Hoşgeldiniz!

Fareler Videoları İzle

Karateci Fareler Yeni Bölüm 07:00
Karateci Fareler Yeni Bölüm "aşk İçin Bir Tost" 1.bölüm 29.785 izlenme - 2 yıl önce Karateci Fareler Yeni Bölüm "Aşk İçin Bir Tost" 1.bölüm
Sülalece Restorana Giren Fareler 00:35
Sülalece Restorana Giren Fareler 9.458 izlenme - 11 ay önce Mutfağa giren farelere hep dert yanarız ama bir şekilde fareyi kovalarız öldürürüz.Şimdi izleyeceğiniz videoda sülalece eve giren fareleri izlicez Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Kafası Prize Sıkışan Fare 00:57
Kafası Prize Sıkışan Fare 5.511 izlenme - 5 ay önce kafası Prize sıkışan farenin kurtarılma anını izliyoruz. Bu farelerin neyi var he? Son zamanlarda her yerdeler.
Beynimiz - Ted 20:57
Beynimiz - Ted 2.530 izlenme - 4 ay önce Oyle viral bir başlık attım farkındayım ama bu videoyu sonuna kadar seyretmenizi şiddetle tavsiye ederim. Düzenini rayına yerleştirmekte sıkıntı yaşayan, depresif hallerde bulunan arkadaşlarımız için ilaç niteliğinde bir videodur. Geçenlerde bu sitede beyin frontal korteksi ile alakalı bir video izlemiştim. Benim de merak duyduğum, araştırdığım bir konu olması hasebiyle bir video da ben paylaşmak istedim.Konuyu uzatmayım.İçerik olarak, uzun süredir kendisini de takip ettiğim, uzm.doktor kerem hocanın esprili anlatımıyla beynimizin tasviri, tanımı yapılmaktadır.Hayat, süreç, pozitif bakıs açısı ve siyasete kadar üstü kapalı da olsa hemen hemen her konudan bahsedilmistir.Eğlenerek izleyeceğinizi düşünüyorum.İyi seyirler
Kareteci Fareler - Hileli Şekerlemeler 04:25
Kareteci Fareler - Hileli Şekerlemeler 3.202 izlenme - 2 yıl önce Daha fazla eğlence için abone olun
Transformice Futbol Sahası Yapımı. 05:39
Transformice Futbol Sahası Yapımı. 3.482 izlenme - 6 yıl önce transformicede icatlar.
Dev Farelerin Kavgasını Şaşkınlıkla İzleyen Kedi 00:38
Dev Farelerin Kavgasını Şaşkınlıkla İzleyen Kedi 548 izlenme - 9 ay önce Kavga farelerden birinin kaçışıyla sona ererken, fare avcısı olarak bilinen kedinin olaya dahil olmamak için maksimum dikkat gösterdiği görüldü.
kediyi annesi sanan fareler:) 00:32
kediyi annesi sanan fareler:) 4.835 izlenme - 8 yıl önce kediyi annesi sanan fareler
of mice and man 00:32
of mice and man 4.748 izlenme - 6 yıl önce john steinbeck'in klasik eseri oscar adayları john malkovich being john malkovich ve gary sinise'nin the green mile başrolleri paylaştığı bu güzel ve etkileyici filmde canlanıyor. iki oscar ödülü sahibi horton foote'un adaptasyonu ve sinise'nin yönettiği film herkesin görmesi gereken 'kusursuz bir mucize' en iyi arkadaşlar lennie malkovich ve george sinise ekonomik kriz döneminde kendilerini california'da işsiz bulurlar. buldukları işleri ise lennie'nin çocuksu zihni nedeniyle ka
cilgin fareler 01:17
cilgin fareler 1.133 izlenme - 7 yıl önce
Akıllı Sirk Fareleri 02:40
Akıllı Sirk Fareleri 1.758 izlenme - 4 yıl önce Akıllı Sirk Fareleri
komik fareler 06:31
komik fareler 2.157 izlenme - 8 yıl önce
Fareler ve İnsanlar - Fragman 02:25
Fareler ve İnsanlar - Fragman 996 izlenme - 2 yıl önce John Steinbeck in aynı isimli romanından uyarlanan 1992 yapımı filmin yönetmen koltuğunda Gary Sinise oturmaktadır. Sinise'in George'u oynadığı filmde Lennie rolünü John Malkovich canlandırırken oynadığı karakter gibi oyunculukta adeta devleşmiştir. İlki 1939'da olmak üzere defalarca sinemaya uyarlanan kitap 1962 yılında 'İkimize bir dünya' adıyla ülkemizde de izleyici karşısına çıkmıştır. Bu kadar teknik açıklama yeterli sanırım. İzleyenler ya da okuyanlar bilir bu hikayede dostluk vardır, hayaller ve yalnızlık vardır kısaca hayatın kendisi vardır.
Karateci Fareler Gizli Hırsız 10:00
Karateci Fareler Gizli Hırsız 337 izlenme - 2 yıl önce Animasyon komedi dizisi, Karateci Fareler kendi memleketi suçlulardan korumak için kung fu kullanmaya çalışan iki iyi niyetli ama beceriksiz dağ sıçanları üzerinde duruluyor.
