Hoşgeldiniz!

Fantastik Komedi Videoları İzle

Selena Dizisi Giriş 01:52
Selena Dizisi Giriş 36.925 izlenme - 4 yıl önce Selena dizisinin giriş sekansı
Halloweentown High Fragmanı 00:29
Halloweentown High Fragmanı 11.830 izlenme - 3 yıl önce Halloweentown High Fragmanı
I Can Hear Your Voice (2013) Fragman 00:36
I Can Hear Your Voice (2013) Fragman 6.795 izlenme - 3 yıl önce Kore Dizisi I Hear Your Voice'un Fragmanı
Bebek Bakıcım Bir Vampir Fragmanı 01:25
Bebek Bakıcım Bir Vampir Fragmanı 7.984 izlenme - 3 yıl önce 2010 Kanada yapımı My Babysitter's A Vampire ( Bebek Bakıcım bir Vampir) filminin fragmanı. Ethan onun en yakın arkadaşı Benny ile birlikte küçük kız kardeşi Jane için bir bebek bakıcısı ayarlarlar,işe aldıkları Jane,işinde profesyonel,gizemli ve çok güzel bir kızdır.
Bakıcım Bir Vampir Fragmanı 01:25
Bakıcım Bir Vampir Fragmanı 5.158 izlenme - 3 yıl önce 2010 Kanada yapımı Bakıcım Bir Vampir filminin fragmanı. Ethan onun en yakın arkadaşı Benny ile birlikte küçük kız kardeşi Jane için bir bebek bakıcısı ayarlarlar,işe aldıkları Jane,işinde profesyonel,gizemli ve çok güzel bir kızdır.
The Superhuman Psychic Fragmanı 01:33
The Superhuman Psychic Fragmanı 5.589 izlenme - 3 yıl önce 2010 Güney Kore yapımı Haunters (The Superhuman / Psychic) filminin fragmanı. Film; düşünceleriyle insanları kontrol altına alabilen Cho-in (Kang Dong Won) adlı bir medyumla, ruhsal, doğaüstü güçlere bağışık olan Kyu-Nam (Ko Soo) isimli bir adamın arasındaki mücadeleyi anlatıyor.Kyu-nam eski, yorgun bir rehinci ile çalışmaktadır.Bir gün Cho-in içine doğru yürür ve dükkanı soymak için güçlerini kullanmayı dener, ve o özel yeteneklerinin Kyu-Nam üzerinde çalışmadığını fark eder. Bir kişiyi kontrolü altına alamadığı için üzgün olarak Cho-in Kyu-nam \'ın peşine düşer ve kovalama sürecinde yanlışlıkla birini öldürür. Bu şekilde, bir yüzleşme başlar ve bu yüzleşme bu iki adamı çatışma eşiğine getirecektir.
Zelig (1983) Fragman 00:45
Zelig (1983) Fragman 1.062 izlenme - 3 yıl önce 1920’lerde, sansasyonel bir karakter olan Leonard Zelig, kimle tanışırsa onun karakteristik özelliklerini taklit eden bukalemun vari bir adamdır. Huzuru ise sadece psikologunun kollarında bulmaktadır. Amerika’nın şöhret ve ün düşkünlüğüyle dalga geçen filmde, tıpkı Yurttaş Kane’de olduğu gibi sahte haber görüntüleri montajlanarak Zelig’in sanki dönemin ünlüleriyle bir arada olduğu sahneler yaratılmış.
The Mask (Maske) Film Fragmanı (1994) 01:55
The Mask (Maske) Film Fragmanı (1994) 272 izlenme - 2 yıl önce Stanley Ipkiss (Jim Carrey), iyi yürekli bir banka memurudur. Bir gün bulduğu antika bir maskeyi takar ve inanılmaz güçlere sahip bir yaratığa dönüşür. Halk arasında Maske diye tanınan kahramanımız, yanlışlıkla Dorian Tyrel (Peter Greene) adlı bir mafya liderinin hedefi haline gelir.
Hayalet Öğrenciler Fragman 02:03
Hayalet Öğrenciler Fragman 188 izlenme - 4 yıl önce Vizyon Tarihi: 28 Haziran 2013 Yapımı: 2012 - İspanya Tür: Fantastik, Komedi Süre: 88 Dakika Yönetmen: Javier Ruiz Caldera Oyuncular: Alexandra Jimenez, Silv...
The Extraordinary Tale of the Times Table Fragmanı 01:26
The Extraordinary Tale of the Times Table Fragmanı 246 izlenme - 3 yıl önce 2013 İspanya yapımı The Extraordinary Tale of the Times Table filminin fragmanı.
4-a lı ata 2 00:38
4-a lı ata 2 345 izlenme - 6 yıl önce fantastik komedi
Mavi Gece - Fragman (HD) 01:39
Mavi Gece - Fragman (HD) 40 izlenme - 1 yıl önce Başarılı bir doktor olan Emel, varlıklı ve sevgi dolu bir adam olan kocası Murat ile birlikte sıradan bir hayat sürmektedir. Çiftin yaşadığı en büyük problem ise istemelerine rağmen çocuklarının olmamasıdır. Maço bir adam olan Zeki ise çıkardığı sorunlarla hem karısını hem de çevresindekileri bezdiren bir taksi şoförüdür. Zeki ve karısı da tıpkı Emel ile Murat gibi çocuk sahibi olamamaktadır. Zeki bir gece kaza yapar ve Emel'in çalıştığı hastaneye götürülür. Emel'in Zeki'ye elektro şok uyguladığı anda hayatlarında beklenmedik tuhaflıklar meydana gelecektir. BiziTakip Edin Sinepedia: http://sinepedia.net Facebook: https://www.facebook.com/sinepedia.net/ Twitter: https://twitter.com/sinepedia_net