Hoşgeldiniz!

farkındalık

En Çılgın Buz Dökmeler 02:01
En Çılgın Buz Dökmeler 143.028 izlenme - 3 yıl önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/ kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Çişini Ayakta Yapan Kadını İzleyen Hintli Erkekler 02:17
Çişini Ayakta Yapan Kadını İzleyen Hintli Erkekler 6.220 izlenme - 4 ay önce Hindistan'da fırsatını buldukları her duvara, ağacın arkasına çişini yapmakta olan Hintli erkekler bunu bir kadın yapınca şok geçirmişler. Hatta taş atanlar bile olmuş efendim. Temiz Hindistan için farkındalık yaratan muhteşem çalışmayı izliyoruz efendim.
Down Sendromlu Çocukların Anneleri ile Kareoke Yapması 04:01
Down Sendromlu Çocukların Anneleri ile Kareoke Yapması 49 izlenme - 2 gün önce +1 kromozomlu çocuklarıyla araç içinde karaoke yaptılar! Dünya Down Sendromu Günü farkındalığı için hazırlanan videoda 50 annenin çocuklarıyla muhteşem anlarına tanıklık edeceksiniz...
Aile Boyu Tombala 00:46
Aile Boyu Tombala 4.665 izlenme - 11 ay önce Yılbaşından kalma bir oyun. Hazırladığımız basit tombala kartları ile Demir'de oyuna dahil olabildi. O Kazansın diye küçük hileler yapmış olabiliriz :))
En Şaşırtıcı Gerçek -  Cosmos  ( Neil deGrasse Tyson ) 03:33
En Şaşırtıcı Gerçek - Cosmos ( Neil deGrasse Tyson ) 2.892 izlenme - 2 yıl önce Cosmos sunumuyla gönüllere taht kuran ünlü amerikali astrofizikci Neil deGrasse Tyson'dan Cosmos üzerinde yasayan organizmalara rasyonel bir bakış .. Eğer ki bize bazı şeylerin doğru olduğunu iddia edenlere otorite sahiplerinden şüphe duymamızı sağlayan şüpheci sorular sorma becerisinde değilsek, bu durumda önümüze gelen ilk şarlatan politikacı veya dindara kanmaya açık oluruz. iyi seyirler
Boş Zaman Enstitüsü ve Kitle Kültürü - Theodor Adorno 07:02
Boş Zaman Enstitüsü ve Kitle Kültürü - Theodor Adorno 1.427 izlenme - 1 yıl önce Özellikle akşam oldugu zaman büyük cogunlugumuz fanatigi oldugu diziyi izlemek icin ev halkı ile kumanda yarışına girecektir . Kimisi tuttugu takımın maçını izlemek için stadyuma giderken digeri eglenmek icin gece kulubunde solugu alacaktır ... Peki boş vakit kavrami ne anlama geliyor ? Boş vakit denildigi zaman dinlenmek ve eglenmek dısında aklimiza neden farkli birşey gelmez ? ' boş ' dedigimiz bu süreç gerçekten bu kadar degersiz oldugu için mi boş bizim icin yoksa öğrenilmiş çaresizlik sendromu mu ? Theodor adorno'nun boş vaktin ne işe yaraması gerektigi üzerine oldukca tutkulu bir görüşü vardı: Boş vakit daha iyi niteligin peşine düsmek icin kendimizi geliştirmek , ilerlemek ve toplumu degistirmek icin gerekli arac gereci elde etmek icin doğru zaman olduğu düşüncesindeydi. Televizyon , radyo ve bütün teknolojik gereclerin bizleri ' uyutmak ' ve oyalamak icin tasarlandığını savunan adorno , kültür endüstirisinin insanların icinde bulundugu açık hapisanenin farkina varmasini zorlaştıgını düşünüyor .
