Hoşgeldiniz!

Faruk Çelik

Gıda Tarım Hayvancılık Bakanının Amelie'ye Ödül Vermesi 02:55
Gıda Tarım Hayvancılık Bakanının Amelie'ye Ödül Vermesi 3.627 izlenme - 9 ay önce Gıda Tarım Ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik; damızlık hayvan yetiştiriciliği, yerli ırkların ıslahı ve suni dölleme konularına katkılarından dolayı Fransız aktris Audrey Tautou'ya ödül verdi deeermişim.53.Antalya Altın Portakal ödül törenlerinde Audrey Tautou'ya Yaşam Boyu Onur Ödülü verildi.hayır niye tarım bakanı lan bu ne sürreal tablo
Faruk Çelik: Maden Çıkarılması Artvin'i Yok Eder  02:46
Faruk Çelik: Maden Çıkarılması Artvin'i Yok Eder 2.660 izlenme - 1 yıl önce 2002 yılında Cerattepe'de maden çıkarılmasını 'büyük bir cinayet olarak' niteleyen Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, bugün "Bilgim yok." dedi.2002 yılında Artvin'de maden çıkartılmasını 'cinayet' olarak değerlendiren Çelik, "Cerattepe'de yaşanan olaylarla ilgili ne düşünüyorsunuz?" şeklindeki soruya şu cevabı verdi: "Bu konuyla ilgili çok bilgim yok. Dün bütçe görüşmelerim vardı. Gece yarısında bitti. Öteden beri tartışılan bir konu bu ama şu anda Expo'nun güzelliklerini yansıtmamız daha güzel olacaktır diye düşünüyorum. Diğer konuları Ankara'da başka vesilelerle değerlendireceğiz."
Tek Bahçeli'ye Karşı Güleni Topyekün Müdafaa Eden AKP 02:43
Tek Bahçeli'ye Karşı Güleni Topyekün Müdafaa Eden AKP 2.141 izlenme - 10 ay önce Çok değil 4-5 sene kadar önce Bahçeli'nin Gülen hareketine yönelik bir TV kanalında söylediği faaliyetleri durdurulsun sözüne şuan bakanlık milletvekilliği yapan AK Partililerin tepkisini Hizmet hareletini müdafaalarını ve finalde en büyük tepkiyi koyan reisi izliyoruz.
Bakan Faruk Çelik'in Korku  Dolu Anları 01:46
Bakan Faruk Çelik'in Korku Dolu Anları 1.564 izlenme - 1 yıl önce Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, 23 Nisan 2016 tarihinde açılacak olan Expo 2016 Antalya alanındaki incelemeleri sırasında teknoloji merkezindeki simülatörde korku filmi izledi. Üç boyutlu olarak hazırlanan ve bir dinazor tarafından kovalanan protokolün heyecan ve korku dolu anları yüzlerine yansıdı. Bakan Çelik, bir ara gözlüğünü çıkarıp gerçek dünyaya dönerken, kısa molanın ardından gözlüğünü takıp yine korku dolu anlara döndü.
3 Dilde İstiklal Marşı ve Deli Mermi 01:23
3 Dilde İstiklal Marşı ve Deli Mermi 1.937 izlenme - 2 yıl önce Faruk Çelik'in yaptırmış olduğu yine çok konuşulacak bir reklam filmi. istiklal marşı kürtçe, arapça ve türkçe okunuyor. oldukça başarılı çekimler ve prodüksiyon.
Faruk Çelik Seçim Klibi - Oyuna Gelme Kardeşim 02:44
Faruk Çelik Seçim Klibi - Oyuna Gelme Kardeşim 1.369 izlenme - 2 yıl önce Şanlıurfa akp adayı Faruk Çelik'in seçim klibi sizlerle. Özetinde sanki asker Türk kökenli olunca öldürmesi serbest gibi bir anlam akıllara getiriyor.umarım böyle değildir ne desem bilemedim.izleyin yorumu siz yapın.
