Hoşgeldiniz!

Fare Kapanı Videoları İzle

İnsancıl Fare Kapanı Nasıl Yapılır? 05:04
İnsancıl Fare Kapanı Nasıl Yapılır? 33.645 izlenme - 2 yıl önce Hadi evde, insancıl bir fare kapanı yapalım. Nesi insancıl? Bu kapan fareyi yakaladığında zarar vermiyor, sadece hapsediyor. Siz de daha sonra onu doğaya salabiliyorsunuz. Gerçek hayvanseverlere de bu yakışır öyle değil mi? :)
Fareleri Zehirsiz Yakalamak 02:37
Fareleri Zehirsiz Yakalamak 12.491 izlenme - 7 ay önce Fareleri bilirsiniz en sağlam zehirler bile zor öldürür. Ama böyle allahsızca yapılan tuzaklarla fareleri şamar oğlanına döndüren düzenekleri izliyoruz.
Dev Fare Kapanı Yapan Çılgın Adam 06:19
Dev Fare Kapanı Yapan Çılgın Adam 654 izlenme - 3 hafta önce The Backyard Scientist isimli YouTube kanalı devasa bir fare kapanı yaptı. Fare kapanı ile nesneleri parçalama anı böyle kaydedildi.
Fare Kapanını Test Ettik - Sakın Denemeyin 05:01
Fare Kapanını Test Ettik - Sakın Denemeyin 3.915 izlenme - 6 ay önce Bu videoda fare kapanının ne kadar etkili olduğunu test ettik. Gerçekten de kesinlikle oynanmayacak bir şey olduğunu gördük. Sakın Denemeyin serisindeki diğer videolarımız tam şurada: https://goo.gl/xPQpf0 Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Kafası Prize Sıkışan Fare 00:57
Kafası Prize Sıkışan Fare 5.524 izlenme - 6 ay önce kafası Prize sıkışan farenin kurtarılma anını izliyoruz. Bu farelerin neyi var he? Son zamanlarda her yerdeler.
Allame - Fare Kapanı  Sözleriyle) 03:20
Allame - Fare Kapanı Sözleriyle) 15.993 izlenme - 3 yıl önce Allame - Fare Kapanı
Özgürlüğüne Kavuşan Farenin Bahtsızlığı 00:23
Özgürlüğüne Kavuşan Farenin Bahtsızlığı 680 izlenme - 2 ay önce Özgürlüğüne kavuştuğunu düşünüp bulunduğu kafesten hızla uzaklaşmaya çalışan fare arabanın altında kaldı
Allame Fare Kapanı 03:20
Allame Fare Kapanı 13.156 izlenme - 5 yıl önce Süper Şarkı
Ağır Çekim Görüntülerle Fare Kapanı Nasıl Çalışır? 05:04
Ağır Çekim Görüntülerle Fare Kapanı Nasıl Çalışır? 698 izlenme - 3 ay önce Ağır Çekim Görüntülerle Fare Kapanı Nasıl Çalışır? Ultra yavaşlatılmış görüntülerle fare kapanına yakalanan oyuncak farenin o anları.
1000 Adet Fare Kapanıyla Dolu Tramboline Atlayan Çılgın Adam 06:20
1000 Adet Fare Kapanıyla Dolu Tramboline Atlayan Çılgın Adam 126 izlenme - 2 hafta önce The Slow Mo Guys isimli YouTube kanalındaki bir adam, tam 1000 adet fare kapanı ile doldurulan tramboline atladı. O anlar yavaş çekim ile kaydedildi.
Bin Tane Fare Kapanına Dalış Yapmak 01:04
Bin Tane Fare Kapanına Dalış Yapmak 57 izlenme - 7 gün önce Havuzu andıran darenin ortasına 1000 tane fare kapanına atlayan adamı izliyoruz.Değişik bir çılgınlık hakketen
Zarar Vermeyen Fare Kapanı 01:25
Zarar Vermeyen Fare Kapanı 1.237 izlenme - 1 yıl önce Daha önce sitede pet şişeden yapılan fare kapanı videosu izlemiştik. Bu da değişik bir versiyon olmuş. Kolayca yakalanan fare el değmeden bahçeye postalanabiliyor.
Ağır Çekim Görüntüleriyle Fare Kapanına Düşen Masum Sosis 02:56
Ağır Çekim Görüntüleriyle Fare Kapanına Düşen Masum Sosis 415 izlenme - 4 ay önce Warped Perception kanalı ağır çekim görüntülerle bir sosisin fare kapanında dilimlenmesini kaydetti. Saniyede 147.000 kare hızla çekilen görüntülerde sosisin nasıl kesildiğine gelin bir bakalım.
Fare Kapanı 03:12
Fare Kapanı 4.351 izlenme - 4 yıl önce Fare Kapanı
Su Şişesinden Fare Kapanı Yapmak 02:16
Su Şişesinden Fare Kapanı Yapmak 2.513 izlenme - 2 yıl önce Uzakdoğulu abimiz basit, kullanışlı ve zararsız bir fare kapanı yapıyor. Müzikler benden..
Çok Basit ama Çok Etkili Fare Kapanı 06:52
Çok Basit ama Çok Etkili Fare Kapanı 538 izlenme - 1 yıl önce Basit ama kullanışlı fareye fazla zarar vermicek bir fare kapanı yapılırmış,videoyu iyi izleyin süper olmuş hakketen fare tuzağa düşünce bir şey yapamıyo resmen
Çin malı fare kapanı 00:31
Çin malı fare kapanı 2.394 izlenme - 5 yıl önce
Ali Kundilli - Fare Kapanı 00:36
Ali Kundilli - Fare Kapanı 147 izlenme - 3 ay önce 10.03.2017 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Ali Kundilli - Fare Kapanı ' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ahmet Şerif İzgören - Fare Kapanı Yarışması 01:51
Ahmet Şerif İzgören - Fare Kapanı Yarışması 1.505 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Şerif İzgören, doğdu İzmir'de 1965 yılında. 1983 yılında, Askeri Lisesi, 1987 yılında mezun oldu Hacettepe Üniversitesi Dilbilim Bölümü. Türk Silahlı Kuvvetleri teğmen rütbesiyle kadar çalıştı. 1991 yılında ordudan istifa etti. Ankara Üniversitesi TÖMER aynı yıl Şehir Şubesi kurulmuş ve bu şube müdürü olarak dört yıl görev yaptı. Bu dönemde, Bursa'nın ilk kültür merkezleri açıldı. Türkiye'nin tek dergisi çevirisi yayınlandı. Tiyatro, müzik, resim, Onaltı kulübün onursal başkanı söyledi. 1995 yılında transfer edildi özel sektör , genel müdür, iki ayrı şirket dedi. AIESEC 1996 yılında Yüksek İstişare Konseyi üyesi olarak hizmet vermiştir. England (Sunley Management Center) ve Türkiye'de zaman yönetimi, finans, liderlik, beden dili, işletme ve yönetim modelleri, satış ve pazarlama, iletişim, kurumsal fonksiyonları, karar alma teknikleri, stres yönetimi, motivasyon, yaratıcılık, liderlik, kıyaslama vb. konularda birçok seminere katıldı ve eğitim aldı. Daha sonra bu alanlarda ülke ve yurtdışı eğitim verdi. Platformunda yurt dışında çeşitli üniversitelerde dahil olmak üzere alanında Liderlik, takım çalışması, yönetim ve iletişim, 500'den fazla seminer var. Birçok Türk ve yabancı şirketlerin eğitim ve danışmanlık hizmetleri sağlamak için bu alanlarda mevcut. İzgören kurum ve oluşturmak için bilinen çalışmak sistemlerde değişiklik meydana getirmek için. 1996 yılından bu yana Academy International / İzgörenAkın Eğitim ve Danışmanlık firmasının kurucusu; Elma Yayınevi'nin (Akademi Artı Yayıncılık A.Ş.), 1999 yılından bu yana Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir. Dahil olmak üzere, iş ve yönetim konularında sekiz ile kişisel gelişim iki kitap üzerine, yayınlandı. Bunlardan on bin üzerinde, dokuz satıldı. Türkiye'de bir uzman alanında çalışan.
Dilini Fare Kapanına Kıstıran Adamlar! (Guinness Rekoru) 03:40
Dilini Fare Kapanına Kıstıran Adamlar! (Guinness Rekoru) 1.825 izlenme - 4 yıl önce bu adamlar çıldırmış olmalı :)
Allame-Fare Kapanı 03:20
Allame-Fare Kapanı 1.031 izlenme - 6 yıl önce
Fare Yakalayamama Makinesi - Tom & Jerry 01:27
Fare Yakalayamama Makinesi - Tom & Jerry 480 izlenme - 2 yıl önce Garibim Tom, kıçı başı ayrı oynayan evin altını üstüne getiren Jerry'i yakalamak için bir kapan geliştirir. Yapılması gereken tek şey Jerry'nin ipe asılı olan peyniri almasıdır. Ama sonuç yine hüsran yine hüsran. Tom ve Jerry'den akıllarda yer etmiş bir sahne.
Fare Kapanı 2 01:03
Fare Kapanı 2 1.119 izlenme - 4 yıl önce Fare Kapanı
Fare Kapanı İle Sevgilisini Acımasızca Uyandıran Kız  00:14
Fare Kapanı İle Sevgilisini Acımasızca Uyandıran Kız 521 izlenme - 2 yıl önce Fare Kapanı İle Sevgilisini Acımasızca Uyandıran Kız Uyuyan sevgilisinin cinsel organını fare kapanına sıkıştıran acımasız sevgiliyi izliyoruz.
Sürpriz Finalli Paranormal Aktivite Tadında Fare Tuzağı 01:33
Sürpriz Finalli Paranormal Aktivite Tadında Fare Tuzağı 445 izlenme - 2 yıl önce Amerikalı bir arkadaş geceleri evinden gelen garip sesler üzerine evin çeşitli yerlerine kameralar yerleştirir.. Olaylar gelişir..
2014 Adet Fare Kapanı ve 2015 Tane Pinpon Topu ile İşsizlikte Çığır Açmak 02:06
2014 Adet Fare Kapanı ve 2015 Tane Pinpon Topu ile İşsizlikte Çığır Açmak 297 izlenme - 2 yıl önce Evet abilerimiz 2014 adet fare kapanı ve 2015 tane pinpon topu ile Kaos ortamı yaratmışlar harbi işsiz bunlar...
Gereksiz Mi Gereksiz Fare Kapanı Yarışları 03:38
Gereksiz Mi Gereksiz Fare Kapanı Yarışları 319 izlenme - 2 yıl önce Video hakkında bilgi vermeye gerek yok heralde iki farklı marka fare kapanını "yarıştırıyor" çok zeki dostumuz.Sonucu çok önemliymiş gibi biz de izliyoruz.Evet genşler sövmeler bana değil videoyu youtube kanalından yükleyen TAOFLEDERMAUS adlı kullanıcıya gitsin.Şuana kadar izlediğim en gereksiz dikimsonik videoyu izledim benim vaktime tecavüz etti siz değerli dostlarımla paylaşmak istedim buyrun..
Ağır Çekimde Fare Kapanı 02:38
Ağır Çekimde Fare Kapanı 341 izlenme - 3 yıl önce Youtube'da ağır çekim videolar paylaşan 'The Slow Mo Guys' kanalından bir video daha. Daniel 150 tane fare kapanının bulunduğu masaya kollarıyla vuruyor ve olayı ağır çekimde izliyoruz.
El Yapımı Fare Kapanı 06:52
El Yapımı Fare Kapanı 14 izlenme - 1 ay önce ZARARSIZ BİR ŞEKİLDE DOGAL FARE YAKALAMA TEKNİGİ....
Fare Kapanına Yakalanan Psikopat Sincap 01:33
Fare Kapanına Yakalanan Psikopat Sincap 10 izlenme - 1 ay önce kameraya kafa atmakta haklı bence