Hoşgeldiniz!

farkındalık

En Çılgın Buz Dökmeler 02:01
En Çılgın Buz Dökmeler 135.818 izlenme - 2 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/ kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
En Şaşırtıcı Gerçek -  Cosmos  ( Neil deGrasse Tyson ) 03:33
En Şaşırtıcı Gerçek - Cosmos ( Neil deGrasse Tyson ) 2.772 izlenme - 12 ay önce Cosmos sunumuyla gönüllere taht kuran ünlü amerikali astrofizikci Neil deGrasse Tyson'dan Cosmos üzerinde yasayan organizmalara rasyonel bir bakış .. Eğer ki bize bazı şeylerin doğru olduğunu iddia edenlere otorite sahiplerinden şüphe duymamızı sağlayan şüpheci sorular sorma becerisinde değilsek, bu durumda önümüze gelen ilk şarlatan politikacı veya dindara kanmaya açık oluruz. iyi seyirler
Babanın Önünde Aids İçin Öpüşmek 00:45
Babanın Önünde Aids İçin Öpüşmek 1.808 izlenme - 9 ay önce Güney Afrika, ülkede yaşanan HIV/AIDS krizi sebebiyle hazırlanan farkındalık reklamını eşcinsel teması sebebiyle yasakladı. Güney Afrika’da halen AIDS sebebiyle yılda ortalama 200.000 kişi hayatını kaybediyor. Konu ile ilgili bir farkındalık kampanyası başlatan WeBrave isimli bir oluşum, HIV/AIDS konusunda en büyük risk altındaki eşcinsellerin korunmasını konu eden bir reklam filmi hazırladı. Siyahi ve beyaz bir eşcinsel çiftin aileleri önünde öpüşmesinin yer aldığı reklam filminde, ”Ailemize açılacak kadar cesursak, korunmak için de cesur olalım” sloganıyla kondom kullanımını arttırmak hedeflenirken, Güney Afrika hükümeti reklam filmini yasakladığını açıkladı. Yasaklanmayla ilgili GSN’e konuşan WeBrave’in pazarlama müdürü Nina Morris Lee, ”Bazı medya patronları reklamın ülke yayınları için çok sert olduğunu söylüyor. Sert olan şey ülkemizde %9,2’lik bir bulaşma oranıyla, en büyük HIV riski altındaki eşcinsellere odaklı bir reklam olması ise evet sert bir reklamdır. Ancak ülkemizde eşcinsel nüfusun, şehir nüfusunun neredeyse P’sine ulaştığı Durban isimli şehrimizi örnek alırsak, bu şehirde yaşayan her iki erkekten birisi HIV enfektedir” dedi. Video We The Brave SA'dan alınmıştır.
Farkındalık Testi ! Ne Kadar Dikkatlisiniz ? 02:30
Farkındalık Testi ! Ne Kadar Dikkatlisiniz ? 2.821 izlenme - 1 yıl önce Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Twitter: https://twitter.com/sahtearap Instagram:http://instagram.com/sahtearap Herkese Sahte Arap"tan merhabalar.Bu gün sizlerle ses ile ilgili bir test yapacağız.Kulak ve göz arasında nasıl bir ilişki olduğunu daha iyi anlayacaksınız.bu ikisi arasında arama kararı vererek soruyu doğru cevaplayabilirsiniz.Alarma hazır olun.Sosyal psikoloji testleri çok yakında.iyi seyirler
Tom'un Sırrı 05:00
Tom'un Sırrı 1.175 izlenme - 9 ay önce 19 Kasım Çocuğa Yönelik Cinsel İstismarı Önleme Günü sebebi ile hazırlanmış bir video. Çocuklarınızda ki ani davranış değişikliklerine dikkat edin.
Kansere Yakalanan Kadından Duygulandıran Paylaşım 01:47
Kansere Yakalanan Kadından Duygulandıran Paylaşım 65 izlenme - 3 hafta önce Meme kanserine yakalanan Zeynep Yazıcı'nın farkındalık yaratmak amacıyla hazırladığı duygusal video izleyenleri hüzünlendirdi. Kalben’in, ‘Saçlar’ isimli şarkısı eşliğinde takma saç ve kirpiklerini çıkaran genç ressamın duygulandıran o videosu... Biran önce sağlığına kavuşması dileğiyle, acil şifalar diliyoruz...
Görme Engellilerle Eskişehir'i Engelsiz Turizm Kentine Dönüştürmek 04:05
Görme Engellilerle Eskişehir'i Engelsiz Turizm Kentine Dönüştürmek 562 izlenme - 7 ay önce Anadolu Üniversitesi Turizm Fakültesi öğretim görevlisi Yard. Doç. Dr. Hakan Yılmaz tarafından öğrencilere ders olarak verilen konu kapsamında, görme engelli sporcular güzel bir gün yaşadılar. Öğrenciler tarafından pilot bölge olarak seçilen Sazova parkındaki gezide, Minyatür park da gezildi.
