Hoşgeldiniz!

falso

Mapeza'nın Barcelona'ya Çektiği Efsane Şut 00:14
Mapeza'nın Barcelona'ya Çektiği Efsane Şut 300.115 izlenme - 3 yıl önce 1994-1995 sezonununda Manchester United, Barcelona ve Gotheborg ile aynı gruba düşen Galatasaray şampiyonlar ligindeki ilk galibiyetini cruyff yönetimindeki koeman, romario, stoichkov'lu Barcelona'ya karşı alıyor. Bu galibiyet dışında unutulmaması gereken bir enstantane var ki o da mapeza'nın barcelona kalesine yolladığı efsane free kick şutu.
Bu Nasıl Bir Gol 01:14
Bu Nasıl Bir Gol 71.582 izlenme - 10 yıl önce süper falso alıyor top
Uruguay'da Atılan Gol, Falsonun Kitabını Tekrar Yazdırdı 00:34
Uruguay'da Atılan Gol, Falsonun Kitabını Tekrar Yazdırdı 6.960 izlenme - 1 yıl önce Uruguay'da Racing Club forması giyen Emiliano Trindade'nin attığı gol, görenleri hayrete düşürdü. Uruguay ekiplerinden Nacional de Football ile Racing Club arasında oynanan maç 3-2 ev sahibi Nacional'in galibiyeti ile sonuçlandı. Racing Club forması giyen Emiliano Jesus Trindade'nin attığı gol ise dünya çapında gündem oldu.
Kesin İp Var Dedirten Frikik Golü 00:17
Kesin İp Var Dedirten Frikik Golü 9.263 izlenme - 2 yıl önce Malezya ligi ekibi Pulau Pinang'da forma giyen Faiz Subri'nin falsonun bokunu çıkardığı muhteşem frikik golü..
yok böyle bir falso 01:47
yok böyle bir falso 22.199 izlenme - 8 yıl önce
Falsolu Varil Atışı 00:52
Falsolu Varil Atışı 5.093 izlenme - 2 yıl önce Adam varil taşımanın futbolumsu yolunu bulmuş. Bizdeki kazma futbolcular geldi aklıma. Hayatı boyunca falso nedir bilmeyen ama milyonlar kazanan tipler.. Adama bak işini ne güzel estetik yapıyor.. Kale kur gol bile atar
Rıcardo 00:30
Rıcardo 11.156 izlenme - 12 yıl önce ricardonun super golüü
juninho dan çift falso 37,2m 01:01
juninho dan çift falso 37,2m 7.730 izlenme - 9 yıl önce mükemmel bir frikik golü
Müthiş Magnus Etkisi 03:00
Müthiş Magnus Etkisi 3.260 izlenme - 3 yıl önce izleyeceğiniz videoda oynama ya da program ile yapılmış hiç bir effect yoktur. Tamamen magnus etkisinin izleyenlere en iyi şekilde yansıtılmasıdır. Peki nedir bu Magnus Etkisi: Magnus etkisi, genellikle dönmekte olan toplarda(veya silinderde) harekete başlangıç noktasından itibaren kavis yaparak izlediği yolda gözlemlenen bir etkidir. Bu etki, top ile oynanan birçok sporda önemlidir. Dönerek ilerleyen füzelerde de etkisi görülür ve mühendisliklerde de bazı kullanım alanları (rotor gemileri, uçaklar...) vardır. Top ile oynanan sporlarda topspin (üst yönlü dönme) diye adlandırılan bir durum vardır. Bu durum, topun hareket yönüne dik olacak eksende oluşan kavisin etkisiyle dönerek ilerlemesidir. Bir top magnus etkisi altında iken; top spin, tek başına oluşturacağı yerçekimi kuvvetinden daha büyük aşağı yönlü bir dönme kuvveti oluşturur,aynı zamanda ters yönlü bir back spin(geri yönlü dönme) oluşur. Beyzbol toplarında da benzer şekilde side-spin(yanal dönme) denilen her iki yönde dönme kuvveti oluşur. Genel tanımıyla, aynı etkiye fiziksel dönme ile uçak kanatlarının çevresinde oluşan sirkülasyonda da rastlanmaktadır. Alman fizikçi olan Heinrich Gustav Magnus bu etkiyi araştıran ilk isimdir. Dönmekte olan silindirde oluşan etkiyi bulan isim olarak bilinen Kutt-Joukowski, sonrasında ise Martin Wilhelm ve Nikolai Zhukovsky bu etkiyi analiz eden ilk isimlerdir. Aslında futboldan sürekli karşılaştığımız bir durumun daha uzun sürmesiyle ortaya müthiş görüntüler çıkmış. İyi seyirler.
Dünyanın En Falsolu 5 Golü 04:01
Dünyanın En Falsolu 5 Golü 2.852 izlenme - 4 yıl önce Falsolu Gol Bunlar..
ronaldinho'dan falso dersi! 00:51
ronaldinho'dan falso dersi! 3.930 izlenme - 7 yıl önce
Dünya Bu Golü Konuşuyor !   Fizik Kurallarına Aykırı İnanılmaz Bir Gol!! 00:54
Dünya Bu Golü Konuşuyor ! Fizik Kurallarına Aykırı İnanılmaz Bir Gol!! 2.441 izlenme - 4 yıl önce Dünya Bu Golü Konuşuyor ! Fizik Kurallarına Aykırı İnanılmaz Bir Gol!!
