Hoşgeldiniz!

Fare Kapanı Videoları İzle

Ağır Çekim Görüntülerle Fare Kapanı Nasıl Çalışır? 05:04
Ağır Çekim Görüntülerle Fare Kapanı Nasıl Çalışır? 334 izlenme - 1 gün önce Ağır Çekim Görüntülerle Fare Kapanı Nasıl Çalışır? Ultra yavaşlatılmış görüntülerle fare kapanına yakalanan oyuncak farenin o anları.
Fareleri Zehirsiz Yakalamak 02:37
Fareleri Zehirsiz Yakalamak 12.122 izlenme - 4 ay önce Fareleri bilirsiniz en sağlam zehirler bile zor öldürür. Ama böyle allahsızca yapılan tuzaklarla fareleri şamar oğlanına döndüren düzenekleri izliyoruz.
İnsancıl Fare Kapanı Nasıl Yapılır? 05:04
İnsancıl Fare Kapanı Nasıl Yapılır? 33.159 izlenme - 2 yıl önce Hadi evde, insancıl bir fare kapanı yapalım. Nesi insancıl? Bu kapan fareyi yakaladığında zarar vermiyor, sadece hapsediyor. Siz de daha sonra onu doğaya salabiliyorsunuz. Gerçek hayvanseverlere de bu yakışır öyle değil mi? :)
Kafası Prize Sıkışan Fare 00:57
Kafası Prize Sıkışan Fare 5.428 izlenme - 3 ay önce kafası Prize sıkışan farenin kurtarılma anını izliyoruz. Bu farelerin neyi var he? Son zamanlarda her yerdeler.
Ağır Çekim Görüntüleriyle Fare Kapanına Düşen Masum Sosis 02:56
Ağır Çekim Görüntüleriyle Fare Kapanına Düşen Masum Sosis 394 izlenme - 3 hafta önce Warped Perception kanalı ağır çekim görüntülerle bir sosisin fare kapanında dilimlenmesini kaydetti. Saniyede 147.000 kare hızla çekilen görüntülerde sosisin nasıl kesildiğine gelin bir bakalım.
Allame - Fare Kapanı  Sözleriyle) 03:20
Allame - Fare Kapanı Sözleriyle) 15.967 izlenme - 3 yıl önce Allame - Fare Kapanı
Allame Fare Kapanı 03:20
Allame Fare Kapanı 13.153 izlenme - 4 yıl önce Süper Şarkı
Zarar Vermeyen Fare Kapanı 01:25
Zarar Vermeyen Fare Kapanı 1.116 izlenme - 10 ay önce Daha önce sitede pet şişeden yapılan fare kapanı videosu izlemiştik. Bu da değişik bir versiyon olmuş. Kolayca yakalanan fare el değmeden bahçeye postalanabiliyor.
Fare Kapanı 03:12
Fare Kapanı 4.291 izlenme - 4 yıl önce Fare Kapanı
Çok Basit ama Çok Etkili Fare Kapanı 06:52
Çok Basit ama Çok Etkili Fare Kapanı 500 izlenme - 10 ay önce Basit ama kullanışlı fareye fazla zarar vermicek bir fare kapanı yapılırmış,videoyu iyi izleyin süper olmuş hakketen fare tuzağa düşünce bir şey yapamıyo resmen
Su Şişesinden Fare Kapanı Yapmak 02:16
Su Şişesinden Fare Kapanı Yapmak 2.312 izlenme - 2 yıl önce Uzakdoğulu abimiz basit, kullanışlı ve zararsız bir fare kapanı yapıyor. Müzikler benden..
