Hoşgeldiniz!

fatih akın

Elveda Berlin / Goodbye Berlin (2016) Türkçe Altyazılı Fragman 02:06
Elveda Berlin / Goodbye Berlin (2016) Türkçe Altyazılı Fragman 49.600 izlenme - 2 yıl önce 30 Eylül'de sinemalarda! https://www.facebook.com/wearefabula https://twitter.com/wearefabula Fatih Akın’ın son filmi “ELVEDA BERLİN / GOODBYE BERLIN”, Wolfgang Herrndorf’un 30 dile çevrilmiş çok satan romanından uyarlandı. Çağdaş bir Huckleberry Finn hikayesi olarak nitelenen bu yol filmi, zengin ve kopuk bir ailede büyüyen 14 yaşındaki Maik ile sınıfa yeni gelen göçmen Tschick’in sıra dışı dostluğunu anlatıyor. Annesi rehabilitasyon merkezine yatırılmış ve babası da iş gezisinde olan Maik yaz tatilini tek başına geçirecektir. Ancak Tschick kapısında çalıntı bir arabayla belirince plansız programsız bir yolculuğa çıkarlar. Maik için hem kendini hem de hayatı keşfedeceği bir macera olacaktır bu.
In the Fade / Paramparça (2017) Türkçe Altyazılı Fragman 02:03
In the Fade / Paramparça (2017) Türkçe Altyazılı Fragman 6.805 izlenme - 4 ay önce Katja, Türkiyeli bir Kürt olan kocasıyla çocuğunu Hamburg’daki bir terörist saldırıda kaybeden bir kadın. Hakkını aradığı mahkeme, zanlılardan yana tavır koyunca bütün gücüyle sarıldığı yası yavaş yavaş öfkeye dönüşmeye başlar. Hayatına dair her şeyi yaşadığı kayıpla birlikte arkasında bırakan Katja, kendi adaletini sağlamak adına yollara düşer. Paramparça, Fatih Akın’ın güçlü sinema dilinden amansız bir intikam öyküsü, düzene karşı bir başkaldırı… Almanya’daki ırkçı cinayetlerin yarattığı karanlıktan hareketle senaryosunu yazan Akın, kurbanlara adadığı filminde başkarakterini bir an bile yargılamayarak etraflı bir karakter portresi sunuyor.
Tuncel Kurtiz - Azgın Boğa (+18) 03:11
Tuncel Kurtiz - Azgın Boğa (+18) 17.131 izlenme - 3 yıl önce Türkün gücünü göstermek için memleketi Trabzon'dan taa Almanya'lara giden bir gurbetçinin öyküsü. Ali Baba bir gün tek eli pantolonun cebinde keraneyi dolaşırken jessy'i (Yeter) görür ve ona aşık olur. Ona bu işi bırakmasını sadece kendisi için çalışmasını teklif eder (bkz. otobüs çalıştırmak) Tuncel Kurtiz'in en güzel performanslarından kesitler...
Sibel Kekilli - Yalıyor mu Kız ? - Kedi Gibi 00:28
Sibel Kekilli - Yalıyor mu Kız ? - Kedi Gibi 14.017 izlenme - 3 yıl önce Sibel Kekilli, şu an için türk sinemasının en ünlü kadın oyuncularından biri olarak, ülkemizi başarıyla temsil etmektedir. Bu kesitimizde Duvara Karşı filminden, kadınların erkekler hakkında kendi aralarında yaptıkları bir muhabbete tanık olacağız. Ayrıca erkek adam kedi gibi yalamaz.
In the Fade (Aus dem Nichts) Fragman 01:09
In the Fade (Aus dem Nichts) Fragman 3.006 izlenme - 11 ay önce Fatih Akın'ın 2017 Cannes Film Festivali'nde the yarışan filmi In the Fade (Aus dem Nichts) fragmanı.
Kesik (The Cut) Fragman 02:10
Kesik (The Cut) Fragman 7.922 izlenme - 3 yıl önce Mardin'de eşi ve ikiz çocuklarıyla birlikte yaşayan ve demircilik yaparak geçimini sağlayan Nazarat'ın hayatı Birinci Dünya Savaşı'nın hüküm sürdüğü 1915 yılındaki göçle değişir. Fatih Akın'ın yönettiği The Cut filminin Türkçe altyazılı fragmanı.