Faruk Çelik, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Görevini Ahmet Eşref Fakıbaba'ya Devretti 06:54
Faruk Çelik, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Görevini Ahmet Eşref Fakıbaba'ya Devretti 13 izlenme - 4 gün önce Faruk Çelik, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı görevini Ahmet Eşref Fakıbaba'ya devrettiANKARA - Faruk Çelik, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı görevini Ahmet Eşref Fakıbaba'ya devretti.
Çelik: 04:16
Çelik: "Şanlıurfa'da Düzenlenecek Bakanlar Kurulu Son Derece Önemlidir" 503 izlenme - 1 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ : , Toplantıdan detaylar Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik'ten detaylar Bakan Çelik'in konuşması Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Çelik Şanlıurfa'da "Terör belası buradan def edildikten sonra gerekli güvenlik önlemleri milimetrik alınacak ve bölgedeki bu büyük potansiyeli, turizm, ticari, sanayileşme potansiyelinin tekrar harekete geçmesi konusunda Şanlıurfa'da düzenlenecek Bakanlar Kurulu son derece önemlidir" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, terörün bitirilmesinin ardından gerekli güvenlik bölgede gerekli güvenlik önlemlerinin alınacağını belirterek, "Bölgedeki bu büyük potansiyeli turizm, ticari, sanayileşme potansiyelinin tekrar harekete geçmesi konusunda Şanlıurfa'da düzenlenecek Bakanlar Kurulu son derece önemlidir.
Faruk Çelik: İhbar Üzerine Bu Ocağı 8 Kez Teftiş Ettik 02:36
Faruk Çelik: İhbar Üzerine Bu Ocağı 8 Kez Teftiş Ettik 865 izlenme - 3 yıl önce Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik Soma'da yaşanan facia ile ilgili Genel Kurul'da konuştu. Çelik "Ocakla ilgili 8 kez programlı teftiş yapmışız, 8 kez ihbarlı teftiş yapmışız. Bulunan noksanlar giderilmiş" dedi İşte Çelik'in konuşmasından satırbaşları: "Bir üzüntümü söylemek istiyorum. Bu bütün kesimler için geçerli… Neden magazin haberlerine gösterilen ilginin iş sağlığı güvenliği haberlerine gösterilmediğini sormak istiyorum. Bu konu parlamentoya geldiğinde 7-8 defa haber olmuş ancak bir olay olduğu zaman haberler patlıyor. 'İHBAR ÜZERİNE YAPTIĞIMIZ TEFTİŞLER VAR' Maden iş sağlığı güvenliği ile ilgili sözleşmeler 12 Avrupa ülkesi toplam 28 ülke tarafından onaylanmış. Birileri onayladı da Türkiye takip ediyor durumu yok. Teftiş konusuna gelince… 2010 yılından itibaren madenlerle ilgili yeni bir teftişi hayata geçirdik. 160 maden ocağı var, her yıl iki kez programlı teftiş ediliyor. Ayrıca ihbar üzerine yaptığımız teftişler var. Nedir yani, biz müfettişlere ne gibi yetkiler vermişiz. Ocakta ikinci çıkış yolu yoksa burası durdurulur. Mekanik havalandırma yoksa, yedek enerji kaynağı yoksa, patlamaya karşı korunaklı değilse, sensör yoksa, yedek havalandırma yoksa kapatılır diyor. Bu bahse ocakla ilgili 8 kez programlı teftiş yapmışız 8 kez ihbarlı teftiş yapmışız. Bulunan noksanlar giderilmiş. 'OCAK CANLI BİR ORGANİZMA' Teftişi yapan kim? Maden mühendisi ve iş teftişte olan arkadaşlar. Teftiş anlık bir hadise. Sensörlerden teknik görüntülerden, gereken olmazsa olmazlar değerlendiriliyor. Eksik var mı bunlar belirleniyor. Ama ocak canlı bir organizma 1 saat sonra 1 gün sonda ve 1 ay sonra neyin olacağını bilemiyorsunuz. Bunun için yasa iş yerinde iş güvenliği uzmanı ve iş hekimi bulundurma zorunluluğunu getiriyor. Maden mühendisi olmak zorunda. 'ÇALIŞMA KOŞULLARI AÇISINDAN CİDDİ SIKINTILARIMIZI VAR' Demek ki madende 24 saat gelişen olayları bildirecek uzman var, bunları rapor ettikleri belgeler var. Hepsine savcılık el koymuş durumda nerede hata ve eksik var çıkacak ortaya. Yapısal sorunlar var. 160 yıllık Zonguldak’ta maden ocaklarımız var. 300 kilometrelik alanlar. Bu sistemde yapısal sorunlar tabii ki var. 3 kıtanın arasında getirdiği rezerv ve çalışma koşulları açısından ciddi sıkıntılarımızı var. Burada bu araştırma önergesi çok önem arz ediyor. Önemli tespitler ortaya çıkacak. Bu olayda kimse suçlu ortaya çıkacak endişeniz olmasın."
