Hoşgeldiniz!

Fatih İşbecer Videoları İzle

Galatasaray ile UBER iş birliği sözleşmesine imza attı 09:24
Galatasaray ile UBER iş birliği sözleşmesine imza attı 672 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Sekreteri Fatih İşbecer, UBER ile yapılan işbirliği anlaşmasının imza töreninde gündemle ilgili basın mensuplarının sorularını yanıtlad
İşbecer'den bomba açıklamalar 13:32
İşbecer'den bomba açıklamalar 445 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray Genel Sekreteri Fatih İşbecer, Perform ile imzalanan anlaşma sonrasında basın mensuplarının sorularını yanıtladı ve önemli açıklamalarda bulundu.
Galatasaray'dan Ersun Yanal açıklaması 05:05
Galatasaray'dan Ersun Yanal açıklaması 544 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray'da Hamza Hamzaoğlu ile yolların ayrılmasının ardından yöneticilerden Fatih İşbecer, GSTV'de açıklamalarda bulundu. Ersun Yanal hakkında konuşan İşbecer, "Öyle bir ismin gündemimize gelmesi bile mümkün değil" diyerek bu iddiaları net bir ifadeyle yalanladı. http://www.futbolarena.com/haber/galatasaray/216725/38/galatasaraydan-ersun-yanal-aciklamasi.html
Fatih Isbecer - Startup Turkey 2014 01:00
Fatih Isbecer - Startup Turkey 2014 320 izlenme - 3 yıl önce Fatih İsbecer, founder of Pozitron recently acquired by Monitise Startup Turkey was organized by etohum, hold in Antalya on 20-22 February 2014. Entrepreneurs…
Girişim Ofisleri: Pozitron 11:58
Girişim Ofisleri: Pozitron 191 izlenme - 4 yıl önce Webrazzi TV’de girişim ofislerini gezmeye ve gördüklerimizi sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Bu hafta yolumuz Maslak İTÜ ARI Teknokent’e düştü ve Türkiye’nin önemli mobil yazılım firmalarından Pozitron’un konuğu olduk.
Aslan'a Viking kulesi! 02:25
Aslan'a Viking kulesi! 117 izlenme - 1 yıl önce Sarı-Kırmızılı yönetici Fatih İşbecer'in son durağı Danimarka oldu. Kopenhag forması giyen 22 yaşındaki golcü Andreas Corneliusu gözüne kestiren Cim Bom, 1.93lük futbolcunun şartlarını araştırıyor.
27 Kasm 2010 Etohum Kampı Fatih İşbecer - Pozitron Kurucusu 52:09
27 Kasm 2010 Etohum Kampı Fatih İşbecer - Pozitron Kurucusu 93 izlenme - 4 yıl önce 27 Kasm 2010 Etohum Kampı Fatih İşbecer - Pozitron Kurucusu
16 Şubat 2013 Etohum Startup Turkey - Fatih İşbecer - Pozitron 21:06
16 Şubat 2013 Etohum Startup Turkey - Fatih İşbecer - Pozitron 73 izlenme - 4 yıl önce 16 Şubat 2013 Etohum Startup Turkey - Fatih İşbecer - Pozitron
Etohum Bursa - Fatih İşbecer Pozitron - 20 Eylül 2013 28:10
Etohum Bursa - Fatih İşbecer Pozitron - 20 Eylül 2013 55 izlenme - 4 yıl önce Etohum Bursa - Fatih İşbecer Pozitron - 20 Eylül 2013
Game of Drones [Mobil14] 23:16
Game of Drones [Mobil14] 52 izlenme - 3 yıl önce Game of Drones Fatih İşbecer - CEO, Monitise Türkiye Webrazzi Mobil 2014
Yeni teknolojiler girişimciler için nasıl bir avantaj sunuyor? 02:31
Yeni teknolojiler girişimciler için nasıl bir avantaj sunuyor? 28 izlenme - 3 yıl önce Fatih İşbecer, teknoloji sektöründeki gelişmelerin ve yeni cihazların girişimcilere sunduğu fırsatlardan bahsediyor.
