Hoşgeldiniz!

fare kapanı

İnsancıl Fare Kapanı Nasıl Yapılır? 05:04
İnsancıl Fare Kapanı Nasıl Yapılır? 35.265 izlenme - 4 yıl önce Hadi evde, insancıl bir fare kapanı yapalım. Nesi insancıl? Bu kapan fareyi yakaladığında zarar vermiyor, sadece hapsediyor. Siz de daha sonra onu doğaya salabiliyorsunuz. Gerçek hayvanseverlere de bu yakışır öyle değil mi? :)
Zekice Tasarlanmış Fare Kapanı 00:59
Zekice Tasarlanmış Fare Kapanı 6.045 izlenme - 11 ay önce Farelerinde zeki olma ihtimalini düşünerek yapılmış ve asla zarar veri olmayan muhteşem bir kapan tasarımını izliyoruz efendim...
Asla Rakibini Küçümseme - Zor Hedef Fare 03:32
Asla Rakibini Küçümseme - Zor Hedef Fare 1.324 izlenme - 3 ay önce Yönetmenliğini Gore Verbinski'nin üstlendiği 1997 yapımı 'Mousehunt ' filminden hoş komik bir sahne.
Yüzyıllar Öncesinden Fare Kapanı Fikri 02:39
Yüzyıllar Öncesinden Fare Kapanı Fikri 4.825 izlenme - 1 yıl önce Yaklaşık 300-500 yıl öncesine ait bir icatmış. bence çok başarılı bir fare kapanı
Allame - Fare Kapanı  Sözleriyle) 03:20
Allame - Fare Kapanı Sözleriyle) 16.063 izlenme - 5 yıl önce Allame - Fare Kapanı
Fareleri Zehirsiz Yakalamak 02:37
Fareleri Zehirsiz Yakalamak 12.878 izlenme - 2 yıl önce Fareleri bilirsiniz en sağlam zehirler bile zor öldürür. Ama böyle allahsızca yapılan tuzaklarla fareleri şamar oğlanına döndüren düzenekleri izliyoruz.
Fare Kapanını Test Ettik - Sakın Denemeyin 05:01
Fare Kapanını Test Ettik - Sakın Denemeyin 4.080 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda fare kapanının ne kadar etkili olduğunu test ettik. Gerçekten de kesinlikle oynanmayacak bir şey olduğunu gördük. Sakın Denemeyin serisindeki diğer videolarımız tam şurada: https://goo.gl/xPQpf0 Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Kafası Prize Sıkışan Fare 00:57
Kafası Prize Sıkışan Fare 6.031 izlenme - 2 yıl önce kafası Prize sıkışan farenin kurtarılma anını izliyoruz. Bu farelerin neyi var he? Son zamanlarda her yerdeler.
Fare Kapanı 03:12
Fare Kapanı 4.450 izlenme - 6 yıl önce Fare Kapanı
Özgürlüğüne Kavuşan Farenin Bahtsızlığı 00:23
Özgürlüğüne Kavuşan Farenin Bahtsızlığı 1.290 izlenme - 2 yıl önce Özgürlüğüne kavuştuğunu düşünüp bulunduğu kafesten hızla uzaklaşmaya çalışan fare arabanın altında kaldı
Zarar Vermeyen Fare Kapanı 01:25
Zarar Vermeyen Fare Kapanı 1.792 izlenme - 3 yıl önce Daha önce sitede pet şişeden yapılan fare kapanı videosu izlemiştik. Bu da değişik bir versiyon olmuş. Kolayca yakalanan fare el değmeden bahçeye postalanabiliyor.
Su Şişesinden Fare Kapanı Yapmak 02:16
Su Şişesinden Fare Kapanı Yapmak 3.146 izlenme - 4 yıl önce Uzakdoğulu abimiz basit, kullanışlı ve zararsız bir fare kapanı yapıyor. Müzikler benden..
Ağır Çekim Görüntülerle Fare Kapanı Nasıl Çalışır? 05:04
Ağır Çekim Görüntülerle Fare Kapanı Nasıl Çalışır? 877 izlenme - 2 yıl önce Ağır Çekim Görüntülerle Fare Kapanı Nasıl Çalışır? Ultra yavaşlatılmış görüntülerle fare kapanına yakalanan oyuncak farenin o anları.
Ahmet Şerif İzgören - Fare Kapanı Yarışması 01:51
Ahmet Şerif İzgören - Fare Kapanı Yarışması 2.495 izlenme - 4 yıl önce Ahmet Şerif İzgören, doğdu İzmir'de 1965 yılında. 1983 yılında, Askeri Lisesi, 1987 yılında mezun oldu Hacettepe Üniversitesi Dilbilim Bölümü. Türk Silahlı Kuvvetleri teğmen rütbesiyle kadar çalıştı. 1991 yılında ordudan istifa etti. Ankara Üniversitesi TÖMER aynı yıl Şehir Şubesi kurulmuş ve bu şube müdürü olarak dört yıl görev yaptı. Bu dönemde, Bursa'nın ilk kültür merkezleri açıldı. Türkiye'nin tek dergisi çevirisi yayınlandı. Tiyatro, müzik, resim, Onaltı kulübün onursal başkanı söyledi. 1995 yılında transfer edildi özel sektör , genel müdür, iki ayrı şirket dedi. AIESEC 1996 yılında Yüksek İstişare Konseyi üyesi olarak hizmet vermiştir. England (Sunley Management Center) ve Türkiye'de zaman yönetimi, finans, liderlik, beden dili, işletme ve yönetim modelleri, satış ve pazarlama, iletişim, kurumsal fonksiyonları, karar alma teknikleri, stres yönetimi, motivasyon, yaratıcılık, liderlik, kıyaslama vb. konularda birçok seminere katıldı ve eğitim aldı. Daha sonra bu alanlarda ülke ve yurtdışı eğitim verdi. Platformunda yurt dışında çeşitli üniversitelerde dahil olmak üzere alanında Liderlik, takım çalışması, yönetim ve iletişim, 500'den fazla seminer var. Birçok Türk ve yabancı şirketlerin eğitim ve danışmanlık hizmetleri sağlamak için bu alanlarda mevcut. İzgören kurum ve oluşturmak için bilinen çalışmak sistemlerde değişiklik meydana getirmek için. 1996 yılından bu yana Academy International / İzgörenAkın Eğitim ve Danışmanlık firmasının kurucusu; Elma Yayınevi'nin (Akademi Artı Yayıncılık A.Ş.), 1999 yılından bu yana Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir. Dahil olmak üzere, iş ve yönetim konularında sekiz ile kişisel gelişim iki kitap üzerine, yayınlandı. Bunlardan on bin üzerinde, dokuz satıldı. Türkiye'de bir uzman alanında çalışan.
Dev Fare Kapanı Yapan Çılgın Adam 06:19
Dev Fare Kapanı Yapan Çılgın Adam 839 izlenme - 2 yıl önce The Backyard Scientist isimli YouTube kanalı devasa bir fare kapanı yaptı. Fare kapanı ile nesneleri parçalama anı böyle kaydedildi.
Çok Basit ama Çok Etkili Fare Kapanı 06:52
Çok Basit ama Çok Etkili Fare Kapanı 814 izlenme - 3 yıl önce Basit ama kullanışlı fareye fazla zarar vermicek bir fare kapanı yapılırmış,videoyu iyi izleyin süper olmuş hakketen fare tuzağa düşünce bir şey yapamıyo resmen
Dilini Fare Kapanına Kıstıran Adamlar! (Guinness Rekoru) 03:40
Dilini Fare Kapanına Kıstıran Adamlar! (Guinness Rekoru) 1.830 izlenme - 6 yıl önce bu adamlar çıldırmış olmalı :)
Fare Yakalayamama Makinesi - Tom & Jerry 01:27
Fare Yakalayamama Makinesi - Tom & Jerry 781 izlenme - 4 yıl önce Garibim Tom, kıçı başı ayrı oynayan evin altını üstüne getiren Jerry'i yakalamak için bir kapan geliştirir. Yapılması gereken tek şey Jerry'nin ipe asılı olan peyniri almasıdır. Ama sonuç yine hüsran yine hüsran. Tom ve Jerry'den akıllarda yer etmiş bir sahne.
Ağır Çekim Görüntüleriyle Fare Kapanına Düşen Masum Sosis 02:56
Ağır Çekim Görüntüleriyle Fare Kapanına Düşen Masum Sosis 448 izlenme - 2 yıl önce Warped Perception kanalı ağır çekim görüntülerle bir sosisin fare kapanında dilimlenmesini kaydetti. Saniyede 147.000 kare hızla çekilen görüntülerde sosisin nasıl kesildiğine gelin bir bakalım.
Sürpriz Finalli Paranormal Aktivite Tadında Fare Tuzağı 01:33
Sürpriz Finalli Paranormal Aktivite Tadında Fare Tuzağı 673 izlenme - 3 yıl önce Amerikalı bir arkadaş geceleri evinden gelen garip sesler üzerine evin çeşitli yerlerine kameralar yerleştirir.. Olaylar gelişir..
Fare Kapanı 2 01:03
Fare Kapanı 2 1.139 izlenme - 6 yıl önce Fare Kapanı
2014 Adet Fare Kapanı ve 2015 Tane Pinpon Topu ile İşsizlikte Çığır Açmak 02:06
2014 Adet Fare Kapanı ve 2015 Tane Pinpon Topu ile İşsizlikte Çığır Açmak 499 izlenme - 3 yıl önce Evet abilerimiz 2014 adet fare kapanı ve 2015 tane pinpon topu ile Kaos ortamı yaratmışlar harbi işsiz bunlar...
Elife sürpriz Fare Kapanı Oyunu , Eğlenceli çocuk videosu 17:01
Elife sürpriz Fare Kapanı Oyunu , Eğlenceli çocuk videosu 266 izlenme - 2 yıl önce Elifin çok uzun zamandır istediği oyunu aldık sonunda Fare kapanı . 2 veya 3 kişi oynanıyor zevkli oyun biz beğendik sadece kurması biraz zor.. Eğlenceli çocuk videosu Video for kids. Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com Arkadaşlar bu yeni videolarıda izleyin beğeneceksiniz https://www.youtube.com/watch?v=pfWAJkY-lrI&list=UULM1OpCXx90zzBLd9j6ihgQ Please check out this new video!!! https://www.youtube.com/watch?v=mDNiV7tUkRI&list=UUGrCLU68pcsO0P1GTRYCpTw Bu videoyu YouTube Video Düzenleyici ile oluşturdum (http://www.youtube.com/editor)
Fare Kapanı İle Sevgilisini Acımasızca Uyandıran Kız  00:14
Fare Kapanı İle Sevgilisini Acımasızca Uyandıran Kız 588 izlenme - 4 yıl önce Fare Kapanı İle Sevgilisini Acımasızca Uyandıran Kız Uyuyan sevgilisinin cinsel organını fare kapanına sıkıştıran acımasız sevgiliyi izliyoruz.
Şişeden Ev Yapımı Fare Kapanı Yapma Yöntemi 04:12
Şişeden Ev Yapımı Fare Kapanı Yapma Yöntemi 126 izlenme - 1 yıl önce Evde sizinde yapabileceğiniz kolay bulunur malzemelerle fare kapanı yapımı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Fare Kapanı ile Mini Jenga Keyfi 00:44
Fare Kapanı ile Mini Jenga Keyfi 399 izlenme - 3 yıl önce Bey abiler çok sıkılmış olacak ki Jenga oyunundan, Jenga'nın mini bir versiyonu kendilerine göre modifiye edip daha fazla adrenalin katmışlar işin içine. 'Bu ne len Papaz gibi olmuşsun.' lafının gerçek anlamınıda bu bey abi sayesinde anlamış bulunuyorum.
Gereksiz Mi Gereksiz Fare Kapanı Yarışları 03:38
Gereksiz Mi Gereksiz Fare Kapanı Yarışları 399 izlenme - 4 yıl önce Video hakkında bilgi vermeye gerek yok heralde iki farklı marka fare kapanını "yarıştırıyor" çok zeki dostumuz.Sonucu çok önemliymiş gibi biz de izliyoruz.Evet genşler sövmeler bana değil videoyu youtube kanalından yükleyen TAOFLEDERMAUS adlı kullanıcıya gitsin.Şuana kadar izlediğim en gereksiz dikimsonik videoyu izledim benim vaktime tecavüz etti siz değerli dostlarımla paylaşmak istedim buyrun..
Ali Kundilli - Fare Kapanı 00:36
Ali Kundilli - Fare Kapanı 215 izlenme - 2 yıl önce 10.03.2017 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Ali Kundilli - Fare Kapanı ' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
İffet Filmindeki Müjde Ar Gibi Kafalarını Sıkıştırıp  Fare Yakalayan Adam 01:35
İffet Filmindeki Müjde Ar Gibi Kafalarını Sıkıştırıp Fare Yakalayan Adam 145 izlenme - 1 yıl önce Fareler baş edebilmek için insanoğlu her türlü yolu denemiş ve halen devam ediyor.Görüntüde 427 yıl önce kısıtlı imkanlarla tasarlanmış olan fare tuzağına, adeta hipnotize olmuş gibi 4 farenin yakalanışını izlicez
150 Fare Kapanının Olduğu Masaya Vurmak (Theslowmoguys) 03:06
150 Fare Kapanının Olduğu Masaya Vurmak (Theslowmoguys) 559 izlenme - 4 yıl önce Yine slowmoguys (ağır çekim adamları) ilginç bir çalışma yapmış. Daniel 150 tane fare kapanının bulunduğu masaya kollarıyla vuruyor ve olayı ağır çekime alıyorlar ..