Hoşgeldiniz!

faillar

Kısa Ama Etkili Video 00:04
Kısa Ama Etkili Video 1.384.898 izlenme - 4 yıl önce Nacizane ülkemizden bi hede hödö videosu daha izleyeceksiniz. Kameramanın o kareyi yakalamasından dolayı çok şanslı olduğunu anlayabiliyoruz. Ayrıca halay başı da çok dikkat çekici gibime geldi.
Bağlama Çalarken Cam Masayı Kırmak 00:16
Bağlama Çalarken Cam Masayı Kırmak 3.979 izlenme - 1 gün önce Abimiz bağlama çalarken masayı kırmış.
Yolda Motorcuyu Gören Sürücünün Hırsına Yenik Düşmesi 01:15
Yolda Motorcuyu Gören Sürücünün Hırsına Yenik Düşmesi 6.342 izlenme - 7 gün önce Motorcu ara gazlarıyla giderken havaya kapılan diğer sürücü aralardan kaçmaya başlar. Galibi duvar belirliyor. Hata da var elbet.
Yaramaz Miniklerle Eğlenceli Anlar 01:59
Yaramaz Miniklerle Eğlenceli Anlar 905.214 izlenme - 5 yıl önce Sevimli bebek ve küçük çocukların yaramazlıklarından dolayı başlarına gelenleri izliyoruz. En güncel ve en popüler videolar için kanalıma abone olmayı unutmayın! www.izlesene.com/iz/exixiz
Rögara Havai Fişek Atılmayacağını Öğrenen Çocuk! 01:09
Rögara Havai Fişek Atılmayacağını Öğrenen Çocuk! 14.811 izlenme - 3 hafta önce Çin'de küçük bir çocuk elindeki yanan havai fişeği bir rögara atınca patlamaya neden olmuş. Çocukta bir daha rögara havai fişek atılmayacağını öğrenmiş olmuş.
Öküz Adamı Kötü Tepti 00:05
Öküz Adamı Kötü Tepti 566.174 izlenme - 5 yıl önce yanına yaklaşan adamı tepen öküz bu görüntüleri oluşturdu
Konser Sırasında Tsunami Dalgası 00:25
Konser Sırasında Tsunami Dalgası 22.675 izlenme - 2 ay önce Endonezya'da, Sunda Boğazı'nda meydana gelen tsunamide ölü sayısının 168'e yükseldiği bildirildi. Olay sırasında konser verenler şoka uğramış
Su Kaydırağında Hızını Alamayan Hatun 00:06
Su Kaydırağında Hızını Alamayan Hatun 3.951 izlenme - 1 hafta önce Eğlenmek için su kaydırağına simit ile binen hatun , kaydıraktan mermi gibi çıkmış ve havuzun sınırlarını aşmış.
Motor Üzerinde Selfie Çekilir mi? 00:14
Motor Üzerinde Selfie Çekilir mi? 1.883 izlenme - 2 gün önce Bunun kararını vermek çok zor olmasa gerek. Resmi çek geç git neden iki saat poz veriyorsun?
Charly Jordan'ın Seksiliğini Sabote Eden Duş Başlığı 00:06
Charly Jordan'ın Seksiliğini Sabote Eden Duş Başlığı 16.238 izlenme - 1 ay önce Amerikalı model Charly Jordan'ın yaptığı şov sırasında duş başlığının kafasına düşmesiyle neye uğradığını şaşırmış acı içinde dansını sonlandırmış.
Çatıda Kar Temizleyen İşçinin Yere Düşmesi 01:39
Çatıda Kar Temizleyen İşçinin Yere Düşmesi 4.310 izlenme - 3 hafta önce Rusya'nın başkenti Moskova'da bulunan 3 katlı bir binanın çatısındaki karları güvenlik önlemi almadan temizleyen işçi, ayağını kayması sonucu yere düşüp yaralanmış.
Kavruk Arkadaşını Voleyle Bayıltan Tulum Heidi 00:30
Kavruk Arkadaşını Voleyle Bayıltan Tulum Heidi 4.002 izlenme - 2 hafta önce Genç ve zayıf günlerini hatırlayan Heidi bunun için en uygun fırsatı yakaladığını düşünmekteydi. Şişme havuz içerisinde gelen topa gelişine voleyi yapıştıran Heidi, kavruk arkadaşının bitkisel hayata girmesine neden olmuş.
Aldıkları Darbeyle Acılı Anlar Yaşayan 600 İnsan 10:12
Aldıkları Darbeyle Acılı Anlar Yaşayan 600 İnsan 2.061 izlenme - 1 hafta önce Dünyanın dört bir yanında yaşayan 600 insanın aldıkları darbeyle yaşadıkları acı dolu anlar kameraya böyle yansımış.
Soymak İsterken Soyunan Hırsız 00:29
Soymak İsterken Soyunan Hırsız 13.001 izlenme - 2 ay önce Belçika'da bir içki fabrikasından içecek çalmak isteyen hırsız tam bunu başaracakken fabrikanın demirlerine takılmış.
