Hoşgeldiniz!

faillar

Kısa Ama Etkili Video 00:04
Kısa Ama Etkili Video 1.380.962 izlenme - 4 yıl önce Nacizane ülkemizden bi hede hödö videosu daha izleyeceksiniz. Kameramanın o kareyi yakalamasından dolayı çok şanslı olduğunu anlayabiliyoruz. Ayrıca halay başı da çok dikkat çekici gibime geldi.
Kurt Balığına Elini Uzatırsan N'olur? 01:26
Kurt Balığına Elini Uzatırsan N'olur? 11.704 izlenme - 1 hafta önce aleni sürünen herif elini akvaryuma sokuyor ve sonucuna katlanıyor. iyi oldu amq. hep bu başlığı atmak istemişimdir, attım. yaparsan nolur? edersen nolur? ananın ...
Canlı Yayın Yaptığı Esnada Şarampole Uçan Taksici 01:44
Canlı Yayın Yaptığı Esnada Şarampole Uçan Taksici 35.830 izlenme - 3 hafta önce Afyonkarahisar’da ticari bir taksi sürücüsü sosyal medyada canlı yayın yaptığı esnada direksiyon hakimiyetini kaybederek şarampole yuvarlandı.
Cannes'da Eteğine Basılıp İç Çamaşırı ile Kalan Manken 00:43
Cannes'da Eteğine Basılıp İç Çamaşırı ile Kalan Manken 55.079 izlenme - 2 ay önce Rus manken Yulia Rybakova, Cannes Film Festivali'ndeki kırmızı halı geçidi sırasında eteğine basılması sonucu podyumda iç çamaşırı ile kaldı. Kimileri olayı reklam olarak yorumladı.
Yaramaz Miniklerle Eğlenceli Anlar 01:59
Yaramaz Miniklerle Eğlenceli Anlar 904.077 izlenme - 4 yıl önce Sevimli bebek ve küçük çocukların yaramazlıklarından dolayı başlarına gelenleri izliyoruz. En güncel ve en popüler videolar için kanalıma abone olmayı unutmayın! www.izlesene.com/iz/exixiz
Alkolü Fazla Kaçıran Dayı Tepeden Aşağı Yuvarlandı 00:13
Alkolü Fazla Kaçıran Dayı Tepeden Aşağı Yuvarlandı 51.973 izlenme - 3 ay önce Erik Dalı türküsüyle Eğlencenin dibine vuran dayılar bu güzel anlarını ölümsüzleştirmek isterken küçük bir sürpriz ile karşılaşmışlar. Kamerayı açan adam arkadaşının tepeden yuvarlanışını böyle kaydetmiş efendim.
Öküz Adamı Kötü Tepti 00:05
Öküz Adamı Kötü Tepti 565.214 izlenme - 4 yıl önce yanına yaklaşan adamı tepen öküz bu görüntüleri oluşturdu
Masa Üzerinden Yere Çakılan Sarhoş Hatun 00:55
Masa Üzerinden Yere Çakılan Sarhoş Hatun 4.278 izlenme - 5 gün önce Alkolü fazla kaçıran hatun masanın tepesine çıkmış aklınca eğlenirken dengesini kaybedip kendini yerde bulmuş.
Öpüşürken Kapı Yıkan Çılgın Çift 00:10
Öpüşürken Kapı Yıkan Çılgın Çift 92.947 izlenme - 9 ay önce Bir gece kulübünde alkolünde etkisi ile deliler gibi öpüşen çift yaslandıkları kapının yıkılması ile kendilerini bir anda yerde bulmuşlar. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Güzel Kızdan Komik Kaza 00:17
Güzel Kızdan Komik Kaza 481.171 izlenme - 5 yıl önce
Dalgayı Görmeyen Adamın Hazin Sonu 00:31
Dalgayı Görmeyen Adamın Hazin Sonu 6.782 izlenme - 2 hafta önce Bu adam onun için gelen büyük dalgayı görmedi. Dalga tarafından kesinlikle büyük darbe yedi, ardından başka bir büyük dalga daha geldi! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dans Yeteneğini Olmadık Yerde Sergileyen Kız 00:32
Dans Yeteneğini Olmadık Yerde Sergileyen Kız 44.667 izlenme - 4 ay önce Güzel olduğu kadar, birazda gerizekalı olan seksi kız alkol'den midir bilinmez malum yerde dansını sergiliyor. Tabi mutlu son ile'de sonuçlanıyor.
Egzozuyla Yanındaki Arabayı Duman Altı Bırakması 00:20
Egzozuyla Yanındaki Arabayı Duman Altı Bırakması 5.762 izlenme - 2 hafta önce Dodge kamyonetin sağ arkasında olan Corvette'in camıda açık olunca kamyonetin egzozundan çıkan duman adeta arabayı duman altı bıraktı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yağmurlu Havada Virajı Alamayan Bisikletli Çocuk 00:13
Yağmurlu Havada Virajı Alamayan Bisikletli Çocuk 7.730 izlenme - 4 hafta önce Sigarasını yakıp şairane duruşunu sergileyen dayının tüm keyfini bozan bisikletliyi tüm sövüşlerimizle izliyoruz efendim...