Etohum Bursa - Fatih İşbecer Pozitron On Vimeo - 20 Eylül 2013 28:10
Etohum Bursa - Fatih İşbecer Pozitron On Vimeo - 20 Eylül 2013 37 izlenme - 4 yıl önce Etohum Bursa - Fatih İşbecer Pozitron On Vimeo - 20 Eylül 2013
Showrooming: Mağazacılık Öldü Yaşasın Mobil! (Mobil 13) 21:23
Showrooming: Mağazacılık Öldü Yaşasın Mobil! (Mobil 13) 35 izlenme - 3 yıl önce Showrooming: Mağazacılık Öldü Yaşasın Mobil! Fatih İşbecer - Kurucu & CEO, Pozitron Webrazzi Mobil 2013
Fatih İşbecer Galatasaray'la İlgili Gündeme İlişkin Soruları Yanıtladı - 29 Ocak Cuma 16:45
Fatih İşbecer Galatasaray'la İlgili Gündeme İlişkin Soruları Yanıtladı - 29 Ocak Cuma 5 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray Genel Sekreteri Fatih İşbecer, Burak Yılmaz'ın transferi hakkında konuştu. İşbecer, Burak Yılmaz için bir kiralama teklifi geldiğini söyledi. Galatasaray'ın genel sekreteri Fatih İşbecer, Perform Digital Medya Grubu ile olan sponsorluk anlaşmasında, Sarı Kırmızılı takımın gündemine ilişkin soruları yanıtladı. İşte İşbecer'in açıklamaları: Galatasaray geçtiğimiz 5 sene içerisinde danışmanlık ve sosyal medya çalışanlarına 15 milyon TL ödemiş. Ama şu anda bunları ücretsiz olarak karşılıyoruz. Yani o dönemde bu paralar çarçur edilmiş. Galatasaray'ın bugün içinde olduğu mali kriz yapılan düzensiz harcamalardan ötürü... Burak Yılmaz'ın transferi hakkında... Burak konusu şöyle. Bize bir teklifin karşı taraftan iletilmesi gerekiyor. Bize satın alma teklifi gelmedi. Bir tane kiralama teklifi geldi. O da bizim şartlarımıza uymadığı için olumsuz sonuçlandı. UEFA'nın cezası! UEFA ile bir anlaşma yapılmış ve bu anlaşma kulüp tarafından çiğnenmiş. Son görüşmeler yapıldı. Şöyle düşünün savcı bizi mahkemeye verdi. Bizim hakkımızda istenen ise 1 1 yıllık Avrupa'dan men. Bazı anlaşmalar imzalanmış ve bu anlaşmalara uyulmamış. İmzadan 15 gün sonra 38 milyon Euro zararımızın olduğunu açıklamışız. Maliyetleri aşağıya çekmeye çalışıyoruz. Önümüzdeki ay yapılacak duruşmaya dersimizi çalışıp gideceğiz. Umarım verilen sözlerin tutulmamasını göstererek bize ceza vermezler. Biz şu anda Galatasaray'ın altına attığı imzaları kurumun devamlılığı nedeniyle yerine getirmek zorundayız. Biz mevcut kontratları ödeyecek şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. -10 milyon Euro'ya çekecek şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Büyük Galatasaray camiasının kenetlenerek bu zor durumları aşacağımızı düşünüyorum. Galatasaray'da bu yönetimin tek başına kalması söz konusu değil. Başkanımız da geçmiş yönetimlerle görüşüyor. Biz Galatasaray'ı bu zor dönemden çıkarmayı düşünüyoruz. Galatasaray'ın finansal durumu böyle hesapsız kitapsız iyi çalışılmamış transferler yapılmasına müsade etmiyor. Biz bu dönemde eski alışkanlıkları bıçak gibi kesmezsek, Galatasaray'ın bu dar boğazdan çıkmasına engel olabilir. Anlaşmalar yeniden gözden geçiriliyor. Bunların hepsi Galatasaray finansal yapıda düze çıkması içindir. Taraftarlarımızın biraz sabretmesi gerekiyor.
İşbecer: 04:37
İşbecer: "Antalya maçında hocamız..." 9 izlenme - 1 yıl önce G.Saray Genel Sekreteri Fatih İşbecer, GS TV'de yaptığı açıklamada, "Florya'da A takım, altyapı takımları, U takımları, Taffarel ve yanına biri ile takımımız Antalya maçında sahaya çıkacak. Ondan sonra yerini alacak yeni bir teknik direktörle yola devam edeceğiz" ifadelerini kullanarak Taffarel'in takımın başında olacağını duyurdu.
