Hoşgeldiniz!

fantastik film

The Hobbit 2 - Smaug'un Viranesi Trailer (Türkçe Altyazılı) 02:02
The Hobbit 2 - Smaug'un Viranesi Trailer (Türkçe Altyazılı) 392.260 izlenme - 4 yıl önce Misty Dağları'ndan Başarıyla Geçen Thorin Ve Beraberindekilerin Mirkwood Ormanındaki Zorlu Maceralarına Odaklanıyor. Yanlarında Büyücü Gandalf Olmadan Ormanı Geçmek Zorunda Olan Hobbitler İnsanların Yaşadığı Bölgeye Ulaştığında Bilbo Baggins'in Cücelerle Olan Anlaşması Da Son Bulacak. Yalnız Dağ'a Ulaşmak Zorunda Olan Ekip Ulu Ejder Smaug'un Saklandığı İnine Giden Gizli Kapı'yı Bulabilecekler Mi? Peki Güneye Doğru Gizli Bir Görev Peşinde Olduğunu Söyleyen Gandalf Nerede?
Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği Fragman 02:50
Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği Fragman 44.762 izlenme - 4 yıl önce Çok eski çağlarda Elf demircileri, güç yüzüklerini sihirli ustalıklarıyla yapmış ve Karanlıkların Efendisi Sauron, bu yüzükleri işleyip kendi gücüyle doldurmuştur. Daha sonra kendisinden çalınan, diğer tüm yüzüklere hükmeden, Tek Yüzüğü bütün gücüyle tüm Orta Dünya'da aramasına rağmen bulamamıştır.
Ruhların Kaçışı Fragman 02:30
Ruhların Kaçışı Fragman 29.835 izlenme - 4 yıl önce Babasının işi nedeniyle yeni bir şehre taşınmak zorunda kalan 10 yaşındaki Chihiro bu duruma çok üzülmektedir. Fakat bu yolculuk hiç ummadığı kadar ilginçliklerle dolu olacaktır. İlk olarak Chihiro’nun anne ve babası mola verdikleri yerdeki yemekleri yiyince domuza dönüşürler. Chihiro, anne ve babasına yardım etmek isterken ortalık hayaletlerle dolar. Hayatta kalmak için, kendisini hayaletlerin kaldığı bu otele kabul ettirmek zorundadır. Burada hayaletlerin gizemini çözerken aynı zamanda esrarengiz Haku ile de aşkın büyüsünü de keşfedecektir.
Mythica 4: The Iron Crown - Official Trailer 01:52
Mythica 4: The Iron Crown - Official Trailer 2.572 izlenme - 1 yıl önce SUBSCRIBE to our YOUTUBE Channel: http://goo.gl/YU01D0 Like Us of FACEBOOK: http://goo.gl/AgGklY Support Us on PATREON: http://goo.gl/mQ9TZY Official trailer for Mythica: The Iron Crown, the 4th film in the epic Mythica series - a fantasy series starring Kevin Sorbo, Melanie Stone, Jake Stormoen, Adam Johnson and Eve Mauro. Written by Jason Faller and Kynan Griffin. Produced by Jennifer Griffin of Arrowstorm Entertainment. Directed by John Lyde.
Pan'ın Labirenti Fragman 01:09
Pan'ın Labirenti Fragman 24.635 izlenme - 4 yıl önce Guillermo del Toro'un yönettiği ve başrollerinde Ivana Baquero, Ariadna Gil ve Sergi Lopez gibi isimlerin yer aldığı fantastik dram türündeki Pan'ın Labirenti filminin resmi fragmanı.
Yeşil Dev Fragman 02:29
Yeşil Dev Fragman 12.712 izlenme - 4 yıl önce Eric Bana'nın başrolünde yer aldığı fantastik macera türündeki Yeşil Dev filminin resmi fragmanı.
The Dark Crystal Fragman 02:03
The Dark Crystal Fragman 5.468 izlenme - 4 yıl önce 1982 yapımı olan ve yönetmen koltuğunda Jim Henson ile Frank Oz'un yer aldığı Dark Crystal filminin resmi fragmanı.
Cüneyt Arkın - Adsız Cengaver (1970 - 82 Dakika ) 01:22:46
Cüneyt Arkın - Adsız Cengaver (1970 - 82 Dakika ) 2.814 izlenme - 2 yıl önce Adsız Cengaver, Türk İran ortak yapımı olup, sinemamızın ilk sinemaskop filmidir, ayrıca sanırım Keloğlan filmleri ile birlikte Yeşilçam'da çekilmiş en iyi tarihi fantastik filmler arasındadır. Filmdeki cin animasyonları dönemine göre oldukça iyidir. Yüzüklerin Efendisi, Hobbitler, Harry Potter vs .... yardımıyla artık çocuklarımızın kendi masallarımızı unutmaya başladığı şu günlerde izlemek çok anlamlıdır.