Çelik: 'Trabzonspor Anadolu takımları için bir rol modeldir' 01:55
Çelik: 'Trabzonspor Anadolu takımları için bir rol modeldir' 329 izlenme - 1 yıl önce Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Trabzon'da bir otelde düzenlenen Bölgesel Sektörel Ortak Akıl Toplantısı'na katıldı. "Trabzon'da olup da futbola değinmemek olmaz'' diyen Bakan Çelik, kendisinin futbola aşinalığının özellikle Trabzonspor'dan kaynaklı olduğunu belirtti. Trabzonspor'un özellikle son oynadığı maçta ciddi haksızlıklarla karşı karşıya kaldığını bu işin otoritelerinin söylediğini anlatan Çelik, Türk futbolunun artık uluslararası başarılarla gündeme gelmesi gerektiğini kaydetti.
Vekil Oğlunu Evlendirdi, Dolarlar Havada Uçuştu 03:33
Vekil Oğlunu Evlendirdi, Dolarlar Havada Uçuştu 687 izlenme - 4 yıl önce AK Parti Şanlıurfa Millitvekili Seyit Eyüpoğlu'nun oğlu Ömer Eyüpoğlu, Ankara ATO Congresium’da düzenlenen düğünle dünya evine girdi. Düğüne TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, AK Parti MKYK üyesi Abdülkadir Aksu’nun yanı sıra çok sayıda davetli katıldı. Halay çeken davetlilerin üzerine dolarların yağdırıldığı düğünde, geline yüklü miktarda altın takıldı. AK Parti Şanlıurfa Millitvekili Seyit Eyüpoğlu'nun avukat oğlu Ömer Eyüpoğlu ile Endüstri mühendisi Derya Gülel Ankara ATO Congresium’da düzenlenen düğünle dünya evine girdi. Düğün törenine TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, AK Parti MKYK üyesi Abdülkadir Aksu’nun yanı sıra bazı milletvekilleri ile çok sayıda davetli katıldı. Ömer Eyüpoğlu ile Derya Gülel'in nikah şahitliğini, Cemil Çiçek, Abdulkadir Aksu, Faruk Çelik ve AK Parti Elazığ Milletvekili Necati Çetinkaya yaptı. Evlilik cüzdanını geline teslim eden TBMM Başkanı Cemil Çiçek, genç çifti tebrik edip mutluluk diledi. Yöresel türkülerin söylendiği düğünde Abdülkadir Aksu ile Elazığ Milletvekili Necati Çetinkaya, davetlilerle birlikte halay çekti, Çetinkaya, yerel sanatçının söylediği türkülere eşlik etti. Söylenen türkülerin ardından Cemil Çiçek’in milletvekili Çetinkaya’ya yaptığı espri ise renkli anların yaşanmasına neden oldu. Düğüne katılan davetliler, halay çekenlerin üzerine dolar atmak için birbirleriyle yarıştı. Atılan dolarları, görevliler topladı. Gelin ve damada yüklü miktarda altın takıldı.