Çin malı fare kapanı 00:31
Çin malı fare kapanı 2.386 izlenme - 5 yıl önce
Dilini Fare Kapanına Kıstıran Adamlar! (Guinness Rekoru) 03:40
Dilini Fare Kapanına Kıstıran Adamlar! (Guinness Rekoru) 1.825 izlenme - 4 yıl önce bu adamlar çıldırmış olmalı :)
Ahmet Şerif İzgören - Fare Kapanı Yarışması 01:51
Ahmet Şerif İzgören - Fare Kapanı Yarışması 1.204 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Şerif İzgören, doğdu İzmir'de 1965 yılında. 1983 yılında, Askeri Lisesi, 1987 yılında mezun oldu Hacettepe Üniversitesi Dilbilim Bölümü. Türk Silahlı Kuvvetleri teğmen rütbesiyle kadar çalıştı. 1991 yılında ordudan istifa etti. Ankara Üniversitesi TÖMER aynı yıl Şehir Şubesi kurulmuş ve bu şube müdürü olarak dört yıl görev yaptı. Bu dönemde, Bursa'nın ilk kültür merkezleri açıldı. Türkiye'nin tek dergisi çevirisi yayınlandı. Tiyatro, müzik, resim, Onaltı kulübün onursal başkanı söyledi. 1995 yılında transfer edildi özel sektör , genel müdür, iki ayrı şirket dedi. AIESEC 1996 yılında Yüksek İstişare Konseyi üyesi olarak hizmet vermiştir. England (Sunley Management Center) ve Türkiye'de zaman yönetimi, finans, liderlik, beden dili, işletme ve yönetim modelleri, satış ve pazarlama, iletişim, kurumsal fonksiyonları, karar alma teknikleri, stres yönetimi, motivasyon, yaratıcılık, liderlik, kıyaslama vb. konularda birçok seminere katıldı ve eğitim aldı. Daha sonra bu alanlarda ülke ve yurtdışı eğitim verdi. Platformunda yurt dışında çeşitli üniversitelerde dahil olmak üzere alanında Liderlik, takım çalışması, yönetim ve iletişim, 500'den fazla seminer var. Birçok Türk ve yabancı şirketlerin eğitim ve danışmanlık hizmetleri sağlamak için bu alanlarda mevcut. İzgören kurum ve oluşturmak için bilinen çalışmak sistemlerde değişiklik meydana getirmek için. 1996 yılından bu yana Academy International / İzgörenAkın Eğitim ve Danışmanlık firmasının kurucusu; Elma Yayınevi'nin (Akademi Artı Yayıncılık A.Ş.), 1999 yılından bu yana Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmektedir. Dahil olmak üzere, iş ve yönetim konularında sekiz ile kişisel gelişim iki kitap üzerine, yayınlandı. Bunlardan on bin üzerinde, dokuz satıldı. Türkiye'de bir uzman alanında çalışan.
dil vs fare kapanı - ağır çekim 01:28
dil vs fare kapanı - ağır çekim 2.054 izlenme - 8 yıl önce dil vs fare kapanı - ağır çekim
Fare Kapanı İle Sevgilisini Acımasızca Uyandıran Kız  00:14
Fare Kapanı İle Sevgilisini Acımasızca Uyandıran Kız 512 izlenme - 2 yıl önce Fare Kapanı İle Sevgilisini Acımasızca Uyandıran Kız Uyuyan sevgilisinin cinsel organını fare kapanına sıkıştıran acımasız sevgiliyi izliyoruz.
Allame-Fare Kapanı 03:20
Allame-Fare Kapanı 1.031 izlenme - 6 yıl önce
Sürpriz Finalli Paranormal Aktivite Tadında Fare Tuzağı 01:33
Sürpriz Finalli Paranormal Aktivite Tadında Fare Tuzağı 421 izlenme - 1 yıl önce Amerikalı bir arkadaş geceleri evinden gelen garip sesler üzerine evin çeşitli yerlerine kameralar yerleştirir.. Olaylar gelişir..
Fare Yakalayamama Makinesi - Tom & Jerry 01:27
Fare Yakalayamama Makinesi - Tom & Jerry 427 izlenme - 2 yıl önce Garibim Tom, kıçı başı ayrı oynayan evin altını üstüne getiren Jerry'i yakalamak için bir kapan geliştirir. Yapılması gereken tek şey Jerry'nin ipe asılı olan peyniri almasıdır. Ama sonuç yine hüsran yine hüsran. Tom ve Jerry'den akıllarda yer etmiş bir sahne.
Fare Kapanı 2 01:03
Fare Kapanı 2 1.107 izlenme - 4 yıl önce Fare Kapanı
2014 Adet Fare Kapanı ve 2015 Tane Pinpon Topu ile İşsizlikte Çığır Açmak 02:06
2014 Adet Fare Kapanı ve 2015 Tane Pinpon Topu ile İşsizlikte Çığır Açmak 275 izlenme - 1 yıl önce Evet abilerimiz 2014 adet fare kapanı ve 2015 tane pinpon topu ile Kaos ortamı yaratmışlar harbi işsiz bunlar...
Gereksiz mi Gereksiz Fare Kapanı Yarışları 03:38
Gereksiz mi Gereksiz Fare Kapanı Yarışları 311 izlenme - 2 yıl önce Video hakkında bilgi vermeye gerek yok heralde iki farklı marka fare kapanını "yarıştırıyor" çok zeki dostumuz.Sonucu çok önemliymiş gibi biz de izliyoruz.Evet genşler sövmeler bana değil videoyu youtube kanalından yükleyen TAOFLEDERMAUS adlı kullanıcıya gitsin.Şuana kadar izlediğim en gereksiz dikimsonik videoyu izledim benim vaktime tecavüz etti siz değerli dostlarımla paylaşmak istedim buyrun..
Ağır Çekimde Fare Kapanı 02:38
Ağır Çekimde Fare Kapanı 340 izlenme - 3 yıl önce Youtube'da ağır çekim videolar paylaşan 'The Slow Mo Guys' kanalından bir video daha. Daniel 150 tane fare kapanının bulunduğu masaya kollarıyla vuruyor ve olayı ağır çekimde izliyoruz.
