Hoşgeldiniz!

Fare Yemek Videoları İzle

Yeni Doğan Fareleri Yiyen Çinli 00:26
Yeni Doğan Fareleri Yiyen Çinli 6.221 izlenme - 9 ay önce Bu ne arkadaş Çinliler hakketen yam yam,görüntüde yüzlerce fareyi pişiren bir çinli sonrada yiyiyo göstere göstere insanlık çıktığını bilmiyo izliyoruz
Yemek Masasında Tur Atan Fare 00:35
Yemek Masasında Tur Atan Fare 2.926 izlenme - 10 ay önce Çin'de bir restaurantda yemek masasının üzerinde bir fare tur atıp duruyor. Fare halinde oldukça memnun gibi ama müşteriler bu işe hem şaşırmış hem d ekorkmuşlar. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Fareli Lokantanın Ayıklayıcıları 00:52
Fareli Lokantanın Ayıklayıcıları 6.677 izlenme - 2 yıl önce Lokantanın mutfak bölümünde aşçılar el birliğiyle canlı fareleri önce kaynamış suya sokup sonra tüylerini yolup derisini yüzüyorlar.
Tamam Yılanı Yiyorsun Da Ağzınla Ye Bari 00:31
Tamam Yılanı Yiyorsun Da Ağzınla Ye Bari 21.248 izlenme - 10 yıl önce Tamam Yılanı Yiyorsun Da Ağzınla Ye Bari
Hindistan - Fare Yemeği 02:05
Hindistan - Fare Yemeği 2.056 izlenme - 2 yıl önce Efendim garip yemek kültürlerini kafaya takmış durumdayım.Hindist gibi ülkelerde çok sevilen (bizdeki döner ayarında) bir yemek kültürü. Şehirde yaşayan insanlar taze fare yiyebilmek için tur düzenleyen firmalara da yoğun ilgi gösteriyorlarmış.'Fare avcılığı' ülkede önemli geçim kaynaklarından birisi ve birçok aile fare avlamaktan geçimini sağlıyormuş. Fare yuvası belirlendikten sonra içeriğini bilmediğim bir dumanla yuvası dolduruluyor. Baygın fare el yordamı ile bir bir yuvadan toplanıyor. Farenin tüyleri ateşte yakılarak yok edilip derisi inceldikden sonra iç organları çıkartılıp ikinci pişirmeye geçiriliyor. Pişen fareyi afiyetle yiyiyorlar. Ayrıca her bilinmeyen şeyin tavuk etine benzeme sorunsalı burada da karşımıza çıkıyor.
Çinlilerin Fare Menüsü 02:24
Çinlilerin Fare Menüsü 2.027 izlenme - 3 yıl önce Çinlilerin Fare Yemek İçin Yaptıkları
10 Ölü Fare Yemek - Food For Louis 04:18
10 Ölü Fare Yemek - Food For Louis 1.562 izlenme - 2 yıl önce Canlı canlı böcek yiyen adamın bir sonraki deliliğini izliyoruz . Bu seferki iğrençliğide geçmiş. 10 Tane ölmüş fareyi püre haline getirip kim yerki?
Fare Yiyen Tavuk 00:59
Fare Yiyen Tavuk 971 izlenme - 3 yıl önce Tavuk Özünü Unutup Fare Yerse Özleri Solucan Yerdi Solucan Yok Galiba Napsınlar Yada Bilerek O Fareyi Önüne Attılar Videoyaya Çektiler İlgi Olsun Diye
Fare Yemeği Nasıl Yapılır 06:03
Fare Yemeği Nasıl Yapılır 608 izlenme - 2 yıl önce En baştan uyarıyorum arkadaşlar midesi kaldıramayacak olan izlemesin.
Hindistan - Fare Yemeği 02:40
Hindistan - Fare Yemeği 487 izlenme - 4 yıl önce Efendim garip yemek kültürlerini kafaya takmış durumdayım.Hindist gibi ülkelerde çok sevilen (bizdeki döner ayarında) bir yemek kültürü. Şehirde yaşayan insanlar taze fare yiyebilmek için tur düzenleyen firmalara da yoğun ilgi gösteriyorlarmış.'Fare avcılığı' ülkede önemli geçim kaynaklarından birisi ve birçok aile fare avlamaktan geçimini sağlıyormuş. Fare yuvası belirlendikten sonra içeriğini bilmediğim bir dumanla yuvası dolduruluyor. Baygın fare el yordamı ile bir bir yuvadan toplanıyor. Farenin tüyleri ateşte yakılarak yok edilip derisi inceldikden sonra iç organları çıkartılıp ikinci pişirmeye geçiriliyor. Pişen fareyi afiyetle yiyiyorlar. Ayrıca her bilinmeyen şeyin tavuk etine benzeme sorunsalı burada da karşımıza çıkıyor.
Spagetti Yiyen Sevimli Fare 00:58
Spagetti Yiyen Sevimli Fare 149 izlenme - 2 yıl önce Spagetti Yiyen Sevimli Fare! Spagetti ile beslenen sevimli fare'nin eğlenceli anlarına şahit oluyoruz.
İzlerken Midem Bulandı 02:24
İzlerken Midem Bulandı 185 izlenme - 3 yıl önce Çinlilerin Fare Menüsü
Örümcek Fareyi Yemeğe Kalkınca 00:19
Örümcek Fareyi Yemeğe Kalkınca 24 izlenme - 8 ay önce İnanılmaz görüntüler Avustralya Queensland’dan… Avcı bir örümcek yakaladığı fareyi yemek üzere taşımaya çalışıyor.Fareyi yemek üzere sadece iki ön bacağı ile tutan örümcek inanması zor olsa da fareyi taşıdı. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Ağzına Fare Sokan Adam 00:12
Ağzına Fare Sokan Adam 166 izlenme - 5 yıl önce Ağzına Fare Sokan Adam
Ölü fareyi Kamera karşısında böyle yedi! 03:36
Ölü fareyi Kamera karşısında böyle yedi! 66 izlenme - 3 yıl önce İnternet aleminin ünlü troll'ü Adrien Van Oyen, pet shop'tan satın aldığı ölü fareyi çiğ çiğ yedi. Baştan uyaralım; midesi kaldırmayacak olan kaçsın.
Ne Yiyeceğini Şaşıran Balıkçıl 02:20
Ne Yiyeceğini Şaşıran Balıkçıl 58 izlenme - 3 yıl önce Bu balıkçıl arkadaşımızın galiba son günlerde kafa bayağı bi' karışık olsa gerek. Balığın çırpınışlarını izlerken insana bir şey olmuyor da şu canlıyı izlerken niye içim garip oldu lan.
Ne Yiyeceğini Şaşıran Balıkçıl 02:20
Ne Yiyeceğini Şaşıran Balıkçıl 24 izlenme - 3 yıl önce Bu balıkçıl arkadaşımızın galiba son günlerde kafa bayağı bi' karışık olsa gerek. Balığın çırpınışlarını izlerken insana bir şey olmuyor da şu canlıyı izlerken niye içim garip oldu lan.