Hoşgeldiniz!

faresi

Tarla Faresine Pandik Atan Adam 00:39
Tarla Faresine Pandik Atan Adam 9.468 izlenme - 2 hafta önce Kepçe tarlada çalışırken yuvası bozulan fare kendine yer yaparken vatandaşın biri arkadan hareket çekiyor. Fare 2-3 kere uyarmasına rağmen adam bir türlü rahat bırakmıyor. Fareye bile rahat yok lan.
Firavun Faresinin Dört Aslanla Mücadelesi 01:20
Firavun Faresinin Dört Aslanla Mücadelesi 48.182 izlenme - 3 yıl önce Firavun Faresinin Dört Aslanla Mücadelesini gözler önüne serdik.. kanalımıza abone olmayı unutmayın :))
106 gti eksoz sesi 00:21
106 gti eksoz sesi 54.583 izlenme - 9 yıl önce 106 gti bambaşkadır bi hastalıktır kafaya takan silemez bu hastalığı çünki o otoban faresi
106  otoban faresi 04:15
106 otoban faresi 16.171 izlenme - 7 yıl önce
Kara Mamba Yılanı İle Firavun Faresi Karşılaşırsa 01:28
Kara Mamba Yılanı İle Firavun Faresi Karşılaşırsa 1.098 izlenme - 5 ay önce Kara mamba yılanı, firavun faresiyle mücadele ediyor. Tabi bu kapışmaların sonucu kara mamba yılanı için hep ölümcül... Çünkü firavun farelerini diğer farelerden ayıran özellik, yılan avcısı olması.
Splinter Usta Kameralara Yakalandı 00:14
Splinter Usta Kameralara Yakalandı 6.410 izlenme - 2 yıl önce New York' ta metroda pizza dilimini götüren fareyi görünce acaba ninja kaplumbağalar gerçek mi lan diye geçirmedim değil...
Mezarlıkta Bulunan Bu Hayvan Görenleri Şaşırttı 02:51
Mezarlıkta Bulunan Bu Hayvan Görenleri Şaşırttı 231 izlenme - 1 ay önce Mersin'de bayram temizliği esnasında mezarlıkta bulunan 'kobay' adıyla da bilinen quinea pig belediye çalışanları tarafından veteriner hekime teslim edildi. Belediye çalışanlarının korkup çuvalla yakaladığı 30 santimetre uzunluğundaki ve 20-25 santimetre tüyleri bulunan yaralı hayvanın parmaklarına saplanan çelik yay uyutularak çıkartıldı. Türbe mezarlığında bayram temizliği yapan belediye çalışanları hamstere benzettikleri anavatanı Güney Amerika olan bir kobayı yaralı halde yakaladı. Ayağına çelik yay saplanan zararsız hayvanı ekipler zaman kaybetmeden en yakın veterinere getirdi. Acı çeken hayvanın ayağına batarak sarılan çelik yay genel anestezi uygulanıp yaklaşık 35 dakikalık operasyonla çıkarıldı. Hayvanı yaralı halde fark ederek yakalayıp veterinere getiren Mersin Büyükşehir Belediyesi çalışanı Hüseyin Baş, "Türbe mezarlığına temizlik için girmiştik. Baktık bir hayvan var, korktuk. Çuvalla yakaladık. Bir sandığa koyduk. Zararsız bir hayvan olduğunu gördük. Ayağına bir yay girmiş. Hocamıza getirdik. Bayıltarak yayı çıkarttı" dedi. Veteriner Hekim Mehmet Önem de, "Arkadaşımız bu hayvanı mezarlıkta bulmuş. Kendisi hamstere benzeterek bize getirdi. Hemen müdahale ettik. Parmaklarındaki teli çıkardık, çelik tel saplanmıştı. Sonradan da araştırdık, çünkü ilk defa karşılaştık. Bunun quinea pig olduğunu anladık. Bu kobay olarak da kullanılan bir hayvan. Enteresan olanı bunun bir mezarlıkta bulunmuş olması. Nasıl geldi oraya ya da kim bıraktı, nasıl bıraktılar. Başka bir yere bıraktılar oradan mı geldi, merak konusu" dedi. Hayvanı yetkililere teslim ederek yaşayabileceği bir ortama ulaştıracaklarını ifade eden Önem, "Hayvanın yakalanmış olduğu ortama adapte olmuş olması da çok ilginç. Çünkü yaklaşık 20-25 santimetre uzunluğunda tüyleri var. Çok uzun süre bulunduğu ortamda kalmış. Tek bir ihtimal var, bunu birileri beslemiş, bakamamış, doğaya bırakmış" şeklinde konuştu. Mehmet Önem, yaklaşık 30 santimetre uzunluğundaki ve 20-25 santimetre tüyleri bulunan hayvanın sağlık durumunun iyiye gittiğini kaydetti.