150 Fare Kapanının Olduğu Masaya Vurmak (Theslowmoguys) 03:06
150 Fare Kapanının Olduğu Masaya Vurmak (Theslowmoguys) 338 izlenme - 2 yıl önce Yine slowmoguys (ağır çekim adamları) ilginç bir çalışma yapmış. Daniel 150 tane fare kapanının bulunduğu masaya kollarıyla vuruyor ve olayı ağır çekime alıyorlar ..
Fare Kapanı ile Mini Jenga Keyfi 00:44
Fare Kapanı ile Mini Jenga Keyfi 173 izlenme - 1 yıl önce Bey abiler çok sıkılmış olacak ki Jenga oyunundan, Jenga'nın mini bir versiyonu kendilerine göre modifiye edip daha fazla adrenalin katmışlar işin içine. 'Bu ne len Papaz gibi olmuşsun.' lafının gerçek anlamınıda bu bey abi sayesinde anlamış bulunuyorum.
Ağır çekimde fare kapanı 02:38
Ağır çekimde fare kapanı 293 izlenme - 3 yıl önce Youtube'da ağır çekim videolar paylaşan 'The Slow Mo Guys' kanalından bir video daha
burunu fare kapanı yakaladı 00:25
burunu fare kapanı yakaladı 394 izlenme - 8 yıl önce bu işin espirisi tabi ama kendi kendini yakallattı ilgnç
Fare Kapanı Tüfek İle Vurulursa 06:43
Fare Kapanı Tüfek İle Vurulursa 22 izlenme - 7 ay önce Ağır çekimde M107A1 isimli tüfek ile fare kapanı taranırsa ne olur, nasıl sonuçlar çıkar. Hep birlikte izliyoruz...
Fare Kapanlarına Basarak İlerleme 04:29
Fare Kapanlarına Basarak İlerleme 22 izlenme - 8 ay önce Dudesons ekibi çıplak ayakla fare kapanlarına basarak ilerlemeye çalıştı. Kameraya eğlenceli görüntüler böyle yansıdı.
Allame   Fare Kapanı Sözleri Hq & Lyrics 03:08
Allame Fare Kapanı Sözleri Hq & Lyrics 32 izlenme - 1 yıl önce Berrak sularda cümbüş var Merak uyandırdı suistimal Bana uzak ol kan kardeş Gözyaşı akıtmaz artık timsahlar Bence Çek Bi Bismillah Korusun Allah Sıfatta organ bırakmam Vallah yakında kıyamet kopar deccal dahi korkar cihattan Velihattım yok demir attım Ryhmelerı yapılır kan şakakta Kan deryasına merhabalarla uyandım umut bekleme şafaktan Bozulur akıl sağlığın atakta Nigga kan pompalar atar damarlar Destur yoksa büyüklerden yapılan yanlış anı beynin patlar! Göm kalbimde kalanları beldevamı yasaklar Bendeki battlesa kanun gibidir çıkmazsa eğer şişer dalakta Sende namus patlar yatakta yusufla tanış göt panik atakta Sana bi kelime itaf ediyorum adamım acaba suratına yaklaşırmı mallar Bu yerin altı bakın ölümüm aksanı rapimle yansır Misafir görünenler ciğerden kendine pay çıkarır Biryerden duyduklarınla sevmeye çalışma kabuslarımı Siktir olup gitsede herkes merkezdir bura bana batarya kalır Nakarat x2 Son çaremi kapanı farenin Çıkışı yok zindana bel bağla bu son Sana davetim seneler azmedip Yedi bitirdi dünyanı tepkin yok Dağlara düşsede karlar bozamaz ölüm karizmasını martaballar Adam satanlarda var anavatandan imdat çığlığı koparanlar Koşamamaktan şikayet edenlere aciz derler Zirandan farkın yok insan kayıranlarında bi iyilikleri var Matemini göster korku adem elmanda düğümlü sözcükler Dünyadanda bi habersin adamım ayıkla gözlerini gözlüklerden Hayatta kurtulmaz delikanlının elleri sürtüklerden Ve bir anlık hataları kabul etmez sürdür yaşamı patlak gelinle Hata dedinde zavallı yandaşların ziyadesi götlük olurmuş Bana çatma kaşlarını bataklıktan kankalar mazi olurdu Krallıklar kuran salaklar fiyasko tahtlarında olursa kabus Rüyalarıma giren her bakire çıkar çıkmaz olur usta orospu Şevkat kalbine zahmettir merhamet vicdanda kabir azabı Çatlak duvarlardan uçuştu ömrüm özlediklerim var sanardım Son verilen sevdalara kıyasla hayatta ayrılık yasakmış Dayakla yola koyulanlar kıyasıya savaştan arta kalanlardır..