Hoşgeldiniz!

Fanatizm Videoları İzle

Lokomotif Moskova Taraftarlarını Taşlayan Fenerbahçeli Fanatikler 00:53
Lokomotif Moskova Taraftarlarını Taşlayan Fenerbahçeli Fanatikler 4.121 izlenme - 11 ay önce ''Futbol asla sadece futbol değildir'' diye yazmıştı, aynı adla Türkçe'ye de çevrilen kitabında Simon Kuper. Bu kez yine her zamanki gibi ama savaş tamtamlarının da çalındığı bir anda her şey daha da önem kazanmışken, bir kısım fanatikler Lokomotif Moskova taraftarlarını taşıyan otobüsü İstanbul'da taşa tutmuşlar. Sıradan bir vaka denilip geçilemeyecek kadar 'gergin' günler yaşanırken ve hele de 1. Dünya Savaşı'nın Avusturya İmparatorluk Prensi'nin Saraybosna'da bir Sırp tarafından öldürülmesiyle başladığını tarih kitaplarında hatmeden bir neslin iktidarında, umarım bu da kapıdaki savaşın ayak sesleri değildir diyelim.
35½ Ksk-Sato 05:28
35½ Ksk-Sato 10.828 izlenme - 9 yıl önce Aşk Budur
Nah Atarız Baba Nah 00:53
Nah Atarız Baba Nah 838 izlenme - 2 yıl önce Tarih 27 eylülü gösterirken, Ali Samiyen stadında Galatasaray'ın konuğu Eskişehirspor'du. Skor 1-1 devam ederken gerilim artıyorudu. Skorun vermiş olduğu sinirle kahramanımız babasını aradı... "Küçücük çocuk, nası vicdansız ana baba bunlar, bu ne biçim yetiştirilme tarzı, bu çocuk ileride çok sorunlu olur" diyecek olan sevgili site sakini yahut delisi pedagoglar, psikologlar, vantrologlar, deve kuşu çiftliği sahipleri; bence çocuk nah demiyo lan. Nach diyor. Almanya, 7.lig B² kategorisi umbadaheyluspor'da oynayan Conatan Sebastian Nach'dan bahsediyor. Baba Nach olaydı diyor. Ha Nach atmak nedir onu bilemen, her şeyi ben mi söylic, bi saniye kapı çalıyo...
Fanatizm Nedir ? -Billur Bolu 03:08
Fanatizm Nedir ? -Billur Bolu 235 izlenme - 1 yıl önce Bahsedildiği üzere Türkiye'de fanatizm spor ve siyasi alanlarda görülür. Örnek verilecek olursa hırsızlık yapan bir siyasi lideri savunmak, şike yapan bir spor kulubu başkanını koruyup kollamak bu hastalığın başlıca belirtilerinden biridir. Son yıllarda azalarak bitmesi gerekirken toplumdaki kutuplaşmalardan beslenerek daha fazla kendini göstermektedir.
Türkiye'de Fanatizm 00:30
Türkiye'de Fanatizm 107 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de Fanatizm - yeni vine
Ferdi Tayfur Şarkılarına Bilene P İndirim 07:41
Ferdi Tayfur Şarkılarına Bilene P İndirim 104 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşımız Ferdi Tayfur'a olan hayranlığı ile daha önce ulusal kanallarda haberlere bile konu olmuş ve sonunda muradına ererek Ferdi abisi ile buluşma şansını yakalamış. Bir ünlü ve hayranının hikayesi...