Tekneye Atlayan Köpekbalığı 'nın Korkuluklara Sıkışması 00:57
Tekneye Atlayan Köpekbalığı 'nın Korkuluklara Sıkışması 5.448 izlenme - 3 hafta önce Honolulu açıklarına gölete açılan fransızların uzay gemisine beyaz köpekbalığının zıplaması olayıdır. Korku filminden bir sahne gibi. Bunun hatırına açın bi jaws izleyin. İyi seyirler
Dans Ederken Silikonu Patlayan Kız 00:09
Dans Ederken Silikonu Patlayan Kız 94.958 izlenme - 2 yıl önce Eğlence mekanında, kendini müziğin ritmine kaptıran kızımız, poposunun silikonun çıktığını fark etmiyor. O kısa anları izleyelim.
En Komik Video Derlemeleri 04:06
En Komik Video Derlemeleri 64.248 izlenme - 1 yıl önce
Liseli Kızlar Erkeklerle Uzun Eşek Oynarsa 01:19
Liseli Kızlar Erkeklerle Uzun Eşek Oynarsa 198.054 izlenme - 4 yıl önce Erkeklerle uzun eşek oynayan liseli kızlar bunu kötü bir şekilde tecrübe ediyor. Yenildikleri yetmiyormuş gibi birde hepsi kendini yerde buluyor. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Votka'yı Fondip Yapayım Derken Hayatı Kararan Kız 03:59
Votka'yı Fondip Yapayım Derken Hayatı Kararan Kız 15.792 izlenme - 3 ay önce Hanım kızımız, bi şişe votka'yı fondip yapmayı deniyor. Ancak bi şeyleri ters'den görüyor. 15 dakika öncesi ve sonrası yaşananları izliyoruz.
Treeporterin Sahibini Defalarca Ezmesi 00:48
Treeporterin Sahibini Defalarca Ezmesi 3.024 izlenme - 2 hafta önce Treeporter sahibini önce üzerinden atıyor, hıncını alamayınca birde üzerinden geçip eziyor.
Masanın Üstünde Dans Eden Sarışın Kızın Sonu 00:27
Masanın Üstünde Dans Eden Sarışın Kızın Sonu 57.896 izlenme - 1 yıl önce Masa üstünde dans eden kafası güzel sarışın masaların ayrılmasıyla yere kapaklandı. Kameraya yansıyan komik görüntüler sizlerle.
Otobüste Uyuya Kalıp Koltuktan Düşüp Uyanmayan Adam 00:07
Otobüste Uyuya Kalıp Koltuktan Düşüp Uyanmayan Adam 4.070 izlenme - 3 hafta önce Nasıl uykusuz kaldıysa koltuktan düşmesine rağmen uykuya devam ediyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sarhoş Kızın Anlamsız Dansıyla Yıkılması 00:25
Sarhoş Kızın Anlamsız Dansıyla Yıkılması 14.494 izlenme - 3 ay önce Yüksek dozda alkolün etkisi ile kendini podyumda sandı galiba yada bu bir tür kabile dansı anlam veremedim. İzliyoruz efendim.
Bikiniyle Araç Yıkarken Yere Kapaklanan Kadın 01:02
Bikiniyle Araç Yıkarken Yere Kapaklanan Kadın 8.595 izlenme - 2 ay önce Bikinili araç yıkama istasyonundaki bir kadın kameraya karşı oynamak isterken soluğu yerde buldu. Kaygan zeminin azizliğine uğrayan kadının yüz üstü yere kapaklandığı o anlar...
Aleme Rezil Olan 10 Sarhoş Kız 02:30
Aleme Rezil Olan 10 Sarhoş Kız 146.145 izlenme - 3 yıl önce Alkolü fazla kaçıran kızların düştükleri komik haller. Şişede durduğu gibi durmuyor cümlesini kanıtlayan hareketler.
Uydu Fırlatma Aracının Testi Geçememesi - Japonya 01:39
Uydu Fırlatma Aracının Testi Geçememesi - Japonya 2.840 izlenme - 2 hafta önce Efenim Japonya'da özel bir şirket tarafından geliştirilen momo-2 adlı uydu fırlatma aracı başarısız bir test gerçekleştirmiş.Büyük geçmiş olsun diyoruz.
Dünyanın En Komik Hırsızı 00:17
Dünyanın En Komik Hırsızı 101.682 izlenme - 4 yıl önce
Meyveyi Tepsiye Denk Getireyim Derken Kafaya Getiren Adam 00:31
Meyveyi Tepsiye Denk Getireyim Derken Kafaya Getiren Adam 2.429 izlenme - 3 hafta önce Bu iki adamdan biri ağaçtan jak meyvesi düşürmeye çalışırken diğeri de tepsiyle düşmesini beklerken kafaya isabet etmesiyle birlikte kendini yerde bulan adam. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Martılara Simit Yerine Cep Telefonu Atan Kız 00:11
Martılara Simit Yerine Cep Telefonu Atan Kız 6.319 izlenme - 2 ay önce Sahilde martıları beslemek isteyen genç kız, yanlışlıkla simit yerine cep telefonunu denize attı.