Hoşgeldiniz!

Fanatik Videoları İzle

Gamze - Fanatik (Official Video) 03:36
Gamze - Fanatik (Official Video) 56.840 izlenme - 1 yıl önce Gamze'nin, albümüne ismini veren ve aynı zamanda çıkış şarkısı olan Fanatik'in klibi yayında! Şarkı Sözleri: Benle olmak zordur Aşkım sönmeyen kordur Bana doğru bir adım atarken Bin kere düşün ! Yordum mu?Hadi söyle korktun mu? Okyanuslar gibi engin Benim gönlüm herkesten zengin İnatçı ama yüce gönüllü Savaşçı ama sana düğümlü Alçaktan uçmam, yüksekten korkmam! Öyle fanatik aşık olurum ki Psikopata bağlarım Yaşadığın tüm aşkları Unutmanı sağlarım Hııımm! Öyle fanatik aşık olurum ki Psikopata bağlarım Bağlarım Yaşadığın tüm aşkları Unutmanı sağlarım Sağlarım Heeeey... Aaaaaa... Ben sana güvensem de ortam güvenilmez Tehlikelerden, Her koşulda korurum seni elbet Aşkın karanlık,dikenli yollarında Bırakmam ellerini Yorulmam,yorulma... İnatçı ama yüce gönüllü Savaşçı ama sana düğümlü Alçaktan uçmam, yüksekten korkmam! YAPIM : PDND MÜZİK / STAR ODASI YAPIMCI : SONER SARIKABADAYI & SEDAT AYRANCI PRODÜKTÖR : KEREM ÖKTEN DÜZENLEMELER : KEREM ÖKTEN KAYIT - MİX :BEYAZ MÜZİK & VE MEDYA MASTERİNG : MUAMMER TOKMAK KLİP YÖNETMENİ : TAMER AYDOĞDU STYLING : EROL ALBAYRAK FOTOĞRAF : FERHAT BAŞER GRAFİK TASARIM : OĞUZ ALBAYRAK MENAJERLİK & ORGANİZASYON: STAR ODASI & İSMET DEMİR Basın Bülteni: Gamze, uzun süredir üzerinde çalıştığı "Fanatik" isimli albümünü tamamladı. 9 şarkıdan oluşan albümün söz ve müzikleri Gamze ve Kerem Ökten, düzenlemeler ise Kerem Ökten imzası taşıyor. Albüme ismini veren ve aynı zamanda çıkış şarkısı olan “Fanatik” in video klibini Tamer Aydoğdu yönetti. 20 kişilik bir ekiple Midas stüdyolarında çekilen ve koreografisini Özge Selvitopu'nun hazırladığı klipte dansçıları ile beraber performans sergileyen Gamze'ye klip için dünyaca ünlü modacı Erol Albayrak 3 ayrı kıyafet tasarladı. Uzun yıllardır müzik sektöründe olan Gamze; Turkcell, Mizu, Tekzen, Biletall gibi markaların reklam müziklerini de besteleyerek seslendirdi... Fizik,halkla ilişkiler ve işletme bölümlerini bitiren Gamze'nin “Fanatik” albümü PDND Müzik etiketi ile müzikseverlerle buluştu. https://www.facebook.com/onlinegamze https://twitter.com/onlinegamze https://www.instagram.com/onlinegamze https://www.facebook.com/starodasionline https://www.instagram.com/starodasi https://twitter.com/starodasi https://www.facebook.com/kerem.okten http://www.pdnd.com.tr/ https://www.facebook.com/PDNDmuzik https://twitter.com/PDNDMusic
Murat Soydemir-Ben O Eski Ben Değilim 05:50
Murat Soydemir-Ben O Eski Ben Değilim 271.034 izlenme - 9 yıl önce murat soydemir-ben o eski ben değilim
Kurtlar vadisi fanatigi adam 00:06
Kurtlar vadisi fanatigi adam 51.832 izlenme - 4 yıl önce
vicdan rap :) 00:58
vicdan rap :) 86.675 izlenme - 8 yıl önce atv müga anli İle tatli sert vİcdan
Şampiyon Beşiktaş 02:56
Şampiyon Beşiktaş 89.194 izlenme - 8 yıl önce siyah beyaz şampiyon beşiktaş
Erman Toroğlu - Bu Herif Maymundan Beter! 02:51
Erman Toroğlu - Bu Herif Maymundan Beter! 7.879 izlenme - 1 yıl önce Tam tabiriyle çıldırdı.Vali,emniyet müdürü herkese verdi veriştirdi. Geçmişte bu konuda çok çektiği için sözünü sakınmadı ve tespitlerinde haklıydı.
Fanatik Hayranı Olduğu Oyuncunun Fotoğrafını Yiyip Karşılık Bekleyen Genç 04:21
Fanatik Hayranı Olduğu Oyuncunun Fotoğrafını Yiyip Karşılık Bekleyen Genç 1.545 izlenme - 3 ay önce Torontolu Noah Maloney adlı genç, How I Met Your Mother'la gönülleri fetheden ünlü oyuncu Jason Segel onun fotoğrafını yiyene kadar ünlü oyuncunun fotoğrafını yiyeceğini söyledi. Çektiği video büyük ilgi gören Maloney bu eylemine Jason Segel karşılık verene kadar devam edeceğini belirtti.