Farkındalık Testi ! Ne Kadar Dikkatlisiniz ? 02:30
Farkındalık Testi ! Ne Kadar Dikkatlisiniz ? 2.924 izlenme - 2 yıl önce Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Twitter: https://twitter.com/sahtearap Instagram:http://instagram.com/sahtearap Herkese Sahte Arap"tan merhabalar.Bu gün sizlerle ses ile ilgili bir test yapacağız.Kulak ve göz arasında nasıl bir ilişki olduğunu daha iyi anlayacaksınız.bu ikisi arasında arama kararı vererek soruyu doğru cevaplayabilirsiniz.Alarma hazır olun.Sosyal psikoloji testleri çok yakında.iyi seyirler
Babanın Önünde Aids İçin Öpüşmek 00:45
Babanın Önünde Aids İçin Öpüşmek 1.990 izlenme - 2 yıl önce Güney Afrika, ülkede yaşanan HIV/AIDS krizi sebebiyle hazırlanan farkındalık reklamını eşcinsel teması sebebiyle yasakladı. Güney Afrika’da halen AIDS sebebiyle yılda ortalama 200.000 kişi hayatını kaybediyor. Konu ile ilgili bir farkındalık kampanyası başlatan WeBrave isimli bir oluşum, HIV/AIDS konusunda en büyük risk altındaki eşcinsellerin korunmasını konu eden bir reklam filmi hazırladı. Siyahi ve beyaz bir eşcinsel çiftin aileleri önünde öpüşmesinin yer aldığı reklam filminde, ”Ailemize açılacak kadar cesursak, korunmak için de cesur olalım” sloganıyla kondom kullanımını arttırmak hedeflenirken, Güney Afrika hükümeti reklam filmini yasakladığını açıkladı. Yasaklanmayla ilgili GSN’e konuşan WeBrave’in pazarlama müdürü Nina Morris Lee, ”Bazı medya patronları reklamın ülke yayınları için çok sert olduğunu söylüyor. Sert olan şey ülkemizde %9,2’lik bir bulaşma oranıyla, en büyük HIV riski altındaki eşcinsellere odaklı bir reklam olması ise evet sert bir reklamdır. Ancak ülkemizde eşcinsel nüfusun, şehir nüfusunun neredeyse P’sine ulaştığı Durban isimli şehrimizi örnek alırsak, bu şehirde yaşayan her iki erkekten birisi HIV enfektedir” dedi. Video We The Brave SA'dan alınmıştır.
Doğmamış Kızından Babasına Mektup 04:59
Doğmamış Kızından Babasına Mektup 741 izlenme - 1 yıl önce Efendim bu video ile Facebook'ta karşılaştım. #CareNorway'de Youtube sayfasında yayınlamış ilk. Video Türkçe alt yazılıdır. İstedikleri de çok basit aslında. "Kız olarak doğmam hayatımın en büyük tehlikesi olmasın" diyorlar. İzleyelim.
Tom'un Sırrı 05:00
Tom'un Sırrı 1.198 izlenme - 2 yıl önce 19 Kasım Çocuğa Yönelik Cinsel İstismarı Önleme Günü sebebi ile hazırlanmış bir video. Çocuklarınızda ki ani davranış değişikliklerine dikkat edin.
Bu Bir Farkındalık Testidir 01:05
Bu Bir Farkındalık Testidir 3.244 izlenme - 9 yıl önce bu bir farkındalık testidir-
Farkındalık Testi 01:05
Farkındalık Testi 3.226 izlenme - 9 yıl önce farkındalık testi süper!
Farkında Olmalı İnsan - Can Yücel 03:18
Farkında Olmalı İnsan - Can Yücel 4.925 izlenme - 7 yıl önce farkında olmalı insankendisinin hayatın olayların gidişatın farkında olmalı.farkı fark etmeli fark ettiğini de fark ettirmemeli bazenbir damlacık sudan nasıl yaratıldığını...fark etmeli.
