Hoşgeldiniz!

fatality

Arkadaşına Fatality Yapan Şişman Kız 00:05
Arkadaşına Fatality Yapan Şişman Kız 408.724 izlenme - 3 yıl önce Şişman kız arkadaşına acımadı işini tek hamlede bitirdi. Fatality: Mortal Kombat isimli oyunda, rakibin bi sıkımlık canı kaldığında çıkan uyarı. eğer kontrol ettiğiniz karaktere doğru hareketi ve tuş kombinasyonunu yapabilirseniz, rakibinizi özel bir hareketle (kalbini sökerek, kafasını kopararak, vs) öldürürsünüz.
Mortal Kombat X: Fatality Derleme 01:24
Mortal Kombat X: Fatality Derleme 18.149 izlenme - 4 yıl önce Mortal Kombat X: Fatality Derleme
Mortal Kombat 9 All Character Fatality 05:52
Mortal Kombat 9 All Character Fatality 11.384 izlenme - 6 yıl önce Mortal Kombat 9 All Character Fatality Xbox360
Mortal Kombat 9 Fatality Lerin Hepsi 14:59
Mortal Kombat 9 Fatality Lerin Hepsi 7.125 izlenme - 7 yıl önce mortal kombat 9 fatality lerin hepsi
Mortal Kombat X’in Fatality Hareketleri Yayınlandı 07:14
Mortal Kombat X’in Fatality Hareketleri Yayınlandı 4.856 izlenme - 3 yıl önce Mortal Kombat serilerinin en sevilen yanı şüphesiz karakterlere özel fatality hareketleri. Ancak serinin son oyununda ortalık tam anlamıyla kan revan. YouTube’da yayınlanan Mortal Kombat X’e ait fatality videoları, işlerin iyice çığrından çıktığını gözler önüne seriyor. Baştan uyaralım, midesi kaldırmayan izlemesin. IGN’in yayınladığı videonun kendisinde “+18” ibaresi olmasa da biz tedbiri elden bırakmak istemedik. Hassas bir bünyeyseniz tadınız kaçabilir, canınız sıkılabilir. Zira videoda kırılan kemiklerin, parçalanan iç organların haddi hesabı yok. Yeri gelmişken belirtelim; önceden çok kısa sürede binbir tuş kombinasyonu yaparak gerçekleştirmeye çalıştığımız fatality’ler, yapılan açıklamalara göre yeni oyunda çok daha kolay olacak. Nostalji sevenler bin farklı tuşa basmaya devam edecek elbette ancak, bazı beceriksiz bünyeler için “Easy Fatality” şeklinde kolay bir seçenek de yer alacak. 14 Nisan’da piyasaya sürülecek olan Mortal Kombat X için yukarıdaki videodan şimdiden ölümlerden ölüm beğenebilirsiniz.
Mortal Kombat 4 Gold - Baraka Fatality 2 00:13
Mortal Kombat 4 Gold - Baraka Fatality 2 10.418 izlenme - 10 yıl önce mortal kombat 4 gold - baraka fatality 2
Get Back Over Here!  - Scorpion Edition 00:24
Get Back Over Here! - Scorpion Edition 3.201 izlenme - 2 yıl önce Videonun orjinalini biliyorsunuzdur. aha: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/294580/get-back-over-here kendimce şakalar, komiklik olsun diye böyle bişey çıkardım, "Bok gibi olmuş birader bidaha yapma" demek istersinizde rahat ulaşın diye de direk yüklüyorum. iyi seyirler.
