Hoşgeldiniz!

fareler

Karateci Fareler Yeni Bölüm 07:00
Karateci Fareler Yeni Bölüm "aşk İçin Bir Tost" 1.bölüm 27.510 izlenme - 1 yıl önce Karateci Fareler Yeni Bölüm "Aşk İçin Bir Tost" 1.bölüm
Sülalece Restorana Giren Fareler 00:35
Sülalece Restorana Giren Fareler 9.269 izlenme - 4 ay önce Mutfağa giren farelere hep dert yanarız ama bir şekilde fareyi kovalarız öldürürüz.Şimdi izleyeceğiniz videoda sülalece eve giren fareleri izlicez Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Kareteci Fareler - Hileli Şekerlemeler 04:25
Kareteci Fareler - Hileli Şekerlemeler 3.153 izlenme - 1 yıl önce Daha fazla eğlence için abone olun
Dev Farelerin Kavgasını Şaşkınlıkla İzleyen Kedi 00:38
Dev Farelerin Kavgasını Şaşkınlıkla İzleyen Kedi 511 izlenme - 2 ay önce Kavga farelerden birinin kaçışıyla sona ererken, fare avcısı olarak bilinen kedinin olaya dahil olmamak için maksimum dikkat gösterdiği görüldü.
Transformice Futbol Sahası Yapımı. 05:39
Transformice Futbol Sahası Yapımı. 3.481 izlenme - 6 yıl önce transformicede icatlar.
kediyi annesi sanan fareler:) 00:32
kediyi annesi sanan fareler:) 4.833 izlenme - 7 yıl önce kediyi annesi sanan fareler
of mice and man 00:32
of mice and man 3.802 izlenme - 6 yıl önce john steinbeck'in klasik eseri oscar adayları john malkovich being john malkovich ve gary sinise'nin the green mile başrolleri paylaştığı bu güzel ve etkileyici filmde canlanıyor. iki oscar ödülü sahibi horton foote'un adaptasyonu ve sinise'nin yönettiği film herkesin görmesi gereken 'kusursuz bir mucize' en iyi arkadaşlar lennie malkovich ve george sinise ekonomik kriz döneminde kendilerini california'da işsiz bulurlar. buldukları işleri ise lennie'nin çocuksu zihni nedeniyle ka
cilgin fareler 01:17
cilgin fareler 1.128 izlenme - 6 yıl önce
Akıllı Sirk Fareleri 02:40
Akıllı Sirk Fareleri 1.716 izlenme - 4 yıl önce Akıllı Sirk Fareleri
cilgin fareler 01:17
cilgin fareler 2.317 izlenme - 9 yıl önce hahahahah manyak bunlar yaa:)
Karateci Fareler Gizli Hırsız 10:00
Karateci Fareler Gizli Hırsız 294 izlenme - 1 yıl önce Animasyon komedi dizisi, Karateci Fareler kendi memleketi suçlulardan korumak için kung fu kullanmaya çalışan iki iyi niyetli ama beceriksiz dağ sıçanları üzerinde duruluyor.
komik fareler 00:38
komik fareler 3.762 izlenme - 8 yıl önce çokkomik anımasyo tarzinda
komik fareler 06:31
komik fareler 2.155 izlenme - 7 yıl önce
KARATECİ FARELER HOOVSE'IN AİLESİ 10:00
KARATECİ FARELER HOOVSE'IN AİLESİ 273 izlenme - 1 yıl önce Animasyon komedi dizisi, Karateci Fareler kendi memleketi suçlulardan korumak için kung fu kullanmaya çalışan iki iyi niyetli ama beceriksiz dağ sıçanları üzerinde duruluyor.
Afrika'da Mayın Temizliğini Fareler Yapıyor 01:22
Afrika'da Mayın Temizliğini Fareler Yapıyor 235 izlenme - 9 ay önce Afrika'da Mayın Temizliğini Fareler Yapıyor
Kedilere Saldıran Çılgın Fareler 01:02
Kedilere Saldıran Çılgın Fareler 229 izlenme - 11 ay önce 2.11.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Kedilere Saldıran Çılgın Fareler " başlıklı videoyu izleyin. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Fareler ve İnsanlar - Fragman 02:25
Fareler ve İnsanlar - Fragman 573 izlenme - 1 yıl önce John Steinbeck in aynı isimli romanından uyarlanan 1992 yapımı filmin yönetmen koltuğunda Gary Sinise oturmaktadır. Sinise'in George'u oynadığı filmde Lennie rolünü John Malkovich canlandırırken oynadığı karakter gibi oyunculukta adeta devleşmiştir. İlki 1939'da olmak üzere defalarca sinemaya uyarlanan kitap 1962 yılında 'İkimize bir dünya' adıyla ülkemizde de izleyici karşısına çıkmıştır. Bu kadar teknik açıklama yeterli sanırım. İzleyenler ya da okuyanlar bilir bu hikayede dostluk vardır, hayaller ve yalnızlık vardır kısaca hayatın kendisi vardır.