KARATECİ FARELER HOOVSE'IN AİLESİ 10:00
KARATECİ FARELER HOOVSE'IN AİLESİ 299 izlenme - 2 yıl önce Animasyon komedi dizisi, Karateci Fareler kendi memleketi suçlulardan korumak için kung fu kullanmaya çalışan iki iyi niyetli ama beceriksiz dağ sıçanları üzerinde duruluyor.
Kedilere Saldıran Çılgın Fareler 01:02
Kedilere Saldıran Çılgın Fareler 235 izlenme - 1 yıl önce 2.11.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Kedilere Saldıran Çılgın Fareler " başlıklı videoyu izleyin. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Afrika'da Mayın Temizliğini Fareler Yapıyor 01:22
Afrika'da Mayın Temizliğini Fareler Yapıyor 240 izlenme - 1 yıl önce Afrika'da Mayın Temizliğini Fareler Yapıyor
Karateci Fareler - X Ray Selfie'si - Çizgi Film 00:29
Karateci Fareler - X Ray Selfie'si - Çizgi Film 276 izlenme - 1 yıl önce Bir selfie için her zaman vakit vardır. Hatta bir X- Ray cihazı için bile... Karateci Fareler'in yepyeni bölümü "Dr. Uğursuz" Disney Channel'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Fareler İçin Hazırlanan Sanal Gerçeklik Simülatörü 01:23
Fareler İçin Hazırlanan Sanal Gerçeklik Simülatörü 285 izlenme - 2 yıl önce Janelia Araştırma Kampüsü’ndeki bir grup bilim insanı fareleri için bir sanal gerçeklik simülatörü hazırladı. Bildiğimiz simülatörlere pek benzemeyen, iki taraftan farenin bıyıklarına dokunan duvarlara sahip bu simülatör farelere labirentte ilerledikleri hissini veriyor. Çalışmanın amacı memeli hayvanlarda beynin yaralanmaya nasıl tepki verdiğini, rotalarını nasıl belirlediklerini ve belleklerini gözlemlemek. Bellek sistemini incelemenin Alzheimer gibi bellek kaybı hastalıklarını daha iyi anlamada yardımcı olması bekleniyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
karpuz canavarları ! 00:18
karpuz canavarları ! 960 izlenme - 8 yıl önce fareleri bu kadar tatlı gördünüz mü?
Dünyanın En Akıllı Fareleri 02:40
Dünyanın En Akıllı Fareleri 726 izlenme - 4 yıl önce Bu fareler çok akıllı...
Karateci Fareler - Büyükanne Çıldırdı - Çizgi Film 00:21
Karateci Fareler - Büyükanne Çıldırdı - Çizgi Film 223 izlenme - 1 yıl önce Hayır, olamaz! Büyükanne yavaş yavaş çıldırıyordu. Karateci Fare'lerin yeni bölümü "Büyükanne Çıldırdı"Disney Channel'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
eteğin arkasını fareler yemiş 01:12
eteğin arkasını fareler yemiş 656 izlenme - 6 yıl önce
Köpek Gibi Eğitilmiş Akıllı Fareler 02:51
Köpek Gibi Eğitilmiş Akıllı Fareler 483 izlenme - 2 yıl önce Sondaki bayraktan Kanadalı olduğunu anladığımız ablamız fareleri bir köpek gibi eğitmiş, hareket karşılığında ödül felsefesi farelerde de geçerliymiş dimekkine.
gugıl daki fareler :)) 01:35
gugıl daki fareler :)) 790 izlenme - 8 yıl önce adamlar yapıyo yapcak bişey yok :)))
O İsimleri Barakadan Fareler Kaçırdı! (Survivor 2016 - 5 Mart Cumartesi) 01:14
O İsimleri Barakadan Fareler Kaçırdı! (Survivor 2016 - 5 Mart Cumartesi) 127 izlenme - 1 yıl önce Gönüllüler takımı yine zor bir gece geçirdi. Yağmur sebebiyle rahat uyuyamayan Gönüllülerde, barakaya gelen fareler Zafer ve Efecan'ı barakadan kaçırdı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Karateci Fareler - Otomobili Kızağa Çevirmek - Çizgi Film 01:45
Karateci Fareler - Otomobili Kızağa Çevirmek - Çizgi Film 142 izlenme - 1 yıl önce Dilweed and Fungus kendine sonsuz güvenen iki karateci faredir fakat hevesleri konusunda ikisi de yeterli bilgiye sahip değillerdir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Böcekler Hakkında İlginç Bilgiler 01:38
Böcekler Hakkında İlginç Bilgiler 201 izlenme - 3 yıl önce Böcekler Hakkında Enteresan Bilgiler Var, Akreplerin Nasıl Çoğaldığı Ve Pirelerle İlgili Bilgiler...
Transformice Hilesi 08:51
Transformice Hilesi 204 izlenme - 3 yıl önce Güncel hileler Transformice yani çılgın fareler oyunun için Exe'de Çalışır. Heyecan dorukta minik fareler ile oynadığımız bu oyun gerçekten çok zevkli, denemenizi tavsiye derim.
Farelerin  Pizza Kavgası 00:43
Farelerin Pizza Kavgası 105 izlenme - 2 yıl önce New York'u fareler basmış! Daha önce de metroya pizza götüren bir fareyi duyulmuştu. Bu sefer başrolde gene bir pizza ve bu sefer 2 fare. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."