Hoşgeldiniz!

fareler

Karateci Fareler Yeni Bölüm 07:00
Karateci Fareler Yeni Bölüm "aşk İçin Bir Tost" 1.bölüm 31.641 izlenme - 3 yıl önce Karateci Fareler Yeni Bölüm "Aşk İçin Bir Tost" 1.bölüm
Duş Alan Fare 00:20
Duş Alan Fare 7.141 izlenme - 5 ay önce Adeta bir insan gibi duş alan fare izleyenleri şaşırtıyor efendim. Pür dikkat temizlenen, sevimli ufaklığı izliyoruz...
Fareler ve İnsanlar - Birgün Küçük Bir Evimiz Olacak... 02:38
Fareler ve İnsanlar - Birgün Küçük Bir Evimiz Olacak... 1.399 izlenme - 1 ay önce Fareler ve insanlar filminden bir sahne Pulitzer ve Nobel Edebiyat Ödülü’nü kazanan John Steinbeck’in çağımızın toplumsal ve insani meselelerini ustalıkla resmettiği eserleri modern dünya edebiyatının başyapıtları arasında yer alır. John Steinbeck'in klasik eseri Oscar adayları John Malkovich ve Gary Sinise'nin başrolleri paylaştığı bu güzel ve etkileyici filmde canlanıyor.
Sülalece Restorana Giren Fareler 00:35
Sülalece Restorana Giren Fareler 9.659 izlenme - 2 yıl önce Mutfağa giren farelere hep dert yanarız ama bir şekilde fareyi kovalarız öldürürüz.Şimdi izleyeceğiniz videoda sülalece eve giren fareleri izlicez Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Kafası Prize Sıkışan Fare 00:57
Kafası Prize Sıkışan Fare 5.862 izlenme - 2 yıl önce kafası Prize sıkışan farenin kurtarılma anını izliyoruz. Bu farelerin neyi var he? Son zamanlarda her yerdeler.
Kareteci Fareler - Hileli Şekerlemeler 04:25
Kareteci Fareler - Hileli Şekerlemeler 3.232 izlenme - 3 yıl önce Daha fazla eğlence için abone olun
Beynimiz - Ted 20:57
Beynimiz - Ted 2.757 izlenme - 2 yıl önce Oyle viral bir başlık attım farkındayım ama bu videoyu sonuna kadar seyretmenizi şiddetle tavsiye ederim. Düzenini rayına yerleştirmekte sıkıntı yaşayan, depresif hallerde bulunan arkadaşlarımız için ilaç niteliğinde bir videodur. Geçenlerde bu sitede beyin frontal korteksi ile alakalı bir video izlemiştim. Benim de merak duyduğum, araştırdığım bir konu olması hasebiyle bir video da ben paylaşmak istedim.Konuyu uzatmayım.İçerik olarak, uzun süredir kendisini de takip ettiğim, uzm.doktor kerem hocanın esprili anlatımıyla beynimizin tasviri, tanımı yapılmaktadır.Hayat, süreç, pozitif bakıs açısı ve siyasete kadar üstü kapalı da olsa hemen hemen her konudan bahsedilmistir.Eğlenerek izleyeceğinizi düşünüyorum.İyi seyirler
of mice and man 00:32
of mice and man 7.564 izlenme - 7 yıl önce john steinbeck'in klasik eseri oscar adayları john malkovich being john malkovich ve gary sinise'nin the green mile başrolleri paylaştığı bu güzel ve etkileyici filmde canlanıyor. iki oscar ödülü sahibi horton foote'un adaptasyonu ve sinise'nin yönettiği film herkesin görmesi gereken 'kusursuz bir mucize' en iyi arkadaşlar lennie malkovich ve george sinise ekonomik kriz döneminde kendilerini california'da işsiz bulurlar. buldukları işleri ise lennie'nin çocuksu zihni nedeniyle ka
Transformice Futbol Sahası Yapımı. 05:39
Transformice Futbol Sahası Yapımı. 3.485 izlenme - 7 yıl önce transformicede icatlar.
Fareler ve İnsanlar - Fragman 02:25
Fareler ve İnsanlar - Fragman 2.742 izlenme - 3 yıl önce John Steinbeck in aynı isimli romanından uyarlanan 1992 yapımı filmin yönetmen koltuğunda Gary Sinise oturmaktadır. Sinise'in George'u oynadığı filmde Lennie rolünü John Malkovich canlandırırken oynadığı karakter gibi oyunculukta adeta devleşmiştir. İlki 1939'da olmak üzere defalarca sinemaya uyarlanan kitap 1962 yılında 'İkimize bir dünya' adıyla ülkemizde de izleyici karşısına çıkmıştır. Bu kadar teknik açıklama yeterli sanırım. İzleyenler ya da okuyanlar bilir bu hikayede dostluk vardır, hayaller ve yalnızlık vardır kısaca hayatın kendisi vardır.
Fareler Üzerinde Karşılaştırmalı Kuduz Virüsünün Etkisi 00:50
Fareler Üzerinde Karşılaştırmalı Kuduz Virüsünün Etkisi 242 izlenme - 8 ay önce Araştırmacılar ilk kez kuduz virüsünün beyin reseptörleri üzerinde fiziksel ve fonksiyonel olarak çevresel uyarılarının merkezi sinir sistemine etkilerini göstermiş.
cilgin fareler 01:17
cilgin fareler 1.135 izlenme - 8 yıl önce
Dev Farelerin Kavgasını Şaşkınlıkla İzleyen Kedi 00:38
Dev Farelerin Kavgasını Şaşkınlıkla İzleyen Kedi 575 izlenme - 2 yıl önce Kavga farelerden birinin kaçışıyla sona ererken, fare avcısı olarak bilinen kedinin olaya dahil olmamak için maksimum dikkat gösterdiği görüldü.
