Hoşgeldiniz!

fatih artman

Bana Masal Anlatma - Kul Hatasız Olmaz (Şahin Kendirci) 01:30
Bana Masal Anlatma - Kul Hatasız Olmaz (Şahin Kendirci) 1.423 izlenme - 1 yıl önce Bana Masal Anlatma filminde Şahin Kendirci tarafından seslendirilen Kul Hatasız Olmaz şarkısı
Leyla ile Mecnun - 13. Bölüm (HD) 01:24:38
Leyla ile Mecnun - 13. Bölüm (HD) 430 izlenme - 8 ay önce (Fake To The Future - 11 Mayıs 2011)
Bana Masal Anlatma - Kıza Açılmak 02:18
Bana Masal Anlatma - Kıza Açılmak 807 izlenme - 1 yıl önce Yerli Yapım olan "Bana Masal Anlatma" Adı ile büyük ses getiren bu film bir sürü Ünlü , yetenekli , Genç Oyuncu kadrosu ile imdb puanı 8.4 olan Bu Filmden küçük bir alıntı yapalım dedik Hoşunuza gitmesi dileğiyle...
Beş Kardeş - Erdal Bakkal 00:21
Beş Kardeş - Erdal Bakkal 527 izlenme - 1 yıl önce Beş Kardeş'in 8. Bölümünden Erdal Bakkal sahnesini görenleri "ne hale getirmişler be" dedittirdi.
Zenci Abilerden Ellere Düş - Bana Masal Anlatma 02:58
Zenci Abilerden Ellere Düş - Bana Masal Anlatma 700 izlenme - 1 yıl önce Efendim yönetmen ve senaristliğini çok değerli Leyla ile Mecnun yazarı Burak Aksak'ın yaptığı Bana Masal Anlatma filmi daha vizyona girmeden sosyal medyaya bomba gibi düştü. Seda Sayan'ın Ellere Düş şarkısını PTT 1.Lig'ten kaçmış havası veren zenci abilerimiz kendince yorumluyor. İzleyelim..
Beş Kardeş - Jenerik (Orijinal Dizi Müziği) 00:58
Beş Kardeş - Jenerik (Orijinal Dizi Müziği) 479 izlenme - 2 yıl önce Beş Kardeş - Jenerik (Orjinal Dizi Muziği) Daha fazla dizi muziği dinlemek için kanalıma abone olun :) Beş Kardeş Dizi Muziği Beş Kardeş Dizi Muzikleri Beş Kardeş Hüzün Muziği Beş Kardeş Aksiyon Muziği Beş Kardeş Jenerik Muziği Beş Kardeş Dizi Muzikleri Dinle Dizi Muzikleri Beş Kardeş 3.Bölüm Beş Kardeş 3.Bölüm Fragmanı Beş Kardeş 3.Bölüm İzle Beş Kardeş 2.Bölüm Beş Kardeş 2.Bölüm Fragmanı Beş Kardeş 2.Bölüm İzle
Bana Masal Anlatma - İkimiz Bir Fidanın Güller Açan Dalıyız (Klip) 03:21
Bana Masal Anlatma - İkimiz Bir Fidanın Güller Açan Dalıyız (Klip) 482 izlenme - 1 yıl önce 9 Ocak'ta Gösterime Giren Bana Masal Anlatma Filmi Yoğun İlgi Ve Alaka Görüyor. Bir çok Ünlü 2015'e Damga Vuracağını Söylerken Hakkı Bulut'un İkimiz Bir Fidanın Eseri Filme Ayrı Bir Heyecan Katıyor.
Bana Masal Anlatma - Fragman 02:15
Bana Masal Anlatma - Fragman 197 izlenme - 1 yıl önce Leyla ile Mecnun dizisinin senaristliğiyle kendini gösteren Burak Aksak abimiz, dizinin kaldırılmasından sonra kolları sıvayıp yeni bir film işine girmiş. 6 Ocakta vizyona girecek filmin kadrosunda daha önce Behzat Ç.'nin Harun'u olarak tanıdığımız Fatih Artman, Hande Doğandemir, Erdal Baggal Cengiz Bozkurt, Telat abi Sadi Celil Cengiz ve Yılmaz Erdoğan gibi isimleri bulunduruyor. Yine Leyla ile Mecnun absürtlüğü tadında olmasını dilediğimiz filmin fragmanını gururla sunarım..
Beş Kardeş - Fragman 01:19
Beş Kardeş - Fragman 41 izlenme - 1 yıl önce Leyla ile Mecnun dizisi ve ardından çektiği İtirazım Var filmiyle kendinden söz ettiren Onur Ünlü, bu sefer Kanal D için Beş Kardeş adlı dizi çekmeye başlamış. İşler Güçler'den sonra Ben de Özledim, Kardeş Payı'ndan sonra Beş Kardeş işini yapmaları her ne kadar kafamızı karıştırsa da bu Leyla ile Mecnun, Şubat ve Behzat Ç. karması ekibe güveniyoruz. Ayrıca kardeşlerin ismi Sait (Faik Abasıyanık), Turgut (Uyar), Nazım (Hikmet) Orhan (Kemal) ve Aziz (Nesin) olması gayet manidar. İzleyelim..