Hoşgeldiniz!

fanatik

Gamze - Fanatik (Official Video) 03:36
Gamze - Fanatik (Official Video) 58.496 izlenme - 2 yıl önce Gamze'nin, albümüne ismini veren ve aynı zamanda çıkış şarkısı olan Fanatik'in klibi yayında! Şarkı Sözleri: Benle olmak zordur Aşkım sönmeyen kordur Bana doğru bir adım atarken Bin kere düşün ! Yordum mu?Hadi söyle korktun mu? Okyanuslar gibi engin Benim gönlüm herkesten zengin İnatçı ama yüce gönüllü Savaşçı ama sana düğümlü Alçaktan uçmam, yüksekten korkmam! Öyle fanatik aşık olurum ki Psikopata bağlarım Yaşadığın tüm aşkları Unutmanı sağlarım Hııımm! Öyle fanatik aşık olurum ki Psikopata bağlarım Bağlarım Yaşadığın tüm aşkları Unutmanı sağlarım Sağlarım Heeeey... Aaaaaa... Ben sana güvensem de ortam güvenilmez Tehlikelerden, Her koşulda korurum seni elbet Aşkın karanlık,dikenli yollarında Bırakmam ellerini Yorulmam,yorulma... İnatçı ama yüce gönüllü Savaşçı ama sana düğümlü Alçaktan uçmam, yüksekten korkmam! YAPIM : PDND MÜZİK / STAR ODASI YAPIMCI : SONER SARIKABADAYI & SEDAT AYRANCI PRODÜKTÖR : KEREM ÖKTEN DÜZENLEMELER : KEREM ÖKTEN KAYIT - MİX :BEYAZ MÜZİK & VE MEDYA MASTERİNG : MUAMMER TOKMAK KLİP YÖNETMENİ : TAMER AYDOĞDU STYLING : EROL ALBAYRAK FOTOĞRAF : FERHAT BAŞER GRAFİK TASARIM : OĞUZ ALBAYRAK MENAJERLİK & ORGANİZASYON: STAR ODASI & İSMET DEMİR Basın Bülteni: Gamze, uzun süredir üzerinde çalıştığı "Fanatik" isimli albümünü tamamladı. 9 şarkıdan oluşan albümün söz ve müzikleri Gamze ve Kerem Ökten, düzenlemeler ise Kerem Ökten imzası taşıyor. Albüme ismini veren ve aynı zamanda çıkış şarkısı olan “Fanatik” in video klibini Tamer Aydoğdu yönetti. 20 kişilik bir ekiple Midas stüdyolarında çekilen ve koreografisini Özge Selvitopu'nun hazırladığı klipte dansçıları ile beraber performans sergileyen Gamze'ye klip için dünyaca ünlü modacı Erol Albayrak 3 ayrı kıyafet tasarladı. Uzun yıllardır müzik sektöründe olan Gamze; Turkcell, Mizu, Tekzen, Biletall gibi markaların reklam müziklerini de besteleyerek seslendirdi... Fizik,halkla ilişkiler ve işletme bölümlerini bitiren Gamze'nin “Fanatik” albümü PDND Müzik etiketi ile müzikseverlerle buluştu. https://www.facebook.com/onlinegamze https://twitter.com/onlinegamze https://www.instagram.com/onlinegamze https://www.facebook.com/starodasionline https://www.instagram.com/starodasi https://twitter.com/starodasi https://www.facebook.com/kerem.okten http://www.pdnd.com.tr/ https://www.facebook.com/PDNDmuzik https://twitter.com/PDNDMusic
Murat Soydemir-Ben O Eski Ben Değilim 05:50
Murat Soydemir-Ben O Eski Ben Değilim 271.359 izlenme - 10 yıl önce murat soydemir-ben o eski ben değilim
Kurtlar vadisi fanatigi adam 00:06
Kurtlar vadisi fanatigi adam 51.834 izlenme - 4 yıl önce
vicdan rap :) 00:58
vicdan rap :) 86.681 izlenme - 8 yıl önce atv müga anli İle tatli sert vİcdan
Şampiyon Beşiktaş 02:56
Şampiyon Beşiktaş 90.553 izlenme - 9 yıl önce siyah beyaz şampiyon beşiktaş
Erman Toroğlu - Bu Herif Maymundan Beter! 02:51
Erman Toroğlu - Bu Herif Maymundan Beter! 7.940 izlenme - 2 yıl önce Tam tabiriyle çıldırdı.Vali,emniyet müdürü herkese verdi veriştirdi. Geçmişte bu konuda çok çektiği için sözünü sakınmadı ve tespitlerinde haklıydı.
Böyle Fenerbahçe Marşı Dinlemediniz! 00:40
Böyle Fenerbahçe Marşı Dinlemediniz! 2.464 izlenme - 5 ay önce Yaşlı amcadan yarılmanıza sebep olacak marş...