Mortal Kombat 4 Gold - Baraka Fatality 1 00:13
Mortal Kombat 4 Gold - Baraka Fatality 1 8.359 izlenme - 10 yıl önce mortal kombat 4 gold - baraka fatality 1
Liseli Kızdan Dönen Tekme İzle 00:02
Liseli Kızdan Dönen Tekme İzle 7.296 izlenme - 5 yıl önce Kız Resmen Fatality Yapıyor İzleyin bu kız çılgın bu kız delirmiş bu kız pisikopat bu kız kim ya sizce nasıl ama izleyin ve görün yorumlarınız bekleriz
Mortal Kombat Fatality'leri Gerçek Hayata Uyarlamak 03:03
Mortal Kombat Fatality'leri Gerçek Hayata Uyarlamak 2.571 izlenme - 3 yıl önce Bir takım genç Mortal Kombat fatalitylerini gerçek hayata uyarlamışlar. Bilgisayar efektleri ile yaptıkları bu proje inanılmaz güzel olmuş. Kendilerini kutluyoruz.
Lord of the Cemaat - Fethullah Gülen 00:33
Lord of the Cemaat - Fethullah Gülen 1.902 izlenme - 3 yıl önce Gandalf'ta ve Sith Lordu Palpatine'de bile böyle büyü gücü yok. Müslümanlık böyle beddua görmedi. Fettullah hocanın attığı fatalityi izliyoruz efenim
Mk Trilogy Fatalities 07:38
Mk Trilogy Fatalities 4.591 izlenme - 11 yıl önce çok güzel
Mortak Kombat Gold Fatality 08:26
Mortak Kombat Gold Fatality 3.274 izlenme - 10 yıl önce
Mortal Kombat 9 - Tüm Fatality, Babality ve X-Ray Hareketleri 28:15
Mortal Kombat 9 - Tüm Fatality, Babality ve X-Ray Hareketleri 1.141 izlenme - 3 yıl önce Efsane dövüş oyunun son serisindeki bütün karakterlerin Fatality - Babality ve X-Ray hareketlerini içerir iyi seyirler.
Creative Fatality Fetiş Testi 10:31
Creative Fatality Fetiş Testi 714 izlenme - 4 yıl önce Abone Olun Beğenin Paylaşın Her Zıkkımı Yapın Da Destek Olun Azıcık Mutlu Olayım
Mortal Kombat'ın Sonya'sı Kerri Hoskins 02:31
Mortal Kombat'ın Sonya'sı Kerri Hoskins 610 izlenme - 3 yıl önce Şu an hemen her oyunda kullanılan gerçek zamanlı hareket yakalama teknolojisinin olmadığı 90'lı yıllarda, mortal kombat ve benzeri oyunlarda kullanılan insan modellemeleri, gerçek insanların hareketlerinin kare kare yakalanıp oyuna aktarılması sayesinde sağlanıyordu... Gönlümüzde her zaman diğer mortal kombat karekterleriden ayrı bi yeri olan Sonya karekterine, MK 1 ve 2'de hayat veren Elizabeth Malecki'nin yerini MK 3'de Kerri Hoskins aldı... Kendisi aslen playboy modeli olmakla beraber sadece mortal kombat değil, nba ve revolution x gibi çeşitli oyunlarda da boy göstermiştir...
Mk_fatality 01:40
Mk_fatality 1.254 izlenme - 11 yıl önce en iyisiiiiiiiiiiiiiiii
Minik Kediler Mortal  Kombat Fatality 05:11
Minik Kediler Mortal Kombat Fatality 1.652 izlenme - 8 yıl önce minik kediler mortal kombat fatality
Mortal Kombat 9 - Tüm Fatality, Babality ve X-Ray Hareketleri 28:15
Mortal Kombat 9 - Tüm Fatality, Babality ve X-Ray Hareketleri 629 izlenme - 3 yıl önce Efsane dövüş oyunun son serisindeki bütün karakterlerin Fatality - Babality ve X-Ray hareketlerini içerir iyi seyirler.
Kız İsteme Merasiminde Sehpaya Fatality Yapan Dede 00:53
Kız İsteme Merasiminde Sehpaya Fatality Yapan Dede 179 izlenme - 1 yıl önce İran'da gerçekleştirilen kız isteme merasiminde konuşmasını yapıp kızı isteyen dede adetten olsa gerek elindeki toprak vazoları orta sehpanın üzerinde kırmak istemiş. Ancak işler hiç de umduğu gibi gelişmemiş.