Bakan'a Küfreden Seyyar Satıcı (Küfür İçerir) 00:50
Bakan'a Küfreden Seyyar Satıcı (Küfür İçerir) 350 izlenme - 3 yıl önce Bursa'da Ulu Camii çıkışı, Bakan Faruk Çelik'in korumalarından isyan eden seyyar satıcı amcamızın duygularına gem vuramadığı an. Zorla yardım da istenmez ama. .
Faruk Çelik: Asgari Ücret İle Geçinilir 03:01
Faruk Çelik: Asgari Ücret İle Geçinilir 260 izlenme - 4 yıl önce "Söz Sende"de programına konuk olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, " Asgari ücretle geçinilmez diye bir şey yok. Geçinirsiniz. Ona mahkumsanız 800 TL de büyük bir paradır. Netice itibariyle peynirin kilosunun fiyatı bellidir, ekmeğin fiyatı bellidir. Bir geçimdir sürdürebilirsiniz." dedi.
Üniversiteli İşçiler Sözün Gereğini istiyor 05:43
Üniversiteli İşçiler Sözün Gereğini istiyor 124 izlenme - 1 yıl önce Üniversiteli işçiler Platformu üyeleri olarak bizler KPDK dahil en üst makamlarca her defasında mağduriyetleri teyit edilmiş fakat sonuç noktasında çözümü bekleyen bizler mağduriyetlerinin çözümü için bir an önce memuriyet ihdasının gecikmeden verilmesini istiyoruz.Saygılarımla Musa Kocakiren videonun hazırlanmasında bizle koordineli çalışan, emeği geçen Hakan Bozbulut ve Arkadaşına şükranlarımızı sunuyoruz.
Kim Hacettepe Mezunu Olmak İster? 01:51
Kim Hacettepe Mezunu Olmak İster? 305 izlenme - 3 yıl önce Çalışma Bakanı Faruk Çelik'in kızı Zeynep Çelik babasının ısrarlarıyla katıldığı "Kim Hacettepe Mezunu Olmak İster?" yarışmasında anlaşılan o ki başarılı olmuş ve diplomasını almış. Allah iyi hizmetler nasip etsin. Yalnız bu mezun oluşun temelinde garip durumlar yaşanmış. Ki bunlar Emin Çölaşan'ın 28 Eylül 2012 tarihli yazısından öğreniyoruz: http://sozcu.com.tr/2012/yazarlar/emin-colasan/59732.html (Yazının ikinci bölümünde) Yazı tekzip edilmediğine göre doğru kabul etmek zorundayız. İşte bu süreç nihayete ermiş, hanım kızımız diploma töreninde hazır bulunmuş. Tam bu sırada üniversite rektörlüğü daha evvel açıklamamak konusunda öğrencilerle ittifak sağladığı "yüksek şeref öğrencisi" listesini açıklamış ve buna tepki olarak Murat Çağan adlı genç söz alarak bu durumu eleştirmiş. Sonrasında ise diğer insanların haklarını gasp ettiğine inandığı Zeynep Çelik üzerinden rektörlük uygulamalarını eleştirerek kürsüden ayrılmış. Rektör Murat Tuncer'in cevabı videoda yok ama şu şekilde imiş: Onun bir adı var bakan kızı değil. Kontenjan açtık ve Zeynep Çelik bu sayede bölüme girdi.
Vodafone Gün Özeti Sabah 28.09.2014 02:52
Vodafone Gün Özeti Sabah 28.09.2014 298 izlenme - 3 yıl önce Vodafone Gün Özeti Sabah 28092014 En yeni, En çok izlenen videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'dan takip et!