Gegen Die Wand - Temple of Love 01:48
Gegen Die Wand - Temple of Love 972 izlenme - 4 ay önce Duvara Karşı(Head On ya da Gegen Die Wand) filminin Sisters of Mercy(~ Temple of Love) içeren unutulmaz sahnesi.
Crossing the Bridge - The Sound of Istanbul (Altyazılı - 90 dk) 01:30:12
Crossing the Bridge - The Sound of Istanbul (Altyazılı - 90 dk) 6.078 izlenme - 3 yıl önce Fatih Akın'ın yönetmenliğini yaptığı anlatımını Einstürzende Neubauten'ın bas gitaristi Alexander Hacke'nin yaptığı belgesel filmdir.fatih akın der ki:"istanbul çok boyutlu müziklerin şehri. bir şehrin müziği, o şehri tanımlar. şehir de bir ülkeyi tanımlar. bu kentte 20 milyon insan yaşıyor. bunların arasında ülkeyi temsil eden gruplar var.istanbul'a hakim olan kaos bir harmoni oluşturuyor. bu harmoni de istanbul müziğinin içinde bulunuyor. bu yüzden benim filmim, aynı zamanda istanbul'un müzik üzerinden çekilmiş bir portresidir." almanca olan kısımların türkçe çevirisinin yazıldığı video bulamadım arkadaşlar kusura bakmayın.
Tschick (2016) Fragman 02:02
Tschick (2016) Fragman 2.293 izlenme - 2 yıl önce 2016 yapımı Tschick filminin fragmanı. Filmi Fatih Akın yönetiyor. Başrolde Anand Batbileg ve Tristan Göbel oynuyor.
Yaşamın Kıyısında Fragman 01:47
Yaşamın Kıyısında Fragman 8.529 izlenme - 5 yıl önce Başrollerinde Baki Davrak, Gürsoy Gemec, Gengiz Daner gibi isimlerin yer aldığı Drama tarzındaki filmin resmi fragmanı.
Kısa ve Acısız - Düğün Gecesi (1998) 14:00
Kısa ve Acısız - Düğün Gecesi (1998) 3.066 izlenme - 3 yıl önce Fatih Akın'ın, kısa film ve belgesel çalışmalarının ardından gerçekleştirdiği ilk uzun metrajlı filmidir. Gabriel hapishaneden çıktıktan sonra yakın arkadaşları yunanlı Costa ve sırp Bobby ile abisi Cenk'in düğününde bir araya gelmiştir..Üç arkadaşın geleceklerini şekillendirecek olayların tohumlarının atıldığı eğlenceli bir kesit...
aşka ruhunu kat (soul kitchen) filmi fragmanı 02:01
aşka ruhunu kat (soul kitchen) filmi fragmanı 5.851 izlenme - 8 yıl önce aşka ruhunu kat (soul kitchen) filmi fragmanı dizifilm.com
Duvara Karşı 02:01
Duvara Karşı 2.255 izlenme - 3 yıl önce Duvara Karşı filminin en etkili sahnesi yarı psikopat yarı duygusal izleyelim.
Kerhane Muhabbeti - Duvara Karşı 01:53
Kerhane Muhabbeti - Duvara Karşı 1.172 izlenme - 3 yıl önce Serbest piyasada her türlü oynayan, bir tek nikahlı zevceleriyle cima etmeyen bu arkadaşların ortamdaki kerane muhabbetine, taze enişte farklı bir yorum getirir. Ama ateşli gençler eleştiriye pek açık değildir. Zaten "Eşşek kadar olmasına rağmen zorla misafirliğe götürülen erkek çocuk" benzeri zoraki bir kayınço-elti ziyareti içerisinde olan Cahit, olayı büyütmez,zaten büyük ihtimalle büyütemez de.
Duvara Karşı - Film Müzikleri 06:48
Duvara Karşı - Film Müzikleri 953 izlenme - 3 yıl önce Selim Sesler ve Idil Üner'den Saniyem Penceresi yola karsşı Su karşiki dağda bir fener yanar türküleri gelsin daha önce siteye sadece penceresi yola karşı yüklenmiş hali hazırda bu hepsinin birleşimidir efenim.