Galatasaraylı Olmak İstemeyen Fenerbahçeli Yeğen 00:59
Galatasaraylı Olmak İstemeyen Fenerbahçeli Yeğen 10.569 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçeli olan yeğeni Galatasaraylı yapmak için çok uğraştım ama olmadı, pes ettim.
Galatasaray Maçı İzlerken Ağlamak 02:39
Galatasaray Maçı İzlerken Ağlamak 3.592 izlenme - 7 ay önce gassaraylı abimiz 3-4 hafta önceki bi maçı izlerken kameralara böyle yakalanmış benim komiğime gitti bir yandan sövmeler felan birlikte maç seyretmek isterim
Akıllı Ol!!! Carsi Burda!!! 06:17
Akıllı Ol!!! Carsi Burda!!! 38.219 izlenme - 11 yıl önce Girişimiz oLay... Çıkışımız oLay...
Kadıköy Çıkarması 06:17
Kadıköy Çıkarması 27.867 izlenme - 11 yıl önce Alemde Çarsı Alayına Karşı
fanatikfenerli 00:35
fanatikfenerli 30.319 izlenme - 10 yıl önce
Çarşı İzmiri Yaktı :) 00:22
Çarşı İzmiri Yaktı :) 22.734 izlenme - 11 yıl önce kartalın kupa aşkı:)feneride yaktı:) alayına gider...
Böyle fanatik Galatasaraylılar görülmedi 00:46
Böyle fanatik Galatasaraylılar görülmedi 5.865 izlenme - 4 yıl önce Denizli'de fanatik Galatasaraylı bir çift nikaha Galatasaray formalarıyla gelirken, çiftin nikah şahitliklerini ise Fenerbahçeli yakınları yaptı.
Gamze - Ateşin (Lyrics Video) 03:34
Gamze - Ateşin (Lyrics Video) 2.514 izlenme - 1 yıl önce Gamze'nin Ateşin şarkısı yayında! Şarkı Sözleri: Hiç susmaz mı bu düşünceler ? Ne zaman bu kadar uzun oldu geceler ? Sokul yanıma, dokun ruhuma Rüzgar tüm sözlerini heceler Kalbim aşkınla mühürlü Senin olmaya dünden gönüllü Ooooo.. Ateşin buzları eritir Aşkı dize getirir İnsanı delirtir Ooooo.. Ateşin Tam da istedğim bu Gözlerin bir içim su Tehlikeli buğulu Oooo... Söz,Müzik:Kerem Ökten-Gamze Aranjör : Kerem Ökten YAPIM : PDND MÜZİK YAPIMCI : SONER SARIKABADAYI & SEDAT AYRANCI PRODÜKTÖR : KEREM ÖKTEN DÜZENLEMELER : KEREM ÖKTEN KAYIT - MİX :BEYAZ MÜZİK & VE MEDYA MASTERİNG : MUAMMER TOKMAK STYLING : EROL ALBAYRAK FOTOĞRAF : FERHAT BAŞER MENAJERLİK & ORGANİZASYON: STAR ODASI & İSMET DEMİR ismetdemir@starodasi.com +9 0545 787 8404 +9 0212 219 6646 SOSYAL MEDYA: https://www.facebook.com/gamzeofficia... https://twitter.com/gamzeeofficial https://www.instagram.com/gamzemusic https://www.facebook.com/starodasionline https://www.instagram.com/starodasi https://twitter.com/starodasi https://www.facebook.com/kerem.okten Sosyal Medya Hesaplarımız: http://www.pdnd.com.tr/ https://www.facebook.com/PDNDmuzik https://twitter.com/PDNDMusic
Carsimanisa3 01:18
Carsimanisa3 23.642 izlenme - 11 yıl önce MEKANDA TOPLANMA CARSIMANISA HERYERDE!!!!!
küçük fanatik 01:03
küçük fanatik 16.622 izlenme - 8 yıl önce siyah beyaz en büyük cimbom.bu ufaklığa hayran kalacaksınız çok şirin bi fanatik :))
Fenerbahçe Maçlarını Kaçırmayan Fanatik Köpek 00:21
Fenerbahçe Maçlarını Kaçırmayan Fanatik Köpek 1.864 izlenme - 9 ay önce Bu köpeğin diğer köpeklerden ayıran bir farkı var, bu köpek Fenerbahçe nin fanatiği. Maçları heyecanla izleyen bu sevimli köpek, hele ki Fenerbahçe'den bir gol geldiği zaman bakın nasıl seviniyor.
