Hoşgeldiniz!

Fast and Furious 7

Hızlı Ve Öfkeli 7 - Fast And Furious 7 - Fragman Müziği 03:34
Hızlı Ve Öfkeli 7 - Fast And Furious 7 - Fragman Müziği 56.130 izlenme - 3 yıl önce Hızlı ve Öfkeli Fragmanında Çalan Şarkı Sound & Glory - Your one stop source for electronic dance music DJ Snake [Dillon Francis, DJ Snake-Get Low] Dillon Francis [Dillon Francis, DJ Snake-Get Low] Yallah Habibi !!!! Şarkı Sözleri:
Hızlı ve Öfkeli 7 – Furious 7 (2015) – Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:27
Hızlı ve Öfkeli 7 – Furious 7 (2015) – Türkçe Altyazılı Fragmanı 20.323 izlenme - 3 yıl önce Hızlı ve Öfkeli 7 (Furious 7) filminin Türkçe altyazılı fragmanı yayında! Tüm hızıyla devam eden Fast & Furious serisinin 2014 yılında yapımı tamamlanacak olan son filminde yeni isimlerle karşılaşıyoruz. Serinin altıncı filminde yaşanan olayların ardından devam eden filmde Jason Statham tarafından canlandırılan Ian Shaw karakterinin intikam mücadelesine tanık oluyoruz. Filmin yönetmen koltuğunda sürpriz bir isim olarak James Wan bulunuyor. Genç yönetmen daha önce Saw ve Insidious gibi önemli filmlere imza atmıştı.
Hızlı Ve Öfkeli 7 Filmi Yeni Görüntüler (Instagram Sneak Peek) 00:07
Hızlı Ve Öfkeli 7 Filmi Yeni Görüntüler (Instagram Sneak Peek) 11.899 izlenme - 3 yıl önce Tüm hızıyla devam eden Fast & Furious serisinin 2014 yılında yapımı tamamlanacak olan son filminde yeni isimlerle karşılaşıyoruz. Serinin altıncı filminde yaşanan olayların ardından devam eden filmde Jason Statham tarafından canlandırılan Ian Shaw karakterinin intikam mücadelesine tanık oluyoruz. Filmin yönetmen koltuğunda sürpriz bir isim olarak James Wan bulunuyor. Genç yönetmen daha önce Saw ve Insidious gibi önemli filmlere imza atmıştı.
Fast And Furious 7 - Dövüş Antrenmanı 02:38
Fast And Furious 7 - Dövüş Antrenmanı 13.511 izlenme - 4 yıl önce Başrolünde Vin Diesel'in yer aldığı Hızlı ve Öfkeli 7 filminin dövüş antremanı. Vin Diesel'in Tony Jaa ile yaptığı dövüş antrenmanı videosu.
Hızlı ve Öfkeli 7 Yapım Aşaması Vin Diesel 00:26
Hızlı ve Öfkeli 7 Yapım Aşaması Vin Diesel 10.773 izlenme - 4 yıl önce Hızlı ve Öfkeli 7 filminin çekimleri sırasında Vin Diesel'ın yapım hakkında konuştuğu özel video.
Hızlı ve Öfkeli 7'nin Sahneleri Gerçek Hayatta Gerçekleşseydi 01:57
Hızlı ve Öfkeli 7'nin Sahneleri Gerçek Hayatta Gerçekleşseydi 5.567 izlenme - 3 yıl önce İzleyen hemen hemen her insanda hayranlık uyandıran Hızlı ve Öfkeli 7'de izlediğimiz fantastik sahneler gerçek hayatta nasıl olurdu?
Fast And Furious 7 Official Trailer 2014 Hd 03:21
Fast And Furious 7 Official Trailer 2014 Hd 1.217 izlenme - 4 yıl önce *its A Fan Made Trailer* Please Subscribe To Be Stay Tuned
Hızlı ve Öfkeli 7 Parodisi (A Little Fast A Little Furious) 02:44
Hızlı ve Öfkeli 7 Parodisi (A Little Fast A Little Furious) 952 izlenme - 3 yıl önce Hızlı ve Öfkeli 7 Parodisi (A Little Fast A Little Furious) DreamWorks'ten çocuklu hızlı ve öfkeli 7 parodisini izliyoruz.
Hızlı Ve Öfkeli 7 Filmi Yeni Görüntüler 3 (Instagram Sneak Peek 3, Oyuncuların Favori Lokasyonları) 00:06
Hızlı Ve Öfkeli 7 Filmi Yeni Görüntüler 3 (Instagram Sneak Peek 3, Oyuncuların Favori Lokasyonları) 935 izlenme - 3 yıl önce Fast & Furious serisinin 2014 yılında yapımı tamamlanacak olan son filminde yeni isimlerle karşılaşıyoruz. Serinin altıncı filminde yaşanan olayların ardından devam eden filmde Jason Statham tarafından canlandırılan Ian Shaw karakterinin intikam mücadelesine tanık oluyoruz. Filmin yönetmen koltuğunda sürpriz bir isim olarak James Wan bulunuyor. Instagram için yayınlanan 2. klipte filmden kısa görüntüler bulunuyor.