Siparişi Götürmeden Önce Sevişmem Lazım 00:25
Siparişi Götürmeden Önce Sevişmem Lazım 25.665 izlenme - 4 ay önce Muhtemelen pizza kuryesi bu genç eleman servise çıkmadan önce yolda gördüğü kız arkadaşını motosiklete alıp biraz oynaşmak istemiş ama sonucun böyle olacağını tahmin etmemiş.
Cannes'da Eteğine Basılıp İç Çamaşırı ile Kalan Manken 00:43
Cannes'da Eteğine Basılıp İç Çamaşırı ile Kalan Manken 57.336 izlenme - 9 ay önce Rus manken Yulia Rybakova, Cannes Film Festivali'ndeki kırmızı halı geçidi sırasında eteğine basılması sonucu podyumda iç çamaşırı ile kaldı. Kimileri olayı reklam olarak yorumladı.
İneğe Kamikaze Dalışı Yapan Motosikletli 00:30
İneğe Kamikaze Dalışı Yapan Motosikletli 2.724 izlenme - 2 hafta önce Yolun karşısına geçmekte olan inekleri fark etse de frene basmada yolunu değiştirmeden motosikletli ineklerden birine vurmuş.
Komut Vermeye Çalışan Adamı Ezerek Öldüren Fil 00:28
Komut Vermeye Çalışan Adamı Ezerek Öldüren Fil 8.976 izlenme - 1 ay önce Sri Lanka'nın Moneragala şehrinde bulunan Udawalawe National Parkına ailesiyle fillerin doğal ortamını izlemeye giden bir adam, fil tarafından ezilerek öldürülmüş.
Nehire Atlarken Takımları Karada Bırakmak 00:20
Nehire Atlarken Takımları Karada Bırakmak 4.523 izlenme - 1 ay önce Arkadaşımız artık nasıl bir gaza geldiyse cıbıldanıp thames nehrinin buz gibi sularına dalmak istemiş. tabi hesaplayamadığı bir şey var, ayağını kaydıracak olan çöp kutusu. E tabi vücut da pek atletik sayılmayacağına göre çocuklarını direkte bırakmış arkadaşımız.
En Komik Video Derlemeleri 04:06
En Komik Video Derlemeleri 68.822 izlenme - 2 yıl önce
Alkolü Fazla Kaçıran Dayı Tepeden Aşağı Yuvarlandı 00:13
Alkolü Fazla Kaçıran Dayı Tepeden Aşağı Yuvarlandı 54.371 izlenme - 10 ay önce Erik Dalı türküsüyle Eğlencenin dibine vuran dayılar bu güzel anlarını ölümsüzleştirmek isterken küçük bir sürpriz ile karşılaşmışlar. Kamerayı açan adam arkadaşının tepeden yuvarlanışını böyle kaydetmiş efendim.
Garsonun Ödül Törenindeki Çaresizliği 00:27
Garsonun Ödül Törenindeki Çaresizliği 9.690 izlenme - 2 ay önce Kardeşimiz ödül töreninde profesörün arkasına serviste bir şeyleri yuvarlamış. Çaresizlik diz boyu.
Liseli Kızlar Erkeklerle Uzun Eşek Oynarsa 01:19
Liseli Kızlar Erkeklerle Uzun Eşek Oynarsa 198.823 izlenme - 4 yıl önce Erkeklerle uzun eşek oynayan liseli kızlar bunu kötü bir şekilde tecrübe ediyor. Yenildikleri yetmiyormuş gibi birde hepsi kendini yerde buluyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kafa İyiyken Takla Atmaya Çalışmanın Sonu 00:11
Kafa İyiyken Takla Atmaya Çalışmanın Sonu 1.209 izlenme - 1 hafta önce İçkili kafayla takma atmaya çalışırsan böyle taklaya gelirsin. Sesi taa içimde hissettim.
Küçük Su Alacakken Komple Buzdolabını Alan Kız 00:10
Küçük Su Alacakken Komple Buzdolabını Alan Kız 9.003 izlenme - 2 ay önce Marketten küçük şaşal su almak isteyen kız kardeşimiz buzdolabından 1 adet küçük su çekmek istemiş. Ancak yaşanan aksilikler silsilesi komple buzdolabının kardeşimize gelmesi ile sonuçlanmış. Yaşanan maddi zararı hesabı kuvvetli olan cui kardeşimiz kar zarar hesaplaması ile belirleyecektir.
Bayan Akrobatın Kafayı Tahta Sandalyeye Çarpması 00:40
Bayan Akrobatın Kafayı Tahta Sandalyeye Çarpması 4.775 izlenme - 1 ay önce 26 yaşındaki Arjantinli akrobat Belen Pouchan, İspanya'nın Barcelona'na kentinde bir sokak gösterisi sergilerken kafasını tahta sandalyeye fena çarpmış.