Akıllı Panodaki Yaşlı Bir Kişi ile Karşılıklı Kahve İçmek 01:49
Akıllı Panodaki Yaşlı Bir Kişi ile Karşılıklı Kahve İçmek 205 izlenme - 4 ay önce Norveç merkezli bir sosyal sorumluluk platformu yaşlı insanlara dikkat çekmek amacıyla bir durağa akıllı pano yerleştirmiş. Panoda yer alan yaşlı bir adam duraktaki insanlara seslenerek onları kahve içmeye çağırmış.
Evsizlere Kötü Davran - Farkındalık Deneyi 04:45
Evsizlere Kötü Davran - Farkındalık Deneyi 73 izlenme - 2 ay önce Görüntüde evsiz insanların toplumumuzdaki değerini ölçmek için farkındalık sosyal deneyi yapan ekibin başarılı videosunu izlicez
Türkiye'de Çocuk Kaçırma Sosyal Deneyi 09:16
Türkiye'de Çocuk Kaçırma Sosyal Deneyi 325 izlenme - 9 ay önce Türkiye'de her gün kaçırılan çocuk sayısı artıyor. Bu olaya tanık olan kişilerde hiç bir şey yapmamaya devam ediyor. Youtuber Ali Muhsin Atam farkındalık yaratmak için bu videoyu çekmiş.
Farkındalık Testi :)) 01:05
Farkındalık Testi :)) 2.517 izlenme - 9 yıl önce hadi çözebilecekmisiniz bakalım bu olayı :))
İnsana Güven Ailesinden Happy (pharrell Williams) 04:17
İnsana Güven Ailesinden Happy (pharrell Williams) 1.068 izlenme - 4 yıl önce İnsana Güven Ailesinden Happy Klibi. :)
Görme Engellilerle Eskişehir'i Engelsiz Turizm Kentine Dönüştürmek 04:05
Görme Engellilerle Eskişehir'i Engelsiz Turizm Kentine Dönüştürmek 572 izlenme - 2 yıl önce Anadolu Üniversitesi Turizm Fakültesi öğretim görevlisi Yard. Doç. Dr. Hakan Yılmaz tarafından öğrencilere ders olarak verilen konu kapsamında, görme engelli sporcular güzel bir gün yaşadılar. Öğrenciler tarafından pilot bölge olarak seçilen Sazova parkındaki gezide, Minyatür park da gezildi.
İş Kazası Diye Bir Şey Yoktur 02:30
İş Kazası Diye Bir Şey Yoktur 508 izlenme - 3 yıl önce abd iş kazasına bakış açısını izliyoruz. adamlar iş kazası diye bir şey yoktur ihmal vardır diyorlar. biz işin fıtratında var, mukederat, güzel öldüler diyoruz. sonra onlara şehit diyip ailesine birazcık para verip olayın üstünü örtüyoruz. işte bu yüzden onlar gelişmiş ülke biz ise geri kalmış ülkeyiz
Bebek Arabasını Paramparça Eden Tren 01:00
Bebek Arabasını Paramparça Eden Tren 89 izlenme - 5 ay önce İngiltere Tren Güvenliği organizasyonu, vatandaşlara uyarı niteliğinde önemli bir video yayınlamış. Bu yılın temmuz ayında Warwickshire’da bulunan Nuneaton istasyonunda çekilen bir güvenlik kamerası görüntüleri en ufak bir dikkatsizliğin bile nelere mal olabileceğini gözler önüne seriyormuş.
