Hoşgeldiniz!

Fatih Doğan

edilee nin düğünü 04:24
edilee nin düğünü 5.265 izlenme - 8 yıl önce edilee nin düğünü
Fatih Doğan: 01:45
Fatih Doğan: "Kadroda 4-5 rotasyon bekleniyor" 393 izlenme - 10 ay önce Fatih Doğan, Dinamo Kiev maçı öncesi Beşiktaş'ın muhtemel 11'ini aktardı.
Kendime İnanamıyorum! - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 73. Bölüm (1 Ekim Cumartesi) 02:25
Kendime İnanamıyorum! - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 73. Bölüm (1 Ekim Cumartesi) 257 izlenme - 10 ay önce Yavaş Yavaş - Efsun Sessiz Olmalıyım - 2010 PASAJ FİLM REKLAM Akıncı, Ay yıldızlı adamın kim olduğunu öğrenmeye çalışırken Ejder de karşısına çıkan bu yeni kahramanın Kertenkele olup olmadığını sorgular. Yılmaz komiser Murat komiserin gerçek kimliğine ulaşmaya çalışırken hiç beklemediği bir durumla karşılaşır. Bu arada Zeynep (maskeli kız) mahalledeki kafeyi işletmeye başlar. Hiç hazzetmediği Murat komiserle burada sık sık karşılaşacaktır. Azmi Zeynep ve Murat’ı evlendirmeye çalışırken komik anlar yaşanır. Hicabi’nin beşik kertmesi Deli Meryem ise soluğu İstanbul’da almıştır. Hicabi’yi Gizem’e bırakmayacaktır. Hicabi için iki güzel kızın rekabeti büyük olacaktır. Melis’in nişan gecesi Kara Kemal, Melis’i kaçırır. Maskeli Kız, Melis’i kurtarmaya çalışırken yine Murat komiserle karşılaşır. Maskeli Kız, Murat komiserin kim olduğunu ve neyin peşinde olduğunu öğrenmeye karar verir. Oyuncular: Ahmet Kayakesen (Murat Komiser), Asena Tuğal (Zeynep Şanlı), Fatih Doğan (Hicabi), Seda Tosun (Gizem), Turabi Çamkıran (Kara Kemal), Dilşad Şimşek (Melis), Umut Oğuz (Şevket), Yıldırım Memişoğlu (Deli Kenan), Mehtap Bayri (Tülin), Ümit Acar (Baba Kadri)
Darp Edilen Gazeteciler Konuştu 08:53
Darp Edilen Gazeteciler Konuştu 484 izlenme - 3 yıl önce Türkiye Spor Yazarları Derneği(TSYD) yöneticilerinden gazeteci - yazar Fatih Doğan, A Milli Futbol Takımı'nın Kazakistan'la yaptığı maçın ardından yaşanan olaylara ilişkin açıklama yaptı.
Allah Sabredenlerle Beraberdir... - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 73. Bölüm (1 Ekim Cumartesi) 08:44
Allah Sabredenlerle Beraberdir... - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 73. Bölüm (1 Ekim Cumartesi) 125 izlenme - 10 ay önce Akıncı, Ay yıldızlı adamın kim olduğunu öğrenmeye çalışırken Ejder de karşısına çıkan bu yeni kahramanın Kertenkele olup olmadığını sorgular. Yılmaz komiser Murat komiserin gerçek kimliğine ulaşmaya çalışırken hiç beklemediği bir durumla karşılaşır. Bu arada Zeynep (maskeli kız) mahalledeki kafeyi işletmeye başlar. Hiç hazzetmediği Murat komiserle burada sık sık karşılaşacaktır. Azmi Zeynep ve Murat’ı evlendirmeye çalışırken komik anlar yaşanır. Hicabi’nin beşik kertmesi Deli Meryem ise soluğu İstanbul’da almıştır. Hicabi’yi Gizem’e bırakmayacaktır. Hicabi için iki güzel kızın rekabeti büyük olacaktır. Melis’in nişan gecesi Kara Kemal, Melis’i kaçırır. Maskeli Kız, Melis’i kurtarmaya çalışırken yine Murat komiserle karşılaşır. Maskeli Kız, Murat komiserin kim olduğunu ve neyin peşinde olduğunu öğrenmeye karar verir. Oyuncular: Ahmet Kayakesen (Murat Komiser), Asena Tuğal (Zeynep Şanlı), Fatih Doğan (Hicabi), Seda Tosun (Gizem), Turabi Çamkıran (Kara Kemal), Dilşad Şimşek (Melis), Umut Oğuz (Şevket), Yıldırım Memişoğlu (Deli Kenan), Mehtap Bayri (Tülin), Ümit Acar (Baba Kadri)