Akıllı Ol!!! Carsi Burda!!! 06:17
Akıllı Ol!!! Carsi Burda!!! 38.280 izlenme - 11 yıl önce Girişimiz oLay... Çıkışımız oLay...
Galatasaraylı Olmak İstemeyen Fenerbahçeli Yeğen 00:59
Galatasaraylı Olmak İstemeyen Fenerbahçeli Yeğen 10.588 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçeli olan yeğeni Galatasaraylı yapmak için çok uğraştım ama olmadı, pes ettim.
Down Sendromlu Fanatiğe Sürpriz Doğum Günü 01:34
Down Sendromlu Fanatiğe Sürpriz Doğum Günü 1.022 izlenme - 3 ay önce Lüleburgazspor taraftarı down sendromlu Tarık Göntürk'e evinin önünde sürpriz doğum günü kutlaması gerçekleştirdi.
Kadıköy Çıkarması 06:17
Kadıköy Çıkarması 27.890 izlenme - 11 yıl önce Alemde Çarsı Alayına Karşı
fanatikfenerli 00:35
fanatikfenerli 30.319 izlenme - 11 yıl önce
Çarşı İzmiri Yaktı :) 00:22
Çarşı İzmiri Yaktı :) 22.735 izlenme - 11 yıl önce kartalın kupa aşkı:)feneride yaktı:) alayına gider...
Fenerbahçe Maçlarını Kaçırmayan Fanatik Köpek 00:21
Fenerbahçe Maçlarını Kaçırmayan Fanatik Köpek 4.268 izlenme - 2 yıl önce Bu köpeğin diğer köpeklerden ayıran bir farkı var, bu köpek Fenerbahçe nin fanatiği. Maçları heyecanla izleyen bu sevimli köpek, hele ki Fenerbahçe'den bir gol geldiği zaman bakın nasıl seviniyor.
Galatasaray Maçı İzlerken Ağlamak 02:39
Galatasaray Maçı İzlerken Ağlamak 3.787 izlenme - 1 yıl önce gassaraylı abimiz 3-4 hafta önceki bi maçı izlerken kameralara böyle yakalanmış benim komiğime gitti bir yandan sövmeler felan birlikte maç seyretmek isterim
Böyle fanatik Galatasaraylılar görülmedi 00:46
Böyle fanatik Galatasaraylılar görülmedi 5.865 izlenme - 4 yıl önce Denizli'de fanatik Galatasaraylı bir çift nikaha Galatasaray formalarıyla gelirken, çiftin nikah şahitliklerini ise Fenerbahçeli yakınları yaptı.
Carsimanisa3 01:18
Carsimanisa3 23.642 izlenme - 11 yıl önce MEKANDA TOPLANMA CARSIMANISA HERYERDE!!!!!
küçük fanatik 01:03
küçük fanatik 16.622 izlenme - 9 yıl önce siyah beyaz en büyük cimbom.bu ufaklığa hayran kalacaksınız çok şirin bi fanatik :))
Alemin Rakipsiz Tek Kralı Galatasaray 05:16
Alemin Rakipsiz Tek Kralı Galatasaray 15.660 izlenme - 11 yıl önce ZİNCİRLERE VURSALAR ZAMANI DURDURSALAR TOPRAGA DA KOYSALAR BU SEVDA BİTMEZZ NE SÖYLESEM NE YAPSAM GALATASARAY AŞKIMI ANLATAMAZZ BU TARAFTAR SENİNLE GURUR DUYUYOR ALAYINA İSYAN ÖLÜMÜNE ULTRASLAN (DİŞİASLAN)
Bizi Rezil Ettin Ezik Bahçe 00:15
Bizi Rezil Ettin Ezik Bahçe 16.651 izlenme - 11 yıl önce müttefik'imiz tarafından yapılan bir tezahürat :))
Gamze - Ateşin (Lyrics Video) 03:34
Gamze - Ateşin (Lyrics Video) 2.747 izlenme - 2 yıl önce Gamze'nin Ateşin şarkısı yayında! Şarkı Sözleri: Hiç susmaz mı bu düşünceler ? Ne zaman bu kadar uzun oldu geceler ? Sokul yanıma, dokun ruhuma Rüzgar tüm sözlerini heceler Kalbim aşkınla mühürlü Senin olmaya dünden gönüllü Ooooo.. Ateşin buzları eritir Aşkı dize getirir İnsanı delirtir Ooooo.. Ateşin Tam da istedğim bu Gözlerin bir içim su Tehlikeli buğulu Oooo... Söz,Müzik:Kerem Ökten-Gamze Aranjör : Kerem Ökten YAPIM : PDND MÜZİK YAPIMCI : SONER SARIKABADAYI & SEDAT AYRANCI PRODÜKTÖR : KEREM ÖKTEN DÜZENLEMELER : KEREM ÖKTEN KAYIT - MİX :BEYAZ MÜZİK & VE MEDYA MASTERİNG : MUAMMER TOKMAK STYLING : EROL ALBAYRAK FOTOĞRAF : FERHAT