farkındalık testi 01:00
farkındalık testi 1.337 izlenme - 8 yıl önce farkındalık testi ile karşı karşıyasınız.bakalım ne kadar dikkatli olacaksınız
Bülent Gardiyanoğlu, Nefes Teknikleri ve Farkındalık Konferansı, Karabük 01:13:05
Bülent Gardiyanoğlu, Nefes Teknikleri ve Farkındalık Konferansı, Karabük 530 izlenme - 2 yıl önce Videomuz hakkında detaylı bilgiler ve açıklamalar web sitemizde şu linkte yer almaktadır: http://www.pratikyazar.com/bulent-gardiyanoglu-nefes-teknikleri-ve-farkindalik-konferansi-karabuk/ 2012 yılında ilk kitabı "Evrenin İlahi Dili-Uyanış", 2013 yılında "2 Tam Bir Tek", Haziran 2014'te çıkardığı "KADIN Olmayı Hatırlamak", Ağustos 2015’te çıkardığı “Her Şey Hakikati Görmekle Başlar” kitaplarının yazarı, 19 Mayıs Kıbrıs doğumlu Bülent Gardiyanoğlu'nun Nefes Teknikleri ve Farkındalık konferansını ilgiyle izleyeceksiniz. Bülent Gardiyanoğlu, aldığı eğitimleri hayatına uyguladıkça değişimleri fark etmiş ve kendi geliştirdiği teknikleri çevresindeki insanlar ile paylaşmaya başlamıştır. Yeni içeriklerden haberdar olmak için kanalımıza abone olmayı lütfen unutmayın. Web: http://www.pratikyazar.com
2. Yoga, Dans Ve Farkındalık Festivali | 23 Nisan 2013 | İnsana Güven 04:33
2. Yoga, Dans Ve Farkındalık Festivali | 23 Nisan 2013 | İnsana Güven 527 izlenme - 4 yıl önce 23 Nisan 2013 Tarihinde Gerçekleştirdiğimiz 2. Farkındalık Festivalinden Kareler.
antibiyotik kullanmadan dikkat edin !!! 00:15
antibiyotik kullanmadan dikkat edin !!! 1.192 izlenme - 8 yıl önce antibiyotik kullanmadan dikkat edin !!!
Apollo Robbins - Farkındalık ve Yankesicilik 08:47
Apollo Robbins - Farkındalık ve Yankesicilik 530 izlenme - 3 yıl önce Dünyadaki en iyi yankesici olarak bilinen Apollo Robbins, saatinizi çalarken insan davranışının acayipliklerini gözler önüne seriyor. Bu eğlenceli gösteride Robbins, TEDGlobal 2013'ün soyulmaya aday izleyicilerinden birini sahneye çıkararak algımızdaki noksanlıkların bir cüzdanın aşırılmasını nasıl mümkün kıldığını ve kimsenin haberi olmadan aynı cüzdanın sahibinin omzuna nasıl bırakılabileceğini gösteriyor.
Bir Ateistin İç Dünyası 05:04
Bir Ateistin İç Dünyası 292 izlenme - 3 yıl önce Ateistler icin maneviyat'ın bir önemi var mi ? Bütün evrene materyalist bir gözle mi bakarlar yoksa metafizige inanirlar mi . Ve daha bir cok sorunun cevabi..
Hangimiz Bu Üç Yaşındaki Sevimli Kız Kadar Cesur Olabiliriz? (Türkçe Altyazılı) 02:21
Hangimiz Bu Üç Yaşındaki Sevimli Kız Kadar Cesur Olabiliriz? (Türkçe Altyazılı) 323 izlenme - 4 yıl önce Emily James
farkındalık ! 01:26
farkındalık ! 245 izlenme - 7 yıl önce böğürtlen kültür & mizah www.bortlen.com www.facebook.com/bogurtlen www.twitter.com/bortlencom
Dikkat Testi ! Beyninizin Zaman Algısı 02:14
Dikkat Testi ! Beyninizin Zaman Algısı 542 izlenme - 2 yıl önce Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Twitter: https://twitter.com/sahtearap Instagram:http://instagram.com/sahtearap Herkese Sahte Arap Kanalımdan Merhabalar. Dikkatinizi toplayın.Bu testimiz insan zekasıyla ilgili.Beyninizde alarma çalabilir.videodan gelen bilgileri depolayın.Size bir kaç opsiyon verilicek.Görsel ve ses olarak.Araştırma yapmanıza gerek yok sadece iyi konsantrasyon isteyen bir video.Tan...