Aus dem Nichts (2017) Fragman 01:09
Aus dem Nichts (2017) Fragman 278 izlenme - 11 ay önce Katja's life collapses after the death of husband and son in a bomb attack. After the time of mourning and injustice, here comes the time of revenge.
Köprüyü Geçmek - The Sound of Istanbul 01:30:12
Köprüyü Geçmek - The Sound of Istanbul 971 izlenme - 3 yıl önce Bu belgesel filminden haberi olmayanların daha fazla bu eksiklikle dolaşmalarına gönlüm elvermedi. İzleyeceğiniz filmin yönetmenliğini Fatih Akın, anlatımını Einstürzende Neubauten'ın bas gitaristi Alexander Hacke yapmıştır ve Türkiye' nin toplum, siyaset ve yaşam çeşitliliğinin müzik üzerindeki etkisini görmemize yarayacaktır. Nacizane kriterime göre izlediğim en iyi üç - beş danışman belgeselden biridir. Imdb notu 7.6 dır. Aslında Hacke' nin seslendirdiği toplamda 4 - 5 dk olan Almanca yerlerin Türkçe altyazılısı yerine İngilizce altyazıların yeteceğini düşündüm. Türkçesi de var fekat görüntünün netliğiyle oynanılmış olduğu için bunu seçtim. Hem İngilizce hem Türkçe Hem Almanca ne güzel de mi? - he vallah. İsteyenler 06:10 daki yersiz gülen kıvırcığa 09:00 daki Mister Gaga ya 52:35 deki 'tamam mı' Abiye 55:10 daki top sektiren Madidaya 56:00 ya girişte şarkı söyleyen kızın üst dudağına ! dikkat kesilebilirler Filmde geçen ya da yer alan isimler ise ; Baba Zula Orient Expressions Duman Replikas Erkin Koray Ceza (ana baba bacı gardaş) Mercan Dede Brenna MacCrimmon Selim Sesler Siya siyabend (Bizon'a dikkat) Aynur Orhan Gencebay Sezen Aksu Müzeyyen Senar İstanbul Style Breakers EDIT: Ne yazık ki gömdüğüm altyazı videoda çıkmamış, bu yüzden kusura bakmayın, benim hayvanlığım
The Cut By Fatih Akin - Official International Trailer (1080p) 02:10
The Cut By Fatih Akin - Official International Trailer (1080p) 845 izlenme - 4 yıl önce Fatih akın'ın yeni filminden ilk trailer.
Fatih Akın'ın Kısa Filmi - Getürkt (1996) 11:56
Fatih Akın'ın Kısa Filmi - Getürkt (1996) 465 izlenme - 3 yıl önce Alkışlarla Yaşıyorum Film Kulübü sunar... Yönetmen Fatih Akın'ın uzun metrajlarından önce çektiği, başrolünde oynadığı 2 kısa filmden biri olan Getürkt, sanal ortamda kolay kolay bulamayacağınız bu film Türkiye'de çekilmiş eğlenceli bir film. Tek handikapı ise türkçe altyazısının olmaması... İyi seyirler. TV'de İlk.
Güven Kıraç - Ne Ağlarsın (Duvara Karşı) 01:32
Güven Kıraç - Ne Ağlarsın (Duvara Karşı) 276 izlenme - 1 yıl önce Fatih Akın'ın yönettiği 2004 yapımı Duvara Karşı filminden Güven Kıraç'ın şarkı söyleme sahnesi.