Oz Büyücüsü Fragman (1939) 02:10
Oz Büyücüsü Fragman (1939) 7.913 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Judy Garland, Frank Morgan, Ray Bolger, Bert Lahr, Jack Haley, Billie Burke, ve Margaret Hamilton gibi isimlerin yer aldığı 1939 yılı yapımı fantastik türündeki Oz Büyücüsü filminin resmi fragmanı.
Yeşilçam Filmlerinde Kullanılmış Müzikler (80'ler - 86 dk) 01:26:05
Yeşilçam Filmlerinde Kullanılmış Müzikler (80'ler - 86 dk) 2.226 izlenme - 2 yıl önce 80'ler Yeşilçam filmlerinde duymaya alışmış olduğumuz sık sık kulağımıza çalınan melodilerden bir derlemedir. Bunlar en bilindik müzikler. . Hiç bilmediklerinizle tekrar buluşmak üzere intro: John Carpenter - The End John Carpenter - Escape from New York - Orientation John Carpenter - Escape from New York - Over the Wall John Carpenter - Halloween II - Halloween Theme John Carpenter - Halloween II - Laurie and Jimmy John Carpenter - Halloween II - The Shape Stalks Again John Carpenter - The Fog - The Fog John Carpenter - The Fog - Reel 9 Ennio Morricone - The Thing - Humanity Goblin - Profondo Rosso - Deep Shadows Tangerine Dream - Sorcerer - Main Title Tangerine Dream - Sorcerer - Creation Tangerine Dream - Sorcerer - Vengeance Tangerine Dream - Sorcerer - Rain Forest Tangerine Dream - Sorcerer - Betrayal Herbie Hancock - Death Wish - Fill Your Hand Brian May - Mad Max 1 - Flight From The Evil Toecutter Samoa Park - Tubular Affair Medley Herbie Hancock - Rockit Giorgio Moroder - Midnight Express - (Theme from) Midnight Express Pierre Bachelet - the history of 0 - Histoire d'O Paul Mauriat - Careless Whisper
Şarküteri Fragman 02:03
Şarküteri Fragman 4.058 izlenme - 4 yıl önce Başrolleride Marie-Laure Dougnac, Dominique Pinon, Pascal Benezech gibi isimlerin yer aldığı komedi fantastik türündeki Şarküteri filminin resmi fragmanı.
Dinazor Adası 2015 Türkçe Dublaj Aksiyon Fantastik Film 01:16:47
Dinazor Adası 2015 Türkçe Dublaj Aksiyon Fantastik Film 660 izlenme - 1 yıl önce Dinazor Adası 2015 Türkçe Dublaj Aksiyon Fantastik Film https://youtu.be/czRNZ9wdWpM
Dinazor Adası 2015 Türkçe Dublaj Aksiyon Fantastik Film 01:16:47
Dinazor Adası 2015 Türkçe Dublaj Aksiyon Fantastik Film 354 izlenme - 1 yıl önce Dinazor Adası 2015 Türkçe Dublaj Aksiyon Fantastik Film
Hayalet Öğrenciler / Ghost Graduation / Türkçe Altyazılı Fragman 02:04
Hayalet Öğrenciler / Ghost Graduation / Türkçe Altyazılı Fragman 974 izlenme - 4 yıl önce Hayalet Öğrenciler Sinemalarda! Modesto öğretmenlik yapmaktadır ve bazen ölülerle iletişime geçebilmektedir. Bu yüzden psikiyatristlere tonlarca para döken Modesto, birçok okuldan da bu yüzden kovulmuştur. Sonunda kendine bir lise de iş bulan Modesto'nun görevi 5 öğrencinin son sınıfı bitirmelerine yardım etmektir ama işi hiç de kolay olmayacaktır. Çünkü bu 5 öğrenci 20 seneden uzun zamandır ölüdür!
^^peter_pan^^ 04:29
^^peter_pan^^ 2.219 izlenme - 8 yıl önce ßu slaytımda peter pan filminden karelerle filmi özetlemeye çalı$tımm..(yine de filmin yerini tutamazz..jeremy' a$ık olanlara..