Mk Deception Raiden Fatality 00:14
Mk Deception Raiden Fatality 998 izlenme - 11 yıl önce
Mortal Kombat - Scorpion Vs Noob Saibot 01:55
Mortal Kombat - Scorpion Vs Noob Saibot 270 izlenme - 3 yıl önce Evet Arkadaslar Youtube'da rastlamış olduğum Mortal Kombat video'su adamlar gerçekten harika yapmışlar, bize de izlemek düşer, iyi izlemeler.
Mortal Kombat X Kano 02:45
Mortal Kombat X Kano 337 izlenme - 4 yıl önce Bir dövüş oyunu için fazlasıyla iyi grafiklere ve akıta akıta bitiremediği kanıyla, kazıklara sapladığı dövüşçüleri ile, kafa, kemik kırmasıyla ve çok güzel fizik motoru ile Mortal Kombat X’ bu sefer karşımıza bir dövüşçüsünün oynanış videosu ile çıkıyor; bir Cyborg olan Kano!
Mortal Kombat X - Selfie Fatality 00:32
Mortal Kombat X - Selfie Fatality 228 izlenme - 3 yıl önce Mortal Kombat'ın yeni oyunu mortal kombat x'te johnny cagenin kızı cassie'nin selfie fatalitysini izleyeceksiniz. Bence son derece değişik ve yaratıcı bir çalışma olmuş. Ama oyun genel anlamda bir öncekinden bence kötü, çünkü hem çok fazla yeni karakter eklenmiş hem de hikayesi fazlaca bozulmuş.
Acaip Sesler Çıkaran Madde - Mortal Kombat X Ses Efektleri 01:01
Acaip Sesler Çıkaran Madde - Mortal Kombat X Ses Efektleri 341 izlenme - 3 yıl önce Mortal Kombat X fatality ses efeklerinin hazırlanışını göstermişler.çok acaip bir madde var,akışkan sıvı gibi.bu sıvıyı daha önce bir kaç oyunda gördüm benziyor.bu sıvı ile çeşitli sesler çıkastabiliyolar.arada komik seslerde çıkabiliyor.gerçektende çok ilginçmiş.bana deseler bir sıvı sesleri ile oyun yapılıyor,dalgamı geçiyon anca dalga sesi yapılır derdim.mortal kombat X 14 nisanda çıkacak heycanla bekliyorum.dokuzuncu oyunundan sonra tekrar iyi oyunlar görmeye başladık.bu ses efektlerinede meraklandım beğenilirse daha fazla araştırıp değişik bişeyler yükleyebilirim.
Ftifatalityi Kısa Vs Video İn Arena 03:08
Ftifatalityi Kısa Vs Video İn Arena 442 izlenme - 9 yıl önce fatality kısa vs video
Returnthefatality 08:42
Returnthefatality 374 izlenme - 8 yıl önce returnthefatality
Tartıştığı Adamın Amerikan Güreşi İzlediğini Geç Farkatmek 00:33
Tartıştığı Adamın Amerikan Güreşi İzlediğini Geç Farkatmek 140 izlenme - 3 yıl önce 2 adam sokakta tartşıyor ve kadının yanında karizmayı çizerek mühtiş haraketle adamın işini bitiriyor.
Creative Fatality Fetiş Testi :D 10:31
Creative Fatality Fetiş Testi :D 120 izlenme - 4 yıl önce Abone olun beğenin paylaşın her zıkkımı yapın da destek olun acık mutlu olayım :D
Pep & Rash - Fatality (Quintino Edit) 03:26
Pep & Rash - Fatality (Quintino Edit) 113 izlenme - 3 yıl önce Pep & Rash - Fatality (Quintino Edit) (Video Klip 2014) Şarkı Sözleri (lyrics): Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! Quintino signed for the edit of Pep & Rash’s Fatality and the result is simply staggering. Those Pep & Rash melodies combined with Quintino’s production signature is PURE GOLD! Main stage quality right here on SPRS!