Türk Futbolu - Fanatizm 03:42
Türk Futbolu - Fanatizm 110 izlenme - 2 yıl önce hani derler ya "bu ülke yıllardan beri hiç olumlu adım atamadı, çok geri kaldık bık bık bık" diye. ahanda bunun sebeplerinden belki de en taşaklısı fanatizmdir. bu coğrafyanın insanını genellersek, sevdikleri sanatçıları ölümüne savunurlar mesela, onların rakibi olarak görülen kişilerin özel hayatlarında yedikleri naneleri car car car orada burada konuşmak en büyük hobileridir. sevdikleri liderler, onları afedersiniz sokak ortasında domaltsa bile gıklarını çıkarmazlar mesela. o kişilerin kötü yanlarını göremezler. birileri o yanları onlara göstermek istediğinde ise o kişiyi hain ilan ederler dava üstüne ddava açmakla tehdit ederler ki yüzde 95'inin nasıl dava açılacağı konusunda en ufak bir fikri bile yoktur. bilhassa futbolda kimi futbolcuları çok yüceltir adeta ilahlaştırırlar. sonra da atıyorum yıllar geçmesine rağmen "hagi" tezahüratı yaptıkları bir maçta 90 dakika boyunca kendisinin iki katı yaşında olan ve çoktan futbolu bırakmış birinin adına yapılan tezahüratları duymak zorunda kalan 18 yaşındaki çocuktan verim beklerler. hayatın her alanında her kişiyi adeta tanrılaştırırlar. evet efenim bu videoda fanatikleri eleştirdim iyi seyirler.
Antalyaspor Taraftarlarının GS Store Saldırısı 02:01
Antalyaspor Taraftarlarının GS Store Saldırısı 145 izlenme - 2 yıl önce Antalya’da 07.07 tarihine özel olarak yapılan “1 meşale de sen yak” etkinliği kapsamında yürüyüş yapan bir grup Antalyaspor taraftarı, içinde hamile bir kadın ile çocukların bulunduğu GS Store’a ses bombası attı. İş yerinin camlarını tahrip eden taraftarları, firma sahibi tabanca çekerek uzaklaştırdı.Atatürk Stadyumunda meşale şov yapan taraftarlar etkinliği Galatasaray aleyhine küfürlü tezahüratlar eşliğinde tamamladı.Yaşanan olaylardan büyük üzüntü ve utanç duyarak bu videoyu yüklüyorum. Not:Antalyasporluyum
240 Km Karışık Mevzular - Eskişehirspor 14:41
240 Km Karışık Mevzular - Eskişehirspor 78 izlenme - 2 yıl önce Eskişehirspor'un 2006 yılında 240 km'lik bir Ankara deplasmanı üzerinden Futbolun dünü ve bugünü; Amigo Orhan, eski bir gazeteci, eski bir milli futbolcu ve bir kamyon kasasında Ankara'ya giden taraftarlar eşliğinde inceleniyor. 15dklık bu belgesel futbol adına nadir yapılmış belgesel filmlerden. Sonuna kadar izlemenizi tavsiye ederim.
Fener Bayrağı Satan Galatasaraylı 00:30
Fener Bayrağı Satan Galatasaraylı 103 izlenme - 2 yıl önce Işıklarda yakaladığı bir arabaya Fenerbahçe bayrağı satmaya çalışan seyyar satıcının zamanla Galatasaraylı olduğu meydana çıkıyor.
Fanatizm Nedir? 03:08
Fanatizm Nedir? 87 izlenme - 1 yıl önce Site ahalisinin oldukça sevdiği ve daha önce Ekşi Sözlük Nedir? ve Trip Nedir? gibi videolardan tanıdığımız tatlı insanın yeni bir videosunu daha ekliyorum. Sitede bolca bulunan fanatiklerin izlemesi gerekiyor hele son yaşanan FB otobüsünü taşlama olayından sonra... Ufak göndermeler de gözümüzden kaçmadı adamsıııııın. Bu arada mevzu bahis tatlı insan buraları okuyorsa seslenmek isterim ki sürekli kamera arkasıyla konuşman hoş değil. Bir yere kadar güzel oluyor ama çok abartıyorsun yapma. Seni seviyoruz çizgini bozma adam ol akıllı ol. Site sakinleri siz de efendi gibi yorum yapın kalbinizi kırmayayım. Adminlere selamlar. İyi izlemeler.
Deccal'in karakteri 04:35
Deccal'in karakteri 16 izlenme - 1 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/21784/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Deccalin-karakteri A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo