Hoşgeldiniz!

Fare Kapanı Videoları İzle

Fareleri Zehirsiz Yakalamak 02:37
Fareleri Zehirsiz Yakalamak 12.313 izlenme - 6 ay önce Fareleri bilirsiniz en sağlam zehirler bile zor öldürür. Ama böyle allahsızca yapılan tuzaklarla fareleri şamar oğlanına döndüren düzenekleri izliyoruz.
İnsancıl Fare Kapanı Nasıl Yapılır? 05:04
İnsancıl Fare Kapanı Nasıl Yapılır? 33.299 izlenme - 2 yıl önce Hadi evde, insancıl bir fare kapanı yapalım. Nesi insancıl? Bu kapan fareyi yakaladığında zarar vermiyor, sadece hapsediyor. Siz de daha sonra onu doğaya salabiliyorsunuz. Gerçek hayvanseverlere de bu yakışır öyle değil mi? :)
Kafası Prize Sıkışan Fare 00:57
Kafası Prize Sıkışan Fare 5.477 izlenme - 4 ay önce kafası Prize sıkışan farenin kurtarılma anını izliyoruz. Bu farelerin neyi var he? Son zamanlarda her yerdeler.
Fare Kapanını Test Ettik - Sakın Denemeyin 05:01
Fare Kapanını Test Ettik - Sakın Denemeyin 3.838 izlenme - 4 ay önce Bu videoda fare kapanının ne kadar etkili olduğunu test ettik. Gerçekten de kesinlikle oynanmayacak bir şey olduğunu gördük. Sakın Denemeyin serisindeki diğer videolarımız tam şurada: https://goo.gl/xPQpf0 Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Ağır Çekim Görüntülerle Fare Kapanı Nasıl Çalışır? 05:04
Ağır Çekim Görüntülerle Fare Kapanı Nasıl Çalışır? 639 izlenme - 1 ay önce Ağır Çekim Görüntülerle Fare Kapanı Nasıl Çalışır? Ultra yavaşlatılmış görüntülerle fare kapanına yakalanan oyuncak farenin o anları.
Allame - Fare Kapanı  Sözleriyle) 03:20
Allame - Fare Kapanı Sözleriyle) 15.976 izlenme - 3 yıl önce Allame - Fare Kapanı
Allame Fare Kapanı 03:20
Allame Fare Kapanı 13.155 izlenme - 5 yıl önce Süper Şarkı
Ağır Çekim Görüntüleriyle Fare Kapanına Düşen Masum Sosis 02:56
Ağır Çekim Görüntüleriyle Fare Kapanına Düşen Masum Sosis 408 izlenme - 2 ay önce Warped Perception kanalı ağır çekim görüntülerle bir sosisin fare kapanında dilimlenmesini kaydetti. Saniyede 147.000 kare hızla çekilen görüntülerde sosisin nasıl kesildiğine gelin bir bakalım.
Ali Kundilli - Fare Kapanı 00:36
Ali Kundilli - Fare Kapanı 123 izlenme - 3 hafta önce 10.03.2017 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Ali Kundilli - Fare Kapanı ' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Zarar Vermeyen Fare Kapanı 01:25
Zarar Vermeyen Fare Kapanı 1.179 izlenme - 11 ay önce Daha önce sitede pet şişeden yapılan fare kapanı videosu izlemiştik. Bu da değişik bir versiyon olmuş. Kolayca yakalanan fare el değmeden bahçeye postalanabiliyor.
Fare Kapanı 03:12
Fare Kapanı 4.312 izlenme - 4 yıl önce Fare Kapanı
Su Şişesinden Fare Kapanı Yapmak 02:16
Su Şişesinden Fare Kapanı Yapmak 2.390 izlenme - 2 yıl önce Uzakdoğulu abimiz basit, kullanışlı ve zararsız bir fare kapanı yapıyor. Müzikler benden..
Çok Basit ama Çok Etkili Fare Kapanı 06:52
Çok Basit ama Çok Etkili Fare Kapanı 518 izlenme - 11 ay önce Basit ama kullanışlı fareye fazla zarar vermicek bir fare kapanı yapılırmış,videoyu iyi izleyin süper olmuş hakketen fare tuzağa düşünce bir şey yapamıyo resmen
Çin malı fare kapanı 00:31
Çin malı fare kapanı 2.392 izlenme - 5 yıl önce
Ahmet Şerif İzgören - Fare Kapanı Yarışması 01:51
Ahmet Şerif İzgören - Fare Kapanı Yarışması 1.356 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Şerif İzgören, doğdu İzmir'de 1965 yılında. 1983 yılında, Askeri Lisesi, 1987 yılında mezun oldu Hacettepe Üniversitesi Dilbilim Bölümü. Türk Silahlı Kuvvetleri teğmen rütbesiyle kadar çalıştı. 1991 yılında ordudan istifa etti. Ankara Üniversitesi TÖMER aynı yıl Şehir Şubesi kurulmuş ve bu şube müdürü olarak dört yıl görev yaptı. Bu dönemde, Bursa'nın ilk kültür merkezleri açıldı. Türkiye'nin tek dergisi çevirisi yayınlandı. Tiyatro, müzik, resim, Onaltı kulübün onursal başkanı söyledi. 1995 yılında transfer edildi özel sektör , genel müdür, iki ayrı şirket dedi. AIESEC 1996 yılında Yüksek İstişare Konseyi üyesi olarak hizmet vermiştir. England (Sunley Management Center) ve Türkiye'de zaman yönetimi, finans, liderlik, beden dili, işletme ve yönetim modelleri, satış ve pazarlama, iletişim, kurumsal fonksiyonları, karar alma teknikleri, stres yönetimi, motivasyon, yaratıcılık, liderlik, kıyaslama vb. konularda birçok seminere katıldı ve eğitim aldı. Daha sonra bu alanlarda ülke ve yurtdışı eğitim verdi. Platformunda yurt dışında çeşitli üniversitelerde dahil olmak üzere alanında Liderlik, takım çalışması, yönetim ve iletişim, 500'den fazla seminer var. Birçok Türk ve yabancı şirketlerin eğitim ve danışmanlık hizmetleri sağlamak için bu alanlarda mevcut. İzgören kurum ve oluşturmak için bilinen çalışmak sistemlerde değişiklik meydana getirmek için. 1996 yılından bu yana Academy International / İzgörenAkın Eğitim ve Danışmanlık firmasının kurucusu; Elma Yayınevi'nin (Akademi Artı Yayıncılık A.Ş.), 1999 yılından bu yana Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir. Dahil olmak üzere, iş ve yönetim konularında sekiz ile kişisel gelişim iki kitap üzerine, yayınlandı. Bunlardan on bin üzerinde, dokuz satıldı. Türkiye'de bir uzman alanında çalışan.
Dilini Fare Kapanına Kıstıran Adamlar! (Guinness Rekoru) 03:40
Dilini Fare Kapanına Kıstıran Adamlar! (Guinness Rekoru) 1.825 izlenme - 4 yıl önce bu adamlar çıldırmış olmalı :)
Allame-Fare Kapanı 03:20
Allame-Fare Kapanı 1.031 izlenme - 6 yıl önce
Fare Kapanı İle Sevgilisini Acımasızca Uyandıran Kız  00:14
Fare Kapanı İle Sevgilisini Acımasızca Uyandıran Kız 517 izlenme - 2 yıl önce Fare Kapanı İle Sevgilisini Acımasızca Uyandıran Kız Uyuyan sevgilisinin cinsel organını fare kapanına sıkıştıran acımasız sevgiliyi izliyoruz.
Fare Yakalayamama Makinesi - Tom & Jerry 01:27
Fare Yakalayamama Makinesi - Tom & Jerry 443 izlenme - 2 yıl önce Garibim Tom, kıçı başı ayrı oynayan evin altını üstüne getiren Jerry'i yakalamak için bir kapan geliştirir. Yapılması gereken tek şey Jerry'nin ipe asılı olan peyniri almasıdır. Ama sonuç yine hüsran yine hüsran. Tom ve Jerry'den akıllarda yer etmiş bir sahne.
Sürpriz Finalli Paranormal Aktivite Tadında Fare Tuzağı 01:33
Sürpriz Finalli Paranormal Aktivite Tadında Fare Tuzağı 429 izlenme - 2 yıl önce Amerikalı bir arkadaş geceleri evinden gelen garip sesler üzerine evin çeşitli yerlerine kameralar yerleştirir.. Olaylar gelişir..
Fare Kapanı 2 01:03
Fare Kapanı 2 1.113 izlenme - 4 yıl önce Fare Kapanı
2014 Adet Fare Kapanı ve 2015 Tane Pinpon Topu ile İşsizlikte Çığır Açmak 02:06
2014 Adet Fare Kapanı ve 2015 Tane Pinpon Topu ile İşsizlikte Çığır Açmak 286 izlenme - 2 yıl önce Evet abilerimiz 2014 adet fare kapanı ve 2015 tane pinpon topu ile Kaos ortamı yaratmışlar harbi işsiz bunlar...
Gereksiz Mi Gereksiz Fare Kapanı Yarışları 03:38
Gereksiz Mi Gereksiz Fare Kapanı Yarışları 312 izlenme - 2 yıl önce Video hakkında bilgi vermeye gerek yok heralde iki farklı marka fare kapanını "yarıştırıyor" çok zeki dostumuz.Sonucu çok önemliymiş gibi biz de izliyoruz.Evet genşler sövmeler bana değil videoyu youtube kanalından yükleyen TAOFLEDERMAUS adlı kullanıcıya gitsin.Şuana kadar izlediğim en gereksiz dikimsonik videoyu izledim benim vaktime tecavüz etti siz değerli dostlarımla paylaşmak istedim buyrun..
Ağır Çekimde Fare Kapanı 02:38
Ağır Çekimde Fare Kapanı 341 izlenme - 3 yıl önce Youtube'da ağır çekim videolar paylaşan 'The Slow Mo Guys' kanalından bir video daha. Daniel 150 tane fare kapanının bulunduğu masaya kollarıyla vuruyor ve olayı ağır çekimde izliyoruz.
150 Fare Kapanının Olduğu Masaya Vurmak (Theslowmoguys) 03:06
150 Fare Kapanının Olduğu Masaya Vurmak (Theslowmoguys) 343 izlenme - 2 yıl önce Yine slowmoguys (ağır çekim adamları) ilginç bir çalışma yapmış. Daniel 150 tane fare kapanının bulunduğu masaya kollarıyla vuruyor ve olayı ağır çekime alıyorlar ..
Fare Kapanı ile Mini Jenga Keyfi 00:44
Fare Kapanı ile Mini Jenga Keyfi 174 izlenme - 2 yıl önce Bey abiler çok sıkılmış olacak ki Jenga oyunundan, Jenga'nın mini bir versiyonu kendilerine göre modifiye edip daha fazla adrenalin katmışlar işin içine. 'Bu ne len Papaz gibi olmuşsun.' lafının gerçek anlamınıda bu bey abi sayesinde anlamış bulunuyorum.
Ağır çekimde fare kapanı 02:38
Ağır çekimde fare kapanı 293 izlenme - 3 yıl önce Youtube'da ağır çekim videolar paylaşan 'The Slow Mo Guys' kanalından bir video daha
burunu fare kapanı yakaladı 00:25
burunu fare kapanı yakaladı 394 izlenme - 8 yıl önce bu işin espirisi tabi ama kendi kendini yakallattı ilgnç
Fare Kapanı Tüfek İle Vurulursa 06:43
Fare Kapanı Tüfek İle Vurulursa 24 izlenme - 8 ay önce Ağır çekimde M107A1 isimli tüfek ile fare kapanı taranırsa ne olur, nasıl sonuçlar çıkar. Hep birlikte izliyoruz...
Allame   Fare Kapanı Sözleri Hq & Lyrics 03:08
Allame Fare Kapanı Sözleri Hq & Lyrics 35 izlenme - 1 yıl önce Berrak sularda cümbüş var Merak uyandırdı suistimal Bana uzak ol kan kardeş Gözyaşı akıtmaz artık timsahlar Bence Çek Bi Bismillah Korusun Allah Sıfatta organ bırakmam Vallah yakında kıyamet kopar deccal dahi korkar cihattan Velihattım yok demir attım Ryhmelerı yapılır kan şakakta Kan deryasına merhabalarla uyandım umut bekleme şafaktan Bozulur akıl sağlığın atakta Nigga kan pompalar atar damarlar Destur yoksa büyüklerden yapılan yanlış anı beynin patlar! Göm kalbimde kalanları beldevamı yasaklar Bendeki battlesa kanun gibidir çıkmazsa eğer şişer dalakta Sende namus patlar yatakta yusufla tanış göt panik atakta Sana bi kelime itaf ediyorum adamım acaba suratına yaklaşırmı mallar Bu yerin altı bakın ölümüm aksanı rapimle yansır Misafir görünenler ciğerden kendine pay çıkarır Biryerden duyduklarınla sevmeye çalışma kabuslarımı Siktir olup gitsede herkes merkezdir bura bana batarya kalır Nakarat x2 Son çaremi kapanı farenin Çıkışı yok zindana bel bağla bu son Sana davetim seneler azmedip Yedi bitirdi dünyanı tepkin yok Dağlara düşsede karlar bozamaz ölüm karizmasını martaballar Adam satanlarda var anavatandan imdat çığlığı koparanlar Koşamamaktan şikayet edenlere aciz derler Zirandan farkın yok insan kayıranlarında bi iyilikleri var Matemini göster korku adem elmanda düğümlü sözcükler Dünyadanda bi habersin adamım ayıkla gözlerini gözlüklerden Hayatta kurtulmaz delikanlının elleri sürtüklerden Ve bir anlık hataları kabul etmez sürdür yaşamı patlak gelinle Hata dedinde zavallı yandaşların ziyadesi götlük olurmuş Bana çatma kaşlarını bataklıktan kankalar mazi olurdu Krallıklar kuran salaklar fiyasko tahtlarında olursa kabus Rüyalarıma giren her bakire çıkar çıkmaz olur usta orospu Şevkat kalbine zahmettir merhamet vicdanda kabir azabı Çatlak duvarlardan uçuştu ömrüm özlediklerim var sanardım Son verilen sevdalara kıyasla hayatta ayrılık yasakmış Dayakla yola koyulanlar kıyasıya savaştan arta kalanlardır..