 izlenme - 1 yıl önce Bütün eşyalarını yenileyen Faik'in bu sefer çok farklı bir derdi var. Bakalım Faik teknolojiye ayak uydurabilecek mi? Yeni keyifli bir macera daha.
Safiye Soyman & Faik Öztürk E 5 Soru! 08:52
Safiye Soyman & Faik Öztürk E 5 Soru! 3.771 izlenme - 7 yıl önce bu ikili çok komik,beyaz show programı
Saba Tümer Faik Öztürk'e İç Çamaşırın Falan Var mı? 01:56
Saba Tümer Faik Öztürk'e İç Çamaşırın Falan Var mı? 429 izlenme - 9 ay önce TV 8'de yayınlanan Saba ile Oyuna Geldik programında Saba Tümer, konuklarından Faik Öztürk'e laf arasında "İç çamaşırın var mı?" diye sorunca stüdyo kahkahaya boğuldu! Saba Tümer'in bu haftaki konukları Safiye Soyman, Burcu Esmersoy, Faik Öztürk, Nuri Alço, Oya Aydoğan, Onur Büyüktopçu, Timuçin Güner, Didem Keleş gibi ünlü isimler oldu.
Faik Öztürk Patron Olursa 04:33
Faik Öztürk Patron Olursa 1.432 izlenme - 2 yıl önce Fena Değil Youtube - http://www.izlesene.com/hicfenadegil Fena Değil Facebook - http://www.facebook.com/hicfenadegil Fena Değil'le Paylaşımlar - https://www.facebook.com/fenadegil2 Fena Değil Uygulama (AppStore): apple.co/1UkP7GL Fena Değil Uygulama (GooglePlay): bit.ly/1R7qwj7 Zevk Çubuğu (Oyun Kanalı) - http://www.youtube.com/fenaoyundegil Serj Ardovic Youtube - http://www.youtube.com/ardovich Serj Ardovic Facebook - http://www.facebook.com/ardovic Serj Ardovic Twitter - https://twitter.com/ardovic Serj Ardovic İnstagram - https://instagram.com/serjardovic Maddi destekleriniz, Reklam ve/veya Sponsorluk için: https://www.facebook.com/nazlicag Videonun sonunda kendinizi görmek istiyorsanız, yatay çekilmiş vidonuzu bize facebook sayfamızdan veya fenadegil2013@gmail.com adresinden gönderin (içinde "Ve bu hiç fena değil!" demeniz yeterli)
Güldür Güldür'de Safiye Soyman Ve Faik Öztürk'lü Kahkaha - Pazar Sürprizi 13:35
Güldür Güldür'de Safiye Soyman Ve Faik Öztürk'lü Kahkaha - Pazar Sürprizi 1.136 izlenme - 3 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'pazar sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta; ekranların kahkaha tufanı güldür güldür'den komik skeçler geliyor.
faik öztürk fikra 05:11
faik öztürk fikra 1.637 izlenme - 7 yıl önce marmara elazığlılar derneği-mared-wwwmaredgentr-elazığ-harput-elaziz-mahmut kahraman arşivi
Faik Öztürk: ''saçıma Köpek Şampuanı Şıkmışım'' 04:18
Faik Öztürk: ''saçıma Köpek Şampuanı Şıkmışım'' 717 izlenme - 3 yıl önce Köpek şampuanı kullanarak saçını dökülmesine sebep olan Faik Öztürk ilginç anısıyla Makinakafa'daydı...
Faik Öztürk: Hava Durumuna Göre Cenazeye Gideceğim 02:47
Faik Öztürk: Hava Durumuna Göre Cenazeye Gideceğim 846 izlenme - 3 yıl önce Mesut Yar'ın sunucusu olduğu Burada Laf Çok'a katılan Yorumcu Faik Öztürk, cenazede yaşadığı ilginç olayı anlattı.
faik öztürk  fıkra  1 05:11
faik öztürk fıkra 1 1.539 izlenme - 7 yıl önce marmara elazığlılar derneği-mared-wwwmaredgentr-elazığ-harput-elaziz-mahmut kahraman arşivi
1 numara 06:39
1 numara 3.293 izlenme - 7 yıl önce türkiyenin bir numaralı şov proğramı ceylan Şov..... ceylan Şov bİr numara
faik öztürk duvara fena çarptı!! 01:47
faik öztürk duvara fena çarptı!! 1.185 izlenme - 7 yıl önce daha doğrusu çarpıldı..sen safiye ile fazla uğraşma))
Safiye Soyman Faik Öztürk Daloven Ve Rebecca Dans Taklidi En Büyük Show 11:07
Safiye Soyman Faik Öztürk Daloven Ve Rebecca Dans Taklidi En Büyük Show 1.120 izlenme - 4 yıl önce Safiye Soyman Faik Öztürk Daloven Ve Rebecca Dans Taklidi En Büyük Show
Faik Verdiği Cevapla Herkesi Kahkahaya Boğdu 02:57
Faik Verdiği Cevapla Herkesi Kahkahaya Boğdu 1.167 izlenme - 4 yıl önce CNN TÜRK’te, Mesut Yar ile Burada Laf Çok’a dün gece Oyuncu ve Yorumcu Faik Öztürk, Yorumcu Safiye Soyman, Oyuncu Pelin Öztekin ve Futbol Yorumcusu Saffet Sancaklı konuk oldu. Programda yapılan espriler herkesi kahkahaya boğdu.
Faik Öztürk Gülme Krizine Soktu - Saba ile Oyuna Geldik 04:59
Faik Öztürk Gülme Krizine Soktu - Saba ile Oyuna Geldik 186 izlenme - 9 ay önce Saba ile Oyuna Geldik'in 18 Ocak 2016 Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde Faik Öztürk anlattığı anılarıyla hem konukları hem de izleyenleri gülme krizine soktu. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Safiye, Faik'i Nasıl Yakaladı? 02:16
Safiye, Faik'i Nasıl Yakaladı? 623 izlenme - 3 yıl önce Mesut Yar İle Burada Laf Çok'a Katılan Yorumcu Safiye Soyman, Eşi Faik Öztürk'ü Normalde Hiç Kıskanmadığını Ancak Bir Olayda Kıskandığını Söyledi.
Safiye Soyman'a Şok 1 Nisan Şakası 19:49
Safiye Soyman'a Şok 1 Nisan Şakası 278 izlenme - 3 yıl önce Faik Öztürk İle Birlikte Her Şey Dahil Programına Konuk Olan Safiye Soyman Kendisine Yapılan Nisan 1 Şakası İle Şok Oldu ||| Telefonla Programa Bağlanan Ve İ...
Faik Öztürk'ten Canlı Yayında Gangnam Style 02:04
Faik Öztürk'ten Canlı Yayında Gangnam Style 280 izlenme - 4 yıl önce Canlı yayında gangnam style
Faik Öztürk Üflediler Söndüm 04:40
Faik Öztürk Üflediler Söndüm 199 izlenme - 5 yıl önce ziyaretçi
faik öztürk - telli turnam 03:09
faik öztürk - telli turnam 213 izlenme - 5 yıl önce iyi dinlemeler
Faik Öztürk Lokumcu Olursa - O Bana Çok Benzer 3. Bölüm 16:16
Faik Öztürk Lokumcu Olursa - O Bana Çok Benzer 3. Bölüm 10 izlenme - 2 ay önce ABD’nin en çok izlenen programlarından “I Get That a Lot”ın Türkiye uyarlaması olan “O Bana Çok Benzer” de Türkiye’nin en ünlü isimleri, günlük hayatta karşımıza çıkan işlerde çalışacak ve gelen müşterileri şakalayacak. “O Bana Çok Benzer”in her bir bölümünde ünlü isimleri, satış görevlisi, aktar, kasap, kasiyer gibi işlerde göreceğiniz programda; 12 gizli kamera ve her yere gizlenmiş 24 mikrofon sayesinde de alışverişe gelen müşterileri satıcı olduklarına inandırarak eğlenceli zaman geçirecekler.