Her Şeyi Anlayacak! - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 73. Bölüm (1 Ekim Cumartesi) 04:24
Her Şeyi Anlayacak! - Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 73. Bölüm (1 Ekim Cumartesi) 101 izlenme - 10 ay önce Akıncı, Ay yıldızlı adamın kim olduğunu öğrenmeye çalışırken Ejder de karşısına çıkan bu yeni kahramanın Kertenkele olup olmadığını sorgular. Yılmaz komiser Murat komiserin gerçek kimliğine ulaşmaya çalışırken hiç beklemediği bir durumla karşılaşır. Bu arada Zeynep (maskeli kız) mahalledeki kafeyi işletmeye başlar. Hiç hazzetmediği Murat komiserle burada sık sık karşılaşacaktır. Azmi Zeynep ve Murat’ı evlendirmeye çalışırken komik anlar yaşanır. Hicabi’nin beşik kertmesi Deli Meryem ise soluğu İstanbul’da almıştır. Hicabi’yi Gizem’e bırakmayacaktır. Hicabi için iki güzel kızın rekabeti büyük olacaktır. Melis’in nişan gecesi Kara Kemal, Melis’i kaçırır. Maskeli Kız, Melis’i kurtarmaya çalışırken yine Murat komiserle karşılaşır. Maskeli Kız, Murat komiserin kim olduğunu ve neyin peşinde olduğunu öğrenmeye karar verir. Oyuncular: Ahmet Kayakesen (Murat Komiser), Asena Tuğal (Zeynep Şanlı), Fatih Doğan (Hicabi), Seda Tosun (Gizem), Turabi Çamkıran (Kara Kemal), Dilşad Şimşek (Melis), Umut Oğuz (Şevket), Yıldırım Memişoğlu (Deli Kenan), Mehtap Bayri (Tülin), Ümit Acar (Baba Kadri)
Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 75. Bölüm 2. Fragmanı (15 Ekim Cumartesi) 00:30
Kertenkele 'Yeniden Doğuş' 75. Bölüm 2. Fragmanı (15 Ekim Cumartesi) 52 izlenme - 9 ay önce Kertenkele "Yeniden Doğuş" 75. Bölüm "Bu kızın sende gönlü var..." Zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde İstanbul polisi tarafından bir türlü ele geçirilemeyen profesyonel bir hırsız olan Kertenkele'nin 'Hayatın yalan olsa da aşkın gerçek olsun' dedirten hikayesi… Dizi, yapımcı Yalçın Şen imzasını taşıyor. Yapım Atölyesi tarafından yapılan dizinin senaryosu Hakan Kandal ve Kemal Çelik'e ait. Dizinin uygulayıcı yapımcısı da Erdoğan Sevinç.
Fatih Doğan: Altın Tepside Sunsalar Bile Beşiktaş Onur’u Bu Süreçte Almaz -  A Spor 00:56
Fatih Doğan: Altın Tepside Sunsalar Bile Beşiktaş Onur’u Bu Süreçte Almaz - A Spor 29 izlenme - 1 yıl önce A Spor’da yayınlanan Spor Ajansı’na konuk olan Sabah Gazetesi yazarı Fatih Doğan, Beşiktaş'ın Onur Kıvrak'ı transfer etmek için girişimde bulunmadığını söyledi. Doğan, "Beşiktaş Onur'un Trabzon’da sıkıntı yaşadığı böyle bir dönemde devreye girmez. " dedi.
gta waycs cityy 01:22
gta waycs cityy 133 izlenme - 8 yıl önce gta tanıtım
Eğlence 01:23
Eğlence 84 izlenme - 8 yıl önce nevizade geceleri
Bahçemizden Manzaralar 01:12
Bahçemizden Manzaralar 71 izlenme - 8 yıl önce bah,çe,mizden, mazaralar
Bizim Bahçemiz 01:00
Bizim Bahçemiz 69 izlenme - 8 yıl önce bizim bahçe
Grup Kafkas 08:00
Grup Kafkas 60 izlenme - 8 yıl önce
GalataSaray'a transfer yasağı gelecek! 01:50
GalataSaray'a transfer yasağı gelecek! 3 izlenme - 2 yıl önce Sabah Gazetesi spor yazarı Fatih Doğan Spor Ajansı programında önemli bir iddiada bulundu. Doğan, "Galatasaray sezon sonunda kesin olarak transfer yasağı alacak" dedi.