Fatih İşbecer, Burak Yılmaz Transferinde 1 Milyon Euro Komisyon Verildiğini Doğruladı 01:04
Fatih İşbecer, Burak Yılmaz Transferinde 1 Milyon Euro Komisyon Verildiğini Doğruladı 7 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray yöneticisi Fatih İşbecer, Burak Yılmaz'ın 8 milyon Euro'ya transfer edilmesi için 1 milyon Euro'luk menajer komisyonu verildiğini doğruladı, taraftarlar çılgına döndü.
Türkiye'de mobil sektörü hangi aşamada? 03:45
Türkiye'de mobil sektörü hangi aşamada? 12 izlenme - 3 yıl önce Fatih İşbecer'den Türkiye mobil sektörünün değerlendirmesi ve geleceği hakkında öngörüler.
Mobil sektöründe girişimcileri bekleyen fırsatlar 02:42
Mobil sektöründe girişimcileri bekleyen fırsatlar 10 izlenme - 3 yıl önce Monitise (Pozitron) 'dan Fatih İşbecer mobil sektöründeki fırsatları anlatıyor.
UEFA'nın 1 Yıl Men Cezası Galatasaray'ı Şaşırtmadı -Fatih İşbecer, 01:02
UEFA'nın 1 Yıl Men Cezası Galatasaray'ı Şaşırtmadı -Fatih İşbecer, 4 izlenme - 1 yıl önce Galatasaraylı yönetici Fatih İşbecer, daha önce konuşulan 1 artı 1 yıllık cezanın kalkmasının memnuniyet verici olduğunu ve önümüzdeki sezonda bunu değerlendirerek sıkıntıları aşacaklarını söyledi.
Mobilde tasarım inovasyonu 01:29
Mobilde tasarım inovasyonu 10 izlenme - 3 yıl önce Fatih İşbecer mobilde gün geçtikçe tasarımın nasıl geliştiğini anlatıyor.
İşbecer: 02:42
İşbecer: "Bu skandal G.Saray tarihinde ilk 50'ye girmez!" 4 izlenme - 2 yıl önce G.Saray Genel Sekreteri Fatih İşbecer Grosskreutz transferinde yapılan hataları söyledi.
Galatasaray Genel Sekreteri F. İşbecer İstifa Etti 01:54
Galatasaray Genel Sekreteri F. İşbecer İstifa Etti 3 izlenme - 11 ay önce Galatasaray'da genel sekreter Fatih İşbecer, görevi bıraktığını kulüp yönetimine bildirdi.
Dursun Özbek: 06:12
Dursun Özbek: "Teklif yok" - İşbecer: "Kiralama teklif edildi" 4 izlenme - 1 yıl önce Burak Yılmaz konusunda West Ham United ve Çin'den bazı takımlar ile transfer görüşmelerinde bulunan Galatasaray Yönetimi'nde başkan Dursun Özbek ile yönetici Fatih İşbecer farklı söylemlerde bulundu. Burak Yılmaz'ın transferi konusunda 28 Ocak Perşembe günü açıklamalarda bulunan Dursun Özbek, "Burak Yılmaz için şu ana kadar hiçbir teklif almadık" ifadesine; yönetici Fatih İşbecer 1 gün sonra cevap verdi. İşbecer, Özbek'in aksine; "Burak Yılmaz için kiralama teklifi aldık" dedi.
Mobilin hızlı yükselişi 04:21
Mobilin hızlı yükselişi 6 izlenme - 3 yıl önce Fatih İşbecer mobil dünyasının baş döndüren yükseliş hikayesini anlatıyor.
Fatih İşbecer: Burak'ı Kiralamak İstediler 01:20
Fatih İşbecer: Burak'ı Kiralamak İstediler 3 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray Kulübü Genel Sekreteri Fatih İşbecer, West Ham United'ın, futbolcuları Burak Yılmaz'ı kiralık olarak transfer etmek istediğini ancak bu teklifi kabul etmediklerini söyledi.
Mobil sektörünün geleceği 02:26
Mobil sektörünün geleceği 5 izlenme - 3 yıl önce Fatih İşbecer'den mobil sektörünün geleceği hakkında yorumlar.
 Fatih İşbecer'den çok önemli açıklamalar! 02:47
Fatih İşbecer'den çok önemli açıklamalar! 2 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray Genel Sekreteri Fatih İşbecer Perform ile yapılan sponsorluk anlaşmasının ardından çok önemli açıklamalarda bulundu.