Hoşgeldiniz!

Faiz Subri Videoları İzle

Kesin İp Var Dedirten Frikik Golü 00:17
Kesin İp Var Dedirten Frikik Golü 9.205 izlenme - 1 yıl önce Malezya ligi ekibi Pulau Pinang'da forma giyen Faiz Subri'nin falsonun bokunu çıkardığı muhteşem frikik golü..
FIFA 2016 Puskas Ödülünü Faiz Subri Kazandı 00:18
FIFA 2016 Puskas Ödülünü Faiz Subri Kazandı 365 izlenme - 3 ay önce 2016 yılının en güzel golünü atan futbolcu unvanının sahibi bu kez Pinang takımından Mohd Faiz Subri oldu.
Malezya Liginde Atılan Bir Acayip Frikik Golü! 01:02
Malezya Liginde Atılan Bir Acayip Frikik Golü! 478 izlenme - 1 yıl önce Malezya Ligi'de çok acayip bir gole sahne oldu. Penang takımında forma giyen Faiz Subri attığı frikik golüyle sosyal medyada günün konusu oldu.
Uzaktan kumandalı frikik 00:17
Uzaktan kumandalı frikik 281 izlenme - 1 yıl önce Malezya Ligi'den çok acayip bir gol atıldı. Penang takımında forma giyen Faiz Subri attığı frikik golüyle sosyal medyayı salladı.
İşte Puskas'ı Getiren Gol! 00:18
İşte Puskas'ı Getiren Gol! 39 izlenme - 3 ay önce İşte Mohd Faiz Subri'ye Puskas Ödülü'nü getiren çılgın frikik golü
FIFA Puskas En İyi Gol Ödülünü Müthiş Golüyle Malezyalı Faiz Subri Aldı 00:31
FIFA Puskas En İyi Gol Ödülünü Müthiş Golüyle Malezyalı Faiz Subri Aldı 26 izlenme - 3 ay önce 2016 FIFA Puskas En İyi Gol Ödülünü Malezyalı Faiz Subri, attığı muazzam falsolu frikik golüyle müzesine götürdü.
Uzaktan Kumandalı Frikik Golü 00:17
Uzaktan Kumandalı Frikik Golü 57 izlenme - 1 yıl önce Malezya Ligi'nde Faiz Subri'nin dün attığı inanılmaz frikik golü.
Malezya Ligi - Yüzyılın en iyi falso golü! 00:22
Malezya Ligi - Yüzyılın en iyi falso golü! 64 izlenme - 1 yıl önce Malezya Ligi'den çok acayip bir gol atıldı. Penang takımında forma giyen Faiz Subri attığı frikik golüyle sosyal medyayı salladı.
Böyle Frikik Golü Görülmedi Usta Futbolcular Kıskanır 00:22
Böyle Frikik Golü Görülmedi Usta Futbolcular Kıskanır 38 izlenme - 1 yıl önce Malezya Süper Liginde oynanan maçta Pulau Pinang Pahang 4-1 yendi.Ama maçı boşverin Pulau Pinang Pahang adına ilk golü frikikten atan Faiz Subri otoriteleri sarstı.Bence bu gol 2016 en iyi golü olmaya aday.Puskas ödüllerine aday olmalı.Bunu usta bir futbolcu bile böyle vuramaz.Neyse hadi izleyelim iyi seyirler
Subri'den Muhteşem Gol! 00:15
Subri'den Muhteşem Gol! 34 izlenme - 1 yıl önce Kelantan FA orta saha oyuncusu Faiz Subri topa mükemmel bir falso vererek harika bir gole imza attı.
Fıfa Yılın Golü'nü Bir De Böyle İzleyin! 00:10
Fıfa Yılın Golü'nü Bir De Böyle İzleyin! 6 izlenme - 3 ay önce FIFA Puskas Ödülü'nün sahibi Faiz Subri'nin golü, stopmotion farkıyla karşınızda...