Hoşgeldiniz!

fantom

Süper İnek 02:33
Süper İnek 24.763 izlenme - 11 yıl önce KARETECİ İNEK LAZOYA KARŞI (MATRİX)
Filistinli Zeynep 03:52
Filistinli Zeynep 1.354 izlenme - 10 yıl önce filistinde bombalar çocukların üzerine yağıyor.. acaba suçları neydi.??????
Darkorbit Usa East 3 04:42
Darkorbit Usa East 3 553 izlenme - 6 yıl önce fantom geri döndü.....
Xeo Vs Blu&azap Fantom Pvp 05:36
Xeo Vs Blu&azap Fantom Pvp 676 izlenme - 8 yıl önce alayı pert.... endless team
Defenders Of The Earth 00:57
Defenders Of The Earth 340 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizde "Evrenin Koruyucuları" adıyla yayınlanan, Flash Gordon, Phantom (Kızılmaske), Mandrake gibi ünlü çizgi roman kahramanlarını bir araya getiren çizgi filmin açılış videosu...
F-4’lerin Düşüşünde Kafa Karıştıran Sorular 01:42
F-4’lerin Düşüşünde Kafa Karıştıran Sorular 113 izlenme - 2 yıl önce Son 10 gün içinde üç F-4 savaş uçağının daha düşmesi, akıllara türlü sorular getirdi. 2002 yılında 632 milyon dolar ödenerek İsrail’de modernize ettirilen uçaklar, o tarihten itibaren adeta ’patır patır’ düşmeye başladı.
darkorbit usa east 3 06:20
darkorbit usa east 3 191 izlenme - 6 yıl önce ifyouhurtjust scream
Şehit Babası: Saray Yapana Kadar Uçan Tabutları Değiştirsin 00:26
Şehit Babası: Saray Yapana Kadar Uçan Tabutları Değiştirsin 117 izlenme - 2 yıl önce Konya'da şehit olan düşen uçakta şehit olan Hava Pilot Kurmay Yüzbaşı Mustafa Tanış'ın babası Hayri Tanış, acısından isyan etti. Tanış, "Bunları yazın 'yavrum uçan tabut ile gitti' diye. Yazmazsanız en adi insansınız. Saraylar yapana kadar uçan tabutları değiştirsin. Yandım ben yandım, yanıyorum." dedi. Konya'da düşen F-4'ün pilotlarından Hava Pilot Kurmay Yüzbaşı Mustafa Tanış'ın Yenimahalle Akın Caddesi Narin Sokak'ta baba ocağında yas vardı. Aile fertlerinin taziyeleri kabulünden sonra cenazelerini teslim almak üzere Eskişehir'e doğru yola çıktı. Şehit pilotun babası Hayri Tanış'ın yola çıktıkları sırada mikrofonlara konuşmak istemesini çevredekiler engellemek istedi. Tanış basın mensuplarına yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Bunları yazın 'yavrum uçan tabut ile gitti' diye. Yazmazsanız en adi insansınız. Saraylar yapana kadar uçan tabutları değiştirsin. Saray yapana kadar uçan tabutları değiştirsin. Yandım ben yandım, yanıyorum. Ben yanıyorum onlar da yansın. Onlar da yansın. Ben öldüm artık bundan sonra öldüm. Millet vatandaş duysun bunları. Başka analar ağlamasın, başka ocaklar sönmesin." Tanış'ın yakınında bulunanlar acılı babanın basın mensuplarına konuşmasını engellemek için, binecekleri askeri otobüse arkadan götürdü. Acılı baba bütün engellemelere rağmen sesini yükseltip konuşmaya çalıştı. Ailenin diğer fertlerinin de otobüse binmesiyle acılı aile, Eskişehir'e hava yoluyla gitmek üzere yola çıktı. şehit Pilot için yarın cuma vakti Kocatepe Camii'nde tören yapılması planlanıyor.
Trabzon Vakfıkebirliler 00:32
Trabzon Vakfıkebirliler 247 izlenme - 8 yıl önce bütün trabzonlulara
Bedirhan Gökçe - Hangi Büdü? 02:21
Bedirhan Gökçe - Hangi Büdü? 109 izlenme - 3 yıl önce Şair Bedirhan Gökçe'nin Sivas'ta , Ramazan Eğlenceleri kapsamında verdiği konserin en keyifli bölümü. Duygu yüklü şiirlerle hüzünlenip , yöresel türkülerle coşarken, değme stand-up çılara taş çıkartacak esprileri ile hem güldürüyor, hem de düşündürüyor.
trabzon vakfıkebirliler 00:49
trabzon vakfıkebirliler 164 izlenme - 8 yıl önce bütün trabzonlulara
TSK: Uçaklar Havada Çarpışmadı İrtifaları Düşüktü 00:36
TSK: Uçaklar Havada Çarpışmadı İrtifaları Düşüktü 59 izlenme - 2 yıl önce Malatya’da düşen uçaklarla ilgili Genelkurmay Başkanlığından yapılan açıklamada, "Uçaklarımızın herhangi bir dış etkiye maruz kalmadığı, havada çarpışmadığı, ancak irtifalarının uçtukları bölge için düşük olduğu tespit edilmiştir" denildi
Seni Seviyorum 01:51
Seni Seviyorum 56 izlenme - 8 yıl önce sper