Hoşgeldiniz!

falaka

Fethullah Gülen Çocukları Hortumla Döverdi 01:31
Fethullah Gülen Çocukları Hortumla Döverdi 4.089 izlenme - 2 yıl önce CNN Türk'te Didem Arslan Yılmaz'ın sunumuyla ekrana gelen Türkiye'nin Gündemi programına, bölücü terör örgütü FETÖ'nün elebaşı Fethullah Gülen'in bir dönem sağ kolu olarak bilinen Nurettin Veren konuk oldu. Veren, Fethullah Gülen ile birlikte geçirdiği zamanlarda Gülen'in çocukları dövdüğünü ve kızdığı isimleri falakaya yatırdığını anlattı.
Feci Kız Kavgası 00:48
Feci Kız Kavgası 8.102 izlenme - 8 yıl önce kızların feci kavgası
deli mevlüd 02:27
deli mevlüd 1.686 izlenme - 6 yıl önce
Eşini Aldatan Adamın Cezalandırılması 01:04
Eşini Aldatan Adamın Cezalandırılması 1.154 izlenme - 3 yıl önce Her zaman olduğu gibi Hindistan'dan garip görüntüler garip vakalar gelmeye devam ediyor. Eşini aldattığı kesinleşen bir adamın halk tarafından cezalandırılışını izliyoruz. Suç oranı ve tecavüz oranı ne kadar yüksekse cezaları da epeyi ağır olsa gerek. Ne mazoşist bir millet bu Hintliler. Yorum sizin, izleyelim.
Kibar Feyzoo 01:10
Kibar Feyzoo 2.438 izlenme - 10 yıl önce --ağam kovimisen beni --kovmiyirim ula kovmiyorum
Falaka - Ömer Seyfettin (1992) 21:28
Falaka - Ömer Seyfettin (1992) 73 izlenme - 10 ay önce Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/karabukle kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Nurettin Veren: Fethullah Gülen Çocuklara İşkence Yapıyordu 01:46
Nurettin Veren: Fethullah Gülen Çocuklara İşkence Yapıyordu 82 izlenme - 2 yıl önce CNN Türk canlı yayınına konuk olan Nurettin Veren, terörist başı Fethullah Gülen'in çocukları nasıl dövdüğünü anlattı.
Kadirizmde Sosyalist Açılımlar 07:19
Kadirizmde Sosyalist Açılımlar 240 izlenme - 3 yıl önce Meclis toplantılarında koalisyon iktidarının ittifakla aldığı her türlü karara, muhalefet edip oldukça etkili argumanlar kullanan ve kararların uygunlanmasını engelleyen ana muhalefet lideri Kadir abi, başbakan Abdo’yu canından bezdirmiştir.Özellikle işçilerin toplu iş sözleşmelerinin görüşüldüğü meclis oturumundaki yılmaz muhalif tavrı iktidarı köşeye sıkıştırmıştır. Tam bir makyavelist olan meclis başkanı Avukat, uzlaşmacı bir tavır takınıp, tarafsız görünse de aslında kapitalist iktidar partisinin destekçisidir. En sonunda artık canına tak eden başbakan Abdo ‘ulan iktidar olduk gün yüzü göstermedi hırbo’ diyerek , demokratik yollardan Kadirizmi çökertemeyeceğini anlar ve yargıyı siyasallaştırarak Kadir abiye bir kumpas kurarak, ana muhalefet liderini hapishaneye yollar ancak Kadirizmin sarsılmaz ilkelerinden asla taviz vermeyen Kadir abi mapus damında da ‘alayına isyan ulan’ diyerek hapishanede ki iktidarın sembolü müdüre karşı muhalif tavrını, baskılara, işkencelere rağmen sürdürür.