En Güzel Falso Vuruşları 00:06
En Güzel Falso Vuruşları 1.783 izlenme - 4 yıl önce Güzel Bir Vuruştu
Fifa 11 Böyle Falso Görmedi 00:07
Fifa 11 Böyle Falso Görmedi 1.397 izlenme - 7 yıl önce müthiş falso
Harika frikik, Müthiş Falso KWalker 01:01
Harika frikik, Müthiş Falso KWalker 2.720 izlenme - 6 yıl önce
Recoba falso nasıl verilir herkese gösterdi! 01:19
Recoba falso nasıl verilir herkese gösterdi! 2.092 izlenme - 6 yıl önce Uruguay'da oynanan Nacional Montevideo - Fenix maçında ev sahibi ekibin efsane ismi Alvaro Recoba, attığı harika gol ile izleyenlere bir kez daha kendine hayran bıraktırdı.
Kale Arkasından Gol Atmak - Lionel Messi 00:15
Kale Arkasından Gol Atmak - Lionel Messi 988 izlenme - 4 yıl önce Uzun süredir sakatlığı nedeniyle takımından ayrı çalışan günümüzde dünyanın en iyi futbolcusu Messi, Ronaldinho'dan izlediğimiz teknikle gol atıyor. Site müdavimlerinin sevdiği video tekniği; kısa,tek tekrar; 1 normal,1 yavaşlatılmış. osuransidik farkıyla izliyorsunuz.
Dünyanın En Falsolu 5 Golü 04:01
Dünyanın En Falsolu 5 Golü 780 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın En Falsolu 5 Golü
Rafael Nadal - Falsolu Forehand 02:09
Rafael Nadal - Falsolu Forehand 750 izlenme - 3 yıl önce Hayranı olduğum tenisçi rafael nadalın hiç akıl sır erdiremediğim falsolu forehandleriyle karşı karşıyayız gençler... nadalın bu muz vuruşlarından görüleceği üzere çoğu tenisçi nasibini almış..
Dehşet Falsolu Goller 06:12
Dehşet Falsolu Goller 1.056 izlenme - 4 yıl önce Çocukken oynadığımız balon toplar vardı ya hani vurdun mu sapıtır nereye gideceğini şaşırır mal olurdu. İşte bu güzel videomuzda her boydan, her kabileden futbolcularımızın futbol topuna balon top muamelesi yapışlarını izliyoruz. iyi seyirler efendim.
juninho'dan çift falso 01:01
juninho'dan çift falso 1.556 izlenme - 9 yıl önce süper bişi ya:)
Daniel Guiza'dan Falsolu Bir Gol 01:19
Daniel Guiza'dan Falsolu Bir Gol 854 izlenme - 3 yıl önce 2007-08 yılında Real Mallorca'da 27 gol atarak La liga'da gol kralı olan ve bir forvetin en çok baskı gördüğü yerlerden olan ülkemizde kariyerini devam ettiren, neticesinde ise Türkiye'den ayrılalı 3 yıl olmasına rağmen hâlâ her halı saha veya mahalle maçında kaçırılan golden sonra adı ağzı alınan Daniel Guiza'nın kaderine isyan edercesine attığı gol
Benny Hill Show - Bilardoda Topa Falso Vermek 05:25
Benny Hill Show - Bilardoda Topa Falso Vermek 898 izlenme - 3 yıl önce Aslında bilardoyla hiç alakası olmayan büyük usta Benny Hill'in daha Semih Saygıner bilardo oynamayı bilmezken yaptığı, müthiş falsoların yanı sıra çok teknik vuruşların bulunduğu, dikkatli izlenirse birkaç vuruş kapılabilecek bir başyapıt. Tabii Benny Hill olurda meleklerinden biri olmaz mı... Büyük ustayı saygıyla anıyoruz.
Dünyanın En Falsolu 5 Golü 04:01
Dünyanın En Falsolu 5 Golü 604 izlenme - 4 yıl önce Bugüne kadar atılmış efsane falso gollerinden derleme
Hunharca Falso Vermek 01:47
Hunharca Falso Vermek 423 izlenme - 3 yıl önce Hangi ayak böyle falso verebilir?Ben yetenek diye bu na derim R.Carlos'un kulakları çınlasın.İzliyoruz
Fizik Kuralı da Çin Malı Olursa - Muhteşem Frikik 00:54
Fizik Kuralı da Çin Malı Olursa - Muhteşem Frikik 733 izlenme - 3 yıl önce Top dahil fizik kuralları da çin malı olunca; işte böyle oluyor. Ortaya bu sonuç çıkıyor. Hep beraber izliyoruz.
Dünyanın En Falsolu 5 Golü 04:01
Dünyanın En Falsolu 5 Golü 570 izlenme - 4 yıl önce Bu Goller Harika
İbretlik Falso 00:18
İbretlik Falso 672 izlenme - 5 yıl önce Sinop Amatör Ligde Oynayan Bir Futbolcunun İdmanda Attığı O Mükemmel Gol - Sıfırdan Değil 5'ten Atıyor Adam
keisuke honda dan - inanılmaz falso 00:54
keisuke honda dan - inanılmaz falso 970 izlenme - 8 yıl önce
Böyle Falso Olamaz! 00:15
Böyle Falso Olamaz! 752 izlenme - 5 yıl önce İngiltere Alt Liglerinde Oynanan Bir Maçta David Cushley İsimli Bir Oyuncu Topa Bir Müthiş Bir Falso Vererek Harika Bir Gole İmza Attı. kadir Baykal Facebook; Http://on.fb.me/17ak9km kadir Baykal Twitter; Http://bit.ly/15sjuni kadir Baykal İzlesene; Http://bit.ly/11rneuq