Hoşgeldiniz!

Father And Son Videoları

Yusuf İslam - Talaal Bedru (1995) 05:20
Yusuf İslam - Talaal Bedru (1995) 12.224 izlenme - 2 yıl önce 1948'de doğmuş, Kıbrıslı Rum bir babanın ve İsveçli bir annenin üçüncü çocuğu olan Cat Stevens'ın asıl adı Steven Demetre Georgiou'dur.1976 yılında bir kaza sonrası boğulmak üzere olan ve Tanrı'ya yakaran Cat Stevens, yıllar sonra VH1 kanalında o anda şunları aklından geçirdiğini söyler: “Oh God! If you save me I will work for you,” (Tanrım, eğer beni kurtarırsan senin için çalışacağım). Bu ölüme yakın deneyim onun ruh halini değiştirdi. Kardeşi David, Kudüs'te bir camide görüp, içini rahatlattığını düşündüğü için aldığı Kur'an'ı Stevens'a hediye etti ve böylece İslamiyet`e geçişi başlamış oldu. 1977 yılında Müslüman olarak Yusuf İslam adını aldı. Cat Stevens'ın 1995 Çıkışlı "The Life of the Last Prophet" isimli albümünden , aynı zamanda Çağrı filminde de soundtrack olarak kullanılan "Talaal Bedru" yorumunu dinliyoruz efendim.
Cat Stevens - Father And Son 03:52
Cat Stevens - Father And Son 4.414 izlenme - 4 yıl önce Şarkı Sözleri: Father It's not time to make a change, Just relax, take it easy. You're still young, that's your fault, There's so much you have to know. Find a girl, settle down, If you want you can marry. Look at me, I am old, but I'm happy. I was once like you are now, and I know that it's not easy, To be calm when you've found something going on. But take your time, think a lot, Why, think of everything you've got. For you will still be here tomorrow, but your dreams may not. Son How can I try to explain, when I do he turns away again. It's always been the same, same old story. From the moment I could talk I was ordered to listen. Now there's a way and I know that I have to go away. I know I have to go. Father It's not time to make a change, Just sit down, take it slowly. You're still young, that's your fault, There's so much you have to go through. Find a girl, settle down, if you want you can marry. Look at me, I am old, but I'm happy. Son All the times that I cried, keeping all the things I knew inside, It's hard, but it's harder to ignore it. If they were right, I'd agree, but it's them you know not me. Now there's a way and I know that I have to go away. I know I have to go.
cat stevens_father and son  || hhayalperest || 03:52
cat stevens_father and son || hhayalperest || 4.330 izlenme - 8 yıl önce cat stevens_father and son
Daft Punk - Father and Son 03:12
Daft Punk - Father and Son 1.748 izlenme - 4 yıl önce
Yusuf İslam (Cat Stevens) - Father And Son 2007  (Canlı) 04:02
Yusuf İslam (Cat Stevens) - Father And Son 2007 (Canlı) 610 izlenme - 2 yıl önce Kendisi, örnek aldığım nadir insanlardandır. En meşhur parçalarından biri olan Faher and Son'un en sevdiğim performansını sizlerle paylaşmak istedim. Ve bu parçayı her dinleyişimde, nedense bana 'yapmam gereken şeylerin olduğu'nun hissini veriyor. 'I was once like you are now, and I know that it's not easy, To be calm when you've found something going on.' der ve konuyu kapatırım. İyi dinlemeler..
Ronan Keating - Father And Son 03:20
Ronan Keating - Father And Son 705 izlenme - 3 yıl önce Music video by Ronan Keating performing Father And Son.
Cat Stevens (Yusuf islam) - Father and Son (1970) 03:52
Cat Stevens (Yusuf islam) - Father and Son (1970) 208 izlenme - 2 yıl önce Cat Stevens ya da güncel adıyla Yusuf islam.. 1970 çıkışlı "Tea for the Tillerman" isimli en ünlü albümünün hit parçası "Father and Son".. Aynı yıl hazırlanan orjinal klibiyle sizlerle efendim. 2007 Canlı performansı için >> http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/111462/yusuf-islam-cat-stevens-father-and-son-2007-canli
Johnny Cash - Father And Son 02:52
Johnny Cash - Father And Son 394 izlenme - 4 yıl önce
Father And Son With Lyrics Cat Stevens 03:51
Father And Son With Lyrics Cat Stevens 346 izlenme - 5 yıl önce ( Cover by Bobit )