Hoşgeldiniz!

Faiz Lobisi Videoları İzle

Faiz Lobisi Gizli Kamera Görüntüleri 02:36
Faiz Lobisi Gizli Kamera Görüntüleri 16.014 izlenme - 4 yıl önce İskandinavya ofisinde başkan Oscar'ın direktifiyle acilen toplanan Gunther, Charles ve Solomon'un oluşturduğu sinsi faiz lobisinin gizli buluşmasını Türk ajan Fatma Bulutlu gizli kameralarla görüntüledi. ŞOK olacaksınız!!!
Başbakan Erdoğan, 'Evinizde Ne Var Ne Yok Alıp Götürürler' 03:56
Başbakan Erdoğan, 'Evinizde Ne Var Ne Yok Alıp Götürürler' 1.149 izlenme - 3 yıl önce Muğla'da toplu açılış töreninde konuşan Başbakan Erdoğan, halkı faiz lobisine karşı uyararak, 'Evinizde ne var ne yok alıp götürürler' dedi.
Turuncu Reyiz & Komple Lobisi - Efe Aydal 02:58
Turuncu Reyiz & Komple Lobisi - Efe Aydal 919 izlenme - 2 yıl önce Dün piyasaya sürdüğü bu videosun da Efe Aydal yine gündeme değdirmiş ucundan. Birilerinin başına her bir şey geldiğinde lobileri suçlaması konusunu işlemiş. Çok eğlendim ben izlerken, size de iyi eğlenceler. youtube.com/conmech kanalından kendisinin diğer videolarına ulaşabilirsiniz. İyi seyirler.
Faiz Lobisi Gizli Kamera Görüntüleri 02:36
Faiz Lobisi Gizli Kamera Görüntüleri 1.214 izlenme - 2 yıl önce İskandinavya ofisinde başkan Oscar'ın direktifiyle acilen toplanan Gunther, Charles ve Solomon'un oluşturduğu sinsi faiz lobisinin gizli buluşmasını Türk ajan Fatma Bulutlu gizli kameralarla görüntüledi. ŞOK olacaksınız!!!
Faiz Lobisinin Gizli Kamera Görüntüleri! 02:36
Faiz Lobisinin Gizli Kamera Görüntüleri! 929 izlenme - 4 yıl önce İskandinavya ofisinde başkan Oscar'ın direktifiyle acilen toplanan Gunther, Charles ve Solomon'un oluşturduğu sinsi faiz lobisinin gizli buluşmasını Türk ajan Fatma Bulutlu gizli kameralarla görüntüledi. ŞOK olacaksınız!!!
Nazlı Ilıcak & Nagehan Alçı - Gergin Anlar 05:24
Nazlı Ilıcak & Nagehan Alçı - Gergin Anlar 421 izlenme - 2 yıl önce Evet arkadaşlar devletin üstüne çöreklenen erk kavgası yapan 2 siyasi figürün 3. raundunu izledik 17 aralık sabahı. Şimdi tarafları anlamak için medyayı ve sosyal medyayı iyi takip etmek gerekiyor. Yandaş medya ve cemaatin operasyonel kalemleri dün fena birbirlerine girdi. Bu birbirine giren arkadaşlardan biri ılıcak biri alçı. Yıllarca suçluluğu kanıtlanmamış kişiler hakkında 4birtaraf programında lak lak yapanlar bugün birbirlerine garip argümanlarla saldırıyorlar. Dediğim gibi tarafları anlamak için medya ve sosyal medyayı takip etmek gerekiyor. Lütfen ülkeyi bölüyorlar pkk lılrar dış güçler faiz lobisi geziciler falan gibi garip görüşler yazmayın kırmayın birbirinizin kalbini olay açık.
Melih Gökçek - Ulusa Sesleniş - Nyan Cat Versiyonu 00:45
Melih Gökçek - Ulusa Sesleniş - Nyan Cat Versiyonu 406 izlenme - 2 yıl önce Pek Sevdiğimiz Melih Gökçek'in ulusa sesleniş videosuna alternatif son üretilmiş. Hep birlikte izleyelim, Hipnoz olalım.
Yiğit Bulut Faiz Lobisi Açıklaması 01:51
Yiğit Bulut Faiz Lobisi Açıklaması 428 izlenme - 4 yıl önce Yigit Bulut Un Faiz Lobisi Aciklamasi Eğer Faiz, Bu Olaylar Başlamadan Önceki Trendini Koruyabilseydi Gerileme Kanalı İçerisinde Aşağı Doğru İlerleyebilseydi...
