Hoşgeldiniz!

fantastik film

The Hobbit 2 - Smaug'un Viranesi Trailer (Türkçe Altyazılı) 02:02
The Hobbit 2 - Smaug'un Viranesi Trailer (Türkçe Altyazılı) 393.158 izlenme - 4 yıl önce Misty Dağları'ndan Başarıyla Geçen Thorin Ve Beraberindekilerin Mirkwood Ormanındaki Zorlu Maceralarına Odaklanıyor. Yanlarında Büyücü Gandalf Olmadan Ormanı Geçmek Zorunda Olan Hobbitler İnsanların Yaşadığı Bölgeye Ulaştığında Bilbo Baggins'in Cücelerle Olan Anlaşması Da Son Bulacak. Yalnız Dağ'a Ulaşmak Zorunda Olan Ekip Ulu Ejder Smaug'un Saklandığı İnine Giden Gizli Kapı'yı Bulabilecekler Mi? Peki Güneye Doğru Gizli Bir Görev Peşinde Olduğunu Söyleyen Gandalf Nerede?
Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği Fragman 02:50
Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği Fragman 53.888 izlenme - 5 yıl önce Çok eski çağlarda Elf demircileri, güç yüzüklerini sihirli ustalıklarıyla yapmış ve Karanlıkların Efendisi Sauron, bu yüzükleri işleyip kendi gücüyle doldurmuştur. Daha sonra kendisinden çalınan, diğer tüm yüzüklere hükmeden, Tek Yüzüğü bütün gücüyle tüm Orta Dünya'da aramasına rağmen bulamamıştır.
Ruhların Kaçışı Fragman 02:30
Ruhların Kaçışı Fragman 37.258 izlenme - 5 yıl önce Babasının işi nedeniyle yeni bir şehre taşınmak zorunda kalan 10 yaşındaki Chihiro bu duruma çok üzülmektedir. Fakat bu yolculuk hiç ummadığı kadar ilginçliklerle dolu olacaktır. İlk olarak Chihiro’nun anne ve babası mola verdikleri yerdeki yemekleri yiyince domuza dönüşürler. Chihiro, anne ve babasına yardım etmek isterken ortalık hayaletlerle dolar. Hayatta kalmak için, kendisini hayaletlerin kaldığı bu otele kabul ettirmek zorundadır. Burada hayaletlerin gizemini çözerken aynı zamanda esrarengiz Haku ile de aşkın büyüsünü de keşfedecektir.
Mythica 4: The Iron Crown - Official Trailer 01:52
Mythica 4: The Iron Crown - Official Trailer 6.764 izlenme - 2 yıl önce SUBSCRIBE to our YOUTUBE Channel: http://goo.gl/YU01D0 Like Us of FACEBOOK: http://goo.gl/AgGklY Support Us on PATREON: http://goo.gl/mQ9TZY Official trailer for Mythica: The Iron Crown, the 4th film in the epic Mythica series - a fantasy series starring Kevin Sorbo, Melanie Stone, Jake Stormoen, Adam Johnson and Eve Mauro. Written by Jason Faller and Kynan Griffin. Produced by Jennifer Griffin of Arrowstorm Entertainment. Directed by John Lyde.
Pan'ın Labirenti Fragman 01:09
Pan'ın Labirenti Fragman 35.660 izlenme - 5 yıl önce Guillermo del Toro'un yönettiği ve başrollerinde Ivana Baquero, Ariadna Gil ve Sergi Lopez gibi isimlerin yer aldığı fantastik dram türündeki Pan'ın Labirenti filminin resmi fragmanı.
Yeşil Dev Fragman 02:29
Yeşil Dev Fragman 14.512 izlenme - 5 yıl önce Eric Bana'nın başrolünde yer aldığı fantastik macera türündeki Yeşil Dev filminin resmi fragmanı.
Oz Büyücüsü Fragman (1939) 02:10
Oz Büyücüsü Fragman (1939) 10.267 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Judy Garland, Frank Morgan, Ray Bolger, Bert Lahr, Jack Haley, Billie Burke, ve Margaret Hamilton gibi isimlerin yer aldığı 1939 yılı yapımı fantastik türündeki Oz Büyücüsü filminin resmi fragmanı.