Hızlı Ve Öfkeli 7 Filmi Yeni Görüntüler 2 (Instagram Sneak Peek 2) 00:06
Hızlı Ve Öfkeli 7 Filmi Yeni Görüntüler 2 (Instagram Sneak Peek 2) 773 izlenme - 3 yıl önce Fast & Furious serisinin 2014 yılında yapımı tamamlanacak olan son filminde yeni isimlerle karşılaşıyoruz. Serinin altıncı filminde yaşanan olayların ardından devam eden filmde Jason Statham tarafından canlandırılan Ian Shaw karakterinin intikam mücadelesine tanık oluyoruz. Filmin yönetmen koltuğunda sürpriz bir isim olarak James Wan bulunuyor. Instagram için yayınlanan 2. klipte filmden kısa görüntüler bulunuyor.
Hızlı ve Öfkeli 7 Filmi Yeni Görüntüler 4 (Instagram Sneak Peek 4) 00:07
Hızlı ve Öfkeli 7 Filmi Yeni Görüntüler 4 (Instagram Sneak Peek 4) 476 izlenme - 3 yıl önce Fast & Furious serisinin 2014 yılında yapımı tamamlanacak olan son filminde yeni isimlerle karşılaşıyoruz. Serinin altıncı filminde yaşanan olayların ardından devam eden filmde Jason Statham tarafından canlandırılan Ian Shaw karakterinin intikam mücadelesine tanık oluyoruz. Filmin yönetmen koltuğunda sürpriz bir isim olarak James Wan bulunuyor. Instagram için yayınlanan 2. klipte filmden kısa görüntüler bulunuyor.
Hızlı ve Öfkeli 7 Filmi Yeni Görüntüler 5 (Instagram Sneak Peek 5) 00:07
Hızlı ve Öfkeli 7 Filmi Yeni Görüntüler 5 (Instagram Sneak Peek 5) 460 izlenme - 3 yıl önce Fast & Furious serisinin 2014 yılında yapımı tamamlanacak olan son filminde yeni isimlerle karşılaşıyoruz. Serinin altıncı filminde yaşanan olayların ardından devam eden filmde Jason Statham tarafından canlandırılan Ian Shaw karakterinin intikam mücadelesine tanık oluyoruz. Filmin yönetmen koltuğunda sürpriz bir isim olarak James Wan bulunuyor. Instagram için yayınlanan 2. klipte filmden kısa görüntüler bulunuy
Fast And Furious 7 İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı 02:42
Fast And Furious 7 İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı 272 izlenme - 3 yıl önce Fast and Furious 7 için Yeni Bir Fragman Yayınlandı... Dominic Toretto (Vin Diesel) ve ekibi Hızlı ve Öfkeli 6da Owen Shaw’ı bitirmeye yardım etmişti. Owen’ın kardeşi Ian Shaw (Jason Statham) şimdi intikam ateşiyle yanıp tutuşuyor. Tüm hızıyla devam eden Fast & Furious serisinin son filminde yeni isimlerle karşılaşıyoruz. Serinin altıncı filminde yaşanan olayların ardından devam eden filmde Jason Statham tarafından canlandırılan Ian Shaw karakterinin intikam mücadelesine tanık oluyoruz. Filmin yönetmen koltuğunda sürpriz bir isim olarak James Wan bulunuyor. Genç yönetmen daha önce Saw, The Conjuring ve Insidious gibi önemli filmlere imza atmıştı.
Fast and Furious 7 8Hızlı ve Öfkeli 7) - Çekimleri Başladı (Türkçe Altyazılı) 00:26
Fast and Furious 7 8Hızlı ve Öfkeli 7) - Çekimleri Başladı (Türkçe Altyazılı) 256 izlenme - 3 yıl önce Fast and Furious 7 [Hızlı ve Öfkeli 7] - Çekimleri Başladı (Türkçe Altyazılı) Fast and Furious 7 [Hızlı ve Öfkeli 7] - Çekimleri Başladı (Türkçe Altyazılı) Fast and Furious 7 [Hızlı ve Öfkeli 7] - Çekimleri Başladı (Türkçe Altyazılı) Fast and Furious 7 [Hızlı ve Öfkeli 7] - Çekimleri Başladı (Türkçe Altyazılı) Fast and Furious 7 [Hızlı ve Öfkeli 7] - Çekimleri Başladı (Türkçe Altyazılı)
Hızlı ve Öfkeli 7 Final Sahnesi 05:08
Hızlı ve Öfkeli 7 Final Sahnesi 92 izlenme - 3 yıl önce Şarkı sırası; Fito Blanko - Meneo (ilk parça) Wiz Khalifa - See You Again ft. Charlie Puth Telif hakkı hakkında; "Copyright Disclaimer Under Section 107 of the Copyright Act 1976, allowance is made for "fair use" for purposes such as criticism, comment, news reporting, teaching, scholarship, and research. Fair use is a use permitted by copyright statute that might otherwise be infringing. Non-profit, educational or personal use tips the balance in favor of fair use."