Bu Bir Farkındalık Testidir 01:05
Bu Bir Farkındalık Testidir 3.241 izlenme - 8 yıl önce bu bir farkındalık testidir-
Farkındalık Testi 01:05
Farkındalık Testi 3.218 izlenme - 8 yıl önce farkındalık testi süper!
Farkında Olmalı İnsan - Can Yücel 03:18
Farkında Olmalı İnsan - Can Yücel 4.750 izlenme - 6 yıl önce farkında olmalı insankendisinin hayatın olayların gidişatın farkında olmalı.farkı fark etmeli fark ettiğini de fark ettirmemeli bazenbir damlacık sudan nasıl yaratıldığını...fark etmeli.
Lise Öğrencileri 550 Kişi Ile 05:07
Lise Öğrencileri 550 Kişi Ile "Işaret Dili" Klibi Çekti 10 izlenme - 5 gün önce Bursa'nın İnegöl ilçesinde iki lise öğrencisi, işitme engellilerin yaşadığı zorlukları anlatmak ve farkındalık yaratmak amacıyla "işaret dili" klibi çekti.
Farkındalık Testi :)) 01:05
Farkındalık Testi :)) 2.510 izlenme - 8 yıl önce hadi çözebilecekmisiniz bakalım bu olayı :))
İnsana Güven Ailesinden Happy (pharrell Williams) 04:17
İnsana Güven Ailesinden Happy (pharrell Williams) 980 izlenme - 2 yıl önce İnsana Güven Ailesinden Happy Klibi. :)
Üniversite Öğrencilerinden Anlamlı Farkındalık 02:41
Üniversite Öğrencilerinden Anlamlı Farkındalık 4 izlenme - 6 gün önce Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde, bir grup üniversite öğrencisi, gözleri bağlıyken yemek yaparak engelliler ile empati kurmaya çalıştı.
İş Kazası Diye Bir Şey Yoktur 02:30
İş Kazası Diye Bir Şey Yoktur 374 izlenme - 2 yıl önce abd iş kazasına bakış açısını izliyoruz. adamlar iş kazası diye bir şey yoktur ihmal vardır diyorlar. biz işin fıtratında var, mukederat, güzel öldüler diyoruz. sonra onlara şehit diyip ailesine birazcık para verip olayın üstünü örtüyoruz. işte bu yüzden onlar gelişmiş ülke biz ise geri kalmış ülkeyiz
2. Yoga, Dans Ve Farkındalık Festivali | 23 Nisan 2013 | İnsana Güven 04:33
2. Yoga, Dans Ve Farkındalık Festivali | 23 Nisan 2013 | İnsana Güven 512 izlenme - 3 yıl önce 23 Nisan 2013 Tarihinde Gerçekleştirdiğimiz 2. Farkındalık Festivalinden Kareler.
farkındalık testi 01:00
farkındalık testi 1.336 izlenme - 7 yıl önce farkındalık testi ile karşı karşıyasınız.bakalım ne kadar dikkatli olacaksınız
Apollo Robbins - Farkındalık ve Yankesicilik 08:47
Apollo Robbins - Farkındalık ve Yankesicilik 490 izlenme - 2 yıl önce Dünyadaki en iyi yankesici olarak bilinen Apollo Robbins, saatinizi çalarken insan davranışının acayipliklerini gözler önüne seriyor. Bu eğlenceli gösteride Robbins, TEDGlobal 2013'ün soyulmaya aday izleyicilerinden birini sahneye çıkararak algımızdaki noksanlıkların bir cüzdanın aşırılmasını nasıl mümkün kıldığını ve kimsenin haberi olmadan aynı cüzdanın sahibinin omzuna nasıl bırakılabileceğini gösteriyor.
Bir Ateistin İç Dünyası 05:04
Bir Ateistin İç Dünyası 258 izlenme - 2 yıl önce Ateistler icin maneviyat'ın bir önemi var mi ? Bütün evrene materyalist bir gözle mi bakarlar yoksa metafizige inanirlar mi . Ve daha bir cok sorunun cevabi..
Dikkat Testi ! Beyninizin Zaman Algısı 02:14
Dikkat Testi ! Beyninizin Zaman Algısı 455 izlenme - 1 yıl önce Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Twitter: https://twitter.com/sahtearap Instagram:http://instagram.com/sahtearap Herkese Sahte Arap Kanalımdan Merhabalar. Dikkatinizi toplayın.Bu testimiz insan zekasıyla ilgili.Beyninizde alarma çalabilir.videodan gelen bilgileri depolayın.Size bir kaç opsiyon verilicek.Görsel ve ses olarak.Araştırma yapmanıza gerek yok sadece iyi konsantrasyon isteyen bir video.Tan...