Alemin Rakipsiz Tek Kralı Galatasaray 05:16
Alemin Rakipsiz Tek Kralı Galatasaray 15.658 izlenme - 10 yıl önce ZİNCİRLERE VURSALAR ZAMANI DURDURSALAR TOPRAGA DA KOYSALAR BU SEVDA BİTMEZZ NE SÖYLESEM NE YAPSAM GALATASARAY AŞKIMI ANLATAMAZZ BU TARAFTAR SENİNLE GURUR DUYUYOR ALAYINA İSYAN ÖLÜMÜNE ULTRASLAN (DİŞİASLAN)
Bizi Rezil Ettin Ezik Bahçe 00:15
Bizi Rezil Ettin Ezik Bahçe 16.649 izlenme - 11 yıl önce müttefik'imiz tarafından yapılan bir tezahürat :))
Trabzonspor Taraftarının Fenerbahçe Bayrağını İndirmesi 01:27
Trabzonspor Taraftarının Fenerbahçe Bayrağını İndirmesi 1.749 izlenme - 1 yıl önce Olaylar sırasında, bayrağı indiren bir başka teröristi görüyoruz arkadaşlar. Tabii ki desteklerini de alıyor. Yak yak diyerek kana susayanları daha net duyabilirsiniz burada https://www.youtube.com/watch?v=pz1_IZMgSJY
Gol Sonrası Her Yeriyle Sevinen Çocuk 00:06
Gol Sonrası Her Yeriyle Sevinen Çocuk 3.705 izlenme - 3 yıl önce Bu çocuk büyük ihtimalle küçük bir futbol fanatiği ve gol sonrası her tarafını kullanarak seviniyor.
Gamze - Duruldum - Soner Karaca Remix 04:56
Gamze - Duruldum - Soner Karaca Remix 1.716 izlenme - 1 yıl önce Gamze'nin Duruldum parçası yayında! Şarkı Sözleri: Her günün bitişinde Bir hüzün var hep içimde Aşkın o zorlu yokuşunda Yanarım yanarım ateşinle Yar beni sarsa bir yanına alsa Biliyorum beni bulacak Yar beni sarsa bir yanına alsa Sevecek beni çok sevecek derken O anda duruldum Hırçın bir denizken Vuruldum gözlerine Hayallerimin çok ötesinde Hırçın bir denizken duruldum... SÖZ-MÜZİK: GAMZE YAPIM : PDND MÜZİK YAPIMCI : SONER SARIKABADAYI & SEDAT AYRANCI PRODÜKTÖR : KEREM ÖKTEN DÜZENLEMELER : KEREM ÖKTEN KAYIT - MİX :BEYAZ MÜZİK & VE MEDYA MASTERİNG : MUAMMER TOKMAK STYLING : EROL ALBAYRAK FOTOĞRAF : FERHAT BAŞER MENAJERLİK & ORGANİZASYON: STAR ODASI & İSMET DEMİR ismetdemir@starodasi.com +9 0545 787 8404 +9 0212 219 6646 SOSYAL MEDYA: https://www.facebook.com/gamzeofficia... https://twitter.com/gamzeeofficial https://www.instagram.com/gamzemusic https://www.facebook.com/starodasionline https://www.instagram.com/starodasi https://twitter.com/starodasi https://www.facebook.com/kerem.okten Sosyal Medya Hesaplarımız: http://www.pdnd.com.tr/ https://www.facebook.com/PDNDmuzik https://twitter.com/PDNDMusic
Beşiktaşlı Kedi 01:09
Beşiktaşlı Kedi 7.044 izlenme - 8 yıl önce bir fanatik beşiktaşlı
Harbi 3 Lü Carşı Onlıne 01:11
Harbi 3 Lü Carşı Onlıne 9.527 izlenme - 11 yıl önce SALDIRSANA
Gecekondu Grubu 00:34
Gecekondu Grubu 10.549 izlenme - 11 yıl önce Ankaragücü - Çaykur rizespor maçı devre arası 12 kasım 2006
Galatasaray 01:06
Galatasaray 8.898 izlenme - 11 yıl önce bu bir tesatüf değil
Fanatik - 1. Bölüm - Kanal 6 42:54
Fanatik - 1. Bölüm - Kanal 6 1.773 izlenme - 2 yıl önce Başrollerinde gökhan arsoy ve emine ün'ün oynadığı kanal 6'da yayınlanmış akıllarımızda " hastayım gözlerine fanatiğim fanatik " müziği ile kalmış dizinin ilk bölümünü izliyoruz.
Kartalspor 06:36
Kartalspor 8.031 izlenme - 11 yıl önce Kartalspor pendiksporu kovalıyor, pendikte kovalamaca, futbol, holigan
Fenerbahçem Benim Biricik Sevgilim Fenerbahce Mars 01:56
Fenerbahçem Benim Biricik Sevgilim Fenerbahce Mars 11.997 izlenme - 8 yıl önce Fenerbahçem Benim Biricik Sevgilim! Söyle Senden Başka Kimim Var Benim!!! Seninle Ağlarım,Seninle Gülerim! Söyle Senden Başka Kimim Var Benim!!! Aşk kadehiyle içtiğim sensin Sevgili diye seçtiğim sensin Bütün dünyayı gezdim dolaştım Anladım ki tek sevgilim sensin Dert ortağım benim biricik sevgilim Söyle senden başka kimim var benim Senden uzakta geçmez günlerim Bir gün görmesem seni özlerim Başka birini sevemem artık Gelmesen bile seni