soul kitchen fragmanı 00:49
soul kitchen fragmanı 839 izlenme - 8 yıl önce fatih akın ın 1 ocak ta türkiye de gösterime girecek yeni filmi soul kitchen
Sezen Aksu - İstanbul Hatırası (Orjinal Versiyon) 04:21
Sezen Aksu - İstanbul Hatırası (Orjinal Versiyon) 332 izlenme - 4 yıl önce "İstanbul Hatırası" (Sezen Aksu Söylüyor - 1989 Albümünden) Söz: Aysel Gürel Beste: Arto Tunçboyaciyan Şarkı Sözleri: Bir eski resim duvarda Belki Beti, belki Pola Markiz'de oturmuş sakin Seyrediyor zamanı gözlerinde tozlarla Ah bu ne sevgi, bu ne ıstırap Bu şarkıyla gönlüm ne harap Al al olmuş gül yanaklarınız Bu mahçup, nazlı Bu eda bu hal Bir mısra gibi ağzınız Dillenmemiş, dinlenmemiş bakire aşklarda Günlerden güz, mevsim sepya Bir tüğ kalemle yazılmış bekler Bir hayat daha olmalı Der gibi kahverengi tonlarda uykularda Ah bu ne sevgi, bu ne ıstırap Bu şarkıyla gönlüm ne harap Al al olmuş gül yanaklarınız Bu mahçup, nazlı Bu eda bu hal Bir mısra gibi ağzınız Dillenmemiş, dinlenmemiş bakire aşklarda İstanbul hatırası Bir yerinde altın yaldızlı tarih ve yazı
Fatih Akın Taksim Gezi Açıklaması Utanın! 00:31
Fatih Akın Taksim Gezi Açıklaması Utanın! 399 izlenme - 5 yıl önce Fatih Akın Taksim gezi açıklaması utanın!
Yaşamın  Kıyısında - Ya Fuck the European Union Yaa 01:16
Yaşamın Kıyısında - Ya Fuck the European Union Yaa 350 izlenme - 3 yıl önce İzlemekte olduğumuz sahne Fatih Akın'ın 2007 tarihli filmi Yaşamın Kıyısında'da geçiyor. http://www.imdb.com/title/tt0880502/
Duvara Karşı - Yine mi Çiçek 02:34
Duvara Karşı - Yine mi Çiçek 326 izlenme - 3 yıl önce Fatih Akın'a Berlin'de Altın Ayı ödülü kazandırmıştır bu film fakat bizlere bu şarkıyı tanıtması daha önemlidir benim nazarımda. Müzik başlar; Bardağa akan soğuk suyun sesi çınlar kulaklarda. Bir sahil kenarı, bir akşam üzeri serilir hayallerimize. Dostlarla meşk edilen, şarkılar söylenen dostane bir masa. İşte bunları hatırlatır bana bu şarkı. Yine mi güzeliz, yine mi çiçek? Hamdolsun! Altınbaş kadehe yağ gibi dolsun...
İdil Üner - Güneşim (I'm Juli) 02:52
İdil Üner - Güneşim (I'm Juli) 231 izlenme - 3 yıl önce Güneşim ayım sana ışık olsun Sıcak kumum yoluna acık olsun Okşarım tenini rüzgarlarımla Susuz kaldı sularım dudaklarına Ah o gözlerin Arasin beni ,izlesin ,peşime düşsün Ah o dudakların Gelsin, bulsun,tatsın ve öpsün beni Al bulutlarım sana yatak olsun Yumuşacık sessizce üstünü örtsün Ateşim aşkına kıvılcım olsun Sonsuz yansın yüreğinde hayata doysun
Polvorosa - Not Here (Duvara Karşı - Soundtrack) 03:36
Polvorosa - Not Here (Duvara Karşı - Soundtrack) 254 izlenme - 3 yıl önce Fatih Akın'ın "Duvara Karşı" filminde bizlerle olan güzide parçalardan biri.
Fatih Akın - Türk Medyası Utansın! 00:31
Fatih Akın - Türk Medyası Utansın! 195 izlenme - 3 yıl önce Yönetmen Fatih Akın film cekimi icin bulundugu Ürdün'den direnişe destek veriyor.
Döner İçin Ölürüz 02:52
Döner İçin Ölürüz 199 izlenme - 3 yıl önce Anno Saul yönetmenliğinde Fatih Akın senaristliğinde 2004 yapımı "Kebab Connection" isimli filmin bir sahnesi. Yanlış hatırlamıyorsam dayısının döner dükkanı için çekiyordu bu reklam filmini başroldeki eleman falan falan. KEBABIN KRALI - DÖNER İÇİN ÖLÜRÜZ!!!