The Dark Crystal Fragman 02:03
The Dark Crystal Fragman 5.917 izlenme - 5 yıl önce 1982 yapımı olan ve yönetmen koltuğunda Jim Henson ile Frank Oz'un yer aldığı Dark Crystal filminin resmi fragmanı.
Şarküteri Fragman 02:03
Şarküteri Fragman 5.355 izlenme - 5 yıl önce Başrolleride Marie-Laure Dougnac, Dominique Pinon, Pascal Benezech gibi isimlerin yer aldığı komedi fantastik türündeki Şarküteri filminin resmi fragmanı.
Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi / 2018 Türkçe Dublajlı Fragman. 01:30
Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi / 2018 Türkçe Dublajlı Fragman. 76 izlenme - 1 ay önce Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi (Solo: A Star Wars Story), 25 Mayıs 2018 tarihinde sinemalarda! Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi (Solo: A Star Wars Story) filminin Türkçe dublajlı fragmanı yayında! Orijinal üçlemeyle tanıştığımız Han Solo ve Chewbacca’nın maceralarını anlatacak Solo: A Star Wars Story Filmin yönetmenliğini, filmi Phil Lord ve Christopher Miller’dan devralan 2 Oscar’lı Ron Howard üstleniyor. Alden Ehrenreich’ın genç Han Solo’yu canlandıracağı filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Woody Harrelson, Emilia Clarke, Donald Glover, Thandie Newton, Phoebe Waller-Bridge, Joonas Suotamo, Paul Bettany gibi isimler bulunuyor. Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi (Solo: A Star Wars Story), 25 Mayıs 2018 tarihinde sinemalarda!
Yeşilçam Filmlerinde Kullanılmış Müzikler (80'ler - 86 dk) 01:26:05
Yeşilçam Filmlerinde Kullanılmış Müzikler (80'ler - 86 dk) 2.594 izlenme - 3 yıl önce 80'ler Yeşilçam filmlerinde duymaya alışmış olduğumuz sık sık kulağımıza çalınan melodilerden bir derlemedir. Bunlar en bilindik müzikler. . Hiç bilmediklerinizle tekrar buluşmak üzere intro: John Carpenter - The End John Carpenter - Escape from New York - Orientation John Carpenter - Escape from New York - Over the Wall John Carpenter - Halloween II - Halloween Theme John Carpenter - Halloween II - Laurie and Jimmy John Carpenter - Halloween II - The Shape Stalks Again John Carpenter - The Fog - The Fog John Carpenter - The Fog - Reel 9 Ennio Morricone - The Thing - Humanity Goblin - Profondo Rosso - Deep Shadows Tangerine Dream - Sorcerer - Main Title Tangerine Dream - Sorcerer - Creation Tangerine Dream - Sorcerer - Vengeance Tangerine Dream - Sorcerer - Rain Forest Tangerine Dream - Sorcerer - Betrayal Herbie Hancock - Death Wish - Fill Your Hand Brian May - Mad Max 1 - Flight From The Evil Toecutter Samoa Park - Tubular Affair Medley Herbie Hancock - Rockit Giorgio Moroder - Midnight Express - (Theme from) Midnight Express Pierre Bachelet - the history of 0 - Histoire d'O Paul Mauriat - Careless Whisper
The BFG Official Trailer #2 (2016) - Mark Rylance, Bill Hader Movie HD 02:05
The BFG Official Trailer #2 (2016) - Mark Rylance, Bill Hader Movie HD 427 izlenme - 2 yıl önce Yetimhanede büyüyen Sophie isimli küçük bir kız, korkutucu görünümüne rağmen, kız ve erkek çocuklarını yememesi kararı alması nedeniyle kendi türünde dışlanmış olan dünyanın en yardımsever ve en iyi yürekli devi ile arkadaşlık kurar, dev tarafından devler ülkesine götürülür. Ancak bu devler ülkesinde çok tehlikeli ve çok acımasız devler de yaşamaktadır.