Yiğit Bulut - Nereye Gidecekse Gitsin! 01:46
Yiğit Bulut - Nereye Gidecekse Gitsin! 239 izlenme - 2 yıl önce Gezi olayları sırasında Türkiye milyarlarca dolar kaybetti diyen Yiğit Bulut, Merkez bankasına yönelik faiz baskısından ve diğer sebeplerden ötürü her gün doların rekor kırmasına karşı tepkisini ''nereye kadar gidecekse gitsin'' şeklinde koymuş.
Rothschild Ailesi 1 13:58
Rothschild Ailesi 1 205 izlenme - 2 yıl önce güzel bilgilendirici bir program olmuş ben konuyu beğendim abartılmış olsada ortaya konan şeylerin çoğu doğru özellikle bankalar la ilgili olanlar.
Hükümet Sizi Nasıl İzliyor - NSA Gözetlemesi 05:23
Hükümet Sizi Nasıl İzliyor - NSA Gözetlemesi 90 izlenme - 2 yıl önce ABD Hükumeti interneti asla amacı olmayan bir şeye dönüştürdü: en gizli anlarımızda biri izleyen bir casusluk sistemi Hazırlayan Evangeline Lilly "Gelecek için Savaş ve İste tarafından sunuldu. Yapımcı Mata Wata -- http://matawata.com Baş Yapımcı: Evangeline Lilly -- http://evangeline-lilly.net
Prof. Dr. Haydar Baş'ın Rusya Çıkartması 04:18
Prof. Dr. Haydar Baş'ın Rusya Çıkartması 111 izlenme - 2 yıl önce Malumunuz alternatifsizlikten yakınan halkımız körü körüne bağlandıkları insanların ardından gitmeyi çok seviyor Sabah kanalları zapladığım sırada Haydar Baş beyin kanalında bu habere vurgu yapılarak Rusyanın Ekonomik dar boğazı Haydar hocanın kendine has yorumladığı ekonomi planı ile aşmış ve yeniden Amerikaya kafa tutacak hale geldiği iddia ediliyordu.Ülkemiz için Faydalıdır Faydasızdır onu bilemem ama Bildiğim bir şey varsa Bu ülkede Farklı fikirlerin Ağaçta kalan kedi kadar Haber değerinin olmadığıdır.Sonrada ileri demokrasi ve Milletin iradesi diye kasım kasım kasılmayıda iyi beceriyoruz saygılar efenim
Melih Gökçek'in Canlı Yayında Cemaat Tepkisi (Gözyaşı İçerir) 09:53
Melih Gökçek'in Canlı Yayında Cemaat Tepkisi (Gözyaşı İçerir) 100 izlenme - 2 yıl önce Efendim seçimlere 2 gün kala çıktığı TV programında başta Mansur Yavaş ve Mevlüt Karakaya olmak üzere bilimum kişiye hakkını helal etmediğini belirten Gökçek en son da, "Cemaate çok yardım şimdi gidip Mansur'a verirlerse hakkımı helal etmem" diyerek ağladı.
Çılgınat - Çok Açık Net 02:06
Çılgınat - Çok Açık Net 108 izlenme - 2 yıl önce Atacaksan, çılgın at. Devir değisti, ğç kuruşa simit bile yok artık. Başbakan esasında illuminati'nin simit fiyatlarına mudahele ettiğini biliyor ama milli irademiz güçlü olmadığı için müdahale edemiyor. Buyrun kendisinden dinleyin bir de.. #direngezi Herkesin Direniş literatürüne katkıda bulunmasını bekliyoruz. Yaşadıklarımızı unutmayip, her platformda haykırmalıyız.
3 Köprü 296 Avm 3463 Otel, Yeter! 03:14
3 Köprü 296 Avm 3463 Otel, Yeter! 102 izlenme - 2 yıl önce Gezi Parkı için hazırlanmış bir video, çeşitli yerlerden insanların ortak bir dille anlattığı ülkemiz sorunları. Sizin düşünceniz ne?
Direniş - Sistemin Kölesi Olmayın 13:02
Direniş - Sistemin Kölesi Olmayın 85 izlenme - 2 yıl önce RedHack tarafından yapılan bu videoyu elinizden geldiği kadar fazla kişiye izlettirin lütfen. Lütfen Paylaşın..