Burcu Esmersoy Çevikliğini Konuşturdu... - Saba ile Oyuna Geldik 03:44
Burcu Esmersoy Çevikliğini Konuşturdu... - Saba ile Oyuna Geldik 49 izlenme - 9 ay önce Böyle Rekabet Görülmedi! Saba ile Oyuna Geldik'in 18 Ocak 2016 Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde konuklar verilen ipuçlarını bilerek en hızlı olmaya çalıştılar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Faik Öztürk ve Nuri Alço Şöforlükte Yarıştı! - Saba ile Oyuna Geldik 05:55
Faik Öztürk ve Nuri Alço Şöforlükte Yarıştı! - Saba ile Oyuna Geldik 41 izlenme - 9 ay önce Kim Daha İyi? Saba ile Oyuna Geldik'in 18 Ocak 2016 Pazartesi akşamı yayınlanan bölümünde yarışmacılar gidecekleri yerleri tarif etti, direksiyonu elinde tutan konuk ise bilmeye çalıştı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Safiye Soyman Kocası İçin 01:58
Safiye Soyman Kocası İçin "Onun Kuşu Var" Dedi, Stüdyo Yıkıldı 41 izlenme - 1 yıl önce Ünlü sanatçı Safiye Soyman, Okan Bayülgen'in programında kocasını önce kuşa benzetti, sonra da "Onun kuşu var" esprisini yaptı, stüdyo yıkıldı.
faik öztürk - üflediler söndüm 04:40
faik öztürk - üflediler söndüm 78 izlenme - 5 yıl önce iyi dinlemeler
Bülent Uygun - Devlet Abiye Girdin Ama Neyse 02:13
Bülent Uygun - Devlet Abiye Girdin Ama Neyse 52 izlenme - 1 yıl önce Ayaküstü futbol ve siyasi sohbete iştirak eden Faik Öztürk önce karşılıklı yalandan övgülerler, ardından sıcak temas ile hamuru kıvamına getirir. Birisinden ateş istenirken o atılan mağrur bakışlardan uzak bir ortam, elektrikler gidince sizi bir araya getiren o karanlığın yüreklerdeki aydınlığı, tecrübelerin hissedildiği enseye tokat göte şaplakların yerini takım elbiselerin aldığı takı merasiminden önce klasik ayak tabanı ağrıtma sekansları. Siyasi mevzulara girilirken ses ayarları düşük seviyeye çekilir, ben de x partidenim ile başlar ve eleştiriler akar gider. Doyumsuzdur Faik Öztürk, daha da kalmak ister ama yayına gireceğiz be güzel bıyıklı abim. Bu içeriği yükledim ama neyse.
Safiye Soyman, Faik Öztürk, Muammer Ketenci, Retrobüs Burada Laf Çok'a konuk oldua 01:39:14
Safiye Soyman, Faik Öztürk, Muammer Ketenci, Retrobüs Burada Laf Çok'a konuk oldua 67 izlenme - 2 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 2 Haziran Pazartesi gecesi Safiye Soyman, Faik Öztürk, Muammer Ketenci, Retrobüs konuk oldu.
Her Şey - 24 Ağustos 2015 Pazartesi 01:13:11
Her Şey - 24 Ağustos 2015 Pazartesi 31 izlenme - 1 yıl önce Herkesin konuştuğu, her şeyin konuşulduğu program Mirgün Cabas ile "Her Şey", siyasetten sosyal sorunlara, sanattan popüler kültüre gündemin her alanında en dikkat çeken, en çok konuşulan konularını ve kişilerini ekrana taşıyor.