Dikkat Testi ! Bakmak ve Görmek 02:04
Dikkat Testi ! Bakmak ve Görmek 284 izlenme - 1 yıl önce Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Twitter: https://twitter.com/sahtearap Instagram:http://instagram.com/sahtearap Herkese Sahte Arap kanalımdan merhabalar.Bu gün sizlerle görsel bir test yapacağız.bu konu retinanızla ilgili.Motivasyon şart.aman dikkatinizi verin.seslere iyi konsantre olun.Dizi film tadında bilim kanalı sahte arap"ta iyi seyirler.
antibiyotik kullanmadan dikkat edin !!! 00:15
antibiyotik kullanmadan dikkat edin !!! 1.189 izlenme - 7 yıl önce antibiyotik kullanmadan dikkat edin !!!
Hangimiz Bu Üç Yaşındaki Sevimli Kız Kadar Cesur Olabiliriz? (Türkçe Altyazılı) 02:21
Hangimiz Bu Üç Yaşındaki Sevimli Kız Kadar Cesur Olabiliriz? (Türkçe Altyazılı) 294 izlenme - 3 yıl önce Emily James
Bülent Gardiyanoğlu, Nefes Teknikleri ve Farkındalık Konferansı, Karabük 01:13:05
Bülent Gardiyanoğlu, Nefes Teknikleri ve Farkındalık Konferansı, Karabük 214 izlenme - 12 ay önce Videomuz hakkında detaylı bilgiler ve açıklamalar web sitemizde şu linkte yer almaktadır: http://www.pratikyazar.com/bulent-gardiyanoglu-nefes-teknikleri-ve-farkindalik-konferansi-karabuk/ 2012 yılında ilk kitabı "Evrenin İlahi Dili-Uyanış", 2013 yılında "2 Tam Bir Tek", Haziran 2014'te çıkardığı "KADIN Olmayı Hatırlamak", Ağustos 2015’te çıkardığı “Her Şey Hakikati Görmekle Başlar” kitaplarının yazarı, 19 Mayıs Kıbrıs doğumlu Bülent Gardiyanoğlu'nun Nefes Teknikleri ve Farkındalık konferansını ilgiyle izleyeceksiniz. Bülent Gardiyanoğlu, aldığı eğitimleri hayatına uyguladıkça değişimleri fark etmiş ve kendi geliştirdiği teknikleri çevresindeki insanlar ile paylaşmaya başlamıştır. Yeni içeriklerden haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı lütfen unutmayın. Web: http://www.pratikyazar.com
Kadına Yönelik Şiddete Hayır! 02:25
Kadına Yönelik Şiddete Hayır! 7 izlenme - 2 hafta önce 25 kasım 1960 tarihinde Dominik Cumhuriyetinde, Trujillo diktatörlüğüne karşı mücadele eden mirebel kardeşlere tecavüz edilip öldürülmelerinin yıl dönümüdür. 1999 yılında kadına yönelik şiddete karşı toplumda farkındalık yaratmak amacıyla BM Genel Kurulu kararı ile 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü ilan edildi. Kadına yönelik şiddetin her türlüsünü kınıyoruz!
Iamchild Hareketi İle Farkındalık Yarat! 03:22
Iamchild Hareketi İle Farkındalık Yarat! 7 izlenme - 2 hafta önce #iamchild hareketine katıl, #20KasımDünyaÇocukHaklarıGünü’nde farkındalık yarat! @cnnturk
farkındalık ! 01:26
farkındalık ! 245 izlenme - 5 yıl önce böğürtlen kültür & mizah www.bortlen.com www.facebook.com/bogurtlen www.twitter.com/bortlencom
Ice Bucket Challange: Baturay-Rasimcan-Burak 04:10
Ice Bucket Challange: Baturay-Rasimcan-Burak 170 izlenme - 2 yıl önce Als hastalarına destek olmayı unutmayın. Daha fazla video izlemek için sayfamıza abone olun. Als hastalarına destek olmayı unutmayın. Daha fazla video izlemek için sayfamıza abone olun.
aldea füsun daĞli (kuantum yaşam koçu, enerji sist 01:42
aldea füsun daĞli (kuantum yaşam koçu, enerji sist 425 izlenme - 7 yıl önce aldea füsun daĞli (kuantum yaşam koçu, enerji sistemleri uzmanı) - melda tuncel ' nin 44 programının konuğu (airport tv)
Etkinlik Çizelgesi Kullanarak Cam Silme 11:27
Etkinlik Çizelgesi Kullanarak Cam Silme 257 izlenme - 3 yıl önce Eğitimde İyi Örnekler Projesi beylikdüzü İş Uygulama Merkezi / Okulu