Hoşgeldiniz!

Farida

Dilwale Dulhania Le Jayenge - Trailer 02:15
Dilwale Dulhania Le Jayenge - Trailer 6.181 izlenme - 4 yıl önce Release Date: 20 October 1995 Genre: Romance Run Time: 179 Mins Starring: Shahrukh Khan, Kajol, Amrish Puri, Anupam Kher Lyrics: Anand Bakshi Music: Jatin - ...
azeri muzik farida melikova kamancha 06:07
azeri muzik farida melikova kamancha 2.286 izlenme - 6 yıl önce
Dil To Pagal Hai 01:34
Dil To Pagal Hai 1.739 izlenme - 4 yıl önce Rahul (Shahrukh Kaan), bir dansçı ve başarılı bir müzik ve dans trupunun yöneticisidir. O, (Karisma Kapoor) o Nisha\'ya inanır, onun dansçılarının biri, onun en iyi arkadaşıdır; Nisha işleri, onun ahbabını beğenir, ama ona gizlice aşıktır.Nisha, onun ayağı ve Rahul ihtiyaçlarını yaralar, yeni bir dansçıdır. O, Pooja\'yı kiralar (Madhuri Dixit). O ve Rahul, birbirlerine gittikçe çekilendir, ama onlar, oynar, olmuyordu gibi. Rahul\'a bilinmeyen olan Pooja, şimdiden (Akshay Kumar) Ajay\'a meşguldür, onun ebeveynlerinin, öldüğü zaman onu kaldıran aile arkadaşlarının oğlu. Başka bir adamla bir aşk, rezil olacaktı, ve, onların oğluyla evlenmek için onu görmeyi isteyecek olan onun yengesi ve amcasına bir hayal kırıklığı olacaktı. O, Rahul\'dan onun mesafesi ve onu tutmayı dener, onun karışık sinyalleri ile şaşırttı, meseleleri itmez.Nisha, yine de, kıskançlık ile keskinleştirilen onun hisleri, onu bütünüyle görür. Ziyade meseleyi durdurmayı dene, yine de, o, bir zaman boyunca Hindistan\'ı bırakmayı kararlaştırır, ve izin verilen meseleler, onların kursunu alır. O gerçekten, Rahul\'u sever, ve sadece onun için en iyisine diler.Hazırlıklar olarak, yeni gösteri, devam ettiği için, Pooja sonunda, onun, Ajay\'a işe alındığı Rahul\'a söyler; Rahul, derince yaralanandır. O, onun yeni mutsuzluğunu yansıtması için gösteriyi gözden geçirir.Nisha, Londra\'dan yeni üretimi görmek için döner, ve onun, mutsuz bir sonu olduğunu şikayet eder. Rahul, onu değiştirmeyi reddeder; Hikaye, onun, onu gördüğü Pooja\'ya onun ilişkisini yola yansıtır.Sonda, Rahul, Pooja\'yla onun aşkını canlandırmak için bir son gayreti yapmayı kararlaştırır. Pooja, neye ilerliyor olduğunu fark eden Ajay\'a kadar sevgi ve vazifenin arasında yırtılır, onun nişanından Pooja, ve Poojasını bırakır, ve Rahulu, barıştırır. Ek olarak Ajay ve Nisha, birbirlerine kendilerini tanıştırır, ve Ajay, Nisha\'nın, evlenilip evlenilmediği sorar, veya değil.
Yeh Jo Mohabbat Hai Fragman 02:11
Yeh Jo Mohabbat Hai Fragman 101 izlenme - 3 yıl önce İnsanların ne denli farklı yaşam sürdüklerini gözler önüne seren film, bazen mutluluğu bazense hüznü açık açık bizlere sunuyor. İki genç insanın aralarındaki aşkına değinen filmde, Rajput adlı bir ailenin engeliyle karşılaşmaktadırlar. Bu engel onlarda büyük sorunlar oluşturmaktadır. Bundan dolayı büyük sıkıntılar çeken çift, bu yapılan çileye fazla dayanamayacaktırlar.
Foniy guruhi - Farida (Official music video) 03:39
Foniy guruhi - Farida (Official music video) 7 izlenme - 2 yıl önce !!! http://www.youtube.com/subscription_c...