Faiz Lobisinin, Amerika'da Siyahi Halkı Sokaklara Dökmesi 01:13
Faiz Lobisinin, Amerika'da Siyahi Halkı Sokaklara Dökmesi 54 izlenme - 2 yıl önce Meşhur Ferguson olayları. Siyahi bir gencin vurulması ile olay patlak verdi. Durum buralara kadar geldi, son olarak asker sokaklara inecekti. Onu geçtim, asıl mesele şu. Efendim Akp seçmen tayfası bu konuyu Gezi ile bağdaştırıp "amerikan medyası suskun" demekle eleştiriyor. Sanki bizim medya farklı davrandı da her neyse işte benimde onlara cevabım; Bak kardeşim faiz lobisinin işi. Sokakta ceplerine 300 dolar verilmiş FC Ferguson taraftarları var göz altına alınma. Buna karşın Amerikan Obama Hükümetide 1783 Fergusonluları adında taraftar topluluğu kurmuş efendim. izliyoruz.
Nevşin Mengü'den Faiz Lobisi Esprisi 00:32
Nevşin Mengü'den Faiz Lobisi Esprisi 75 izlenme - 4 yıl önce Nevşin Mengü'den faiz lobisi esprisi
Ego Lobisi 03:41
Ego Lobisi 62 izlenme - 2 yıl önce Başbakanımızın şişkin egosuyla ve dış mihraklarla ilgili bir değerlendirme...
İBB İşçilerinin Direnişçilerin Eşyalarını Yağmalaması 01:12
İBB İşçilerinin Direnişçilerin Eşyalarını Yağmalaması 79 izlenme - 2 yıl önce İBB'ye bağlı hırsızlar, müdahale sonrası Gezi'de bırakmak zorunda kalınan çantalardan değerli eşyalarını çalarken kameralara yakalandı!
Erdoğan'dan Faiz Lobisi Çıkışı 00:56
Erdoğan'dan Faiz Lobisi Çıkışı 48 izlenme - 4 yıl önce Erdoğan'dan Faiz Lobisi Çıkışı İzle,erdoğan'dan Faiz Lobisi Çıkışı Seyret, Bedava İzle, Video, Videolar, Görüntüleri
Flash Tv'den Yiğit Bulut'a Tarihi Ayar! 03:53
Flash Tv'den Yiğit Bulut'a Tarihi Ayar! 56 izlenme - 4 yıl önce Muhtelif zamanlarda çeşitli nedenlerle dalga geçtiğimiz, "Flash Tv", merkez medyanın asla cesaret edemeyeceği bir "Yiğit Bulut" analizi yapmış ve eski ulusalcı yeni Başbakan danışmanı Yiğit Bulut'un, dünden bugüne geçirdiği evrimi ele almış efendim.. Evrim teorisi belgeseli niteliğinde ki bu cesur analizden dolayı, Flash Tv kocaman bir alkışı hak ediyor kanımca
Yiğit Bulut'un faiz lobisi açıklaması 01:51
Yiğit Bulut'un faiz lobisi açıklaması 31 izlenme - 4 yıl önce Yiğit Bulut'un faiz lobisi açıklaması
Faiz Lobisi Nedir, Ne İş Yapar? 04:11
Faiz Lobisi Nedir, Ne İş Yapar? 39 izlenme - 4 yıl önce Gezi Parkı Olaylarıyla Bir Kez Daha Gündeme Geldi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan Gezi Eylemleri Başladığından Bu Yana "faiz Lobisi" Tanımını Ağzından Düşürmü...
Faiz Lobisi Haziran'a Kadar Faizleri Düşürmeyecek! 03:23
Faiz Lobisi Haziran'a Kadar Faizleri Düşürmeyecek! 13 izlenme - 3 yıl önce Faiz Lobisi Haziran'a Kadar Faizleri Düşürmeyecek!
 Erdoğan: Bunlar içerideki hainler 07:08
Erdoğan: Bunlar içerideki hainler 27 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Erdoğan Gezi Parkı eylemcileri için ’Dışarıdan kışkırtılan içerideki hainler’ ifadesini kullandı. ’Polis demokrasi sınavından başarıyla geçti’ dedi ve polisin müdahale gücünün artırılacağını söyledi.
Veysel Eroğlu: 02:15
Veysel Eroğlu: "Tüyü Bitmemiş Yetimin Hakkını En İyi Koruyan Hükumetiz" 10 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Eroğlu'nun gelişi- Çocuklarla fotoğraf çekinmesi- Eroğlu'nun konuşması Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu, Muğla'da: - "Tüyü bitmemiş yetimin hakkını en iyi koruyan hükümetiz. Milletten aldığımızı millete yatırım olarak sunan hükümetiz" Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 7 Haziran'da yapılacak seçimlerin Türkiye'nin geleceği açısından büyük önem taşıdığını belirterek, "Tüyü bitmemiş yetimin hakkını en iyi koruyan hükümetiz. Milletten aldığımızı millete yatırım olarak sunan hükümetiz" dedi.