Hoşgeldiniz!

fare yemek

Yemeğinden Pişmiş Fare Çıkan Kadın 01:05
Yemeğinden Pişmiş Fare Çıkan Kadın 4.194 izlenme - 3 yıl önce Evine yemek siparişi veren kadın gelen yemekten tam bir çatal almak üzereyken bifteklerin arasındaki fareyi fark etmiş.
Yemek Masasında Tur Atan Fare 00:35
Yemek Masasında Tur Atan Fare 3.876 izlenme - 6 yıl önce Çin'de bir restaurantda yemek masasının üzerinde bir fare tur atıp duruyor. Fare halinde oldukça memnun gibi ama müşteriler bu işe hem şaşırmış hem d ekorkmuşlar. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Fareli Lokantanın Ayıklayıcıları 00:52
Fareli Lokantanın Ayıklayıcıları 7.288 izlenme - 6 yıl önce Lokantanın mutfak bölümünde aşçılar el birliğiyle canlı fareleri önce kaynamış suya sokup sonra tüylerini yolup derisini yüzüyorlar.
Fare Yiyen Tavuk 00:59
Fare Yiyen Tavuk 2.370 izlenme - 8 yıl önce Tavuk Özünü Unutup Fare Yerse Özleri Solucan Yerdi Solucan Yok Galiba Napsınlar Yada Bilerek O Fareyi Önüne Attılar Videoyaya Çektiler İlgi Olsun Diye
Çin'de Bu Kez Hantavirüs Can Aldı 01:29
Çin'de Bu Kez Hantavirüs Can Aldı 1.111 izlenme - 2 yıl önce Vuhan kentinden tüm dünyaya yayılan Koronavirüsün ardından şimdi de Hantavirüs nedeniyle bir kişi yaşamını yitirdi. Hantavirüsü taşıyan kişinin, Şantung eyaletindeki işine gitmek üzere bindiği otobüste hayatını kaybettiği belirtildi. Bu gelişme üzerine, otobüste bulunan diğer 32 kişinin test edildiği bildirildi. ABD Hastalık Kontrol ve Korunma Merkezi'ne göre; Hantavirüsler, esas olarak kemirgenler tarafından yayılan ve insanlarda çeşitli hastalıklara neden olabilen bir virüs ailesi olarak ifade ediliyor.
10 Ölü Fare Yemek - Food For Louis 04:18
10 Ölü Fare Yemek - Food For Louis 2.424 izlenme - 7 yıl önce Canlı canlı böcek yiyen adamın bir sonraki deliliğini izliyoruz . Bu seferki iğrençliğide geçmiş. 10 Tane ölmüş fareyi püre haline getirip kim yerki?
Bankamatikteki parayı yiyen fareler-Hindistan 00:49
Bankamatikteki parayı yiyen fareler-Hindistan 741 izlenme - 4 yıl önce Hindistan'ın Tinsukia bölgesinde bir ATM'ye giren fareler, 12.38 lakh'ı (yaklaşık 9 milyon TL) paramparça etti. Hindistanda ATMye giren fareler paraları yedi Özel bir güvenlik şirketi Hindistan Devlet Bankası'na ait ATM'ye 29.48 lakh para yatırdı. ATM birkaç gün sonra hizmet dışı uyarısı vermeye başladı. IndiaTimes'ta yer alan habere göre gelen şikayetler üzerine ATM'yi açan şirket çalışanları, içeride parçalara ayrılmış yaklaşık 9 milyon TL değerindeki parayla ve üzerindeki fare ölüleriyle karşılaştı. Farelerin makineye nasıl girdiği hala belirlenemedi. Hindistan polisi, olayla ilgili soruşturma başlattı.
Fare Yemeği Nasıl Yapılır 06:03
Fare Yemeği Nasıl Yapılır 1.148 izlenme - 7 yıl önce En baştan uyarıyorum arkadaşlar midesi kaldıramayacak olan izlemesin.