Dünyanın En Büyük Faresi! 00:37
Dünyanın En Büyük Faresi! 4.661 izlenme - 4 yıl önce Sizin eve girdiğini düşünsenize...
Firavun Faresi Kobra Yılanına Karşı! 01:23
Firavun Faresi Kobra Yılanına Karşı! 5.240 izlenme - 4 yıl önce http://wwwmehmetbey.blogspot.com/
Tuvalet Faresi 00:57
Tuvalet Faresi 3.317 izlenme - 3 yıl önce Videoda görüldüğü üzre fareler veya bizim değimimizle sıçanlar ile ilgili bir deney yapılıyor. Deneyde görüyoruz ki sıçan su dolu dar tuvalet borularından rahatça ve gayet profesyonelce geçip yüzeye ulaşabiliyor. Yani şu videodan sonra evin etrafında falan bir sıçan gördükten sonra gidip rahatça sıçabilecek misiniz?
horlayan findik faresi 00:30
horlayan findik faresi 5.490 izlenme - 5 yıl önce
Firavun Faresinin Aslan İle Mücadelesi 01:44
Firavun Faresinin Aslan İle Mücadelesi 3.083 izlenme - 4 yıl önce http://wwwmehmetbey.blogspot.com/
Need For Speed Otoban Faresi 1 03:59
Need For Speed Otoban Faresi 1 5.018 izlenme - 9 yıl önce otoban faresi 1
Türk Kızın BMW M6 ile İmtihanı 04:32
Türk Kızın BMW M6 ile İmtihanı 1.827 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de sadece 1 adet bulunan mavi BMW M6 ile farklı bir test sürüşü.
Need For Speed Otoban Faresi 2 04:31
Need For Speed Otoban Faresi 2 3.504 izlenme - 9 yıl önce -
otoban faresi bolu 01:18
otoban faresi bolu 4.122 izlenme - 9 yıl önce
need for speed otoban faresi extra 3 04:15
need for speed otoban faresi extra 3 4.151 izlenme - 9 yıl önce -
Bir Firavun Faresi Dört Aslana Karşı 01:03
Bir Firavun Faresi Dört Aslana Karşı 1.914 izlenme - 2 yıl önce Bir Firavun Faresi Dört Aslana Karşı Çoğu zaman beklenmedik bir hareket yapan bu hayvanlar, oldukça ilginç görüntüler oluşturuyor.
erzurum faresi halay söylerse 01:03
erzurum faresi halay söylerse 3.186 izlenme - 7 yıl önce erzurum faresi şarkı söylerse
Firavun Faresi Ve Kara Mamba 02:25
Firavun Faresi Ve Kara Mamba 1.065 izlenme - 3 yıl önce http://www.sosyalbetik.com Sosyal Paylaşım Platformu Sosyalbetik.com bir takip ve paylaşım sitesidir.
