Hoşgeldiniz!

Fantom Videoları İzle

Süper İnek 02:33
Süper İnek 24.745 izlenme - 10 yıl önce KARETECİ İNEK LAZOYA KARŞI (MATRİX)
Demir Pençe Korsan Adam - Çetin İnanç (1969 - 84 dk) 01:24:50
Demir Pençe Korsan Adam - Çetin İnanç (1969 - 84 dk) 732 izlenme - 1 yıl önce Demir Pençe Korsan Adam Yapım Yılı: 1969 Süre: 84 dk Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik Yönetmen: Çetin Inanç Senaristler: Kamil Ersahin, Erdoğan Şahin Oyuncular: Demir Karahan, Nebahat Çehre, Yıldırım Gencer, Feri Cansel, Ahmet Danyal Topatan, Gülgün Erdem, Faruk Panter, Hüseyin Zan, Hakkı Haktan, Muammer Gözalan, Çetin Dağdelen, Osman Karahan, Ahmet Şenses, Hüseyin Güler, Güven Koyunlu, Behçet Nacar Konu: Maskeli kahraman Demir Pençe'nin eski bir hesap için İstanbul'a gelişi, burada Fantom ile karşılaşması ve burada Fantom'u bozguna uğratmasının hikayesini izleyeceğiz.
Filistinli Zeynep 03:52
Filistinli Zeynep 1.353 izlenme - 10 yıl önce filistinde bombalar çocukların üzerine yağıyor.. acaba suçları neydi.??????
Darkorbit Usa East 3 04:42
Darkorbit Usa East 3 552 izlenme - 6 yıl önce fantom geri döndü.....
Xeo Vs Blu&azap Fantom Pvp 05:36
Xeo Vs Blu&azap Fantom Pvp 675 izlenme - 7 yıl önce alayı pert.... endless team
şahan mahmutpaşa vcd 04:20
şahan mahmutpaşa vcd 814 izlenme - 9 yıl önce şahandan komik bir video
Defenders Of The Earth 00:57
Defenders Of The Earth 249 izlenme - 2 yıl önce Ülkemizde "Evrenin Koruyucuları" adıyla yayınlanan, Flash Gordon, Phantom (Kızılmaske), Mandrake gibi ünlü çizgi roman kahramanlarını bir araya getiren çizgi filmin açılış videosu...
F-4’lerin Düşüşünde Kafa Karıştıran Sorular 01:42
F-4’lerin Düşüşünde Kafa Karıştıran Sorular 110 izlenme - 2 yıl önce Son 10 gün içinde üç F-4 savaş uçağının daha düşmesi, akıllara türlü sorular getirdi. 2002 yılında 632 milyon dolar ödenerek İsrail’de modernize ettirilen uçaklar, o tarihten itibaren adeta ’patır patır’ düşmeye başladı.
Şehit Babası: Saray Yapana Kadar Uçan Tabutları Değiştirsin 00:26
Şehit Babası: Saray Yapana Kadar Uçan Tabutları Değiştirsin 116 izlenme - 2 yıl önce Konya'da şehit olan düşen uçakta şehit olan Hava Pilot Kurmay Yüzbaşı Mustafa Tanış'ın babası Hayri Tanış, acısından isyan etti. Tanış, "Bunları yazın 'yavrum uçan tabut ile gitti' diye. Yazmazsanız en adi insansınız. Saraylar yapana kadar uçan tabutları değiştirsin. Yandım ben yandım, yanıyorum." dedi. Konya'da düşen F-4'ün pilotlarından Hava Pilot Kurmay Yüzbaşı Mustafa Tanış'ın Yenimahalle Akın Caddesi Narin Sokak'ta baba ocağında yas vardı. Aile fertlerinin taziyeleri kabulünden sonra cenazelerini teslim almak üzere Eskişehir'e doğru yola çıktı. Şehit pilotun babası Hayri Tanış'ın yola çıktıkları sırada mikrofonlara konuşmak istemesini çevredekiler engellemek istedi. Tanış basın mensuplarına yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Bunları yazın 'yavrum uçan tabut ile gitti' diye. Yazmazsanız en adi insansınız. Saraylar yapana kadar uçan tabutları değiştirsin. Saray yapana kadar uçan tabutları değiştirsin. Yandım ben yandım, yanıyorum. Ben yanıyorum onlar da yansın. Onlar da yansın. Ben öldüm artık bundan sonra öldüm. Millet vatandaş duysun bunları. Başka analar ağlamasın, başka ocaklar sönmesin." Tanış'ın yakınında bulunanlar acılı babanın basın mensuplarına konuşmasını engellemek için, binecekleri askeri otobüse arkadan götürdü. Acılı baba bütün engellemelere rağmen sesini yükseltip konuşmaya çalıştı. Ailenin diğer fertlerinin de otobüse binmesiyle acılı aile, Eskişehir'e hava yoluyla gitmek üzere yola çıktı. şehit Pilot için yarın cuma vakti Kocatepe Camii'nde tören yapılması planlanıyor.
darkorbit usa east 3 06:20
darkorbit usa east 3 191 izlenme - 5 yıl önce ifyouhurtjust scream
Trabzon Vakfıkebirliler 00:32
Trabzon Vakfıkebirliler 247 izlenme - 8 yıl önce bütün trabzonlulara
Bedirhan Gökçe - Hangi Büdü? 02:21
Bedirhan Gökçe - Hangi Büdü? 101 izlenme - 2 yıl önce Şair Bedirhan Gökçe'nin Sivas'ta , Ramazan Eğlenceleri kapsamında verdiği konserin en keyifli bölümü. Duygu yüklü şiirlerle hüzünlenip , yöresel türkülerle coşarken, değme stand-up çılara taş çıkartacak esprileri ile hem güldürüyor, hem de düşündürüyor.
TSK: Uçaklar Havada Çarpışmadı İrtifaları Düşüktü 00:36
TSK: Uçaklar Havada Çarpışmadı İrtifaları Düşüktü 59 izlenme - 2 yıl önce Malatya’da düşen uçaklarla ilgili Genelkurmay Başkanlığından yapılan açıklamada, "Uçaklarımızın herhangi bir dış etkiye maruz kalmadığı, havada çarpışmadığı, ancak irtifalarının uçtukları bölge için düşük olduğu tespit edilmiştir" denildi
trabzon vakfıkebirliler 00:49
trabzon vakfıkebirliler 162 izlenme - 8 yıl önce bütün trabzonlulara
Seni Seviyorum 01:51
Seni Seviyorum 56 izlenme - 7 yıl önce sper