Bakan Çelik, Şanlıurfa'nın Kurtuluş Günü İçin Klip Hazırlattı 02:13
Bakan Çelik, Şanlıurfa'nın Kurtuluş Günü İçin Klip Hazırlattı 25 izlenme - 3 ay önce Bakan Çelik, Şanlıurfa'nın kurtuluş günü için klip hazırlattıANKARA - Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Şanlıurfa'nın kurtuluşunun yıl dönümü nedeniyle hazırlattığı klibi soysal medya hesabında paylaştı.
Tarım Bakanı Çelik: 09:39
Tarım Bakanı Çelik: "Zeytinlik Alanlarının İmara Açılması Kesinlikle Söz Konusu Değildir" 13 izlenme - 2 ay önce Tarım Bakanı Çelik: "Zeytinlik alanlarının imara açılması kesinlikle söz konusu değildir" Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik: "Bugün mazot maliyetinin yüzde 16'sını çiftçiye destek olarak veriyoruz" "Piyasadaki fiyatları yükseltmek için bir oyun içerisine girerlerse bu...
Bakan Çelik: 05:21
Bakan Çelik: "Sokak Sütü Artık Güvenilir Şartlarda Satılıyor" 4 izlenme - 2 hafta önce Bakan Çelik: "Sokak sütü artık güvenilir şartlarda satılıyor" Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik: "Amacımız vatandaşımıza en güvenilir çiğ sütü ulaştırmaktır" "Sütmatik diye bir cihaz var.
Çalışma Bakanı Faruk Çelik Haber24 Tv 5393 Belediye Sözleşmelileri 00:55
Çalışma Bakanı Faruk Çelik Haber24 Tv 5393 Belediye Sözleşmelileri 310 izlenme - 5 yıl önce
Faruk Çelik Suriyelilere Kimlik İçin Yönetmelik Hazırlanıyor 01:28
Faruk Çelik Suriyelilere Kimlik İçin Yönetmelik Hazırlanıyor 150 izlenme - 3 yıl önce Çalışma Bakanı Faruk Çelik Türkiye'deki Suriyeli sığınmacılara iş imkanı verileceğini açıkladı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Suriye’den gelenlerin istihdamı için ikincil mevzuatın kısa sürede yayınlanmasını beklediklerini belirterek, “Bu mevzuat çerçevesinde Suriye’den gelen misafirlerimize kendilerini tanımlayacak bir kimlik verilecek. Bunların istihdamı bir ölçüde gerçekleşmiş olacak. Çalışma imkanını elde etmiş olacaklar” dedi. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/205347/suriyeli-ogrencilere-sinavsiz-universite
Devlet Bahçeli'den Taner Yıldız'a Övgü 02:26
Devlet Bahçeli'den Taner Yıldız'a Övgü 265 izlenme - 3 yıl önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Soma faciasının ilk başından beri olay yerinde çalışmaları organize eden Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’a teşekkür etti.
Faruk Çelik 00:33
Faruk Çelik 96 izlenme - 4 yıl önce Faruk Çelik
The Opus Eleven 01:50
The Opus Eleven 61 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlar harry winstonun üretmiş olduğu matematik ve mühendislik dehasını sizlere tanıtmaktan duyduğum hayranlığı sizlerle paylaşmak istedim. Şimdi bazı beyinsiz arkadaşlar reklam viral felan diye zırvalayacaklar merak etmeyin hiç birimizin bunları alacak ekonomik gücü yok tabi bir iranlı iş adamını tanımıyorsak, maksadım sadece bu tamamen elle kurmalı mekanik kol saatlerinin gelmiş olduğu noktayı sizlerle paylaşmak
Bakan Faruk Çelik'in Çay Fiyatı Açıklaması 01:39
Bakan Faruk Çelik'in Çay Fiyatı Açıklaması 4 izlenme - 2 ay önce Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, 2017 yılı yaş çay alım kilogram fiyatını 2 TL taban fiyat ve 13 kuruş da pirim destekleme olmak üzere 2.13 kuruş olarak açıkladı. Doğu Karadeniz Bölgesi’nde 200 bin çay üreticisini ilgilendiren 2017 yılı yaş çay fiyatı bugün ÇAYKUR Genel Müdürlüğü’nde düzenlenen basın toplantısıyla açıklandı. Öte yandan, 2016 yılı yaş taban fiyatı 1.77 taban fiyat, 13 kuruş da destekleme olmak üzere toplam 1.90 kuruş olarak açıklanmıştı.