Dunyadaki En Garip Yaratıklar 03:23
Dunyadaki En Garip Yaratıklar 1.596 izlenme - 2 yıl önce Bugün sizlere dünyada ki en garip yaratıkları aktaracağım.İyi seyirler Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap Canlı Yayın https://www.younow.com/sahtearap SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Twitter: https://twitter.com/sahtearap Instragram: @hakan_kaan Reklam ve/veya sponsorluk için hakan.0@hotmail.com İkinci Kanalım https://www.youtube.com/c/yepyenitv Dev isopod: Bu dev yaratıklar genellikle okyanus diplerinde yaşıyor. Işıktan rahatsız olduğu için okyanusun en ışıksız ve izbe yerlerini tercih ediyor. Ölü balıklarla ve yosunla besleniyor. Yeşil çıngıraklı yılan: Güneydoğu Asya'da yaşıyor. Çıngıraklı yılanın farklı bir türü olan bu yılan bilimadamları tarafından ilk olarak 2002 yılında tanımlandı. Yılan balığı: 'Channidae' yılanbaşı balığı olarak da biliniyor. 2002 yılında tanımlanabildi. Ölüm balığı diye adlandırılan bu tür bir gölde yaşayan tüm canlıları yok edebilme yeteneğine sahip. Ortalama altı kilo ağırlığında ve bir metre uzunluğluğunda Aye-aye: Dünyanın en az bulunan ve ilginç görünümlü yaratıklarından. Madagaskar bölgesinde yaşayan bu inanılmaz hayvan insanlara zarar veriyor. Bir köyü yok ettiği söylenen bu hayvan ortalama 40 santimetre boyunda ve 2 kilo ağırlığında. Yıldız Burunlu Köstebek: Gözü olmayan bu hayvan tüm algısını çok gelişmiş yıldız şeklindeki burnuyla sağlıyor. Dokunma duyusu içinde yıldız şeklindeki burnunu kullanan bu yaratığın burnunda ortalama 25 bin sinir ucu bulunuyor. Fırfırlı Kertenkele: Kahverengiye kaçan sarı rengiyle bu kertenkele Avustralya'da yaşıyor. Boynunun etrafını saran fırfır şeklindeki deri hayvana ilginç bir görüntü veriyor. Genellikle ağaç üstünde yaşıyor fakat zaman zaman yere iniyor. Yaprak Kuyruklu geko: Madagaskar'ın yerlilerinden. Tropikal yağmur ormanlarında yaşadığı için doğaya uyum sağlamış bir tür. Ağaçların gövdesinde yaşıyor ve sinirlendiğinde ağzını açıp ilginç bir ses çıkarıyor. Kerivoula Kachinensis: Bu ilginç yarasa türü Asya'da yaşıyor. Doğada az rastlanan bir tür olan bu yarasa oldukça yırtıcı Kör çöl faresi: Afrika'nın doğu bölgesinde yaşıyor. Soğukkanlı ve acı sinirleri yok. YEr altında yaşamayı tercih eden bu fareler hiçbir şekilde acı hissetmiyor. The Indian Gharial (Ganj Timsahı): Hindistan'da Ganj nehrinde yaşar. Boylan 7 m'ye kadar ulaşabilen bir sürüngen türüdür.
Lağım Faresi Yiyen Adam 00:56
Lağım Faresi Yiyen Adam 121 izlenme - 2 ay önce Yakaladığı lağım faresini canlı canlı yiyen bu adam izleyenleri şaşkına çevirdi. İşte gözlerinize inanamayacağınız o anlar...
Otoban Faresi M3ü Tokatlıyor 00:58
Otoban Faresi M3ü Tokatlıyor 1.435 izlenme - 5 yıl önce
Firavun Faresi ve Kobra'nın Ölümüne Savaşı 04:11
Firavun Faresi ve Kobra'nın Ölümüne Savaşı 821 izlenme - 2 yıl önce Kobra bir hata yapıyor ve Firavun faresinin yuvasına saldırıyor. Bu onun ile firavun faresinin ölümüne savaşının başlangıcını oluşturuyor. Sonrasında bu iki hayvan dakikalar süren inanılmaz bir dövüşün içerisine giriyor.
2008 otoban faresi 01:23
2008 otoban faresi 2.123 izlenme - 9 yıl önce küçük ihsan
oto faresi 02:57
oto faresi 3.908 izlenme - 9 yıl önce güpe gündüz teyip çalmaya çalışan adam
Aslan'lar Karizmayı Fena Çizdirdi :) 01:20
Aslan'lar Karizmayı Fena Çizdirdi :) 705 izlenme - 3 yıl önce Firavun Faresi Avına Çıkan üç Aslanın Şok Olduğu sahneler karşınızda :)) O komik anlar kayıda alındı.
need for speed otoban faresi extra 4 05:56
need for speed otoban faresi extra 4 1.689 izlenme - 9 yıl önce -
Hollandalı gazeteciye torplu tecavüz - Parça 1 00:22
Hollandalı gazeteciye torplu tecavüz - Parça 1 839 izlenme - 4 yıl önce Hollandalı gazeteciye torplu tecavüz - Parça 1
Horlayan Fındık Faresi 01:07
Horlayan Fındık Faresi 1.477 izlenme - 5 yıl önce Görüntülü Haberin MERKEZİ .. www.habererzin.com facebook Sayfamız www.facebook.com/habererzin