Fareler İçin Hazırlanan Sanal Gerçeklik Simülatörü 01:23
Fareler İçin Hazırlanan Sanal Gerçeklik Simülatörü 249 izlenme - 11 ay önce Janelia Araştırma Kampüsü’ndeki bir grup bilim insanı fareleri için bir sanal gerçeklik simülatörü hazırladı. Bildiğimiz simülatörlere pek benzemeyen, iki taraftan farenin bıyıklarına dokunan duvarlara sahip bu simülatör farelere labirentte ilerledikleri hissini veriyor. Çalışmanın amacı memeli hayvanlarda beynin yaralanmaya nasıl tepki verdiğini, rotalarını nasıl belirlediklerini ve belleklerini gözlemlemek. Bellek sistemini incelemenin Alzheimer gibi bellek kaybı hastalıklarını daha iyi anlamada yardımcı olması bekleniyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Karateci Fareler - X Ray Selfie'si - Çizgi Film 00:29
Karateci Fareler - X Ray Selfie'si - Çizgi Film 228 izlenme - 10 ay önce Bir selfie için her zaman vakit vardır. Hatta bir X- Ray cihazı için bile... Karateci Fareler'in yepyeni bölümü "Dr. Uğursuz" Disney Channel'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Karateci Fareler - Büyükanne Çıldırdı - Çizgi Film 00:21
Karateci Fareler - Büyükanne Çıldırdı - Çizgi Film 198 izlenme - 10 ay önce Hayır, olamaz! Büyükanne yavaş yavaş çıldırıyordu. Karateci Fare'lerin yeni bölümü "Büyükanne Çıldırdı"Disney Channel'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
O İsimleri Barakadan Fareler Kaçırdı! (Survivor 2016 - 5 Mart Cumartesi) 01:14
O İsimleri Barakadan Fareler Kaçırdı! (Survivor 2016 - 5 Mart Cumartesi) 108 izlenme - 7 ay önce Gönüllüler takımı yine zor bir gece geçirdi. Yağmur sebebiyle rahat uyuyamayan Gönüllülerde, barakaya gelen fareler Zafer ve Efecan'ı barakadan kaçırdı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
karpuz canavarları ! 00:18
karpuz canavarları ! 958 izlenme - 7 yıl önce fareleri bu kadar tatlı gördünüz mü?
eteğin arkasını fareler yemiş 01:12
eteğin arkasını fareler yemiş 651 izlenme - 5 yıl önce
gugıl daki fareler :)) 01:35
gugıl daki fareler :)) 789 izlenme - 7 yıl önce adamlar yapıyo yapcak bişey yok :)))
Dünyanın En Akıllı Fareleri 02:40
Dünyanın En Akıllı Fareleri 559 izlenme - 4 yıl önce Bu fareler çok akıllı...
Köpek Gibi Eğitilmiş Akıllı Fareler 02:51
Köpek Gibi Eğitilmiş Akıllı Fareler 287 izlenme - 2 yıl önce Sondaki bayraktan Kanadalı olduğunu anladığımız ablamız fareleri bir köpek gibi eğitmiş, hareket karşılığında ödül felsefesi farelerde de geçerliymiş dimekkine.
Karateci Fareler - Otomobili Kızağa Çevirmek - Çizgi Film 01:45
Karateci Fareler - Otomobili Kızağa Çevirmek - Çizgi Film 107 izlenme - 10 ay önce Dilweed and Fungus kendine sonsuz güvenen iki karateci faredir fakat hevesleri konusunda ikisi de yeterli bilgiye sahip değillerdir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Transformice Hilesi 08:51
Transformice Hilesi 204 izlenme - 2 yıl önce Güncel hileler Transformice yani çılgın fareler oyunun için Exe'de Çalışır. Heyecan dorukta minik fareler ile oynadığımız bu oyun gerçekten çok zevkli, denemenizi tavsiye derim.
Böcekler Hakkında İlginç Bilgiler 01:38
Böcekler Hakkında İlginç Bilgiler 187 izlenme - 2 yıl önce Böcekler Hakkında Enteresan Bilgiler Var, Akreplerin Nasıl Çoğaldığı Ve Pirelerle İlgili Bilgiler...
Farelerin  Pizza Kavgası 00:43
Farelerin Pizza Kavgası 101 izlenme - 12 ay önce New York'u fareler basmış! Daha önce de metroya pizza götüren bir fareyi duyulmuştu. Bu sefer başrolde gene bir pizza ve bu sefer 2 fare. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."