Akıllı Sirk Fareleri 02:40
Akıllı Sirk Fareleri 1.849 izlenme - 5 yıl önce Akıllı Sirk Fareleri
komik fareler 06:31
komik fareler 2.161 izlenme - 9 yıl önce
Çiftçinin Tarlasını Saran Farelerden Kurtulmak İçin Bulduğu Yöntemin Ağızları Açık Bırakması  04:00
Çiftçinin Tarlasını Saran Farelerden Kurtulmak İçin Bulduğu Yöntemin Ağızları Açık Bırakması 197 izlenme - 7 ay önce Farelerin işgal ettiği tarlası için çözümü onları tek tek köpeklere yakalatmakta bulan çiftçinin bu ilginç çözümü görenleri şaşkına uğratırken, izleyenler farelere üzülmeden de edemedi.
Karateci Fareler Gizli Hırsız 10:00
Karateci Fareler Gizli Hırsız 392 izlenme - 3 yıl önce Animasyon komedi dizisi, Karateci Fareler kendi memleketi suçlulardan korumak için kung fu kullanmaya çalışan iki iyi niyetli ama beceriksiz dağ sıçanları üzerinde duruluyor.
Ayıcıklarına Sarılarak Uyuyan Fareler 00:50
Ayıcıklarına Sarılarak Uyuyan Fareler 80 izlenme - 5 ay önce Bu fareler filmlerde hep sansey oluyorlar ama şu hallerine bak ayıcıklara sarılarak uyuyorlar. Kung fu panda ve ninja kaplumbağalar bundan hiç hoşlanmayacak.
KARATECİ FARELER HOOVSE'IN AİLESİ 10:00
KARATECİ FARELER HOOVSE'IN AİLESİ 380 izlenme - 3 yıl önce Animasyon komedi dizisi, Karateci Fareler kendi memleketi suçlulardan korumak için kung fu kullanmaya çalışan iki iyi niyetli ama beceriksiz dağ sıçanları üzerinde duruluyor.
Karateci Fareler - X Ray Selfie'si - Çizgi Film 00:29
Karateci Fareler - X Ray Selfie'si - Çizgi Film 554 izlenme - 3 yıl önce Bir selfie için her zaman vakit vardır. Hatta bir X- Ray cihazı için bile... Karateci Fareler'in yepyeni bölümü "Dr. Uğursuz" Disney Channel'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Fareler ve İnsanlar - Adana Devlet Tiyatrosu 00:45
Fareler ve İnsanlar - Adana Devlet Tiyatrosu 142 izlenme - 8 ay önce Fareler ve İnsanlar, insan olmanın ne demek olduğunu anlatır. Steinbeck bu oyunda George ve Lennie’nin kendi çiftliklerine sahip olmak için yaşadıkları hırsı ve bu hırsa engel olan hikayelerini, hayallerini, gururlarını, yalnızlıklarını ve fedakarlıklarını ortaya koyuyor.
Dünyanın En Akıllı Fareleri 02:40
Dünyanın En Akıllı Fareleri 877 izlenme - 5 yıl önce Bu fareler çok akıllı...
Fareler Küçük Deliklerden Geçmeyi Nasıl Başarır? 01:23
Fareler Küçük Deliklerden Geçmeyi Nasıl Başarır? 53 izlenme - 5 ay önce Farelerin geçemediği delik yok sizinde bildiğiniz gibi. Bilim adamları bu olayı göz önüne sermiş. İzliyoruz efendim...
karpuz canavarları ! 00:18
karpuz canavarları ! 961 izlenme - 9 yıl önce fareleri bu kadar tatlı gördünüz mü?
Karateci Fareler - Büyükanne Çıldırdı - Çizgi Film 00:21
Karateci Fareler - Büyükanne Çıldırdı - Çizgi Film 360 izlenme - 3 yıl önce Hayır, olamaz! Büyükanne yavaş yavaş çıldırıyordu. Karateci Fare'lerin yeni bölümü "Büyükanne Çıldırdı"Disney Channel'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
eteğin arkasını fareler yemiş 01:12
eteğin arkasını fareler yemiş 659 izlenme - 7 yıl önce
Köpek Gibi Eğitilmiş Akıllı Fareler 02:51
Köpek Gibi Eğitilmiş Akıllı Fareler 631 izlenme - 3 yıl önce Sondaki bayraktan Kanadalı olduğunu anladığımız ablamız fareleri bir köpek gibi eğitmiş, hareket karşılığında ödül felsefesi farelerde de geçerliymiş dimekkine.
gugıl daki fareler :)) 01:35
gugıl daki fareler :)) 791 izlenme - 9 yıl önce adamlar yapıyo yapcak bişey yok :)))
Afrika'da Mayın Temizliğini Fareler Yapıyor 01:22
Afrika'da Mayın Temizliğini Fareler Yapıyor 258 izlenme - 2 yıl önce Afrika'da Mayın Temizliğini Fareler Yapıyor
Kedilere Saldıran Çılgın Fareler 01:02
Kedilere Saldıran Çılgın Fareler 238 izlenme - 3 yıl önce 2.11.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Kedilere Saldıran Çılgın Fareler " başlıklı videoyu izleyin. Yeni videolar için kanalıma abone olun