BAŞER MENAJERLİK & ORGANİZASYON: STAR ODASI & İSMET DEMİR ismetdemir@starodasi.com +9 0545 787 8404 +9 0212 219 6646 SOSYAL MEDYA: https://www.facebook.com/gamzeofficia... https://twitter.com/gamzeeofficial https://www.instagram.com/gamzemusic https://www.facebook.com/starodasionline https://www.instagram.com/starodasi https://twitter.com/starodasi https://www.facebook.com/kerem.okten Sosyal Medya Hesaplarımız: http://www.pdnd.com.tr/ https://www.facebook.com/PDNDmuzik https://twitter.com/PDNDMusic
Fanatik Hayranı Olduğu Oyuncunun Fotoğrafını Yiyip Karşılık Bekleyen Genç 04:21
Fanatik Hayranı Olduğu Oyuncunun Fotoğrafını Yiyip Karşılık Bekleyen Genç 1.555 izlenme - 1 yıl önce Torontolu Noah Maloney adlı genç, How I Met Your Mother'la gönülleri fetheden ünlü oyuncu Jason Segel onun fotoğrafını yiyene kadar ünlü oyuncunun fotoğrafını yiyeceğini söyledi. Çektiği video büyük ilgi gören Maloney bu eylemine Jason Segel karşılık verene kadar devam edeceğini belirtti.
Beşiktaşlı Kedi 01:09
Beşiktaşlı Kedi 7.052 izlenme - 9 yıl önce bir fanatik beşiktaşlı
Gol Sonrası Her Yeriyle Sevinen Çocuk 00:06
Gol Sonrası Her Yeriyle Sevinen Çocuk 3.724 izlenme - 4 yıl önce Bu çocuk büyük ihtimalle küçük bir futbol fanatiği ve gol sonrası her tarafını kullanarak seviniyor.
Harbi 3 Lü Carşı Onlıne 01:11
Harbi 3 Lü Carşı Onlıne 9.528 izlenme - 11 yıl önce SALDIRSANA
Fenerbahçe Aşkı 08:02
Fenerbahçe Aşkı 6.979 izlenme - 7 yıl önce kralsualp'in fenerbahçe aşkı
Gecekondu Grubu 00:34
Gecekondu Grubu 10.559 izlenme - 11 yıl önce Ankaragücü - Çaykur rizespor maçı devre arası 12 kasım 2006
Galatasaray 01:06
Galatasaray 8.898 izlenme - 11 yıl önce bu bir tesatüf değil
Fanatik - 1. Bölüm - Kanal 6 42:54
Fanatik - 1. Bölüm - Kanal 6 2.316 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde gökhan arsoy ve emine ün'ün oynadığı kanal 6'da yayınlanmış akıllarımızda " hastayım gözlerine fanatiğim fanatik " müziği ile kalmış dizinin ilk bölümünü izliyoruz.
Gamze - Duruldum - Soner Karaca Remix 04:56
Gamze - Duruldum - Soner Karaca Remix 2.021 izlenme - 2 yıl önce Gamze'nin Duruldum parçası yayında! Şarkı Sözleri: Her günün bitişinde Bir hüzün var hep içimde Aşkın o zorlu yokuşunda Yanarım yanarım ateşinle Yar beni sarsa bir yanına alsa Biliyorum beni bulacak Yar beni sarsa bir yanına alsa Sevecek beni çok sevecek derken O anda duruldum Hırçın bir denizken Vuruldum gözlerine Hayallerimin çok ötesinde Hırçın bir denizken duruldum... SÖZ-MÜZİK: GAMZE YAPIM : PDND MÜZİK YAPIMCI : SONER SARIKABADAYI & SEDAT AYRANCI PRODÜKTÖR : KEREM ÖKTEN DÜZENLEMELER : KEREM ÖKTEN KAYIT - MİX :BEYAZ MÜZİK & VE MEDYA MASTERİNG : MUAMMER TOKMAK STYLING : EROL ALBAYRAK FOTOĞRAF : FERHAT BAŞER MENAJERLİK & ORGANİZASYON: STAR ODASI & İSMET DEMİR ismetdemir@starodasi.com +9 0545 787 8404 +9 0212 219 6646 SOSYAL MEDYA: https://www.facebook.com/gamzeofficia... https://twitter.com/gamzeeofficial https://www.instagram.com/gamzemusic https://www.facebook.com/starodasionline https://www.instagram.com/starodasi https://twitter.com/starodasi https://www.facebook.com/kerem.okten Sosyal Medya Hesaplarımız: http://www.pdnd.com.tr/ https://www.facebook.com/PDNDmuzik https://twitter.com/PDNDMusic