Jack the Giant Slayer Fragman 02:08
Jack the Giant Slayer Fragman 1.677 izlenme - 5 yıl önce Nicholas Hoult, Stanley Tucci, Ewan McGregor gibi isimlerin başrolünde yer aldığı fantastik macera türündeki Jack the Giant Slayer filminin resmi fragmanı.
Hayalet Öğrenciler / Ghost Graduation / Türkçe Altyazılı Fragman 02:04
Hayalet Öğrenciler / Ghost Graduation / Türkçe Altyazılı Fragman 984 izlenme - 5 yıl önce Hayalet Öğrenciler Sinemalarda! Modesto öğretmenlik yapmaktadır ve bazen ölülerle iletişime geçebilmektedir. Bu yüzden psikiyatristlere tonlarca para döken Modesto, birçok okuldan da bu yüzden kovulmuştur. Sonunda kendine bir lise de iş bulan Modesto'nun görevi 5 öğrencinin son sınıfı bitirmelerine yardım etmektir ama işi hiç de kolay olmayacaktır. Çünkü bu 5 öğrenci 20 seneden uzun zamandır ölüdür!
^^peter_pan^^ 04:29
^^peter_pan^^ 2.222 izlenme - 9 yıl önce ßu slaytımda peter pan filminden karelerle filmi özetlemeye çalı$tımm..(yine de filmin yerini tutamazz..jeremy' a$ık olanlara..
Iron Butterfly - In A Gadda Da Vida - (Yeşilçam Fantastik Film Müziği) 17:02
Iron Butterfly - In A Gadda Da Vida - (Yeşilçam Fantastik Film Müziği) 391 izlenme - 3 yıl önce Iron Butterfly grubunun 1968 yılında çıkardığı in a gadda da vida albümünün aynı adı taşıyan hit şarkısıdır. şarkının uzunluğu, konser kayıtlarında 19 dakikaya kadar çıkmaktadır. Yeşilçam fantastik filmlerinde bolca kullanılmıştır. Hüseyin Zan'ın Örümcek filmi, Murat Soydan'ın Altın Tabancalı Adam'ı ve birçok filmde kullanılmıştır..
Beautiful Creatures - Yasak Aşk Röportaj 03:09
Beautiful Creatures - Yasak Aşk Röportaj 451 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Alice Englert, Viola Davis, Emma Thompson gibi ünlü isimlerin yer aldığı Fantastik Romantik tarzındaki Beautiful Creatures filminin Yasak Aşk isimli röportaj fragmanı.
Fantastik Film Deneme 1 02:40
Fantastik Film Deneme 1 109 izlenme - 3 yıl önce Facebookdayiz:https://www.facebook.com/progamesturk... Resmi Sitemiz:http://oyunmadeni.wix.com/youtube Fantastik Film Bolum 1 Fantastik Film Fantastik Film Deneme 1 Fantastik Fantazi Hakkkinda:Fantezi, sinema, resim gibi çeşitli sanat dalları ve edebiyatta gerçek olmayan hikâyelerin anlatımıdır. Fantezi hayale dayalı anlatım tarzı olup, retorikte dört temel durumdan biridir. Bilim kurgu fantezi tarzının en bilinen türlerinden olup genelde gelecek bir zaman diliminde gecen olayları veya bugün olmayan bilim ve teknoloji unsurlarını temel alır. Bu tarza ait biçimler hikâye, roman gibi edebi biçimlerle beraber film ve çizgi romanı da içerir.
Muhteşem ve Kudretli Oz Kısa Klip 01:04
Muhteşem ve Kudretli Oz Kısa Klip 338 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinden James Franco, Mila Kunis, Rachel Weisz, Michelle Williams, Zach Braff, Joey King, Bruce Campbell gibi isimlerin yer aldığı fantastik macera türündeki Muhteşem ve Kudretli Oz filminin Mila Kunis ile Rachel Weisz'ın tartışma bölümü.