AK Partili Faruk Çelik'in Seçim Videosu (Kürtçe İstiklal Marşı) 01:18
AK Partili Faruk Çelik'in Seçim Videosu (Kürtçe İstiklal Marşı) 71 izlenme - 2 yıl önce Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Şanlıurfa bölgesindeki seçim çalışmaları kapsamında Türkiye geneline hitap eden reklam filmleriyle dikkat çekiyor. AK Parti Şanlıurfa milletvekili adayı Faruk Çelik, seçim bölgesi olan Şanlıurfa’da çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Çelik, bölgenin en önemli sorunu olan terör konulu reklam filminin ikincisini yaptırdı. Terörün günlük yaşamda suçsuz, günahsız, kendi halinde yaşayan, işinde gücünde insanları tehdidini anlatan film hazırlandı. 1 dakika 23 saniye süren filmde terör bir kurşunla somutlaştırılıyor. Filmde, terörün yaşamın her anında bir tehdit unsuru olarak insanların arasında dolaştığı tasvir ediliyor. Sonunda da insanların bu büyük sorun karşısında dik durarak teröre boyun eğilmeyeceği, el ele verilip kenetlenerek sorunun bertaraf edilebileceği mesajının verildiği filmde, huzur ve barış dolu günlerin geleceğine vurgu yapılıyor. Bu topraklar üzerinde ilelebet kardeşçe yaşamaya, birlik, beraberliğe çağrı yapılan filmde, İstiklal Marşı’nın ilk iki kıtası Kürtçe, Zazaca, Arapça ve Türkçe olarak okunuyor.
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik: 05:12
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik: "Üreticilerimizin Kırmızı Et ile İlgili... 3 izlenme - 3 hafta önce Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik: "Üreticilerimizin kırmızı et ile ilgili maliyetlerini biliyoruz, onları zarara uğratacak herhangi bir uygulamaya müsaade etmeyeceğiz"ANKARA - Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Ulusal Süt Konseyi üyeleriyle bir araya geldi.
Bakan Faruk Çelik ''Kıdem Tazminatı'' Açıklaması 01:12
Bakan Faruk Çelik ''Kıdem Tazminatı'' Açıklaması 97 izlenme - 4 yıl önce Bakan Faruk Çelik: (Kıdem Tazminatı) Kalksın diyen yok, uygulamada sıkıntı var.
Başkan Çelik Vatandaşlara Bayrak Dağıttı 03:31
Başkan Çelik Vatandaşlara Bayrak Dağıttı 1 izlenme - 1 hafta önce Başkan Çelik vatandaşlara bayrak dağıttı Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik vatandaşlara bayrak dağıtırken, önemli mesajlar verdi "Hainler her zaman nefretle anılır"MANİSA - Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik milli iradeden yana olanların her zaman için rahmet ve...
Faruk Çelik - Tek Sorumlu Biz miyiz? 01:00
Faruk Çelik - Tek Sorumlu Biz miyiz? 86 izlenme - 3 yıl önce Ölümleri önlemenin başka yolu yok. Şimdi beni ve benim bürokratlarımı sorumlu tutmak sorunu çözecek mi? Bu tür olayların tek sorumlusu biz miyiz? Tüm muhataplara bakmak lazım. Benim tarafından sadece teftiş var. Bu işin tek tarafı biz miyiz? Kamu sorumlusu dediğiniz de bir tek biz mi aklınıza geliyoruz?” dedi.