The BFG Official Trailer #2 (2016) - Mark Rylance, Bill Hader Movie HD 02:05
The BFG Official Trailer #2 (2016) - Mark Rylance, Bill Hader Movie HD 151 izlenme - 1 yıl önce Yetimhanede büyüyen Sophie isimli küçük bir kız, korkutucu görünümüne rağmen, kız ve erkek çocuklarını yememesi kararı alması nedeniyle kendi türünde dışlanmış olan dünyanın en yardımsever ve en iyi yürekli devi ile arkadaşlık kurar, dev tarafından devler ülkesine götürülür. Ancak bu devler ülkesinde çok tehlikeli ve çok acımasız devler de yaşamaktadır.
Jack the Giant Slayer Fragman 02:08
Jack the Giant Slayer Fragman 948 izlenme - 4 yıl önce Nicholas Hoult, Stanley Tucci, Ewan McGregor gibi isimlerin başrolünde yer aldığı fantastik macera türündeki Jack the Giant Slayer filminin resmi fragmanı.
Iron Butterfly - In A Gadda Da Vida - (Yeşilçam Fantastik Film Müziği) 17:02
Iron Butterfly - In A Gadda Da Vida - (Yeşilçam Fantastik Film Müziği) 348 izlenme - 2 yıl önce Iron Butterfly grubunun 1968 yılında çıkardığı in a gadda da vida albümünün aynı adı taşıyan hit şarkısıdır. şarkının uzunluğu, konser kayıtlarında 19 dakikaya kadar çıkmaktadır. Yeşilçam fantastik filmlerinde bolca kullanılmıştır. Hüseyin Zan'ın Örümcek filmi, Murat Soydan'ın Altın Tabancalı Adam'ı ve birçok filmde kullanılmıştır..
Der Golem: Wie er in die Welt Kam (1920 - 85 dk) 01:24:52
Der Golem: Wie er in die Welt Kam (1920 - 85 dk) 278 izlenme - 2 yıl önce Der Golem Paul Wegener‘in üçlemesidir. Wegener ilk filmi Henrik Galeen ile birlikte çekmiştir. İkinci film 1917 tarihli Golem ve Dansçı Kız‘dır, ancak bu film kayıptır. Sonuncusu ise 1920'de Carl Boese ile birlikte çektikleri, Golem: O Dünyaya Nasıl Geldi‘dir. Bu son filmde Wegener bizzat Golem’i oynamıştır. Golem aslında bir orta çağ hikayesidir. Yahudi efsanesinden köken alır. Meydana gelişi semavi dinlerdeki yaratılış hikayesine benzer özellikler taşır. Süre: 85 dk. Filmi Türkçe altyazılı izleyebilirsiniz.
Beautiful Creatures - Yasak Aşk Röportaj 03:09
Beautiful Creatures - Yasak Aşk Röportaj 421 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinde Alice Englert, Viola Davis, Emma Thompson gibi ünlü isimlerin yer aldığı Fantastik Romantik tarzındaki Beautiful Creatures filminin Yasak Aşk isimli röportaj fragmanı.
Fantastik Film Deneme 1 02:40
Fantastik Film Deneme 1 107 izlenme - 2 yıl önce Facebookdayiz:https://www.facebook.com/progamesturk... Resmi Sitemiz:http://oyunmadeni.wix.com/youtube Fantastik Film Bolum 1 Fantastik Film Fantastik Film Deneme 1 Fantastik Fantazi Hakkkinda:Fantezi, sinema, resim gibi çeşitli sanat dalları ve edebiyatta gerçek olmayan hikâyelerin anlatımıdır. Fantezi hayale dayalı anlatım tarzı olup, retorikte dört temel durumdan biridir. Bilim kurgu fantezi tarzının en bilinen türlerinden olup genelde gelecek bir zaman diliminde gecen olayları veya bugün olmayan bilim ve teknoloji unsurlarını temel alır. Bu tarza ait biçimler hikâye, roman gibi edebi biçimlerle beraber film ve çizgi romanı da içerir.
Muhteşem ve Kudretli Oz Kısa Klip 01:04
Muhteşem ve Kudretli Oz Kısa Klip 324 izlenme - 4 yıl önce Başrollerinden James Franco, Mila Kunis, Rachel Weisz, Michelle Williams, Zach Braff, Joey King, Bruce Campbell gibi isimlerin yer aldığı fantastik macera türündeki Muhteşem ve Kudretli Oz filminin Mila Kunis ile Rachel Weisz'ın tartışma bölümü.